PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [آرشیو] Wimax Mobin net / شرکت مبین نت

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88

hamedsaba
29-08-2011, 02:30
با سلام . بابا چرا مبين نت اهواز به ابن روز افتاده پينگشو ببنيد . سرعت دانلود خوبه ولي پينگ بهتربن حالت 500 . سرويس من512[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

gigabyte2052
29-08-2011, 04:11
سلام دوستان
در بندرعباس اوضاع مبين نت چطوره طرفاي چهارراه نخل ناخدا ?
‏ بعد من نقشه ديدم وسط منطقه سبزيم ولي طبقه همكف مودم داخلي جواب ميده?
از طريق سايت ثبت نام كنم ميتونم بدون مدركي سرعت بالاتر از ١٢٨ بگيرم?
ميخواستم برم فردا بگيرم

ممنون

gigabyte2052
29-08-2011, 04:15
سلام دوستان
تو بندرعباس وضعيت مبين نت چطوره? طرف محله نخل ناخدا و رسالت
بعد ما وسط منطقه سبزيم ولي طبقمون همكفه ساختمونم يك چندتايي هست مودم داخلي جواب ميده?
اگه از طريق سايت ثبت نام كنم بدون مدرك ميشه بالاتر از ١٢٨ گرفت?
ممنون ميشم سريعتر جواب بدين

and-roid2
29-08-2011, 09:58
دوستان قمی تو این چند روزه افت سرعت داشتن؟؟؟؟
بخدا از هر شرکتی باید یه دردی بکشیم.............:13::41:

Ship Storm
29-08-2011, 10:08
دوست عزیز مهم اینجاست که اکثر اینها از خودشون هستن به من و شما مجوز نمیدون جدا اینکه سال دیگه کل شرکتهای پپ رو رد صلاحیت میکنن و به کل مخابرات به دست میگیره و سه شرکت پارس آنلاین- صبانت و شاتل میمونه که پارس آنلاین کلا سپاهی هستن و صبانت هم همینطور. ما به خاطر شغلمون با همه اینها کار کردیم با مدیر فروش هاشونم آشنا هستم و اینکه صبانت یع تغییری در مدیریتش شد و تمام پرسنلش رفتن ون با مدیریت سپاهی نمیخواستن کار کنن. الانم که بحث شبکه ملی داغ داغ شده و معلوم نیست واقعا میخوان چه بلایی سر ما بیارن در دنیای ارتباطات میخوان دست ما رو از ارتباطات قطع کنن. اگر یه کمی اطلاعات هم داریم در هر زمینه ای به خاطر همین اینترنت هست. الان من میخوام یه اینترنت بگیرم با وجود این همه شرکت واقعا نمیدونم چیکار کنم؟؟؟ اکثر شرکتها رو تست کردم و راضی نبودم. بین وایمکس هم که مبین نت و ایرانسل و شاتل هستن که از همشون نا رضایتی زیاده. خیلی جالبه که یه اینترنت نتونی انتخاب کنی.

والا من از اعضا و اینکه چکاره بودن قبلا و الان مدیر عامل و یا هر کاره ای شدن توشرکت خبر ندارم ولی این رو میدونم که سیاست مخابرات اینه که اینترنت رو دست خودش بگیره و کم کم شرکت های ارائه دهنده رو از مسیر خارج کنه

shamsoddin
29-08-2011, 12:24
دوستان سرعت داغون شده:2:
چرا سرورهای اسپید تست مث shuwaikh um alheyman رو نشون نمیده

512k

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

profeshnal
29-08-2011, 13:02
آقا تو اهواز همین شرکت خوب مونده بود که اونم داره خراب میشه...من همه شرکتها رو تست کردم و انصافا هیچکدوم به خوبی مبین نبودن تا 1 هفته پیش...جالبه که من طی 7-8 ماهی که از مبین نت سرویس 1 مگ گرفتم کلا دو بار اونم حدود 10 دقیقه قطعی داشتم...ولی ظرف یک هفته گذشته بیش از 30 بار قطعی یک ساعته و بیشتر داشتم که یه بارش صبح تا شب بود !!!:19:
پینگ هم رفته رو 500 :41:
امروز هم که TimeOut زیاد میداد...
امیدوارم مقطعی باشه و درستش کنن...

pooria_k2
29-08-2011, 13:04
سلام سرعت شما هم افت کرده؟ دان من از 140 رسیده به 30!! زنگ هم که زدم میگه مودمو جابه جا کن.
میگم باغت اباد همیشه همین جا بوده و مشکلی نداشته ولی به خرجش نمیره.
حالا مال شما هم این جوریه؟

GAmystyle
29-08-2011, 13:38
از ارومیه کسی نیست؟ 2 روزه سرعت داغونه اینجا..البته اینجا باید طبیعی باشه به خاطر اطفاقای این چن روز..پس همه جا اوضا قرو قاتیه
امیدوارم زودتر درست شه!

yuzarsiff
29-08-2011, 14:06
افت سرعت کلیه
سرعت دانلود من از 135 رسیده به 40 گاهی هم 30 و در بهترین حالت 70
چند بار تماس گرفتم با چند نفرشون صحبت کردم فقط یکیشون مثه اینکه اطلاع داشت و گفت افت سرعتتون طبیعیه و سه چهار روزه مشکل پیدا شده و فردا یا پس فردا درست میشه بقیشون میگفتند مودم رو جابه جا کن و از این حرفا ...
البته من سه چهارروزه مشکل نداشتم فقط دیروز بود که مشکل پیدا کردم و تا الان ادامه داره . پینگ 4.2.2.4 رفته روی 500.
من تنها امیدم به وایمکسه امیدوارم اونم خراب نشه :41: خیلی راضی بودم این چندوقته...
مشترکین قدیمی اطلاع دارید این جور وضعیت ها که پیش میومده معمولا چه مدتی بعد درست میشده ؟!

---------- Post added at 03:06 PM ---------- Previous post was at 03:02 PM ----------

سلام دوستان
تو بندرعباس وضعيت مبين نت چطوره? طرف محله نخل ناخدا و رسالت
بعد ما وسط منطقه سبزيم ولي طبقمون همكفه ساختمونم يك چندتايي هست مودم داخلي جواب ميده?
اگه از طريق سايت ثبت نام كنم بدون مدرك ميشه بالاتر از ١٢٨ گرفت?
ممنون ميشم سريعتر جواب بدين

باید خود کارشناس بیاد چک کنه .. به من هم می گفتن ممکنه جواب نده اما اومد و سیگنال گرفت ..
برای سرعت 128 به بالا باید مجوز داشته باشی مثلا کپی کارت دانشجویی ...

saeed9009
29-08-2011, 14:33
این وضعیت سرویس یک مگ هست

دوستانی که میخوان ثبت نام کنن بهتره فعلا دست نگه دارن. دیال آپ شرف داره به این سرویس.

Cyber-PC
29-08-2011, 14:46
کاهش سرعت از 5 شنبه هفته پیش مربوط به مبین نت نیست .از زحمات بی دریغ مخابرات برای هرچه مزخرف تر کردن اینترنت هست .

yuzarsiff
29-08-2011, 14:54
کاهش سرعت از 5 شنبه هفته پیش مربوط به مبین نت نیست .از زحمات بی دریغ مخابرات برای هرچه مزخرف تر کردن اینترنت هست .

مخابرات معلوم نیست چه بلایی می خواد سر اینترنت بیاره .
روز به روز اینترنت کشور باید بهتر بشه داره بدتر میشه . داریم پسرفت می کنیم .
این وزیر ارتباطات هم فرمالیتس همینجوری یه نفر رو گذاشتند جاش خالی نباشه و گرنه عملا هیچ کارست.
البته فکر کنم پای اینترنت ملی هم وسط باشه چون مثه اینکه گفته بودند از اول شهریور طرحش شروع میشه ...

my3160
29-08-2011, 15:07
سلام
ظاهرا همه جا مشکل افت سرعت وکیفیت رو داریم! بنظرم مخابرات داره یه کارایی میکنه

Majidson
29-08-2011, 15:12
این وضعیت سرویس یک مگ هست

دوستانی که میخوان ثبت نام کنن بهتره فعلا دست نگه دارن. دیال آپ شرف داره به این سرویس.

دوست عزیز
مشکل از مبین نت نیست، اینترنت بطور سراسری و از طرف مخابرات مشکل دارد. در تمامی ISPها هم اکنون این مشکل وجود دارد.

h.yazdani67
29-08-2011, 16:23
دوستان نگیرید از این مبین نت ، این 3 صفحه آخر تاپیک رو بخونید گزارش فقط از دیروز تاحالاش هست!! نگیرید که عین ما کچل میشین... ما کاربرهای قدیمی تنها کاری که میتونیم برای اون بدبختایی که تازه میخوان تهیه کنند سرویس رو همینه که به شما ها از کیفیت مزخرف اینترنت این شرکت برای شما گزارش بدیم. من 8-9 ماهی هست که مبین نت دارم. چیزی جز سردرد برام نداشته.
سرویس 1 مگ:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

jahadigit
29-08-2011, 17:37
مبین نت افتضاح

yuzarsiff
29-08-2011, 17:50
دوستان اینجوری که من فهمیدم افت سرعت مختص مبین نیست . وضعیت کلا بهم ریخته ...

h.yazdani67
29-08-2011, 17:53
دوستان اینجوری که من فهمیدم افت سرعت مختص مبین نیست . وضعیت کلا بهم ریخته ...

آخه چطور رفیقهای من از شاتل و پارس آنلاین دارند ، مشکلی ندارن. فقط مشکل مبین نت..درسته که مشکل کلی هست ولی بهرحال مشکل مختص به مبین نت هست.

saeed9009
29-08-2011, 18:19
دوست عزیز
مشکل از مبین نت نیست، اینترنت بطور سراسری و از طرف مخابرات مشکل دارد. در تمامی ISPها هم اکنون این مشکل وجود دارد.

دوست عزیز درسته که مشکل این دو سه روزه از مبین نت نیست ولی قبل از اون هم تعریفی نداشت. هر وقت هم زنگ به پشتیبانی بزنید شما رو ارجاع میدن به speed test خودشون . هر کسی اگه یه ذره سواد کامپیوتری داشته باشه میدونه که اون سایت یک سایت لوکال هست. یعنی اون آدرس تو اینترنت وجود نداره.در واقع اون تست نشون دهنده سرعت شما تو شبکه داخلی مبین نت هست و ربطی به اینترنت نداره. اون قدر وقیح هستند که اصرار دارن که اون سایت بهترین مرجع برای تشخیص وضعیت اینترنت شماست.

milad.vista
29-08-2011, 18:31
سلام به دوستان عزیز منم وایمکس 512 ایرانسل دارم از دیشب حدود ساعت 3 تا الان سرعت فوق العاده پایین اومده و تا الان که حدود ساعت 6.28 دققه بعد از ظهر هستش سرعت فقط مقداری تغییر کرده من قبل از این یعنی تا دیشب ساعت 12 شب سرعت دانلودم روی 66 کیلوبایت بود ولی از ساعت 3 سرعتم روی 20 اومده دوستان من یه چیزی شنیدم به نظر شما حقیقت داره یا نه کمبود سرعت مبین نت ربطی به شرکت خودش نداره به مخابرات مربوطه بر باعث و بانیش نفری یه لعنت بفرستین
(رعد و برق بر روی کابل های وایمکس تاثیر داره و میتونه رو روند اون تاثیر بذاره )
اینم تست سرعت من :

وایمکس ایرانسل 512 ساعت 6:37 بعد از ظهر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif

h.yazdani67
29-08-2011, 18:55
دوست عزیز درسته که مشکل این دو سه روزه از مبین نت نیست ولی قبل از اون هم تعریفی نداشت. هر وقت هم زنگ به پشتیبانی بزنید شما رو ارجاع میدن به speed test خودشون . هر کسی اگه یه ذره سواد کامپیوتری داشته باشه میدونه که اون سایت یک سایت لوکال هست. یعنی اون آدرس تو اینترنت وجود نداره.در واقع اون تست نشون دهنده سرعت شما تو شبکه داخلی مبین نت هست و ربطی به اینترنت نداره. اون قدر وقیح هستند که اصرار دارن که اون سایت بهترین مرجع برای تشخیص وضعیت اینترنت شماست.

دقیقا همینطوره!! اون سایت تست خودشون سرعت 1 مگ مارو نشون میده که بگن بفرمایید شما مشکلی ندارید ، این کار بخش پشتیبانیشون بسیار زشت و زننده هست و من خودم دارم یک راهی پیدا میکنم تا این حرکت مبین نت رو به مدیریتشون ثابت کنم که بخش پشتیبانیشون داره دروغ به ما تحویل میده. من حاضرم یک نفر از پشتیبانی بیاد خونه ما از هر سروری که خواست با idm دانلود کنه تا بهش ثابت بشه که اون سایت اسپید تست مبین نت دروغی بیش نیست

lمن بزودی ایمیل مدیریت و روسای مبین نت رو پیدا میکنم و همینجا قرار میدم تا مشکلاتمون با بخش فنی و پشتیبانیشون رو از این به بعد به خودشون مستقیم گزارش کنیم . مطمئن باشید اینکارو میکنم. بخش فنی با اون اسپید تست دروغینش فقط قصد آرام کردن مارو دارند نه حل کردن مشکلمون رو ،بهتر بود بجای اون افراد مثلا فنی شون یک سری روانشناس میاوردند تا جواب ماهارو بدن

pooria_k2
29-08-2011, 19:06
به نظر من باید به جای لعنت های بیهوده و خون خودمونو کثبف کردن یه کاری کرد.مثلا تشکیل انجمن مبارزه با مبین نت!!

aliy2324
29-08-2011, 19:10
من می گم امشب بریم شیشه ها شرکتشون بشکنیم دلمون خنک بشه :31:

vahidmir2000
29-08-2011, 19:31
مبین به سلامتی انگار اسکایپ رو هم خودش فیلتر کرده از دیروز.. هرکاری میکنم وصل نمیشه دوستان دیگه با سرویسهای دیگه همه وصل میشن

and-roid2
29-08-2011, 19:34
دقیقا همینطوره!! اون سایت تست خودشون سرعت 1 مگ مارو نشون میده که بگن بفرمایید شما مشکلی ندارید ، این کار بخش پشتیبانیشون بسیار زشت و زننده هست و من خودم دارم یک راهی پیدا میکنم تا این حرکت مبین نت رو به مدیریتشون ثابت کنم که بخش پشتیبانیشون داره دروغ به ما تحویل میده. من حاضرم یک نفر از پشتیبانی بیاد خونه ما از هر سروری که خواست با idm دانلود کنه تا بهش ثابت بشه که اون سایت اسپید تست مبین نت دروغی بیش نیست

lمن بزودی ایمیل مدیریت و روسای مبین نت رو پیدا میکنم و همینجا قرار میدم تا مشکلاتمون با بخش فنی و پشتیبانیشون رو از این به بعد به خودشون مستقیم گزارش کنیم . مطمئن باشید اینکارو میکنم. بخش فنی با اون اسپید تست دروغینش فقط قصد آرام کردن مارو دارند نه حل کردن مشکلمون رو ،بهتر بود بجای اون افراد مثلا فنی شون یک سری روانشناس میاوردند تا جواب ماهارو بدن

عزيز به لينك دانلودت هم خيلي بستگي داره!!من برام بارها پيش اومده وقتي يه لينك ضعيف يا شلوغ باسه به شركــت زنگ زدم و گفتن برو اسپيد تست بگير اما تست همون سرعت معمول رو نشون ميده..
اما من بعدش رفتم از يه لينك مستقيم و عالي دانلود زدم(رپيدباز) كه عضوشم،سرعتم معمولي و خوب بود....:10:
لينك خيلي تأثير داره :11:

Hi5
29-08-2011, 19:34
سلام.

