PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست برنامه ای برای تعمیر یا ریکاوری فایلهای zip

H.Operator
30-12-2009, 02:20
با سلام:31:
من یک فایل دارم به حجم 3.2 گیگ که دانلودش کردم و حاوی ویندوز 7 -64 بیت هست حالا وقتی می خوام اکسترکتش کنم اور crc میده با وینرر دنبال یک برنامه برای برطرف کردن این ارور هستم در ضمن اگر کرکم داشته باشه چه بهتر:10:.
با تشکر:11:.

***Spring***
30-12-2009, 15:04
سلام ...

تعمیر وبازسازی فایلهای زیپ آسیب دیده توسط GetData Zip Repair Pro ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Advanced RAR Repair | ترميم فايلهاي RAR آسيب ديده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

.

H.Operator
30-12-2009, 21:19
سلام ...
تعمیر وبازسازی فایلهای زیپ آسیب دیده توسط GetData Zip Repair Pro ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Advanced RAR Repair | ترميم فايلهاي RAR آسيب ديده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دوست عزیز اگر امکان داره یک برنامه ای غیر از این 2 برنامه مذکور رو معرفی کنید:11:.

***Spring***
31-12-2009, 00:01
سلام ...

خدمت شما :

Advanced zip Repair

حجم : 1.9 مگابایت

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

.

H.Operator
31-12-2009, 17:00
ممنون اما این برنامه وقتی تا 50 درصد فایل رو تعمیر میکنه دیگه هنگ میکنه و ادامه نمیده:41:.

linkinkurd
31-12-2009, 18:07
دوست عزیز بیخیال شی بهتره. اقدام به دانلود دوباره کن. منم مثل شما خیلی سعی کردم با این برنامه ها کارم رو را بندازم اما متاسفانه جواب نمیدن. لازم بذکره که من برای اکسترکت کردن پارت های فیلم ازش استفاده میکردم که تعمیر نمیکنه.

H.Operator
31-12-2009, 18:23
دوست عزیز بیخیال شی بهتره. اقدام به دانلود دوباره کن. منم مثل شما خیلی سعی کردم با این برنامه ها کارم رو را بندازم اما متاسفانه جواب نمیدن. لازم بذکره که من برای اکسترکت کردن پارت های فیلم ازش استفاده میکردم که تعمیر نمیکنه.
دوست عزیز من با rar epaire راحت فیلمهام رو تعمیر میکنم بدون هیچ مشکلی اما این برنامه GetData Zip Repair Pro که دوست خوبمون spring توی پست 2 معرفی کرده راحت فایل رو تعمیر میکنه اما چون کرک نمیشه فایل تعمیری رو سیو نمی کنه.