PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم فزار براي روشن نشدن كامپيوتر

nami123
30-12-2009, 10:11
سلام
من مي خواستم ببينم نرم افزاري هست كه با اون بتونيم كاري كنيم كه كامپيوتر تا يك زمان خاصي مثلا 24 ساعت ديگه روشن نشه ؟
براي جلوگيري از دسترسي بچه ها به كامپيوتر به اين نرم افزار احتياج دارم .
با تشكر

***Spring***
30-12-2009, 15:24
سلام ...

نرم افزار که نمیدونم ، ولی یکی از روشهایی که والدین دارند ، برای جلوگیری از استفاده از کامپیوتر ( بخصوص شبهای امتحان ) اینکه کابل برق اون رو برمیدارند :13:...

و بچه ها و دوستان با معرفت هم ، همیشه یه کابل اضافه برای استفاده خودشون ، یا قرض دادن به دوستانشون دارند :31: ...

یکی دیگه هم استفاده از کیسهای کامپیوتری مخصوص ( بیشتر نمونه های قدیمی ) که قفل دارند ، با قفل کردن ( توسط کلید مخصوص ) تا زمانیکه اون کلید رو نداشته باشید استفاده از اون ممکن نیست ... البته بازم این کلید ، تقریبآ قابل تهیه از بیرون هست ...

.

xxa
01-01-2010, 18:26
سلام شما با استفاده از back & restor MBR میتونید یه جورایی روی قفل بگذارید

اون هم به این ترتیب شما یه بک اپ از MBR هاردتون میگیرید بعد mbr هاردتونو پاک میکنید و بعد موقع نیاز دوباره mbr restor میکنید

برنامه زیادی تعدایشو تو این سایت هست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بعضی ها هم مستقیما به بایوس صدمه میزنن و تا بایوس اپ نکنی نرم افزاره پاک نمیشه :31:

همون برداشتن کابل برق بهتره ( برداشتن رم ها )

joe_satriani
01-01-2010, 19:00
سوئئيچ پاورت رو روي 0 بذار. اين راحتترين راهه به نظر من.

xxa
01-01-2010, 22:15
سوئئيچ پاورت رو روي 0 بذار. اين راحتترين راهه به نظر من.

یه کم میتوضیحی ؟

صفر بزار کجا باید گذاشت :31:

majid_sd2009
01-01-2010, 23:10
یه کم میتوضیحی ؟

صفر بزار کجا باید گذاشت :31:
یعنی جریان برق رو با کلید پاور قطع کن:31:

xxa
01-01-2010, 23:53
یعنی جریان برق رو با کلید پاور قطع کن:31:

1- همه پاور ها اینو ندارن ( دکمه سوییچ ) ( البته پاور قدیمی ها ندارن )

2- جناب بچش :31:نمیتونه این کلید فشار بده روشن شه :31: زمانه قدیم ول کنیم که بابامون موقع امتحان کابل برق درمیورد دیگه ما عاجز میشدیم ( الان اینکارو بکنی بچه میره سیم برق درست میکنه وصل میکنه ) :31:

hassan_sia
03-01-2010, 10:13
همچین نرم افزاری وجود نداره مگر اینکه پاور کامپیوتر قابل برنامه ریزی باشه اگر هم سخت افزاری بخوای باید بری یه کیت رله تایمر دار که جریان کامپیوتر رو جواب بده بخری و مثلا اونو تو پریز برق جاساز کنی !! به برو بچ الکترونیکی بگی راهنماییت می کنن

far2009
03-01-2010, 11:11
سلام
من مي خواستم ببينم نرم افزاري هست كه با اون بتونيم كاري كنيم كه كامپيوتر تا يك زمان خاصي مثلا 24 ساعت ديگه روشن نشه ؟
براي جلوگيري از دسترسي بچه ها به كامپيوتر به اين نرم افزار احتياج دارم .
با تشكر
خوب کامپیوتر را بگذار باشه بچه را 24 ساعت بفرست بیرون :31:

sefid par
03-01-2010, 11:27
پیشنهاد میکنم راهی پیدا کنین که نیازی به زور یا استفاده از این جور نرم افزارها نباشه. البته خودم یه بار استفاده کردم. زیاد هم از کارم راضی نبودم.
ببینید این چطوره:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

majid_sd2009
03-01-2010, 11:41
ببین من الان راهی به ذهنم رسید من پارسال کاری کرده بودم که سیستم با کیبورد روشن میشد.البته باید مینبردت این قابلیت رو داشته باشه. یعنی مثلا مینوشتم مجید و سیستم روشن میشد. کلید پاور کیس رو هم از مادربورد کنده بودم و دیگه کار نمیکرد و فقط با کیبورد روشن میشد.
یک نرم افزار هم هست اسمش رو الان یادم نیست ولی یک زمانی برای دانلود استفاده میکردم یعنی 1 شب سیستم رو روشن میکرد و 7 صبح هم خاموش میکرد. اگر پیداش کنم برات آپلود میکنم.
شما میتونید با استفاده از اون هر زمانی رو که خواستین بدین تا سیستم روشن بشه و میتونید کاری کنید که مثلا سه شنبه روشن بشه و بشه دو ساعت باهاش بازی کرد و دوباره خودش خاموش بشه. تا مثلا سهشنبه بعدی
کلید پاور رو هم از مدار خارج کنید دیگه بچه ها نمیتونن روشن کنن. تنها عیبی که این دو مورد و موارد دیگه دارن زمانی که مثلا برق بره یا سیستم رو از برق بکشی دوباره وصل کنی دیگه سیستم روشن نمیشه و باید به صورت دستی یک دور روشن کنی و بعد از طریق خود ویندوز خاموشش کنی تا دوباره کار کنه.( یعنی با کلید پاور هم خاموش بشه روشن نمیشه بعدا و فقط باید از طریق ویندوز خاموش کنید.)

nami123
05-01-2010, 09:31
از راهنماييهاتون ممنون
تا ببيمنم كدوم روش جواب مي ده