من میخام برای محل کار وایمکس بگیرم دوستانی که مبین نت دارند؟چطوره خوبه؟راضی اند؟روزانه اش چطوره؟
میخام پلان B23 شش ماهشو بگیرم.

h.yazdani67
29-08-2011, 19:36
عزيز به لينك دانلودت هم خيلي بستگي داره!!من برام بارها پيش اومده وقتي يه لينك ضعيف يا شلوغ باسه به شركــت زنگ زدم و گفتن برو اسپيد تست بگير اما تست همون سرعت معمول رو نشون ميده..
اما من بعدش رفتم از يه لينك مستقيم و عالي دانلود زدم(رپيدباز) كه عضوشم،سرعتم معمولي و خوب بود....:10:
لينك خيلي تأثير داره :11:

:31: عزیزم هم رپیدباز و هم سافت گذر و هم از لینک خود فایرفاکس خواستم برنامشو دانلود کنم. اولین بار نیست که میخوام دانلود کنم، از همشون سرعت دانلود 50-60 بزور ،حتی 30 !! این همه آدم اینجا میگن مشکل دارن

spiky
29-08-2011, 20:10
مبین به سلامتی انگار اسکایپ رو هم خودش فیلتر کرده از دیروز.. هرکاری میکنم وصل نمیشه دوستان دیگه با سرویسهای دیگه همه وصل میشن
خیر دوست عزیز به مبین نت ربطی نداره از مخابرات هست اون دوستان دیگه هم اگر 1 در میلیارد بتونن لاگین بشن نمیتونن تماس برقرار کنن (برقرار میشه ولی صدا نمیاد)

milad.vista
29-08-2011, 20:15
سلام.

من میخام برای محل کار وایمکس بگیرم دوستانی که مبین نت دارند؟چطوره خوبه؟راضی اند؟روزانه اش چطوره؟
میخام پلان B23 شش ماهشو بگیرم.

سلام دوست عزیز من به شما وایمکس ایرانسل رو پیشنهاد میکنم بگیرین جدیدا مبین نت سرعتش خیلی افت پیدا کرده من به شما 512 ایرانسل با مودم usb بگیرین پولش جمعا با مودم میشه 111000 تومن و ماهی هم با 4 گیگ محدودیت 20 هزار تومن هستش من الان چند وقته دارم وراضی هستم ولی هرر موقع میام تو تاپیک مبین نت همه شاکی هستن از من گفتن بود بعدا پشیمون نشی که چرا مبین نت گرفتی تازه اگه به نقشه پوشش مناطق ایرانسل و مبین نت هم بری ایرانسل تهران رو بهتر پشتیبانی میکنه مبین نت محدودش کمتره و من با مودم یو اس بی ایرانسل خونه عموم تو خاوران ، خونه اقوام در اطراف پیروزی و خونه اقوام پدرم در نزدیکی سرآسیاب تو اینترنت رفتم و خیلی راضیم از من میشنوی ایرانسل بگیر بعدا پشیمون نشی اگه اطلاعات دیگه ای خواستی بپرس به سوالاتت سریع جواب میدم :31:

yuzarsiff
29-08-2011, 21:12
از من وضعیت یه ذره بهتر شده
سرعت دانلودم هم تو idm به 130 میرسه اما مشکل پینگ هنوز هست و آپلود هم که می بینید خیلی کمه قبلا روی 40 بود تو اسپید تست . تو باز کردن صفحات هم مشکل دارم که مربوط به پینگ هست .
امیدوارم مشکل هر چه زودتر برطرف شه ...

pejman87
29-08-2011, 21:46
سلام دوستان ؛
سرعت وی پی چرا اینقدر پایین اومده . تو یک ساعتهایی قطع میشه. از مبین هست یا از ارائه دهندست؟؟؟
وی پی دهنده میگه از روز قدس به اینور رو ليميت بردن !!!! میگه سراسری هستش !!!!؟؟:41:

Majidson
29-08-2011, 22:03
آخه چطور رفیقهای من از شاتل و پارس آنلاین دارند ، مشکلی ندارن. فقط مشکل مبین نت..درسته که مشکل کلی هست ولی بهرحال مشکل مختص به مبین نت هست.

دوست عزیز
من خودم هم شاتل دارم و هم مبین نت تو این مدت شاتل هم مشکل داشت.من با شاتل هم که صحبت کردم تایید کرد که مشکل از طرف مخابرات هستش. پس موضوع مشکل این هفته ارتباطی به مبین نت نداره.
شما چرا اطلاعات دروغ میدی..!
در ضمن من طرفداره مبین نت هم نیستم ولی انصاف هم چیزه خوبیه.
کافیه یه نگاه به تاپیک شاتل بندازی بدک نیست.

Majidson
29-08-2011, 22:12

سلام وحید جان چندوقته کم پیدا شدی داداش.

من الان با شاتل تست کردم لاگین نشد، متاسفانه مخابرات دوباره SKYPE بسته. :41:

h.yazdani67
29-08-2011, 22:24
دوست عزیز
من خودم هم شاتل دارم و هم مبین نت تو این مدت شاتل هم مشکل داشت.من با شاتل هم که صحبت کردم تایید کرد که مشکل از طرف مخابرات هستش. پس موضوع مشکل این هفته ارتباطی به مبین نت نداره.
شما چرا اطلاعات دروغ میدی..!
در ضمن من طرفداره مبین نت هم نیستم ولی انصاف هم چیزه خوبیه.
کافیه یه نگاه به تاپیک شاتل بندازی بدک نیست.

کدوم اطلاعاتم دروغ بوده؟؟؟ کی میاد غیر از شما بگه که دروغه!!
سابقه شما در اینجا کاملا نشان دهنده جیره خور بودن شما از مبین نت هستش. فعلا شما داری اطلاعات دروغ میدی.
موفق باشید

and-roid2
30-08-2011, 05:58
سلام دوستان
كسي ميدونه مبين نت كي ميخواد سرعت ٢مگ آرائه بـــده؟؟
خسته شدم از ١مگ:31:

mrmostafa
30-08-2011, 08:44
سلام دوستان ؛
سرعت وی پی چرا اینقدر پایین اومده . تو یک ساعتهایی قطع میشه. از مبین هست یا از ارائه دهندست؟؟؟
وی پی دهنده میگه از روز قدس به اینور رو ليميت بردن !!!! میگه سراسری هستش !!!!؟؟:41:

دوست عزيز كلا سراسري سرعت وي پي ان رو آوردن پايين البته براي من الان بهتر شده من اينترنتم مخابرات هست. به خاطذ مسائلي هست كه اخيرا در شهرستانها اتفاق افتاده.

دوستان اشتراك مبين نت 1 ساله با مودم رايگان خوبه؟؟؟؟ در منطقه طرشت كسي مبين نت داره؟؟؟ سرعتش خوبه؟؟؟ 128 بگيريم بعدا ميشه سرويس بالاتر گرفت؟؟؟ مودمش مثل ايرانسل يو اس بي و تقويت كننده هم داره ميشه مثل مودم هاي 3 جي هر جا رفتم با خودم ببرم و استفاده كنم و مودم بزرگه رو نبريم مثل همون ايرانسل.
سرعت 128 بيشتر اوقات ثابت روي چند هست؟؟؟ من الان مخابرات دارم يه چيزي دانلود ميكنم ديگه سايتي باز نميشه. ميخواستم اينترنت لايزر بگيرم ديدم كه بي سيم بگيرم بهتره چون مخابرات احتمالا اذيت كنه براي پورت.

pejman87
30-08-2011, 10:38
دوست عزيز كلا سراسري سرعت وي پي ان رو آوردن پايين البته براي من الان بهتر شده من اينترنتم مخابرات هست. به خاطذ مسائلي هست كه اخيرا در شهرستانها اتفاق افتاده.

دوستان اشتراك مبين نت 1 ساله با مودم رايگان خوبه؟؟؟؟ در منطقه طرشت كسي مبين نت داره؟؟؟ سرعتش خوبه؟؟؟ 128 بگيريم بعدا ميشه سرويس بالاتر گرفت؟؟؟ مودمش مثل ايرانسل يو اس بي و تقويت كننده هم داره ميشه مثل مودم هاي 3 جي هر جا رفتم با خودم ببرم و استفاده كنم و مودم بزرگه رو نبريم مثل همون ايرانسل.
سرعت 128 بيشتر اوقات ثابت روي چند هست؟؟؟ من الان مخابرات دارم يه چيزي دانلود ميكنم ديگه سايتي باز نميشه. ميخواستم اينترنت لايزر بگيرم ديدم كه بي سيم بگيرم بهتره چون مخابرات احتمالا اذيت كنه براي پورت.

یعنی تا کی ادامه داره ؟؟!! امیدوارم زودتر درست بشه.
من 512 مبین دارم - فعلاً راضی هستم .میخواستم اول adsl بگیرم اما همه جا پورت خالی نداره باید 50 روز منتظر بمونی تا نوبتت بشه. من مبین نت رو در عرض 4 ساعت خریدم و برام نصبش کردن نصب سریعش از محسناتشه.در مورد منطقه هم به مبین زنگ بزنی نصاب میاد تو محل اگه آنتن داشته باشی تحویلت میده در غیر اینصورت بر میگردونه. من منطقه شمال تهرانم خوبه.مودم یو اس بی هم فقط تا شعاع 100 متری از دکل رو پوشش میده بخاطر همین هر جایی آنتن نمیده.سرویس 128 با 512 مبین از لحاظ قیمت برابری میکنه صلاح بر این است که 512 بگیری. من سرعت دانلودم بین 63 تا 68 هستش. جمعه ها هم که رایگان هست با توجه به ترافیک کاربران سرعت دانلودش از 54پایین تر نمیاد.

maedeh65
30-08-2011, 13:04
سلام من میخوام وایمکس مبین نت بگیرم ولی با مودم indoor . اگه ساپورت نکنه چی؟ایا این طرح ویِژه یکساله خوبه؟ می صرفه؟

yuzarsiff
30-08-2011, 14:14
سرعت شما تغییر کرده ؟!
از من بهتر شده اما هنوز مشکل داره .. پینگ 4.2.2.4 هم بالاست و یه جورایی سرعت کنده ...

Cyber-PC
30-08-2011, 15:41
مشکل من از دیشب حل شد و سرعت دانلود با وی p ان به 132 برگشت

hamidcivil
30-08-2011, 15:56
یه سوال عجیب:
اگه کسی تا موعد مقرر ترافیکش تموم نشده باشه چی میشه؟

pejman87
30-08-2011, 16:58
سلام من میخوام وایمکس مبین نت بگیرم ولی با مودم indoor . اگه ساپورت نکنه چی؟ایا این طرح ویِژه یکساله خوبه؟ می صرفه؟

مبین نت به شرط آنتن دهی مودم رو تحویل میده. جواب دادن وایمکس بسته به منطقه جغرافیایت داره.
طرحش که خیلی استقبال شده مخصوصاً که جمعه ها و شبها طرح رایگان هم داره. طرح تابستانه هم آخر شهریور تمومه . وایمکس چند سال دیگه جای adsl را خواهد گرفت.

Cyber-PC
30-08-2011, 17:18
یه سوال عجیب:
اگه کسی تا موعد مقرر ترافیکش تموم نشده باشه چی میشه؟

به ماه بعد منتقل نمیشه از بین میره

yuzarsiff
30-08-2011, 21:26
دوستان میشه یه لطفی بکنید از 4.2.2.4 پینگ بگیرید و بگید تایم شما چقدره ؟
چون من بعد از این جریان افت سرعت 4.2.2.4 رفته روی 400 و خورده ای و تماس هم که گرفتم گفتند مشکل به طور کامل حل شده و کاربر دیگه ای مشکل پینگ نداره و به نرم افزارهای روی سیستم من مربوط میشه !
اگه شما هم یه تست بگیرید ممنون میشم ...

and-roid2
30-08-2011, 21:50
سلام دوستان
كسي ميدونه مبين نت كي ميخواد سرعت ٢مگ آرائه بـــده؟؟
خسته شدم از ١مگ:31:

كسي نيس جواب مارو بـــده؟؟؟؟

adcomputer
30-08-2011, 23:28
سلام دوستان ؛

معمولاً نزدیک مناسبت های سیاس*ی که میشه اینترنت با اختلال مواجه میشه و بعدش کم کم درست میشه.

hhh111
31-08-2011, 02:15
پوشش جدید تهران

hhh111
31-08-2011, 02:15
پوشش جدید تهران

hhh111
31-08-2011, 02:16
پوشش جدید تهران

hhh111
31-08-2011, 02:16
پوشش جدید تهران

j2df
31-08-2011, 03:54

mrmostafa
31-08-2011, 19:43
دوستان کسی در منطقه طرشت-آزادی مبین نت داره ؟؟؟ سرعتش چطوره؟؟؟؟ من میخوام سرویس 512 ا ساله بخرم طرح ویپه. مودمش محانیه؟؟؟ مودمش کیفیتش خویه؟؟ چون ایارنس مودمش تقویت کننده داره. در ضمن من میخوام همزمان با نوت بوک و پی سی استفاده کنم باید وای فای بگیرم؟؟؟ مودم بیرونی و داخلیش چه فرقی دارن؟؟ من طرح ویپه میخوام بگیرم مودم رو زده Indoor من میخوام outdoor بگیرم که بیرونم میرم راحت باشم چیکار باید بکنم؟؟؟ممنون میشم راهنمایی کنید.
البته من شرکتم برای سرویس بالا نامه میده. مشکلی ندارم.

hamidak25
31-08-2011, 19:44
دوتا سوال داشتم. اول اینکه سرعت دانلود وایمکس 128 مبین نت الان حدوداً چقدره. دوم اینکه آیا روزهای تعطیل هم برای نصب میان؟
ممنون میشم اگه جواب بدین.

farhad07
31-08-2011, 21:05
دوستان سرعت سند 512 چنده رسیوشم بنویسید درضمن من از مخابرات تونستم 512 با مدارک بگیرم ایا مبین نت هم میده ؟

parstech
01-09-2011, 05:54
دوستان کسی در منطقه طرشت-آزادی مبین نت داره ؟؟؟ سرعتش چطوره؟؟؟؟ من میخوام سرویس 512 ا ساله بخرم طرح ویپه. مودمش محانیه؟؟؟ مودمش کیفیتش خویه؟؟ چون ایارنس مودمش تقویت کننده داره. در ضمن من میخوام همزمان با نوت بوک و پی سی استفاده کنم باید وای فای بگیرم؟؟؟ مودم بیرونی و داخلیش چه فرقی دارن؟؟ من طرح ویپه میخوام بگیرم مودم رو زده Indoor من میخوام outdoor بگیرم که بیرونم میرم راحت باشم چیکار باید بکنم؟؟؟ممنون میشم راهنمایی کنید.
البته من شرکتم برای سرویس بالا نامه میده. مشکلی ندارم.

1- شما احتمالن در اون منطقه به آنتنی که تقریبن سر خیابان دکتر حبیب اللهی هست وصل میشید و مدتی میشه که بار روی اون آنتن زیاد شده. البته غیر از بار موجود روی آنتن فاکتورهای زیاد دیگه ای روی سرعت تاثیر میذاره از پارازیت برای امواج ماهواره ای (که من در منطقه ستارخان مدتی باهاش مشکل داشتم) گرفته تا نحوه نصب. اگر کمی صفحات قبل همین پست رو مطالعه بفرمایید حال و هوای مبین نت دستتون میاد.
2- کلیه هزینه ها اعم از مودم و نصب و... در این اشتراک محاسبه شده (البته به غیر از مالیات بر ارزش افزوده). بنابراین مودم رایگانه.
3- منظور از مودم outdoor مودمی هست که در محیط آزاد (معمولن بام منزل) نصب میشه و تا حدودی میشه گفت خاصیت موبایل و پرتابل بودن این سرویس از بین میره و بیشتر مناسب کسانی هستش که با مودم های داخلی (به دلیل نداشتن سیگنال) مشکل دارند. در ضمن برای طرح های فصلی این مودم ارائه نمیشه و برای شما بهترین گزینه مودم داخلی وای فای است.

adcomputer
01-09-2011, 13:04
دوستان سرعت سند 512 چنده رسیوشم بنویسید درضمن من از مخابرات تونستم 512 با مدارک بگیرم ایا مبین نت هم میده ؟
در بهترین حالت دانلود حدود 64 کیلوبایت بر ثانیه و آپلود نصف آن است. البته خیلی وقته کیفیتش اومده پایین و اعداد خیلی کمتر از اینهاست.(هر روز هم پایین تر میاد)

j2df
01-09-2011, 14:14
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
سرعت دانلود نسبتا خوبه ولی پینگ بالا!

aliy2324
01-09-2011, 15:43
من تا دیروز به ساختی با چند بار امتحان کردن به وی*پی*ان وصل می شدم ولی از امروز اصلا وصل نمی شه مشکل از مبین نت ؟

mrmostafa
01-09-2011, 17:51
1- شما احتمالن در اون منطقه به آنتنی که تقریبن سر خیابان دکتر حبیب اللهی هست وصل میشید و مدتی میشه که بار روی اون آنتن زیاد شده. البته غیر از بار موجود روی آنتن فاکتورهای زیاد دیگه ای روی سرعت تاثیر میذاره از پارازیت برای امواج ماهواره ای (که من در منطقه ستارخان مدتی باهاش مشکل داشتم) گرفته تا نحوه نصب. اگر کمی صفحات قبل همین پست رو مطالعه بفرمایید حال و هوای مبین نت دستتون میاد.
2- کلیه هزینه ها اعم از مودم و نصب و... در این اشتراک محاسبه شده (البته به غیر از مالیات بر ارزش افزوده). بنابراین مودم رایگانه.
3- منظور از مودم outdoor مودمی هست که در محیط آزاد (معمولن بام منزل) نصب میشه و تا حدودی میشه گفت خاصیت موبایل و پرتابل بودن این سرویس از بین میره و بیشتر مناسب کسانی هستش که با مودم های داخلی (به دلیل نداشتن سیگنال) مشکل دارند. در ضمن برای طرح های فصلی این مودم ارائه نمیشه و برای شما بهترین گزینه مودم داخلی وای فای است.

دوست عزیز ممنونم بابت راهنمایی. من بین مبین نت و ایرانسل بدجوری گیر کردم. مبین نت سرویس شبانه داره و اینکه 1 ساله رو با سرویس 512 میده 200 هزار ولی ایرانسل سرویس 3 ماه 128 رو میده 200 هزار. مبین نت رو انتخاب کردم تو درخواست اشتراک دیدم که مودم رو خودش انتخاب کرده از کجا بدونم وای فای هست یا نه؟؟ چون من میخوام همزمان استفاده کنم مودم وای فای میخوام.
من صفحات رو خوندم ولی خوب چند نفر میگن خوبه چند نفر میگن بده اصلا نمیشه متوجه شد واقعا چطوریه. یه دوستانی که فنی بودن و کسانی که در هر منطقه هستن واقعا اطلاعات مفید رو میزاشتن آدم بهتر میتونست انتخاب کنه. خود پشتیبانی هم زنگ میزنی که نمیگه جنس ما بده.

yuzarsiff
01-09-2011, 18:51
سرعت آپلود خیلی اومده پایین پینگ خیلی رفته بالا و سرعت دانلود هم نوسان داره
من فکر کنم این مسئله افت سرعت هنوز به طور کامل حل نشده
جالبتر اینکه از پنجشنبه ی هفته ی پیش که افت سرعت شروع شد من RSSi ام روی 71 و 72 بود اما الان اومده روی 79 و گاهی 80 !
جای مودم هم هیچ تغییری نکرده ... فکر کنم افت سرعت که پیش میاد افت سیگنال هم پیدا می کنیم ...

j2df
01-09-2011, 19:10
من تهران هستم پینگ بالا رفته اپلود هم پایین اومده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

j2df
01-09-2011, 20:12
یکم بهتر شده

parstech
01-09-2011, 21:08
دوست عزیز ممنونم بابت راهنمایی. من بین مبین نت و ایرانسل بدجوری گیر کردم. مبین نت سرویس شبانه داره و اینکه 1 ساله رو با سرویس 512 میده 200 هزار ولی ایرانسل سرویس 3 ماه 128 رو میده 200 هزار. مبین نت رو انتخاب کردم تو درخواست اشتراک دیدم که مودم رو خودش انتخاب کرده از کجا بدونم وای فای هست یا نه؟؟ چون من میخوام همزمان استفاده کنم مودم وای فای میخوام.
من صفحات رو خوندم ولی خوب چند نفر میگن خوبه چند نفر میگن بده اصلا نمیشه متوجه شد واقعا چطوریه. یه دوستانی که فنی بودن و کسانی که در هر منطقه هستن واقعا اطلاعات مفید رو میزاشتن آدم بهتر میتونست انتخاب کنه. خود پشتیبانی هم زنگ میزنی که نمیگه جنس ما بده.

همون طور که خودتون فرمودید میزان رضایتمندی از وایمکس (چه مبین و چه ایرانسل) کاملن نسبی بوده و به هیچ وجه نمیشه در موردش نظر قطعی داد. اما چند نکته در مورد مبین نت قطعی و مورد اجماع اکثر کاربران هستش:
1- پینگ سرویس های مبین بالاست .
2- نوسان سرعت مدتیه که زیاد شده
3- با توجه به رایگان بودن دانلود شبانه در مقایسه با ایرانسل مقرون به صرفه تره.
4- سرعت آپلود خیلی پایین تر از دانلود هستش. (به نتایج تست سرعت دوستان توجه کنید)
5- نصب درست CPE خیلی در سرعت تاثیر داره

دستگاه های موجود در طرح بهاره از WiFi پشتیبانی میکنه. رجوع کنید به آدرس ذیل:

mrmostafa
02-09-2011, 12:29
همون طور که خودتون فرمودید میزان رضایتمندی از وایمکس (چه مبین و چه ایرانسل) کاملن نسبی بوده و به هیچ وجه نمیشه در موردش نظر قطعی داد. اما چند نکته در مورد مبین نت قطعی و مورد اجماع اکثر کاربران هستش:
1- پینگ سرویس های مبین بالاست .
2- نوسان سرعت مدتیه که زیاد شده
3- با توجه به رایگان بودن دانلود شبانه در مقایسه با ایرانسل مقرون به صرفه تره.
4- سرعت آپلود خیلی پایین تر از دانلود هستش. (به نتایج تست سرعت دوستان توجه کنید)
5- نصب درست CPE خیلی در سرعت تاثیر داره

دستگاه های موجود در طرح بهاره از WiFi پشتیبانی میکنه. رجوع کنید به آدرس ذیل:

خيلي سپاسگزارم. البته ايرانسل 512 نامحدود رو سه ماهه ميده 180 با مودم رايگان ولي اگه مودم usb قابليت واي فاي هم داشت عالي ميشد چون من همزمان با 2 تا سيستم استفاده ميكنم و نياز به واي فاي دارم. ولي كسي بود كه از هر دوي اينها همزمان استفاده كرده بود راحت ميشد فهميد ايرانسل به صرفه تر هست و بهتره يا مبين نت. خيلي سخته كدوم رو انتخاب كنم. عجب وظعيتي شده. اگه ميومدن درست حسابي روي همون سيم كارت اينترنت ميدادن با سرعت خيلي بالا ديگه نيازي به اين چيزا نبود يه مودم جي پي آر اس هم هست داخل همون قرار ميدادي هر جا كه هستي از اينترنت پرسرعت استفاده ميكردي. دنيا داره به جايي پيش ميره كه الان ديگه ماهواره رو جمع ميكنن از طريق اينترنت اراده ميدن كانال ها رو و الان هم تمام ال سي دي هاي جديد ارائه ميشه اينترنت داره و داخل سايت يوتوب ميره به ر احتي زنده نشون ميده. ما كه در باستان از همه پيشي داشتيم حالا .....
ممنونم از راهنمايي دوستان 2 تاپيك كمك كنن من يه تصميم بگيرم كه كدوم رو بگيرم. حداقل مودم در بازار موجود بود يه مودم خوب ميگرفتم بعد از هر شركت ايرانسل يا مبين نت ميگيرفتم تست ميكردم.

dashakol_basafa
02-09-2011, 13:05
من فقط یه سؤال دارم این سرویسی که مبین نت به من داده اسمش سرویس 512 هست خودش فقط یه دروغ بزرگه و بوی گند میده.
نگاه کنید
download 0.12
upload 0.03
ping 551

سؤال من اینه که الان یه هفته هم نشده که این سرویس رو گرفتم چطوری میتونم از لحاظ قانونی از اینا شکایت کنم و سرویس رو پس بدم و پولم رو پس بگیرم چون واقعاً حس بدی دارم اگه بخوام یه سال دیگه با ین سرویس سر کنم. همه چیز با این پینگ مسخره کند پیش میره . دیشب داشتم با یه 512 پارس آنلاین مقایسه میکردم تو شیراز، وبگردی بدون وقه و اینکه میتونستی ویدیو ها رو بدون وقفه نگاه کنی. فقط چون هیچ سرویس adsl خوب تو بوشهر نبود مجبور شدم مبین نت رو بگیرم اما حالا دارم می بینم در حد همونهاست و یا حتی بدتره!

دوستانی که تجربه مشابه دارن لطفاً راهنمائی کنید من چطور این سرویس رو پس بدم.

e.khafan!
02-09-2011, 13:07
من تا دیروز به ساختی با چند بار امتحان کردن به وی*پی*ان وصل می شدم ولی از امروز اصلا وصل نمی شه مشکل از مبین نت ؟

نه، من به جز هفته ي پيش که بخاطر روز جهاني قدس لنگر انداخته بودن رو کابلا تا اسراييل پدرش درإد، ديگه مشکلي با ويپي نداشتم
الانم دائم بدون قعطي وصلم

and-roid2
02-09-2011, 14:24
من تهران هستم پینگ بالا رفته اپلود هم پایین اومده

جناب rssi(سيكنال) شما چنده؟؟؟:11:
من خودم ١ مگ دارم اما تو اسپيد تست ٦٠ نشون ميده سرعت دانلودم رو...
ولي با idm ١٣٦ كيلو سرعت دارم...

mrmostafa
02-09-2011, 14:44
مبين نت وقتي مياد 1سال اينترنت 512 رو با مودم رايگان اين قيمت ميده معلومه كه سرعت خوبي نداره و كيفيت فوق العاده پائيني داره و ما فقط ارزونيش رو ميبينيم ولي پشت پرده رو نميبينيم كه چه خبره. با اين حساب ترجيح ميدم ايرانسل بگيرم.

j2df
02-09-2011, 15:16
من تازه گرفتم این سرویس و از این چیزاش سر در نمیارم ولی با idm تا 170 هم دانلود داشتم و نوسان هم نداشته

and-roid2
02-09-2011, 16:17
دوستان يه سوال كاربردي داشتم:
اگه من ٢تا وايمكس داشته باشم(سرويس ١مگ) و هر دو رو توسط كابل لن به كامپيوتر وصل كنم چطور ميشه كاري كه كه كامپيوتر از جفت وايكمسها استفاده كنه و سرعتم بشه ٣٠٠ كيلو بايت...؟؟

yuzarsiff
02-09-2011, 17:39
واقعا یه هفتست کیفیت سرویس ها خیلی اومده پایین ...
دکل هاشون هم واقعا مزخرفه یه وقتایی خوب سیگنال میده یه وقتایی در حد 2 چراغ مودم ...
همه ی شرکت ها بعد از افت سراسری که بود به وضعیت نرمال برگشته به جز مبین نت .
از 4.2.2.4 که پینگ می گیرم روی 400 500 می گرده و گاهی هم یه time out دارم .
مودم هم هر چقدر جابجا می کنم وضعم بدتر میشه !

mrmostafa
02-09-2011, 17:58
واقعا یه هفتست کیفیت سرویس ها خیلی اومده پایین ...
دکل هاشون هم واقعا مزخرفه یه وقتایی خوب سیگنال میده یه وقتایی در حد 2 چراغ مودم ...
همه ی شرکت ها بعد از افت سراسری که بود به وضعیت نرمال برگشته به جز مبین نت .
از 4.2.2.4 که پینگ می گیرم روی 400 500 می گرده و گاهی هم یه time out دارم .
مودم هم هر چقدر جابجا می کنم وضعم بدتر میشه !

خوب چرا همه اين تاپيك جمع نميشين يهو هجوم ببرين به شركت يا زنگ بزنين تا بلاخره كاري كنن و بگين تعداد 400 نفر هستيم همه داريم ميريم شكايت كنيم. خدا وكيلي همت اين كارهار و نداريم وگرنه جواب ميگرفتيم چون سر چيزهاي ديگه خودم اين كارو كردم جوابشم ديدم. تو موقعيت كارمون براي حق و حقوقمون رفتيم جلو حتي يه سازمان دولتي محكوم شده. شما هم اينجا همه جمع هستين از مبين نت استفاد ه ميكنين ميتونين اين كار رو بكنين.
من كه ترجيح دادم برم ايرانسل بگيرم.
موفق باشين

maziarb
02-09-2011, 19:00
واسه شکایت اگه بریم نمایندگی میگن مشکل از تهرانه
تهران میگه از مخابراته
مخابرات میگه از زیرساخته
زیرساخت میگه سراسریه
البته بعضی وقتاهم میگن مشکل موقتیه

البته من فعلاً مشکلی ندارم به جز پینگ بسیار بالا

مديريت
02-09-2011, 19:07
اگه من ٢تا وايمكس داشته باشم(سرويس ١مگ) و هر دو رو توسط كابل لن به كامپيوتر وصل كنم چطور ميشه كاري كه كه كامپيوتر از جفت وايكمسها استفاده كنه و سرعتم بشه ٣٠٠ كيلو بايت...؟؟
خنده دار ترين چيزي بود كه خوندم:31:
اولا شما 100تا وايمكس هم ببندي به يك سيستم سرعتت بيشتر از پورتت نميشه تنها اتفاقي كه مي افته بطور رندم سيستمت از ترافيك هر يك از اون مودم ها ممكن استفاده كنه همين وگرنه اينطور نيست كه چون دوتا وصله بهش سرعتت بره بالا

shamsoddin
02-09-2011, 19:17
دوستانی که اپلودشون پایینه ملاکتون رو اسپید تست قرار ندید من الان توی اکثر اپلود سنترها با 60 اپلود دارم ولی تا حالا اسپید تست بالاتر از 0.26 مگابیت نزده

hhh111
02-09-2011, 19:55
خنده دار ترين چيزي بود كه خوندم:31:
اولا شما 100تا وايمكس هم ببندي به يك سيستم سرعتت بيشتر از پورتت نميشه تنها اتفاقي كه مي افته بطور رندم سيستمت از ترافيك هر يك از اون مودم ها ممكن استفاده كنه همين وگرنه اينطور نيست كه چون دوتا وصله بهش سرعتت بره بالا

سوالتون خیلی خنددار و بی پایه و اساس بود :D
پی اون Service Flow چیه ? ::D:D:D

j2df
02-09-2011, 20:37
پینگم از ظهر بهتر شده ولی اپلود واقعا پایینه

hhh111
02-09-2011, 21:28
اینم ویدئو دانلود آپلود پینگ و اسپید تست همه با یه کانال و تکی !
ببینید سرویس رو. و بفهمیم که Speedtest واسه ایران درست جواب نمیده. چون shared هستیم.
دانلود کنید ببینید.

adcomputer
02-09-2011, 21:54
اهواز خیلی قطعی داره روزی چند بار و به مدت زیاد. هر وقت هم وصله کیفیتش افتضاحه.

shamsoddin
02-09-2011, 22:22
ببینید سرویس رو. و بفهمیم که Speedtest واسه ایران درست جواب نمیده. چون shared هستیم.
دانلود کنید ببینید.

:41::31:

h.yazdani67
02-09-2011, 23:24
دانلود کنید ببینید.

فایده نداره!! بقول دوستمون خیلی ببخشیدا ولی 17 مگ بیخودی پرید!!

هرکاری کنید ولی باز هم سرویس ما همان گندی که بوده میماند. سرعت دانلود یک کانکشن همواره پایین تر از حد، یعنی من یک مگ دارم از لینک غیر مستقیم باید با سرعت خیلی پایین تری دانلود کنم. البته این "باید" از سوی مبین نت هست وگرنه من که از خدام هست که سرویس خوب داشته باشم. یه 2 هفته ای بود به یک بی تی اس جدید وصل میشدم و خوشحال بودم تا اینکه از هفته پیش ، بعد از یک سری قطع و وصل شدنهای مشکوک :13: دیگه همون خوشحالیمون هم از بین رفت.

نخرید از این مبین نت!

