PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تغییر خودبخودی ساعت کامپیوتر

amin9372
29-12-2009, 10:08
سلام،
کامپیوتر من تو ویندوز گاهی اوقات ساعتش یدفه تغییر میکنه و ساعت 6 بعدازظهر مثلا میشه 3 نصف شب و تاریخشم میشه آوریل سال 2016 (البته ساعت bios تغییر نمی کنه) روی کامپیوترم آنتی ویروس ESET Smart Security آپدیت شده هست. حالا باید چه کار کنم؟
ممنون

ananthisnameisz
29-12-2009, 10:29
یعنی باطریه بایوس رو دست نمیزنی؟
تا حالا چند بار اینجوری شده؟
توی date and time properties تب time zone جی ام تی تهران رو انتخاب کردی؟
توی همون تب time zone چک باکس پایین رو تیک زدی؟

Jocker
29-12-2009, 11:20
برای من هم اینطوری شده بود... ولی وقتی پنجره ساعت را باز کردم اتوماتیک درست شد...

تا حالا دو سه بازی برای من اینجور شده... کشور هم تهران هست... تیک چک باکس هم دارد؟

Mohammad King
29-12-2009, 13:13
سلام توی data and time سربرگ time zone توی لیست تهران را انتخاب کن و به اینترنت کانکت شوید و به تب internet time بروید حالا Update Now را بزنید.

kiyarash1001
29-12-2009, 14:05
دوست عزیز
با تعویض باطری مین بردت مشکلت حل میشه

amin9372
29-12-2009, 19:46
یعنی باطریه بایوس رو دست نمیزنی؟
تا حالا چند بار اینجوری شده؟
توی date and time properties تب time zone جی ام تی تهران رو انتخاب کردی؟
توی همون تب time zone چک باکس پایین رو تیک زدی؟
سلام توی data and time سربرگ time zone توی لیست تهران را انتخاب کن و به اینترنت کانکت شوید و به تب internet time بروید حالا Update Now را بزنید.خیلی ممنون، باتری بایوسو دست نزدم. همه اینکارایی هم که گفتین کردم. معمولا وقتی گوشی رو به عنوان حافظه خارجی به کامپیوتر وصل میکنم این اتفاق می افته. شاید بیشتر از 20 بار اینطور شده

با تعویض باطری مین بردت مشکلت حل میشه مین بردم 5 ماه پیش خریدم. یعنی به این زودی خراب شده؟

Mohammad King
29-12-2009, 20:24
سلام توی data and time سربرگ time zone توی لیست تهران را انتخاب کن و به اینترنت کانکت شوید و به تب internet time بروید حالا Update Now را بزنید.

سلام

شما این کار بالا را انجام بده وقتی ساعت درست شد

تیک اتماتیک آپدیت ساعترا بردار و ok کن.

تاپیک زبر را هم بخون:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید