PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نظر در مورد سیستم

EXTREME
28-12-2009, 21:56
سلام خسته نباشید این سیستم به نظر شما خوبه؟
cpu:intel e7200
main:gigabyte ep43 s3l
vga:ati radeon 4770 1gb gigabyte
ram:2*2gb dual channel 800 patriot
case:green
monitor :lcd samsung
mouse&keyboard
speaker
hdd:maxtor 320gb
اول از همه سیستم چطور هستش یه پاور مناسب برای این سیستم معرفی کنید که خوب باشه و زیاد گرون نباشه تا 30 تومن
اگه سیستم بهتری به نظرتون میرسه لطفا بگید فقط amd نباشه
بیشتر هم برای بازیه اینی هم که من نوشتم کلا شده 718 تومن که از این بیشتر هم نمیخوام بشه ممنون

KING_DESIGNER
28-12-2009, 22:32
گفتی AMD نباشه ؟ دلیلت چیه ؟
اتفاقا با کلی تحقیق دارم بهت میگم برای خرید cpu زیر 200 تومن انتخاب اینتل اشتباه محضه
من خودم AMd میخوام بگیرم و مطمئن باش بهترین گزینه همینه چون در تمامی تستهایی که از سایتهای معتبر گرفته شده این سی پی یو بهترین سی پی یو برای سیتسمهای پایین هست
شما پول خوبی گذاشتی وسط ولی حیف برای این سیستم اگه خریده باشیش ضرر کردی مطمئن باش اگر هم نخریدی به حرف دوستان گوش بده ببین چی میگن
ولی در کل انتخاب اینتل زیاد درست نیست اگر هم دوست داشته باشی برات کلی منبع و سورس میزام که توی اون میتونی بنچمارکهای رقابت بین این دوتا سی پی یو رو ببینی که در تمام بازیها و بررنامه هایی که نیاز به پردازش بالا دارند AMd بزنم به تخته از همه جلوتره
ایشالا موفق باشی
یاعلی

inno3d
28-12-2009, 22:57
گفتی AMD نباشه ؟ دلیلت چیه ؟
اتفاقا با کلی تحقیق دارم بهت میگم برای خرید cpu زیر 200 تومن انتخاب اینتل اشتباه محضه
من خودم AMd میخوام بگیرم و مطمئن باش بهترین گزینه همینه چون در تمامی تستهایی که از سایتهای معتبر گرفته شده این سی پی یو بهترین سی پی یو برای سیتسمهای پایین هست
شما پول خوبی گذاشتی وسط ولی حیف برای این سیستم اگه خریده باشیش ضرر کردی مطمئن باش اگر هم نخریدی به حرف دوستان گوش بده ببین چی میگن
ولی در کل انتخاب اینتل زیاد درست نیست اگر هم دوست داشته باشی برات کلی منبع و سورس میزام که توی اون میتونی بنچمارکهای رقابت بین این دوتا سی پی یو رو ببینی که در تمام بازیها و بررنامه هایی که نیاز به پردازش بالا دارند AMd بزنم به تخته از همه جلوتره
ایشالا موفق باشی
یاعلی
همینطوره.
برای بودجه زیر200 تومان اصلا intel توصیه نمیشه.

EXTREME
28-12-2009, 23:03
من برای یه بنده خدایی میخوام ببندم خودمم گفتم amd باشه قبول نکرد گفت فقط intel حالا شما نظری دارید در مورد intel لطفا بگید

KING_DESIGNER
28-12-2009, 23:36
نظری که نداریم ولی چیز جالب هم جمع نمیشه خواستید بگید تا بنچمارکهای معتبری بزارم و خودتون تفاوت کارایی در نرم افزارها رو ببینین که تفاوت از زمین تا خداست !!!
من خودم میخوام AMd ببندم واقعا معرکه است وقتی بنچمارکها رو دیدم کف بر شدم چون هزینه ای که میکنی یکیه !! یعنی همون قیمت همون پول چرا یه چیز بهتر و سریعتر بر نداری
AMD قبلا یه مشکلاتی داشت ولی الان دیگه درست شده خدا رو شکر اگه حتی سر سوزنی هم مشکل داشت من قول میدم شخصا که انتخابش نمیکردم الان این نوع مدلهای جدید فنوم هیچ مشکلی ندارند
فقط بهش بگید که میخواد یا نه اگه خوسات بگید تا بنچمارکها رو بزارم
AMd واقعا معرکه است:40:

EXTREME
29-12-2009, 00:19
نظری که نداریم ولی چیز جالب هم جمع نمیشه خواستید بگید تا بنچمارکهای معتبری بزارم و خودتون تفاوت کارایی در نرم افزارها رو ببینین که تفاوت از زمین تا خداست !!!
من خودم میخوام AMd ببندم واقعا معرکه است وقتی بنچمارکها رو دیدم کف بر شدم چون هزینه ای که میکنی یکیه !! یعنی همون قیمت همون پول چرا یه چیز بهتر و سریعتر بر نداری
AMD قبلا یه مشکلاتی داشت ولی الان دیگه درست شده خدا رو شکر اگه حتی سر سوزنی هم مشکل داشت من قول میدم شخصا که انتخابش نمیکردم الان این نوع مدلهای جدید فنوم هیچ مشکلی ندارند
فقط بهش بگید که میخواد یا نه اگه خوسات بگید تا بنچمارکها رو بزارم
AMd واقعا معرکه است:40:
ممنون الان شما یه سیستم کامل با مانیتور با amd بزارید تا 700 تومن بازم ممنون

KING_DESIGNER
29-12-2009, 01:24
من میتونم بزارم ولی سیستم من از مال شما پایینتر در میاد برای همین اگه چیزی بنویسم مکنه بعدا قیمتها همخونی نداشته باشه
پیشنهاد من کمی صبر کنید تا نیکان متخصص اسمبل سیستمهای AMD خودش بیاد و یه نسخه بپیچه برای من که چیده و خیلی هم خوب بوده من میخوام بگیرم و همینجا میگم که از انتخاب قطعاتش راضی هستم چون خیلی تیز همه چی رو زیر نظر داره ازش کمک بگیرید توی تاپیک من ( ماجرای خرید کیس 300 تومنی ) میتونید ببینید با چه فکری کار میکنه:20:

sadegh571
29-12-2009, 10:44
پيشنهاد مي كنم از سيستم amd به جاي intel استفاده كني.
پاور هم ْGREEN 535AB مناسب است

soranstar
31-12-2009, 16:37
دوستان درست میگن . Amd تو قیمت مدنظر شما بهتر جواب میده ولی باید یه شرایط دیگه رو هم در نظر بگیرید مثلا اون شهری که هستید .
مثلا من خودم میخواستم amd بگیرم ولی هرچی تو شهرمون گشتم چیزی پیدا نکردم اصلاهیچ کدوم از مغازه ها اعتقادی به amd نداشتن و نتونستم گیر بیارم. باز خریدنش یه چیزی اومدیم و یه مشکلی پیش اومد و لازم شد ببریش نمایندگی .
کی حال داره 4-5 ساعت راهو بکوبه و ببره نمایندگی .

.C.I.A
31-12-2009, 17:17
CPU:AM3 - Athlon II X4 630 2.8GHz ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) :120
M.B:ASROCK M3A 770DE:80
VGA:MSI 4670:80
POWER:GREEN GP535A:50
RAM:OCZ 4GB 1333:100
DVDRW:LITEON 24X:28
HDD:SEAGATE 500GB 7200:53
CASE:GREEN MAGNUM:30
MONITOR:SAMSUNG P20500:180
ALL:721
اگر برای بازی حرفه ای و خوب میخواید باید بودجه رو افزایش بدید بهتر از این نمیشه بست