دوست من speedtest بسیار ملاک خوبی برای سنجش سرعت آپلود و دانلود و پینگ هست. حتی برای ایران!! چطور تست اسپید تست سایر ارائه کنندگان اینترنت مشکلی نداره و حالا که به مبین نت رسید، speedtest.net ملاک نیست!!!! ؟؟
سرویس 1 مگ:

yuzarsiff
03-09-2011, 00:47
تست الان
پینگ یه کم بهتر شده اما حالا چند لحظه بعد دوباره بد میشه و میره روی 500 هرچند الانش هم خیلی مزخرفه ...
به این اسپید تست هم نمیشه اعتماد کرد گاهی نتیجه ی خوبی میده گاهی خیلی بد ...

yuzarsiff
03-09-2011, 01:14
فایده نداره!! بقول دوستمون خیلی ببخشیدا ولی 17 مگ بیخودی پرید!!

هرکاری کنید ولی باز هم سرویس ما همان گندی که بوده میماند. سرعت دانلود یک کانکشن همواره پایین تر از حد، یعنی من یک مگ دارم از لینک غیر مستقیم باید با سرعت خیلی پایین تری دانلود کنم. البته این "باید" از سوی مبین نت هست وگرنه من که از خدام هست که سرویس خوب داشته باشم. یه 2 هفته ای بود به یک بی تی اس جدید وصل میشدم و خوشحال بودم تا اینکه از هفته پیش ، بعد از یک سری قطع و وصل شدنهای مشکوک :13: دیگه همون خوشحالیمون هم از بین رفت.

نخرید از این مبین نت!

دوست من speedtest بسیار ملاک خوبی برای سنجش سرعت آپلود و دانلود و پینگ هست. حتی برای ایران!! چطور تست اسپید تست سایر ارائه کنندگان اینترنت مشکلی نداره و حالا که به مبین نت رسید، speedtest.net ملاک نیست!!!! ؟؟
سرویس 1 مگ:

منم به یه bts خیلی خوب وصل شده بودم که RSSI ام روی 72 بود و CINR روی 28 ! بعد از اون گندی که معلوم نیست بالاخره از طرف کجا زده شد اوضاع خیلی بد شد ... الان باید کلی مودم رو این طرف اون طرف کنم که یه جای مناسب پیدا کنم ...
همه چی یهویی بهم ریخت ...

parstech
03-09-2011, 07:15

این مساله امکان پذیره و دو راه حل داره: سخت افزاری و نرم افزاری. که البته هر دوش کمی نیاز به تخصص داره. برای راه حل سخت افزاری میتونید از روترهای اصطلاحا Dual connection استفاده کنید که یک نمونه اش رو میتونید در آدرس ذیل ببینید:

در بحث نرم افزار هم میتونید از برنامه های مختلفی استفاده کنید:
1- ISA server 2006 نسخه بتا 2 به بالا
2- نصب روتر لینوکسی در محیط مجازی VM
3- استفاده از برنامه های نظیر:

saravan2
03-09-2011, 08:18
اینترنت که درست بشو نیست حد اقل اینترانت رو درست کنن

gigabyte2052
03-09-2011, 11:46

سلام دوستان من بندرعباس زندگي ميكنم زنگ زدم نمايندگي شهرمون ميگه مودم نداريم خودتون از تهران تهيه كنيد تا سرويس و براتون راه بندازيم من ميترسم مودم ‏indoorرو بخرم اما انتن نده بااينكه وسط منطقه سبز هستم ولي خونمون طبقه ١ ه اتاقم روبروش ساختمونه اما سالن جلوش خونه نيست بنظرتون چيكار كنم?????? كسي هم نيست ازش بگيرم تست كنم
ممنون

hhh111
03-09-2011, 12:41
مــــــــــــــن این ویدئو رو گذاشتم که بگم سرور اصلی دیتــــــا مبین نت خلوته و میتونه سرویس بده. به BTS هم ربطی نداره! چون ما به BTS وصل میشیم . سپس به دیتا سنتر ارتباط برقرار میکنیم.
و مشکل شما احتمالا میتونه از DNS یا تنظیمات مودم باشه. (شایدم نــــویـــز کسانی که بعضی اوقات سرعتشون افت میکنه ممکنه از نویز باشه.)
من RSSI رو 78-80 هست و CINR هم رو 25-26 هست. 3تا چراق دارم. ولی با 1چراقم همین وضعیته بــــــــــــــاز.
لطفا DNS های 217.218.127.127 & 217.218.155.155 رو ADD کنید ببینید چطور میشه . بعد از ست کردن بهتره مودم رو یه ری استارت کنید.

shamsoddin
03-09-2011, 12:42
من با hhh111 موافقم (شوخی کردم نوشتم 17 مگ پرید:11:)..من فکر کنم اسپیدتست برای ازمایش ای دی اس ال مناسی تره گاهی اوقات پینگ رو هم خیلی دقیق نمیزنه ادرس زیر اگه سرویستون مشکلی نداشته باشه اپلود رو بهتر نشون میده

Mehdi.ss
03-09-2011, 21:40
سلام
دوستان یه راهنمایی می خواستم
من شاتل دارم ولی تلفن ما فیبر نوری شده ، حالا فقط مخابرات میتونه به ما سرویس بده که اونم اگه نده بهتره با این سرعتش :2:
می خواستم بدونم مبین مکس به خطهای فیبر نوری سرویس میده یا نه ؟
کیفیتش چجوره ، بازیهای آنلاین رو جواب میده یا اینم به درد نمی خوره ؟
ممنون

yuzarsiff
03-09-2011, 21:53
سلام
دوستان یه راهنمایی می خواستم
من شاتل دارم ولی تلفن ما فیبر نوری شده ، حالا فقط مخابرات میتونه به ما سرویس بده که اونم اگه نده بهتره با این سرعتش :2:
می خواستم بدونم مبین مکس به خطهای فیبر نوری سرویس میده یا نه ؟
کیفیتش چجوره ، بازیهای آنلاین رو جواب میده یا اینم به درد نمی خوره ؟
ممنون

مبین نت و وایمکس ربطی به خط تلفن نداره یه مودم بهت میدن که از طریق اون از دکل های مبین نت سیگنال بگیری و از اینترنت استفاده کنی ...
کیفیتش شانسیه ...
بازی آنلاین روهم که با این پینگ ها باید دورش یه خط قرمز بکشی کلااااااااا....

Mehdi.ss
03-09-2011, 21:59
مبین نت و وایمکس ربطی به خط تلفن نداره یه مودم بهت میدن که از طریق اون از دکل های مبین نت سیگنال بگیری و از اینترنت استفاده کنی ...
کیفیتش شانسیه ...
بازی آنلاین روهم که با این پینگ ها باید دورش یه خط قرمز بکشی کلااااااااا....

یعنی سرعتش از adsl کمتره ؟
یعنی برم از مخابرات سرویس بخرم ؟

mrmostafa
03-09-2011, 22:18
یعنی سرعتش از adsl کمتره ؟
یعنی برم از مخابرات سرویس بخرم ؟

دوست عزيز از مخابرات كه بيشتره مخابرات سرعتش خوب نيست اصلا من الان مخابارت دارم ميخوام برم وايمكس بگيرم. وايمكس تكنولوژي جديد هست كه نيازي به كابل و تجهيزات مخابارت نداره و مانند موبايل از دكل تغذيه ميكنه دكل هاي مخصوص شركت هاي وايمكس. شما ببين تو منطقه شما ايرانسل خوبه ايارنسل بگير داخل سايتش برو و نقشه رو ببين سبز باشه اونجا آنتن خوبه و اينكه سرويس 512 سرعتش 60 تا 70 هستش كه شما adsl 512 هم بگيري اينجوري سرعت نداره و گرون تر هم ميدن. مبين نت مدتي هست كه كيفيتش رو از دست داده. موفق باشي

adcomputer
03-09-2011, 23:47
من با hhh111 موافقم (شوخی کردم نوشتم 17 مگ پرید:11:)..من فکر کنم اسپیدتست برای ازمایش ای دی اس ال مناسی تره گاهی اوقات پینگ رو هم خیلی دقیق نمیزنه ادرس زیر اگه سرویستون مشکلی نداشته باشه اپلود رو بهتر نشون میده

اسپید تست که هیچ. شما خودت سرور هم که داشته باشی بخوای روش آپلود کنی وضعیت همینه.بعدش هم سرور های ایرانی با خارجی برای تست خیلی تفاوت داره و کیفیتشون بهتره.

hhh111
04-09-2011, 00:40
راستی یادم رفت بگم اون ویدیو که گذاشتم در ساعات رایگان بوداااااااااا

gigabyte2052
04-09-2011, 01:35
سلام دوستان من بندرعباس زندگي ميكنم زنگ زدم نمايندگي شهرمون ميگه مودم نداريم خودتون از تهران تهيه كنيد تا سرويس و براتون راه بندازيم من ميترسم مودم ‏indoorرو بخرم اما انتن نده بااينكه وسط منطقه سبز هستم ولي خونمون طبقه ١ ه اتاقم روبروش ساختمونه اما سالن جلوش خونه نيست بنظرتون چيكار كنم?????? كسي هم نيست ازش بگيرم تست كنم
ممنون

كسي نيست من و راهنمايي كنه?

=CYBER=
04-09-2011, 12:08
وضعیت پینگ همه خراب شده ؟
مال من چند روزه برگشته به 400 .

hhh111
04-09-2011, 14:04
این خیلی دقیق تره

gigabyte2052
04-09-2011, 17:11
بچه ها من امروز رفتم از شرکت ی داانگل واسه تست گرفتم (مودم یو اس بی ) الان اومدم خونه تست کردم وضعیت اینه
هنوز اکانت نگرفتم این اکانت تستشوننه Down Speed:20~30kb/sec
Up:20~30kb/sec
Ping e 4.2.2.4: 450
هر چهار تا چراغ مودم روشنه
db:25
rssi:-70
بنظرتون برم بخرم یا نه؟

shamsoddin
04-09-2011, 17:37
كسي نيست من و راهنمايي كنه?

تو فرومها بگردید و یا حداقل یه نفر توی شهرتون که مبین داره رو ازش سوال کنید ببینید وضعیت سرویس توی بندرعباس چجوریه من خودم با سیگنال 10 درصد مشکلی نداشت سرویسم اگه توی اتاقتون هم سرویس نده احتمالا روی پشت بوم جواب میده چون که توی منطقه سبز هستید... ولی قبل از خرید حتما ببینید وضعبت مبین توی شهرتون چجوریه چون ممکنه سیگنالتون خوب باشه ولی کیفیت خود سرویس بد باشه:20:

Imanhjp
04-09-2011, 19:18
بچه ها من امروز رفتم از شرکت ی داانگل واسه تست گرفتم (مودم یو اس بی ) الان اومدم خونه تست کردم وضعیت اینه
بنظرتون برم بخرم یا نه؟

مگه مبین نت مودم USB هم داره؟

gigabyte2052
04-09-2011, 22:16
بله دوست عزیز به من دادن به عنوان تست 130 هزار تومن هم بیانه گرفتن بابتش حتی لوگو مبین نت هم رو جعبه هم رو مودم موجده خواستین عکس بگیرم بزارم حالا بنظرتون با این وضعیت بخرم یا خیر؟
ممنون

Cyber-PC
04-09-2011, 23:16
بنظرتون برم بخرم یا نه؟

CINR رو هم بگی بهتر میشه راهنمایی کرد

h.yazdani67
04-09-2011, 23:30
مگه مبین نت مودم USB هم داره؟

فکر میکنم شرکت مد نظرشون داتک هست. چون داتک مودماش usb هست و مدل دیگه ای در حال حاظر ندارند.

اگر دوستمون از speedtest هم یک تست بگیرند بزارن اینجا خوب میشه.

gigabyte2052
05-09-2011, 00:40
سلام

این عکسه جلد ه مودم + عکس خودم مودم که روشه

اسپید تست

پ.ن:سرعتر دانلودش با ای دی ام 20 و خورده ای
پ.ن2: بهترین شرکت پارس انلاین

عکس پنله مودم

پ.ن:192.168.1.1 نداره این مودم کلا پنل کانفیگ نداره

حالا بگیرم یا نه ؟ در ضمن من این مودم و بصورت قرضی گرفتم هر چند گفت اگه میخوای برh خودت!! ولی پسش میدم با 130که دادمشون یک مودم وای فای میگیرم

gigabyte2052
05-09-2011, 00:42
در ضمن من اکانت خریداری نکردم این اکانت به صئرت پیشفرض گویا روش فعاله!

Imanhjp
05-09-2011, 12:37
دوستان قیمت این مودم USB چنده؟

salavan
05-09-2011, 16:31
من همه مشکلام حل شد
الان راضی هستم :)

mrmostafa
05-09-2011, 17:19
دوستان وضعيت مبين نت چطوره الان؟؟؟؟؟ دوستاني كه در محدوده آزادي - طرشت -مترو شريف هستن مبين نت خوب ساپورت ميكنه؟؟؟

adcomputer
05-09-2011, 17:56
بنظرتون برم بخرم یا نه؟

وضعیت پینگت که مثل اکثر ما خوب نیست. همین سرویست رو تست کن و اگر راضی هستی بخر و انتظار سرویس بهتر از این بعد از خرید نداشته باش.
این وضعیت اینترنت به سیگنال و غیره زیاد ربطی نداره و مربوط به خود شرکت یا قبل از آن میشه.
من که پیشنهاد نمیکنم مبین نت بخری و تا جایی که میدونم ایرانسل بهتره.
در مورد مودم هم اگر به USB نیاز خاصی نداری، وای‌فای هم از نظر سخت‌افزاری و هم امکانات نرم‌افزاری پنل، مودم بهتری است.

adcomputer
05-09-2011, 18:04
من همه مشکلام حل شد
الان راضی هستم :)

پینگت که خرابه!
این هم سرویس یک مگابیت من:
------------------------------
دوستان واقعاً اگر میخواهید اینترنت 128 یا 256 تهیه کنید و پینگ هم براتون مهم نیست همین EDGE ایرانسل سرویس خوبیه. اگر هم پینگ براتون مهمه نه مبین نت خوبه و نه EDGE ایرانسل. وایمکس ایرانسل بهتره.

milad.vista
05-09-2011, 19:59
سلام

این عکسه جلد ه مودم + عکس خودم مودم که روشه

اسپید تست

پ.ن:سرعتر دانلودش با ای دی ام 20 و خورده ای
پ.ن2: بهترین شرکت پارس انلاین

عکس پنله مودم

پ.ن:192.168.1.1 نداره این مودم کلا پنل کانفیگ نداره

حالا بگیرم یا نه ؟ در ضمن من این مودم و بصورت قرضی گرفتم هر چند گفت اگه میخوای برh خودت!! ولی پسش میدم با 130که دادمشون یک مودم وای فای میگیرم

سلام دوست عزیز مودمش رنگ مشکی هم داره واسه شما چه رنگیه یع عکس هم از خود مودمت میگیری بی زحمت:46:

=CYBER=
06-09-2011, 10:51
پینگ هر روز بدتر از دیروز .
امروز شده +500 .

h.yazdani67
06-09-2011, 11:59
دیروز یکی از فامیلهامون مودم وایمکس ایرانسلشو آورد طرح 512 داشت. واقعا پینگش در برابر مبین نت عالی بود. 344 بود و آنتن دهی هم که عالی و از همه مهمتر سرعت دانلود از یک کانکشن عالی. یعنی 512 داشت از لینک غیر مستقیم هم با همون 63-67 دانلود میکردم. خداکنه ایرانسل یک طرح خوب واسه پاییز بده که از این مبین نت بکشیم بیرون .

پینگ مبین نت که افتضاح بالا و کیفیت اینترنت هم صبح تا بعد از ظهر خوب 6 بعد از ظهر به بعد دیگه تا فردا صبح بازدوباره افتضاح . سرعت از یک کانکشن میشه در حد دایل آپ . یک روز خوب 4 روز بد. 2 هفته خوب 3 ماه بده. کلا این وضع مبین نته. من با آیتیونز اپل خیلی دانلود میکنم و سرعت از یک کانکشن خیلی برام مهمه و ناچارا کارهامو باید بزارم صبح انجام بدم. شبا که دانلود رایگانه من میتونم از یک کانشکن ماکسیمم 200-300 مگ دانلود کنم. قابل توجه اپلی ها!!

Majidson
06-09-2011, 12:08
تایید میشه. پینگ واقعاً افتضاح شده.

