PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ديكشنري براي ترجمه متون

nmostafa
25-03-2006, 16:24
سلام به همگي
كسي ميتونه يا ميدونه من از كجا ميتونم يه هم چنين نرم افزاري گير بيرم
ممنون

Master_Pa80
25-03-2006, 17:34
سلام دوست عزيز.
در حال حاضر فقط نرم افزار پديده هست كه تو اينترنت ميتوني پدا كني و كرك شده است ، تازه اون هم زياد جالب نيست و جملات رو افتضاح ترجمه ميكنه ... :puke:
يك برنامه فوق تخصصي هم هست كه قيمتش بين 1.5 تا 2 ميليون تومان ناقابل هست !!! :laughing:
خلاصه اينكه زياد دنبال چنين برنامه اي نگرد ;)
موفق و مويد باشي.

mamo
25-03-2006, 17:45
master جان آدمو خيلي اميدوار مي كني

Master
25-03-2006, 17:57
عزیزم سلام . مامو جان شما می تونی با 70 هزار تومن دیکشنری پارس رو بخری که بیرون قیمتش 265 هزار تومنه . این پارس کرک شدش 70 تومنه . و تر جمش بد نیست . بسیار بهتر از پدیده هست . لینکی که از پدیده تو اینتر نت هست 120 مگا بایته در حالی که من 300 مگا بایتیشو دارم . برای بعضی از دوستان هم پست کردم . به هر حال اگه خودت بری زبان بخونی صرف دار ترهه .

shahnameh
25-03-2006, 19:03
ديكشنري پديده ورژن جديدش فقط قيمتش بالاست حدود 400 هزار تومان با قفل سخت افزاري

Master_Pa80
25-03-2006, 23:32
سلام دوستان عزيز.
خوب حقيقته ديگه دوستان ، جناب Master عزيز حرف قشنگي زد ، شما يا برو زبان انگليسيت رو قوي كن ( تو اين زمونه ديگه تقريبا همه انگليسي رو دست و پا شكسته بلدن ;) ، نا سلامتي تو دبيرستان كلي انگليسي داشتيم ديگه ، حالا هيچي هم بلد نباشيم گرامر رو كه تا حدودي بلد هستيم و ميتونيم جاي فعل و فاعل رو مرتب كنيم :cool: تو دانشگاه هم كه ديگه ماشاالله ... ) يا از يك ديكشنري انگليسي به فارسي مثل بابيلون استفاده كن و كلماتي رو كه مشكل داري باهاش ترجمه كن و راحت متنت رو ترجمه كن.
ضمنا دوستان من زياد با اين نرم افزارها سرو كله زدم ، همين ديكشنري پارسي هم كه دوست گرامي معرفي كردند و قابليت ترجمه جمله رو داره ، وضعيتش ترجمش افتضاحه !!!! :puke: خودم به شخصه تو نمايشگاه نرم افزار از نزديك نسخه اصليش رو تست كردم ...
اگر ببينيد از خنده دل درد ميگيريد ، من دقيقا همون ورژنيش رو ميگم كه قيمت بالايي داره !!!! :laughing:
پديده رو هم كه ديگه نگيد و بهتره اصلا صحبتش رو هم نكنيد !!!!! ;)
اما اون برنامه اي رو كه گفتم بين 1.5 تا 2 ميليون قيمتش هست واقعا كارش معركه است و توسط يك گروه از دانشجوهاي دانشگاهي در ايران ساخته شده ، اسم سرگروه اين افراد رو يادم نيست اما يك روز آوردنش تو شبكه يك ( برنامه نوآوران ) و نرم افزارش رو نمايش داد ، خيلي خيلي روش زحمت كشيدن و واقعا به نظر من چنين قيمتي ارزشش رو داره !!!
اما فقط براي دار الترجمه ها كه نياز فوري و سرعت عمل در ترجمه براشون مهمه اين برنامه بدرد ميخوره نه براي ما ;) .
در هر صورت دوستان فكر ميكنم ديكشنري بابيلون بهترين كمك به اين دوستمون باشه :) .
آخه كي مياد 2 ميليون بده براي ترجمه چند صفحه ناقابل :puke: ، همون 70 هزار تومن هم آخه براي ترجمه اي كه فعلش مياد اول جمله و فاعلش ميره آخر زياده به خدا ... :blink:
همگي سال خوبي داشته باشيد :biggrin: .
موفق و مويد باشيد.