من شاتل هم دارم پینگ الان روی 350 هستش ولی با مبین نت پینگ روی 646 هستش. :41:
دوستم ایرانسل داره الان یه پینگ از Yahoo گرفت در کمال تعجب دیدم پینگ روی 251ms است.:18:

h.yazdani67
06-09-2011, 12:14
در ادامه پست قبلیم، سرویس 1 مگ من:

ای کاش میتونستم تست ایرانسلو که دیشب از همین اسپید تست گرفتم و برخی کاربران میگن اسپید تست برای اینترنت های ایران ملاک نیست نشون بدم تا بهشون ثابت بشه که مشکل از مبین نته.

mrmostafa
06-09-2011, 12:28
ايرانسل در حال حاضر واقعا ساپورت خوبي داره و كيفيتش عاليه نسبت به شركت هاي ديگه. فقط من ميخوام بگيرم نميدونم صبر كنم تا پائيز ببينيم طرح ديگه اي ميده ؟!!!

yuzarsiff
06-09-2011, 15:59
الان بعد از یه قطع و وصلی RSSI من اومد روی 70 71 و CINR رفت روی 28 29 !!!
جای مودم هم هیچ تغییری ندادم ... البته قبلا هم روی این حدود بود اما بعد از افت سرعت چند روزه ای که داشتیم خراب شد اما الان برگشت به حالت سابق ... فقط مونده پینگ کاش اون هم درست بشه ...

mojtaba_kh4080
06-09-2011, 19:38
سلام دوستان من تازه عضو شدم و زیاد از وایمکس سر در نمیارم من 128 ایرانسل گرفتم تست اسپیدش اینه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

زیاد نا راضی نیستم ولی بهتر ظهر پینگم و سرعت دانلودم به ترتیب 268 و 15 بود

B.J.U
06-09-2011, 20:49
اینم سرویس 512 ما با مودم بیرونی
هر روز سرعت خوبه و شبانه هم تغیری نمیکنه
فقط خدا کنه پینگ درست بشه

spiky
06-09-2011, 21:48
1 مگ ایرانسل
پینگ رو حال کنید

maziarb
06-09-2011, 23:21
1 مگ ایرانسل
پینگ رو حال کنید

فردا صبح میرم ایرانسل میگیرم :31:

salavan
07-09-2011, 03:21
من تو ساعات رایگان هم با میانگین سرعت 60 از لینک 4 شیر دانلود کردم هم امشب هم دیشب
سرویس 512

aliy2324
07-09-2011, 08:16

سرویس 512 حال می کنین بعد بگین مبین نت بده کی می تونه پینک 613 به مشترکاش بده که مبین نت می ده

yuzarsiff
07-09-2011, 09:37
پینگ الان خیلی خوب شده ... نمی دونم مقطعیه و بعد خراب میشه یا نه ...
دیشب از 4.2.2.4 که پینگ می گرفت روی 400 500 بود الان اومده روی 200 ...

=CYBER=
07-09-2011, 10:06
نمی دونم چرا من هر موقع میگم پینگ مبین نت خرابه ، پینگش درست میشه :دی
پینگ اومده پایین :5:

shamsoddin
07-09-2011, 10:10
اره از صبح روی 300 اومده ...ای کاش همین جوری میموند:41:

and-roid2
07-09-2011, 10:55
دوستان من با speedtest.net تست سرعت میزنم سرعت 1 مگ من رو 0.80 نشون میده یهنی 103 کیلوبایت تقریبا{هر بار که تست میزنم}!!!
چرا 1.01 نشون نمیده ؟؟؟
کلا با من لجه اسپید تست:13::31:

h.yazdani67
07-09-2011, 11:14
جالبه مبین نت منو واقعا شوکه کرده ولی مطمعنم که وضع اینطور نمیمونه، دقیقا تا همین دیشب پینگ 470-540 بود الان خودتون میبینید دیگه :

تست امروز :

تست دیروز:

خدا کنه همیشه اینطور باشه ولی من شب یکبار دیگه تست میگیرم و حالت مقایسه ای براتون میزارم اینجا تا ببینید صبحا خوبه از 6-7 بعد از ظهر به بعد دایل آپ میشه.

قابل توجه دوستانی که میگن اسپید تست ملاک خوبی نیست!!

=CYBER=
07-09-2011, 11:17
پینگ به تدریج در حال افزایش :31:

h.yazdani67
07-09-2011, 11:24
پینگ به تدریج در حال افزایش :31:

تایید میشه:

yuzarsiff
07-09-2011, 11:32
کاش پینگ دیگه خراب نشه ... خیلی اینجوری وضعیت خوبه

h.yazdani67
07-09-2011, 11:39
کاش پینگ دیگه خراب نشه ... خیلی اینجوری وضعیت خوبه

فعلا استفاده کن، یکی دو روز دیگه که خراب شد بیا اینجا همه با هم مبین نتو فحش میدیم.

and-roid2
07-09-2011, 11:39
512

B.J.U
07-09-2011, 17:31
اگه تا آخر این دوره که 2 ماه دیگه هست بهتر نیشه میرم ایرانسل میگیرم

pasargadd
07-09-2011, 18:03
اینم تست سرعت 128 و پینگه ایرانسل:
اینم بهترین حالت:

mazdak_121
07-09-2011, 19:18
سرویس 512

ali147852
07-09-2011, 20:22
سلام ، بچه ها ميخوام از مبين نت سرويس بگيرم ، به نظرتون بگيرم ؟؟ تنها چيزي كه از اينترنت ميخوام دانلوده :دي پينگ و سرعت آپلود برام مهم نيست ، چون ميگن وايمكس سرعت دانلودش هميشه ثابت ميمونه ميخوام بيام سمت وايمكس ، سرعت دانلود سرويس 1 مگشون چقدره ؟؟ شبانه كه رايگانه سرعت چقدره ؟؟ در مورد آنتن دهي هم نمايندگيشون ميگفت منطقه ما آنتن دهيش عاليه . آهان يه چيز ديگه :دي تو روزاي ابري باروني برفي مشكلي پيش نمياد ؟؟؟ مرسي .

B.J.U
07-09-2011, 21:26
سلام ، بچه ها ميخوام از مبين نت سرويس بگيرم ، به نظرتون بگيرم ؟؟ تنها چيزي كه از اينترنت ميخوام دانلوده :دي پينگ و سرعت آپلود برام مهم نيست ، چون ميگن وايمكس سرعت دانلودش هميشه ثابت ميمونه ميخوام بيام سمت وايمكس ، سرعت دانلود سرويس 1 مگشون چقدره ؟؟ شبانه كه رايگانه سرعت چقدره ؟؟ در مورد آنتن دهي هم نمايندگيشون ميگفت منطقه ما آنتن دهيش عاليه . آهان يه چيز ديگه :دي تو روزاي ابري باروني برفي مشكلي پيش نمياد ؟؟؟ مرسي .
بستگی داره کا باشین
من که 512 دارم سرعتش 60 تا 65 هست شابنه هم حد اکثر دیگه 55
1مگ رو خبر ندارم
هیچ مشکلی تو آب و هوا نداره فقط مودم بیرونی توی رعد و برق باید خاموش بشه

and-roid2
07-09-2011, 21:46
بستگی داره کا باشین
1مگ رو خبر ندارم

سلام دوست عزيز
من هم ١مگ دارم هم ٥١٢ جديدا
سرعت ١مگم شب و روز ثابته روي ١٣٦ كيلو بايت (با idm) ولي اكثر اوقات نوسان داره سرعتم.....
سرعت ٥١٢ هم تا ٦٩ ميره
من تا الان از سرويسم راضي بودم و اگه نوسان سرعت و پينگ رو كاهش بدن بهتر ميشه...
از نظر دانلود شبانه خيالت راحت باشه(البته قطعي نميتونم بگم چون من ٢تا اشتراك دارم شبانه دانلودم ثابته مثل روز)
فقط جمعه ها يكم افت سرعت دارم

mrmostafa
07-09-2011, 21:46
بستگی داره کا باشین
1مگ رو خبر ندارم

دوست عزيز شما منزلتون كجاست؟؟؟ آخه مبين نت تا الان نديدم كسي ازش راضي باشه هم تهران هم شهرهاي ديگه.

ali147852
07-09-2011, 21:47
ممنون دوست عزيز .

چه مودمي بگيرم ؟؟ نوع مودم تو كيفيت سرويس چقدر تاثير داره ؟؟ حتما بايد خود مودماي مبين نتو بگيرم يا هر مودم وايمكسي داشته باشم مشكلي نداره ؟؟

and-roid2
07-09-2011, 22:00
اين هم تست ١مگ من با ايفون

IMG_0093.PNG - 444 KB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پينگ تا الان برام خيلي بهتر شده...

hhh111
08-09-2011, 01:59
خـــــدا شاهده وایمکس مبین نت عالیه !!
من با این نوع اینترنت هم کار کردم تو دانشگاهمون بود رودهن مجتمع :

ولی مبین نت هم عالیه خدایی ! تهران - صادقیه - پیامبر

30na-ahvaz
08-09-2011, 02:41
دوستانی که میخوان وایمکس بگیرن طرف مبین نت نرن که مثل من سرشون نیاد مبین نت و ایرانسل (به خاطر دزدی از حساب کاربران مگر اینکه نا محدودشونو بگیری)هر دوشون اشغالن ولی خداییش ایرانسل سگ شرف داره به مبین. من 256 مبین گرفتم اصلا صفحه رو هم به زور باز میکنه الان با 128 پسر عمم که ایرانسله بالام خیلی بهتره لا اقل پینگش نصف مبینه فقط یه خواهش ازتون دارم قبل از خرید حتما و حتما اگر امکانش هست 2-3 روز مودم مبین و ایرانسل رو از دوست یا یکی توی فامیل بگیرید بعدا اقدام کنید نه مثل من احمق گول حرف 2-3 نفرو بخورم همین پسر عمم که ایرانسلشو گرفتم از سرعت و پینگ میناله ولی وقتی اومد پینگ و سرعت دانلود منو دید تعجب کرد اینایی که از ایرانسل مینالن هنوز مبینو امتحان نکردن که بفهمن چه قدر اشغالتره توی روزای تعطیل که مبین نتم تعطیله شبا هم دیال اپ بهترش صفحه باز میکنه ما توی کشوری هستیم که باید بین بد وبدتر یکی رو انتخاب کنیم الان مبین حکم بدتر رو داره نسبت به ایرانوبا در کل adslسگ شرف داره به وایمکس یکی از علتاشم اینه شرکتای رقیب واسه ارائه خدمات زیادن و رقابتی شده ولی اگر هم مثل من مشکل فیبر نوری رو دارید ایرانسل خیلی خیلی بهتره البته بگم دزده و نا محدودش انتخاب خوبی هستش با چیز پی ان هم مشکل نداره باز هم میگم اگر امکانش هست اول مودم های مبین و ایرانسل رو بگیرید و بعدش اقدام کنید به حرف کسیم گوش نکنید بهتره خودتون مقایسه کنید و خودتون انتخاب کنید

=CYBER=
08-09-2011, 07:31
همه چی خوبه .
سرعت دانلود ماکسیموم ، امروزم پینگ یاهو برا من 250 هست :31:

h.yazdani67
08-09-2011, 08:48
یعنی میشه مبین نت همیشه اینطوری باشه:؟؟؟ :

خدایا همیشه مبین نتو خوب نگه دار! خوب بشه تعریفشو میکنیم بد بشه بدشو میگیم. الان اون موقع هاست که خوب شده!!

حالا تا ببینیم از ساعت 2 صبح به بعد که دانلود رایگانه میتونه شرایط رو اینجوری و یا حداقل نزدیک به اینی که هست نگه داره یا خیر!

mazdak_121
08-09-2011, 09:19
مبین نت یه کارایی کرده .امیدوارم به قول دوستان این کیفیت باقی بمونه و مقطعی نباشه

adcomputer
08-09-2011, 10:36
الان پینگ خوب شده. با یک کانکشن سرعت کامل میده. با وی پی n هم هیچ مشکلی نداره و سرعت کامل میده.
من حدود 10 -11 ماهه که مبین نت دارم. همیشه چند روز خوب میشه و به مرور زمان بد میشه و تا بیان باز درستش کنند یکی دو ماه طول میکشه. در نتیجه اکثر اوقات سرویس بی کیفیت است.

yuzarsiff
08-09-2011, 12:37
یه چیزی که به نظرم تو مبین نت خیلی خوبه اینه که توی ساعات رایگان افت سرعت زیادی حس نمیشه .
مثلا من با سرویس 1 مگ شبی 2/4 گیگ دانلود دارم.فقط توی ساعات رایگان نوسان زیاد میشه.البته توی ساعات عادی هم گاهی نوسان پیش میاد.
مشکل مبین نت رو اگه بخوای خلاصه کنی همین پینگ بالاست که الان بهتر شده.

and-roid2
08-09-2011, 13:56
512

1مگ

hamedsaba
08-09-2011, 14:30
سلام دوستان . من 512 مبين دارم دانلود عاليه . فقط پينگ من هميشه روي 500 چه صبح باشه و چه شب . نميشه پينگ و پايين اورد ؟ ضمنا من مودمو بهترين جاي خانه گذاشتم . من مبين اهواز دارم .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

---------- Post added at 03:30 PM ---------- Previous post was at 03:25 PM ----------

با سلام مجدد . راستي با اين سرور پينگ گرفتم خوب بود . ولي چرا از اين سرور استفاده نميشه اگر يك توضيح بدين ممنون ميشم . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

yuzarsiff
08-09-2011, 15:15
سلام دوستان . من 512 مبين دارم دانلود عاليه . فقط پينگ من هميشه روي 500 چه صبح باشه و چه شب . نميشه پينگ و پايين اورد ؟ ضمنا من مودمو بهترين جاي خانه گذاشتم . من مبين اهواز دارم .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

---------- Post added at 03:30 PM ---------- Previous post was at 03:25 PM ----------

با سلام مجدد . راستي با اين سرور پينگ گرفتم خوب بود . ولي چرا از اين سرور استفاده نميشه اگر يك توضيح بدين ممنون ميشم . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سرور Kefan City اکثر اوقات پینگ رو بالا نشون میده نمی دونم چرا ...

B.J.U
08-09-2011, 19:08
اینم با وی پی ان

sourena
08-09-2011, 19:38
دوستان ... من توی شرکت 1 مگ مبین دارم ...

برای دانلود ، حتما باید 16 تکه کنم که با سرعت بالا بگیره! وگرنه روی 16 میگیره !

صفحه هات رو هم خیــلی بد باز میکنه....

سه تا چراغش هم روشنه! مشکل از کجاست؟ ایرانس که داشتیم اینجوری نبود ....

yuzarsiff
08-09-2011, 23:37

hgfg
09-09-2011, 11:00

مبین اهواز 512 زمان دانلود رایگان

albous
09-09-2011, 14:05
چند روزی است که پینگ من بهتر شده از 500 رسیده به دور و بر 300

dashakol_basafa
09-09-2011, 16:14
اگه این تاپیک در ابتدا یه نظر سنجی داشت تا کسائی که از مبین نت سرویس گرفتن میتونستند از 1 تا 5 بهش ستاره بدن نظر همه جمع میشد و یه نفر تازه وارد میتونست خیلی زود به حاصل جمع نظرات همه دسترسی پیدا کنه. من یه تاپیک اینجوری ایجاد کردم اما نمیدونم چرا حذف شد.

به هر حال الان مبین نت من قطعه و با دیال آپ وصل هستم.
نکته جالب اینجاست که وقتی قطعه دیگه نمیتونی نتیجه تستش رو از speedtes.net اینجا بزاری
در ضمن یادتون باشه که مبین نت اصلاً چیزی به نام پشتیبانی نداره . فقط یه شماره تلفن : 09679 و 83868 - 021
هست که هر وقت زنگ میزنی پیغام میده در حال حاضر با ترافیک شدید مواجه هستیم. اگه کسی تونسته با یه آدمیزاد صحبت کنه لطفاً بگه.

هنوز هم نمیدونم چرا تاپیک نظر سنجی مبین نت حذف شد. قوانین رو خوندم ولی چیزی پیدا نکردم.

sagedmo
09-09-2011, 16:15

مبین اهواز 512 زمان دانلود رایگان

سلام.موقعی که رایگان نیست حداکثر سرعتت چقدره؟

mrmostafa
09-09-2011, 21:48
چیزی که دست سپاه بیفته و یه مشت آدم بی سواد بریزه اونجا بهتر از این نمیشه مبین نت و پارس انلاین و شاتل و صبانت همه برای سپاهه. وایمکس در حال حاضر همون ایرانسل از هیچی بهتره.

mrmostafa
09-09-2011, 21:57
دوستانی که مبین نت دارن در منطقه طرشت و بلوار حمید صالحی این محدده ها کسی هست؟ سرعت مبین یرویس 512 رو چنده؟ پینگش چقدر؟؟ اگر مرتب خراب هست و فقط بعضی وقتها خوب هست بگین چون من میخوام ایرانسل بگیرم و از مبین زیاد بد شنیدم. خواستم تا آخرین لحظه جویای حال مبین بشم.

shamsoddin
09-09-2011, 22:10
اقا اینا چشونه ؟ چرا پینگ نمیره بالا!!!:41: زنگ بزنیم بگیم هرچه زودتر این مشکلو حل کنن:31:

hgfg
09-09-2011, 22:40
سلام.موقعی که رایگان نیست حداکثر سرعتت چقدره؟

سرعت دانلود همیشه همینه

hgfg
09-09-2011, 22:43

goody_good
09-09-2011, 23:23
خدا رو شکر که ایرانسل گرفتم..... این مبین نت انگار خیلی تو پاچه کنیه.... من 256 ایرانسل دارم یه ساله الان حدوداً...کلاٌ شاید 3-4 بار قطع شده باشه و سرعت دانلودش همیشه ثابت روی 32 بوده.....

میخواستم عوض کنم مبین نت بگیریم ولی اینجا رو که خوندم پشیمون شدم.... ایرانسل اگه یکم ارزونتر کنه و تو شهرهای بیشتری سرویس بده خیلی خوب میشه...

hhh111
09-09-2011, 23:57
خدا رو شکر که ایرانسل گرفتم..... این مبین نت انگار خیلی تو پاچه کنیه.... من 256 ایرانسل دارم یه ساله الان حدوداً...کلاٌ شاید 3-4 بار قطع شده باشه و سرعت دانلودش همیشه ثابت روی 32 بوده.....

میخواستم عوض کنم مبین نت بگیریم ولی اینجا رو که خوندم پشیمون شدم.... ایرانسل اگه یکم ارزونتر کنه و تو شهرهای بیشتری سرویس بده خیلی خوب میشه...

من 3ماهه دارم یک بارم قطعی نداشتم. سرعتم همیشه ثابت رو 68 هست. چه ساعات رایگان چه معمولی.
خــــــــــــــــــــــــ ــــــــداییشم حرف نداره سرویسش. ...... غـــــــــــــرب طهران.......
پوشش هم بیشتر شده تو تهران.

h.yazdani67
10-09-2011, 00:05

ماها که مبین نت داریم هم بدمون نمیاد ببینیم ایرانسل طرح پاییز خوب میده یا نه، دانلود رایگان شبانه ، حجم ترافیک بیشتر با قیمت مناسب و ..!

and-roid2
10-09-2011, 00:14
حيف كه ايرانسل تو قم سرويس نميده.....
من الان از مبين نت راضي هستم ولي ٢مگ نميده مبين نت...
يه چيزي كه تو وايمكس برام عجيب بوده اينه كه كاربراي adslبعضي ها مثلا ١٢٨ دارن تا ٢مگ شير هستن ولي تو وايمكس دقيقا برعكس اينه همون سرعت رو ميگيري بدون اينكه تا ٢ مگ شير باشي
البته اين نكته رو بگم اونايي كه از ايرانسل سرويس دارن و راضي اند دليل نميشه بيخودي بيان تو اين تاپيك مبين نت رو خراب كنن و بگن مبين نت فلانه و مفت نمي ارزه...
من الان ٢ تا سرويس ٥١٢ و١ مگ از مبين نت دارم و حسابي ازش راضي هستم....
و اينم اضافه كنم سرعت اپلود و دانلود من تقريبا با هم برابر هستن....
از دوستان كسي اطلاع داره مبين نت كي ٢مگ ميخواد ارايه بده؟؟؟؟

gigabyte2052
10-09-2011, 00:22
دوستان كسي مودمwifi indoor‏ براي فروش دارد اينجا مودم تموم شده خصوصي بدهيد

vahidmir2000
10-09-2011, 00:31
سلام به همه دوستان.

من یه مدت تقریبا زیادی نبودم
امشب اومدم که بگم در این مدت چندماهه هیچ تغییری در سرویس مبین ندیدم. تمام مشکلات مبین پا برجاست. هنوز قطعی دارم هنوز افت سرعت شدید دارم هنوز گاهی جی میل و یاهو( مثل همین امشب) مشکل داره. هنوز گاهی اوقات 15 مین طول میکشه تا وصل شه. امروز با وی پی ان سرعت دانلود تقریبا 2-3 کیلوبایت بود( سرویس 128) همین الان چند ساعته که یاهو مسنجر اصلا وصل نمیشه. هنوز صفحه کنترل حساب مبین فارسی نشده و...

خواهش میکنم به جمع ما نپیوندید. پول ادن به این شرکت خسیس و غیر پیشرو اصلا کار درستی نیست.

Majidson
10-09-2011, 07:44
سلام به همه دوستان.

امشب اومدم که بگم در این مدت چندماهه هیچ تغییری در سرویس مبین ندیدم. تمام مشکلات مبین پا برجاست. هنوز قطعی دارم هنوز افت سرعت شدید دارم هنوز گاهی جی میل و یاهو( مثل همین امشب) مشکل داره. هنوز گاهی اوقات 15 مین طول میکشه تا وصل شه. امروز با وی پی ان سرعت دانلود تقریبا 2-3 کیلوبایت بود( سرویس 128) همین الان چند ساعته که یاهو مسنجر اصلا وصل نمیشه. هنوز صفحه کنترل حساب مبین فارسی نشده و...

خواهش میکنم به جمع ما نپیوندید. پول ادن به این شرکت خسیس و غیر پیشرو اصلا کار درستی نیست.

متاسفانه هیچ تلاشی برای افزایش پوشش شبکه حداقل در تهران نداشته. با اینکه گفته بود تا شهریور ماه کل تهران تحت پوشش قرار می گیره(طبق گفته خودشون در وبلاگ مبین نت) ، ولی متاسفانه هیچ اقدامی تاکنون انجام نشده است. خیلی کند پیش میرن. :41:
جالبه که بدونید تو این مدت وایمکس داتک کل تهران از شرق تا غرب پوشش کامل داده ولی مبین نت ...!!!

ali147852
10-09-2011, 09:06
سلام ، آدم ميمونه چه غلطي بكنه :دي نميدونم برم از مبين نت سرويس بگيرم يا تو همين پارس آنلاين خراب شده بمونم

دوستان اين مودمايي كه مبين داره تو كيفيت و سرعت سرويس تاثير دارن ؟؟؟ اين مودم مودم داخلی وایمکس و یا Indoor CPE خوبه ؟؟؟

and-roid2
10-09-2011, 09:18
512
امروز

moradi192
10-09-2011, 11:43
من جدیدا وایمکس مبین نت گرفتم ازش هم خیلی راضی ام. وضعیتی که من دارم اینه:
512
خونمون قم خیابون کارگره و تو مرز منطقه ی تحت پوشش قرار داده یعنی با اینکه داخل منطقه ی تحت پوششه ولی بامرز قرمز رنگ فاصله کمی داره.
مودم داخلی
کسایی که تو منطقه ی ما از وایمکس استفاده میکنن خیلی کمن
بهضی از جاهای خونمون اصلا آنتن نمیده ولی بعضی جاهاش سیگنالش خیلی قویه
سرعت دانلود حدوده 60 کیلو بایته
هنگام دانلود شبانه هم سرعتش اصلا کم نمیشه
قطع و وصلی و نوسان هم نداره

and-roid2
10-09-2011, 11:50
IMG_0097.JPG - 1.3 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ultrasahand
10-09-2011, 12:55
من ۲ روز اینترنت نداشتم الان دکل جدید جفت خونمون نصب کردن ۴ چراغه از مودم داخلی اینترنت می گیرم
اون شکلی هم که می گید تغییری نکرده نیست

hhh111
10-09-2011, 13:16
متاسفانه هیچ تلاشی برای افزایش پوشش شبکه حداقل در تهران نداشته. با اینکه گفته بود تا شهریور ماه کل تهران تحت پوشش قرار می گیره(طبق گفته خودشون در وبلاگ مبین نت) ، ولی متاسفانه هیچ اقدامی تاکنون انجام نشده است. خیلی کند پیش میرن. :41:
جالبه که بدونید تو این مدت وایمکس داتک کل تهران از شرق تا غرب پوشش کامل داده ولی مبین نت ...!!!

برید نقشه جدید مبین نت رو ببینید بعد کامنت بزارید. !

hp980
10-09-2011, 13:32
سلام به همه دوستان.

ياهو مسنجر كه امروز رو اي دي اس ال من هم وصل نميشه پس ربطي به مبين نت نداره!!!

Majidson
10-09-2011, 14:20
برید نقشه جدید مبین نت رو ببینید بعد کامنت بزارید. !

زحمت کشیدن دو تا دایره قرمز وسط شهر بود، حالا سبز کامل شده است + میدان نماز.
دوست عزیز منظور بنده سمت غرب تهران است که تا کنون هیچ تغییری نکرده است.( شهران ، جنت آباد ، شرکت راه آهن ، دهکده، تهرانسر )
میدان آزادی. آزادی سر شادمان و جیحون(منزل آقا وحید)
مشخص است که خیلی کند کار می کنند تو بحث پوشش داخلی.

vahidmir2000
10-09-2011, 21:16
هنوز یاهو مشکل داره. جالبه که فقط با شیلترشکن وصل میشه. البته دوستمون گفتن که این ایراد مربوط به مبین نیست.

hhh111
11-09-2011, 01:26
زحمت کشیدن دو تا دایره قرمز وسط شهر بود، حالا سبز کامل شده است + میدان نماز.
دوست عزیز منظور بنده سمت غرب تهران است که تا کنون هیچ تغییری نکرده است.( شهران ، جنت آباد ، شرکت راه آهن ، دهکده، تهرانسر )
میدان آزادی. آزادی سر شادمان و جیحون(منزل آقا وحید)
مشخص است که خیلی کند کار می کنند تو بحث پوشش داخلی.

من سمت صادقیه - پیامبر هستم و مشکلی ندارم عالیه سرویسم

gigabyte2052
11-09-2011, 05:21
دوستان كسي مودمwifi indoor‏ براي فروش دارد اينجا مودم تموم شده خصوصي بدهيد

mrmostafa
11-09-2011, 11:35
آقا اين نقشه تحت پوشش مبين نت واقعا مسخره هستش يه نقشه برداشته انداخته نوشته تهران - سعدت آباد خوب از كجا بدونم منطقه من چطور آنتن ميده ولي ايرانسل قشنگ همه محله ها رو نوشته و مشخص كرده سبز قرمز زرد ولي مبين نت واقعا مسخره هست.

Majidson
11-09-2011, 12:02
آقا اين نقشه تحت پوشش مبين نت واقعا مسخره هستش يه نقشه برداشته انداخته نوشته تهران - سعدت آباد خوب از كجا بدونم منطقه من چطور آنتن ميده ولي ايرانسل قشنگ همه محله ها رو نوشته و مشخص كرده سبز قرمز زرد ولي مبين نت واقعا مسخره هست.

1. ابتدا نرم افزار Google Earth را نصب کنید.
2. از سایت مبین نت فایل KMZ را دانلود کنید.
3. فایل دانلود شده را توسط Google Earth باز کنید.
4. تمامی خیابان ها کاملاً مشخص است.

hhh111
11-09-2011, 12:33

اگه یکم خیابان ها رو بلد باشی و بشناسی خیلیییییییییییییی راحته !!!!!!!
بعد شما لازم نیست دقیق ببینی آنتن میده یا نه ! زنگ میزنی نمایندگی آدرستون رو میدید ! بهتون میگه که آنتن میده یا نه !!!!

mrmostafa
11-09-2011, 12:35
1. ابتدا نرم افزار Google Earth را نصب کنید.
2. از سایت مبین نت فایل KMZ را دانلود کنید.
3. فایل دانلود شده را توسط Google Earth باز کنید.
4. تمامی خیابان ها کاملاً مشخص است.

ممنون. نقاطي كه سبز هست واقعا آنتن دهي عاليه؟؟؟ براي ايرانسل كه درسته ولي مبين نت اينجا ديدم كساني كح محدوده آزادي - طرشت و ستارخان داشتن راضي نبودن. حتي منطقه سبز هم هست.

Majidson
11-09-2011, 13:36
ممنون. نقاطي كه سبز هست واقعا آنتن دهي عاليه؟؟؟ براي ايرانسل كه درسته ولي مبين نت اينجا ديدم كساني كح محدوده آزادي - طرشت و ستارخان داشتن راضي نبودن. حتي منطقه سبز هم هست.

وایمکس مثل موبایل هستش، نمیشه دقیق گفت که کسی تو منطقه سبزه پس 100% سیگنال داره.( مثلاً امکان داره تو خونتون موبایل تو پذیرایی آنتن بده ولی مثلاً تو اتاق آنتن نده.)
وایمکس هم مشخص نمیکنه بعضی وقتا می بینی تو منطقه سبز هم ببری تست کنی و میبینی آنتن نمیده. باید تست کرد. حالا می خواد ایرانسل باشه یا مبین نت فرقی نمی کنه.
دایی من خونشون تو منطقه سبز پررنگ هستش ولی من مودم بردم اونجا اصلاً هیچ کجای خونشون آنتن نمیداد.
ولی مغازه دوستم با اینکه زیر پله ای هستش مودم بردم در کمال تعجب 3تا آنتن داد. خودش می گفت ایرانسل آورده ولی آنتن نداده ولی مبین نت آنتن داد. :31:
شرایطی مثل ساختمان های دوروبر (نظیر برج) و درخت های خیلی بلند در اطراف محل شما و فاصله شما تا BTS خیلی تو آنتن دهی تاثیر مستقیم داره.

adcomputer
11-09-2011, 14:39
این مبین نت هم هر ساعتی یک جوره. خیلی کیفیتش بده.

yuzarsiff
11-09-2011, 15:31
سرعت از ساعت 2 افت پیدا کرده ...

h.yazdani67
11-09-2011, 15:31
اه ه ه بابا 3 روز خوب شده بود این مبین نتا امروز باز گند شده!!! شرکت رو مخ لعنتی، حدود 1 ساعت پیش بمدت 20 دقیقه قطع شد و یک مرتبه کیفیت در حد دایل آپ شد بازدوباره!!! توف به این مبین نت که اعصاب منو گند زده توش، چند روز پیش تست مبین رو گذاشتم دیدید که خوب شده بود(یادتونه گفتم این وضع نهایتا 3 روز دوام میاره و حالا افتضاح!!!!

3 ماه بد و 3 روز خوب 3 ماه بد و 3 روز خوب ، اینه وضع مبین نت..............تا آخرم همین گندیه که گفتم.

yuzarsiff
11-09-2011, 15:35
از منم قطع شد و اینجوری شد ...
پینگ هم می گیرم time out زیاد داره ...
تماس گرفتم گفتند شبکه دچار اختلال شده و احتمالا تا آخر شب مشکل برطرف میشه !

adcomputer
11-09-2011, 16:05
تایید میشه. برای منم قطع شد.

and-roid2
11-09-2011, 16:12
مال من فقط افت سرعت داره و 1مگم تا 30 40 میره:2:

h.yazdani67
11-09-2011, 16:32
از منم قطع شد و اینجوری شد ...
پینگ هم می گیرم time out زیاد داره ...
تماس گرفتم گفتند شبکه دچار اختلال شده و احتمالا تا آخر شب مشکل برطرف میشه !
تنها سرویس دهنده ای که شبکش همیشه دچار اختلاله همین مبین نت. کی تو شبکه اختلال و مشکل افت سرعت و .. نبوده؟؟!! بازم از اون پشتیبانی های قشنگشون

تایید میشه. برای منم قطع شد.
من و شما که 8-9 ماه مبین نت داریم که دیگه واسمون عادی شده این قطع و وصل شدنهای مشکوک. جالبه یکبار قطع میشه و بعد که وصل میشه تا 3 روز خوبه و سری بعد که قطع و وصل میشه تا 3 ماه بده. الان افتادیم تو اون دوره 3ماهه بد!!

مال من فقط افت سرعت داره و 1مگم تا 30 40 میره:2:

باز خوبه تا 30-40 میره برای من از .06 بالاتر نمیره. تازه یک نکته دیگه ! فرکانس و cinr من بعد از این قطع و وصلی امروز ساعت 2 کاملا افت کرده و پایین اومده.

yuzarsiff
11-09-2011, 18:36
از من وضعیت به حالت عادی برگشت ...

iLive
11-09-2011, 19:17
برای منم بعد از ظهر اینا قطع شد، الان درست شده.

adcomputer
11-09-2011, 21:44
برای منم درست شد. اما هر روز همین برنامه بوده.

B.J.U
12-09-2011, 00:10
مال منم درست شد
چی میشد همیشه این طوری بمونه

mess11
12-09-2011, 07:59
سلام دوستان .
تو مازندران علاوه بر ساری مثه اینکه بابل روهم پوشش میده . درسته؟ اگه هس وضعیتش چجوریاس؟ از ای دی اس ال بهتره؟ دوستانی که مازندران هستن لطف کنن جواب بدن.مرسی

adcomputer
12-09-2011, 10:57
الان پینگ معمولیه اما سایت ها رو خیلی دیر باز میکنه.

arshiamoj
13-09-2011, 10:23
من نمیدونم همیشه تو speedtes سرعتو 0.11 Mbps نشون میده ولی سرعت دانلودم همیشه 140 هستش
1 مگ دارم و راضیم ولی نمیدونم چرا تو اسپید تست اینجوری نشون میده...

hhh111
13-09-2011, 16:12
من نمیدونم همیشه تو speedtes سرعتو 0.11 Mbps نشون میده ولی سرعت دانلودم همیشه 140 هستش
1 مگ دارم و راضیم ولی نمیدونم چرا تو اسپید تست اینجوری نشون میده...

به نظر من بیشتر موقع ها خوب جواب نمیده

File not found
13-09-2011, 16:54
از سرورهای خوب تست بگیرید مثلاً:

XMAN9
13-09-2011, 19:06
من چند تا سوال دارم که ممنون میشم اونهایی که سرویس مبین نت دارن و تجربش رو هم دارن جواب بدن.

-مبین نت ایا فقط 128 میده یا بالاتر هم بدون مشکل میده؟
-سرعت دانلود 128 چقدر هست؟
-تعرفه ها در چه حدودهایی هست؟

mrmostafa
14-09-2011, 07:14
من چند تا سوال دارم که ممنون میشم اونهایی که سرویس مبین نت دارن و تجربش رو هم دارن جواب بدن.

-مبین نت ایا فقط 128 میده یا بالاتر هم بدون مشکل میده؟
-سرعت دانلود 128 چقدر هست؟
-تعرفه ها در چه حدودهایی هست؟

دوست عزيز 128 بالاتر همه جا ميده فقط بايد نامه داشته باشي. ولي مبين نت با كارت دانشجوئي هم ميده كه الان تو هر خونه اي دانشجو داره ديگه. يا يه نامه سربرگ دار متفرقه درست كن مثلا مشاور امكلاك يا كس داري 2 خط بنويسه مهر و امضاء سريع ميدن فرماليته هست.
2- سرعتش قانونا بايد روي 16 باشه ولي بستگي به منطقه داره ولي مبين نت جديدا وضعيت خوبي نداره و اكثرا ازش ناراضي هستن. همين تاپيك رو هم بخوني ميفهمي.
3- تعرفه ها هم در سايتش موجود هست mobinnet.ir بخش تعرفه ها زده.
موفق باشي

yuzarsiff
14-09-2011, 11:51
این پرداخت اینترنتی چرا اینقدر دردسر داره ...
دیشب من چند ساعت زودتر از اینکه طرحم تموم بشه پول را پرداخت کردم الان که اومده بودم دیدم هنوز طرحم تمدید نشده!
تماس گرفتم طرف پسوردمم گرفت ! بعد فعال شد ...
این پسورد را میشه عوضش کرد ؟

Deadhead
14-09-2011, 13:40
سلام به همه.
کیفیت سرویساش چجوریه؟
خیلی قطی داره؟
در کل نظرتتون چیه؟
کسی اینجا 512 داره که بگه سرعت دانلودش چه قدره؟

hhh111
14-09-2011, 16:54
سلام به همه.
کیفیت سرویساش چجوریه؟
خیلی قطی داره؟
در کل نظرتتون چیه؟

عالیه !
من 2ماهه دارم 1بارم قطعی نداشتم
پستهای فبلی منو ببین ! عکس از دانلو گذاشتم ! 512 !

adcomputer
14-09-2011, 21:45
سلام به همه.
کیفیت سرویساش چجوریه؟
خیلی قطی داره؟
در کل نظرتتون چیه؟
من هر روز قطعی دارم. کیفیتش هم افتضاحه. یک صفحه به زور باز میکنه.

h.yazdani67
14-09-2011, 22:25
سلام به همه.
کیفیت سرویساش چجوریه؟
خیلی قطی داره؟
در کل نظرتتون چیه؟

منم قطعی زیاد دارم، قبول نداری؟ زنگ بزن مبین نت بپرس ببین دیشب و پریشب یه نمونش، 2 ساعت قطع شد که هیچ امروزم دوبار وسط روز قطع شد. کیفیتم کاملا شانسیه. در کل هم نظرم اینه که نگیری بهتر از دردسرشه. سرعت دانلود 512 هم 67-8 هست البته نه از لینک مستقیم

hhh111
15-09-2011, 01:28
من هر روز قطعی دارم. کیفیتش هم افتضاحه. یک صفحه به زور باز میکنه.

شما مثل اینکه اومدین فقط بزنید تو سر مبین نت :دی
خوب اگه اینقدر ناراضی هستید و نمیتونید استفاده کنید ! چرا وقتتون رو میزارید همش مییاید تو فروم و نظر بد میدید :دی

GAmystyle
15-09-2011, 08:30
25 ساعته قطعه.. بعد زنگ میزنم یارو میگه اشکال از خودتونه :|||
نوبره به خدا با این پشتیبانی!!:41:

h.yazdani67
15-09-2011, 08:59
شما مثل اینکه اومدین فقط بزنید تو سر مبین نت :دی
خوب اگه اینقدر ناراضی هستید و نمیتونید استفاده کنید ! چرا وقتتون رو میزارید همش مییاید تو فروم و نظر بد میدید :دی

شمام مثل اینکه یا پدر و یا مادرتون با یکی از مدیرای مبین نت نزدیکی و ارتباط خاصی دارند که ما هر موقع نظر میدیم اینچنین جانب مبین نتو میگیرید. میشه شما فقط نظر خودتو راجب به منطقتون و کیفیت سرویس خودتون بدید؟؟ به تو چه ربطی داره که من نظرم در مورد مبین نت چیه؟؟دوما اگر شرکت دیگه ای بهم adsl میداد از خدام بود که برم، پارس آنلاین و صبا نت برای مرکز مخابراتی پاسداران پورت خالی ندارن و سوما شاتل بهم میداد ولی خطمون مشکل داشت حالا یک خط خریدم و قراره که مخابرات بیاد برای کابل کشی و ..
میام اینجا میگم بده چون اعصابمو، وقتمو و .. رو ازم گرفته پس منم میام به 4 نفر دیگه که میخوان تازه سرویس تهیه کنند میگم که چه شرکت آشغالی هست! مشکلات شبکه که مدام دارند، جمعه هارو هم که با نامردی و پررویی هر چه تمام به اسم زیاد شدن کاربر و کم آوردن پهنای باند ساعت رایگانشو تا تونستند کم کردند! اول یکاری کردن مردم انقدر شاکی بشن بعدش از شاکی شدن کاربرا سو استفاده کردند و گفتند که اگر جمعه هارو رایگانشو برداریم مشکل افت سرعت حل میشه و ..!!

درسته نمیتونم زنگ بزنم به مبین نت و پشتیبانیش حقمو بگیرم ولی اینجا که دیگه میتونم حرفمو بزنم تا یکی دیگه مثل ما نره تو پاچش که!!

80 درصد بچه های اینجا میگن بده ، شما یک نفر این وسط فقط داری با نظرات بچه ها این قدر بشدت مقابله میکنی؟ آدم عاقل از 5 صفحه قبل تا الان رو بخونه میفهمه مبین نت چیه) جدا دارم شک میکنم. نکنه بهت اینترنت مفتی دادن بیای اینجا تعریف کنی و 4 تا عکس نشون بدی و به به و چه چه کنی!؟
در آخر من نه پدر کشتگی با مبین نت دارم و نه طرفداری بیخودی میکنم. شما زحمت بده به خودت چندتا پست قبلی منو بخون من تست اسپید گذاشتم و گفتم که 2 روزی هست مبین نت خوب شده ولی خودتونم میدونی خوب بودن مبین نت نهایتا به یکی دوهفته محدود میشه.

دیروز و پریروز شمال تهران روزی 2 ساعت قطع شد و من موقع انجام یک انتقال وجه اینترنتی که بسیار عجله ای بود کارم برام این مشکل پیش اومد و به پشتیبانی هم که زنگ زدم گفتند که شمال تهران اختلال داره، 2 ساعت دیگه درست میشه ولی شاید! بهتون قول نمیدم!!!!!! آخه یعنی چی؟ یکی شاید یک کار واجب داره و مبین نت به این سادگی فقط میگه شبکه اختلال داره. من بخاطر این مشکل مبین نت یکی از دوستانم بشدت از دستم دلخور شد و فکر کرد که دارم سرکارش میزارم( برای واریز پول) !

yuzarsiff
15-09-2011, 12:50
این اختلال در شبکه یعنی چی من که نفهمیدم :31:
در ضمن اون مشترکای قدیمی بگن برای تمدید طرح از چه روشی راحتتره ؟

sourena
15-09-2011, 13:31
ما توی شرکت اینترنت 1مگ داریـــم .... واقعا افتضــــاحـــه!

ینی تو شلنگ شنا میــکردیم .... بهتر از این 630 تومنی بود که دادیم بابت یکسال اینترنت :41:

دوستانی که میـــخوان مبیــن نت بخــرن .... به هــیــچ عنوان حماقت نکنن!

mohammad_dj_kazin
15-09-2011, 16:37
شمام مثل اینکه یا پدر و یا مادرتون با یکی از مدیرای مبین نت نزدیکی و ارتباط خاصی دارند که ما هر موقع نظر میدیم اینچنین جانب مبین نتو میگیرید. میشه شما فقط نظر خودتو راجب به منطقتون و کیفیت سرویس خودتون بدید؟؟ به تو چه ربطی داره که من نظرم در مورد مبین نت چیه؟؟دوما اگر شرکت دیگه ای بهم adsl میداد از خدام بود که برم، پارس آنلاین و صبا نت برای مرکز مخابراتی پاسداران پورت خالی ندارن و سوما شاتل بهم میداد ولی خطمون مشکل داشت حالا یک خط خریدم و قراره که مخابرات بیاد برای کابل کشی و ..
میام اینجا میگم بده چون اعصابمو، وقتمو و .. رو ازم گرفته پس منم میام به 4 نفر دیگه که میخوان تازه سرویس تهیه کنند میگم که چه شرکت آشغالی هست! مشکلات شبکه که مدام دارند، جمعه هارو هم که با نامردی و پررویی هر چه تمام به اسم زیاد شدن کاربر و کم آوردن پهنای باند ساعت رایگانشو تا تونستند کم کردند! اول یکاری کردن مردم انقدر شاکی بشن بعدش از شاکی شدن کاربرا سو استفاده کردند و گفتند که اگر جمعه هارو رایگانشو برداریم مشکل افت سرعت حل میشه و ..!!

درسته نمیتونم زنگ بزنم به مبین نت و پشتیبانیش حقمو بگیرم ولی اینجا که دیگه میتونم حرفمو بزنم تا یکی دیگه مثل ما نره تو پاچش که!!

80 درصد بچه های اینجا میگن بده ، شما یک نفر این وسط فقط داری با نظرات بچه ها این قدر بشدت مقابله میکنی؟ آدم عاقل از 5 صفحه قبل تا الان رو بخونه میفهمه مبین نت چیه) جدا دارم شک میکنم. نکنه بهت اینترنت مفتی دادن بیای اینجا تعریف کنی و 4 تا عکس نشون بدی و به به و چه چه کنی!؟
در آخر من نه پدر کشتگی با مبین نت دارم و نه طرفداری بیخودی میکنم. شما زحمت بده به خودت چندتا پست قبلی منو بخون من تست اسپید گذاشتم و گفتم که 2 روزی هست مبین نت خوب شده ولی خودتونم میدونی خوب بودن مبین نت نهایتا به یکی دوهفته محدود میشه.

دیروز و پریروز شمال تهران روزی 2 ساعت قطع شد و من موقع انجام یک انتقال وجه اینترنتی که بسیار عجله ای بود کارم برام این مشکل پیش اومد و به پشتیبانی هم که زنگ زدم گفتند که شمال تهران اختلال داره، 2 ساعت دیگه درست میشه ولی شاید! بهتون قول نمیدم!!!!!! آخه یعنی چی؟ یکی شاید یک کار واجب داره و مبین نت به این سادگی فقط میگه شبکه اختلال داره. من بخاطر این مشکل مبین نت یکی از دوستانم بشدت از دستم دلخور شد و فکر کرد که دارم سرکارش میزارم( برای واریز پول) !
آقا کاملا حرفاتون تایید میشه
اکثریت توی این تاپیک دارن به بد بودن مبین نت رای میدن
منم که میخواستم بگیرم پشیمون شدم
ایرانسلی ها راضی ترند
شما نظر خودتون رو بدین
کاری هم به بقیه نداشته باشید:11:

mrmostafa
15-09-2011, 17:27
مبین نت تعطیل

DVBS
15-09-2011, 17:53
دوستان شما هم با v-p-n مشکل دارید؟

vahidmir2000
15-09-2011, 18:03
منم در تایید اکثریت دوستان با قاطعیت میگم که مبین نت نگیرید. تا به حال توی عمرم اینترنت به این بی کیفیتی ندیدم . اینجوریه بهتون بگم که امکان نداره در طول یک 24 ساعت بدون اختلال باشه. یعنی اگر فکر کردید که با گرفتن مبین نت از شر دایال آپ راحت میشید خیال خوش کردید. بدون اغراق بگم که حتی دایال آپ هم انقدر افت کیفیت نداشت. الان من با مبین حتی یاهو مسنجرم وصل نمیشه چیزی که در دایال آپ هم اتفاق نمیفتاد. الان در اکثر مواقع نمیتونم فایلی ایمیل کنم. شیلترشکن و چیز پی ان گاهی وصله گاهی قطعه. صفحه ها به زور باز میشند. گاهی برای وصل شدن به شبکه باید نیم ساعت صبر کنم. گاهی با اینکه وصله ولی ترافیک صفر میشه. و توجه داشته باشید که مشکلات ذکر شده هر روز اتفاق میفته( یعنی در هر روز بلاخره یکی از این مشکلات رو خواهید داشت) دوستانی هم هستن که از سرویسشون راضی اند ولی باید قبول کنند که استثنا هستن و وضع کلی مبین واقعا آشفته است. شرکتی که هیچ پیشرفتی در روند خدمات رسانی اش دیده نمیشه.

hgfg
15-09-2011, 21:36

من که خیلی راضیم

M3hr4n
15-09-2011, 21:38

من دقیقا 3 هفته س مشکل دارم! سرعت افتضاحه، پینگ هم میگیرم، بده...
نمیدونم چرا اینطوریه! ولی یه دو روز مودم رو برده بودم کیش و استفاده میکردم، اونجا اینطوری نبود...

amindvm9414
15-09-2011, 22:58
سلام دوستان من تازه امروز اشتراک مبین نت گرفتم با سرعت 1 مگ ولی سرعتش افتضاحه دانلود با سرعت 10 کیلو انجام میشه و چراغ آنتن مودم هم 2 تاش روشنه به پشتیبانی هم زنگ می زنم هر کدومشون یه چیزی می گن اصلا سر در نیاوردم جریان چیه؟ هی میگن شما سیگنالتون ضعیفه به نظرتون با مودم outdoor مشکل حل می شه ؟ اگه حل نشد میشه پس داد پولمونو بگیریم ؟ ممنون می شم راهنمایی کنید

mrmostafa
15-09-2011, 23:09
مبین نت براش مهم نیست که شما کیفیت دارین یا نه. چون مردمانی داریم جاهل و نادان و هیچ اعتراضی هم نمیکنن و همیشه به همه چی تن میدهند. تمام سیساستمدارا هم در هر زمینه ای این رو میدونن و با وعده و وعید محصولات خود را به فروش میرسانند. اگر کسانی که واقعا این همه مشکل دارن همه دست به دست هم میدادن و 1 ماه سرویس نمیخریدن مبین نت به گه خورد میفتاد یا هر شرکت دیگه ای که به این صورت هست. همه اینها هر چقدر هم که دزد باشن باز هم به شرف ایرانسل حداقل دزدی هم میکنه درست دزدی میکنه و شرایط متوسطی رو به کاربراش ارائه داده. یه سری شرایط رو هم باید قبول کنیم دست شرکت ارائه دهنده نیست دست نظام هست و از حیطه اینها خارج هست.

adcomputer
15-09-2011, 23:15

بله. بعضی وقتها قطعش میکنند یا سرعتش خیلی کم میشه. البته اینجور چیز ها به منطقه یا شهر هم بستگی داره( چون هم زمان یک عده مشکل دارند و یک عده نه). مثلاً بعضی ها با یاهو مسنجر مشکل دارند اما یک عده دیگه ندارند.

aliy2324
16-09-2011, 11:32
سلام
بچه ها من توی ساعات رایگان امروز جمعه هرچی دانلود کردم مشکل دار شده مثلا چند تا کتاب pdf دانلود کردم بعضی صفحه نیست یا عکس ها نشون نمی ده ولی دیروز هر چی دانلود کردم درست بودن می خواستم ببینم مشکل ماله ترافیک این ساعات است یا از جایه دیگه

pcsoft
16-09-2011, 13:07
می خواستم بپرسم این عکس های مناطق تحت پوشش آپدیت میشه یا از اول مونده همینا؟
قم- شهرک قدس. می خواستم ببینم پشتیبانی میشه یا نه.

vahidmir2000
16-09-2011, 14:16
سلام
بچه ها من توی ساعات رایگان امروز جمعه هرچی دانلود کردم مشکل دار شده مثلا چند تا کتاب pdf دانلود کردم بعضی صفحه نیست یا عکس ها نشون نمی ده ولی دیروز هر چی دانلود کردم درست بودن می خواستم ببینم مشکل ماله ترافیک این ساعات است یا از جایه دیگه

دوست عزیز مشکل دار بودن فایل دانلودی اگر با دانلود منیجر گرفته شده باشه بعیده که به ارتباط شما ربط داشته باشه. با دانلود منیجر همیشه فایل به صورت کامل دانلود میشه مگر اینکه در بین دانلود اروری بده

aliy2324
16-09-2011, 16:12
دوست عزیز مشکل دار بودن فایل دانلودی اگر با دانلود منیجر گرفته شده باشه بعیده که به ارتباط شما ربط داشته باشه. با دانلود منیجر همیشه فایل به صورت کامل دانلود میشه مگر اینکه در بین دانلود اروری بده

ممنون
با دانلود منیجر گرفتم هیچ اروری هم نداد ولی دیروز هر چی توی ساعات عادی گرفتم کاملا سالم بودن ولی امروز توی ساعات رایگان تقریبا همه ی فایل ها یه مشکلی داشت قبلا هم گاهی این مشکل داشتم :41:

h.yazdani67
16-09-2011, 16:25
از دیشب تا حالا 7 باز اینترنت من دقیقا قطع شده آخرین بار همین 5 دقیقه پیش بود. برای شمام این مشکل بود؟ البته چند روز پیش پشتیبانیش میگفت که شمال و شمال شرق تهران مشکل داریم.

{sahand}
16-09-2011, 19:05
با این که میزان نارضایتی دوستان وحشتناک هست، به دلایلی مجبورم علاوه بر ADSLی که تو خونه هست یه وایمکس هم بگیرم، در نتیجه قطعی و پینگش برام خیلی مهم نیست.
حالا سوال:
مودمو می فروشن یا کرایه می دن؟ یعنی من اگه یه ماه بعد خوشم نیومدو خواستم کنسل کنم مودمو پس میگیرن یا میمونه رو دستم؟
حتما باید اینترنتی ثبت نام کنمو صبر کنم خودشون بیان یا مرکز فروشی چیزی داره که خودم برم قرارداد ببندمو مودمو بگیرم؟

Cheric1986
17-09-2011, 04:21
مودم امانی نمیدن باید به قیمت گزاف بخری

Majidson
17-09-2011, 07:51
با این که میزان نارضایتی دوستان وحشتناک هست، به دلایلی مجبورم علاوه بر ADSLی که تو خونه هست یه وایمکس هم بگیرم، در نتیجه قطعی و پینگش برام خیلی مهم نیست.
حالا سوال:
مودمو می فروشن یا کرایه می دن؟ یعنی من اگه یه ماه بعد خوشم نیومدو خواستم کنسل کنم مودمو پس میگیرن یا میمونه رو دستم؟
حتما باید اینترنتی ثبت نام کنمو صبر کنم خودشون بیان یا مرکز فروشی چیزی داره که خودم برم قرارداد ببندمو مودمو بگیرم؟

1. مودم را می فروشند و در وایمکس مودم کرایه ای عرضه نمی شود.
2. خیر. مودم پس نمیگیرن.
3. می تونید به این آدرس مراجعه و به نزدیکترین نمایندگی مراجعه کنید:

arshiamoj
17-09-2011, 11:23
من نمیدونم چرا ولی تا الآن یک بارم قطعی نداشتم و خیلی راضیم (تهران)
تو ساعت رایگان هر شب بیشتر از 2 گیگ دانلود می کنم ( متوسط سرعتم شب ها 120 هستش)
غیر ساعت رایگان هم بین 130 تا 140 هستش

برادرک هم تو زنجان دانشجو هستش اونجا هم 1 مگ گرفته سرعتش حتی از تهران هم بیشتره
ولی در هر صورت من تو تهران ازش راضیم

h.yazdani67
17-09-2011, 14:12
من نمیدونم چرا ولی تا الآن یک بارم قطعی نداشتم و خیلی راضیم (تهران)
تو ساعت رایگان هر شب بیشتر از 2 گیگ دانلود می کنم ( متوسط سرعتم شب ها 120 هستش)
غیر ساعت رایگان هم بین 130 تا 140 هستش

برادرک هم تو زنجان دانشجو هستش اونجا هم 1 مگ گرفته سرعتش حتی از تهران هم بیشتره
ولی در هر صورت من تو تهران ازش راضیم

شانسیه دیگه. منطقه با منطقه فرق داره. البته اخیرا حالا غیر از اینکه مشکل قطعی زیاد داره ولی مشکل پهنای باندشو حل کردند تا ببینیم که تا کی مشکل پهنای باند نداریم. بیشتر مشکل ماها مسئله دانلود از یک کانکشن هست نه دانلود منیجر.

راستی خبری از تعرفه پاییزشون نیست.

Cheric1986
17-09-2011, 20:33
شانسیه دیگه. منطقه با منطقه فرق داره. البته اخیرا حالا غیر از اینکه مشکل قطعی زیاد داره ولی مشکل پهنای باندشو حل کردند تا ببینیم که تا کی مشکل پهنای باند نداریم. بیشتر مشکل ماها مسئله دانلود از یک کانکشن هست نه دانلود منیجر.

راستی خبری از تعرفه پاییزشون نیست.
آره واقعا شانسیه میتونین یه سر به وبلاگ مبین نت بزنین ببینید چقدر ناراضی زیاده

j2df
17-09-2011, 23:38
برای من خیلی بهتر شده

yuzarsiff
17-09-2011, 23:45
الان از ساعت 9 چند ساعته قطع و وصلی دارم ، تا چند دقیقه پیش که دوباره قطع شد تماس گرفتم طرف میگه سیگنالتون ضعیفه باید یه کاری کنید RSSI را برسونید به 50 !
میگم من چطوری برسونم الان روی 76 هست همیشه هم همینطور بوده مشکلی نداشتم میگه نه شما لب مرز هستید و با هر نویزی مشکل پیش میاد ... اشکال از سیگنالتونه ... BTS هم چک کرد فقط 22 یوزر آنلاین داشت ...
بهتره اصلا با پشتیبانی تماس نگیریم چون فقط میگن مودم را جابجا کن همین :31:

mrmostafa
18-09-2011, 07:20
آقا پسرخاله ما كه پروژه هاي مخابرات رو انجام ميدن گفت كه مبين نت براي مخابراته. گفت يكي ميگفت ميخوام ايرانسل بگيرم گفت چرا ايرانسل مبين نت بگير كه براي خودمون هست. اينا همش براي يجاست ديگه سپاه. جايي كه براي اينا هست سرويس خوب نميدن فن آوا هم همينطوره همش قطعي داشت و نداگستر با اون عظمت و ......

h.yazdani67
18-09-2011, 09:49
یک مقام مسئول در سازمان تنظیم مقررات گفت: کاربران سرویسهای ارتباطی با مراجعه به سایت سازمان می توانند از اپراتورهای ارائه دهنده خدمات شکایت کنند. همچنین می توانند با منطقه و یا حوزه این سازمان تماس گرفته و یا شکایت خود را به صورت مکتوب فکس کنند.
علیرضا اصغریان در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد مکانیزم دریافت و درخواست شکایت مردم از اپراتورهای فناوری اطلاعات و ارتباطات اظهار داشت: شکایت حتی یک کاربر سرویس های فناوری اطلاعات می تواند پروانه اپراتورهای ارائه دهنده این خدمات را با مشکل تعلیق یا اخطار مواجه کند.
مدیرکل نظارت بر سرویسهای فناوری اطلاعات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به کاربران سرویس های فناوری اطلاعات پیشنهاد کرد که ابتدا شکایت خود از سرویس موردنظر را به اپراتورهای مربوطه ارائه کنند و درصورت عدم پاسخگویی مناسب مراتب را با رگولاتوری در میان بگذارند.
اصغریان تصریح کرد: 90 درصد اعتراضات مشتریان از سرویس های فناوری اطلاعات زمانی که به اپراتور مراجعه می کنند حل می شود و تنها 10 درصد این شکایات نیاز به پیگیری رگولاتوری دارد.
این مقام مسئول در سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی با بیان اینکه در صورتی که شکایات کاربران از ارائه دهندگان سرویس های فناوری اطلاعات و ارتباطات از طریق سالنهای مانیتورینگ امکان پذیر باشد در همان زمان رسیدگی شده و به اپراتور مربوطه ارجاع می شود ادامه داد: در این مواقع اپراتور موظف خواهد بود حق و حقوق مشتری را پرداخت کند.
اصغریان در مورد بیشترین شکایات از سرویسهای فناوری اطلاعلات نیز تاکید کرد که فراوانی و تجمع شکایت از سرویس خاصی وجود ندارد و تنها در برخی موارد این شکایات به عدم اطلاع رسانی مناسب کاربران از سرویس های ارائه شده، زمان راه اندازی سرویس، نبود قیمت مناسب و مسترد کردن مبالغ پرداخت شده مربوط می شود.
وی گفت: در بحث کیفیت نیز بیشترین شکایات مربوط به قطع و وصلی سرویس و رفتار نامناسب برخی اپراتورها با مشترکان عنوان شده است.
مدیرکل نظارت بر سرویسهای فناوری اطلاعات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی گفت: زمانی که اعتراض ارائه شده از سوی کاربر به حق باشد به اپراتور اعلام می شود و حتی ممکن است این شکایت منجر به تعلیق یا اخطار پروانه فعالیت اپراتور شود.

منبع:

adcomputer
18-09-2011, 13:55
الان از ساعت 9 چند ساعته قطع و وصلی دارم ، تا چند دقیقه پیش که دوباره قطع شد تماس گرفتم طرف میگه سیگنالتون ضعیفه باید یه کاری کنید RSSI را برسونید به 50 !
میگم من چطوری برسونم الان روی 76 هست همیشه هم همینطور بوده مشکلی نداشتم میگه نه شما لب مرز هستید و با هر نویزی مشکل پیش میاد ... اشکال از سیگنالتونه ... BTS هم چک کرد فقط 22 یوزر آنلاین داشت ...
بهتره اصلا با پشتیبانی تماس نگیریم چون فقط میگن مودم را جابجا کن همین :31:

پشتیبانی فقط برای دفاع الکی از شرکتشون است و اگر سرویس مشکلی داشته باشه اون رو به خودتون برمیگردونند.

adcomputer
18-09-2011, 14:37
این مبین نت به غیر از دانلود از لینک مستقیم و با تعداد کانکشن بالا به درد هیچ کاری نمیخوره.

- به خاطر اینکه سرعت دانلودش از یک کانکشن پایینه برای دیدن ویدیو به صورت آنلاین مناسب نیست.
- پینگش اغلب اوقات به نسبت ISPهای ایرانی دیگه بسیار بالاست و حتی در بازی آنلاین با افراد یا سرور های داخل کشور هم با مشکل مواجه میشید.
- به خاطر پینگ بالا حتی وبگردی هم بسیار سخته و در این مورد حتی بعضی مواقع دیال آپ هم کیفیت بهتری از مبین نت دارد.

h.yazdani67
18-09-2011, 14:41
این مبین نت به غیر از دانلود از لینک مستقیم و با تعداد کانکشن بالا به درد هیچ کاری نمیخوره.

- به خاطر اینکه سرعت دانلودش از یک کانکشن پایینه برای دیدن ویدیو به صورت آنلاین مناسب نیست.
- پینگش اغلب اوقات به نسبت ISPهای ایرانی دیگه بسیار بالاست و حتی در بازی آنلاین با افراد یا سرور های داخل کشور هم با مشکل مواجه میشید.
- به خاطر پینگ بالا حتی وبگردی هم بسیار سخته و در این مورد حتی بعضی مواقع دیال آپ هم کیفیت بهتری از مبین نت دارد.

من با همه نظرات شما موافقم ولی اینکه بعضی مواقع دایل آپ بهتره دیگه قبول ندارم چون از دایل آپ یزره فقط یزره بهتره. البته ناگفته نماند که قطعی دایل آپ هم کمتره!!! :31:

adcomputer
18-09-2011, 14:42
- وی پی n هم بعضی مواقع مثل این چند روز اخیر مشکل داره و به غیر از sstp آن هم با سرعت پایین هیچ نوع دیگه ای از آن کار نمیکند.
چند دقیقه تلاش میکردم سایت یک بانک رو باز کنم که باز نمیشد اما با وی P ان باز میشد. سایت ها به سختی و نصفه باز میشند.

adcomputer
18-09-2011, 15:07
من با همه نظرات شما موافقم ولی اینکه بعضی مواقع دایل آپ بهتره دیگه قبول ندارم چون از دایل آپ یزره فقط یزره بهتره. البته ناگفته نماند که قطعی دایل آپ هم کمتره!!! :31:
بستگی به کیفیت دیال آپتون هم داره.
فکر نکنم شکایت نتیجه بده و اصلاً رسیدگی کنند اما اگر خواستید شکایت کنید یکی از مدارک محکمی که میتونید داشته باشید نصف بودن سرعت آپلود بدون اطلاع کاربر و درج در قرارداد یا سایتشون است و کلاً هیچ کجا این رو نگفته اند.
از این نظر هم مبین نت برای کاربرانی که نیاز به آپلود دارند مناسب نیست.

and-roid2
18-09-2011, 16:33
دوستان من چند روز پيش داشتم با پشتيباني در مورد پينگ حرف ميزديم گفتش مسعولان ما در تلاشند كه طي روز هاي اينده پينگ رو بين ١٢٠ تا ٢٠٠ برسونند
اميدوارم كه حرفش صحت داشته باشه و طي روز هاي اينده پينگ مبين نت هم درست شه....
31:

yuzarsiff
18-09-2011, 17:49
امروز من پینگ خیلی خوبی دارم ... امیدوارم کمتر دچار تغییر بشه

vahidmir2000
18-09-2011, 18:53
دیشب و امروز هم تالار افتخارات مبین نت ادامه داره. از دیشب یاهو مسنجر بعد از چند لحظه با ارور بسته میشه. سرعت آپلود داغونه. چت فیس بوک مشکل داره. و...

Majidson
18-09-2011, 19:52
512 شاتل:

512 مبین نت:

and-roid2
18-09-2011, 20:03
اینهم عکسی از دکل وایمکس مبین نت در قم
واقع در میدان امام