PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هر کاربر اینترنتی روزانه 375 مگابایت اطلاعات دریافت می‌کند

satttanism
28-12-2009, 15:53
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

يک شرکت مخابراتي بر اساس گزارش جديد خود اعلام کرد که ميانگين استفاده از خطوط پهن‌باند اينترنتي توسط ساکنان کشور آمريکا در مقايسه با برخي کشورهاي ديگر بيشتر است و اين مسئله نشان مي‌دهد که وضعيت اينترنت پرسرعت در اين کشور نسبت به آنچه که برخي منتقدان اعلام کرده‌اند، چندان هم وخيم نيست.

"جاناتان بنکس"(Jonathan Banks) مدير سياست‌گذاري شرکت مخابراتي USTelecom اظهار داشت که بيشترين تمرکز در توسعه خطوط پهن‌باند اينترنتي آمريکا بر افزايش سرعت اينترنت و تعداد کاربران معطوف شده است، اما ميزان استفاده کاربران از اينترنت پرسرعت چندان رضايت‌بخش نيست.

او توضيح داد: «عوامل فراواني در مورد وضعيت مناسب اينترنت پرسرعت در آمريکا دخيل است. بسياري از کاربران ظرفيت شبکه اينترنت در آمريکا را با اروپا يا ژاپن مقايسه مي‌کنند. ممکن است ما ظرفيت بالايي داشته باشيم، اما زماني که کاربران از آن استفاده نمي‌کنند، اين مسئله چه معني خواهد داشت؟».

شرکت مخابراتي USTelecom در اقدام اخير خود هفت کشور در قاره‌هاي آمريکا، اروپا و آسيا را مورد بررسي قرار داد و در پايان دريافت، هر کاربر آمريکايي به‌طور ميانگين ماهانه 14.2 گيگابايت محتواي اينترنتي را روي دستگاه خود دريافت مي‌کنند. در اين ميان، کاربران ساکن کره جنوبي با حجم بسيار بيشتري در دنياي اينترنت حضور ميابند. اين افراد ماهانه 24.5 گيگابايت اطلاعات را از اينترنت دريافت مي‌کنند.

بيشترين حجم دريافت اطلاعات از اينترنت به‌ترتيب مربوط به کاربران کره‌ جنوبي، کاربران فرانسوي با دريافت ماهانه 14.3 گيگابايت اطلاعات و کاربران آمريکايي مي‌شود.

هر کاربر آلماني به طور متوسط ماهانه 9/12 گيگابايت اطلاعات را بارگذاري مي‌کند که اين رقم براي هر يک از کاربران بريتانيايي و ژاپني به‌ترتيب 11.9 و 9.9 گيگابايت اعلام شده است. ميانگين دريافت اطلاعات از اينترنت در خطوط پهن‌باند در سراسر دنيا 11.4 گيگابايت در ماه يا 375 مگابايت در روز است.

systemgroup.net

Reza_994
28-12-2009, 19:05
به به !
فکر کنم ما روزانه 375 بیت دریافت کنیم !

اونم چه اطلاعاتی با این فالس نیوز:wac:

joe_satriani
28-12-2009, 21:33
آره دسته اما واسه ما ايرانياي جهان سومي صدق نميكنه

Guts
28-12-2009, 23:59
تو امریکا فکر میکنم، به خاطر ترس مردم از قانون و فرهنگ درست‌ترشونه که انقدر آمار دانلود نسبت به کشورهای دیگه کمتره، خوب همه میدونیم بیشترین اطلاعات قابل دانلود کردن در اینترنت اطلاعات غیر قانونی و Pirate هست. البته شکی نیست درآمد مناسب هم خودش باعث میشه که مردم دنبال اطلاعات Pirate کمتر برن.

iman_s
29-12-2009, 00:16
واسه من اگه به 2 مگ برسه از خوشحالي غش ميكنم.

Benygh
29-12-2009, 00:25
آیا ما نیز جزو کاربران اینترنت محسوب می شویم ؟!

H a m e e d
29-12-2009, 01:05
تو امریکا فکر میکنم، به خاطر ترس مردم از قانون و فرهنگ درست‌ترشونه که انقدر آمار دانلود نسبت به کشورهای دیگه کمتره، خوب همه میدونیم بیشترین اطلاعات قابل دانلود کردن در اینترنت اطلاعات غیر قانونی و Pirate هست. البته شکی نیست درآمد مناسب هم خودش باعث میشه که مردم دنبال اطلاعات Pirate کمتر برن.
ولی خیلی از سایتها هم در اینترنت هستن که در ازای دریافت پول از کاربران بهشون اجازه دانلود میدن، مثل انواع فروشگاههای موسیقی اینترنتی...
یا اینکه بسیاری از نرم افزارها که اول بصورت آزمایشی دانلود میشن و بعد هزینه خریدشون پرداخت میشه.
بعدش فقط منحصر به سایتای دانلود نمیشه؛ چیزی که الآن مثل خوره افتاده به جون اینترنت ویدئوهای آنلاینه؛ مشاهده یا احیانا دانلود هر چند تا از اونا در طول روز توسط هر کاربر چقدر میتونه روی افزایش میزان اطلاعات دریافتی تاثیر گذار باشه.
تازه، این همه آپلود سنتر قدرتمند رو هم به خاطر چشم و ابروی ما که نساختن، اولویت، استفاده خودشونه، احتمال زیاد هم خودشون از سرویسهای پرمیومش استفاده میکنن که در واقع بابت هرچیزی که دارن دانلود میکنن از اون سرورها یه هزینه ای پرداخت کردن، و در عین حال میتونن دهها مگ ازشون دانلود کنن و اگه اونا نفهمن و بعضی فایلهای این هاستها رو بخاطر کپی رایت حذف نکنن فکر نکنم کسی بدش بیاد از دریایی از اطلاعات این آپلود هاستها بهره ببره.
البته منم شنیدم دسترسی و استفاده از سایتهای warez براشون جرم محسوب میشه.

البته شکی نیست درآمد مناسب هم خودش باعث میشه که مردم دنبال اطلاعات Pirate کمتر برن.من فکر کنم ما هنوز از اون همه هزینه ای که خرید نرم افزارهای مختلف رو دست مردم اونجا میذاره چندان خبر نداریم و اون درد رو حس نکردیم:31:، اونم وقتی که برای نرم افزارهای تخصصی شاید به ازای هرکدومشون باید چند صد هزار تومن به پول ما هزینه کنن، اینجا بحث صرف کردن اونم با توجه به بسیاری از هزینه های گزاف دیگه ای که روی دوش افراد در اونجا هست و معمولا هم همه در اونجا باید روی پای خودشون بایستن، مطرح میشه...

Guts
29-12-2009, 11:02
ولی خیلی از سایتها هم در اینترنت هستن که در ازای دریافت پول از کاربران بهشون اجازه دانلود میدن، مثل انواع فروشگاههای موسیقی اینترنتی...
یا اینکه بسیاری از نرم افزارها که اول بصورت آزمایشی دانلود میشن و بعد هزینه خریدشون پرداخت میشه.
بعدش فقط منحصر به سایتای دانلود نمیشه؛ چیزی که الآن مثل خوره افتاده به جون اینترنت ویدئوهای آنلاینه؛ مشاهده یا احیانا دانلود هر چند تا از اونا در طول روز توسط هر کاربر چقدر میتونه روی افزایش میزان اطلاعات دریافتی تاثیر گذار باشه.
تازه، این همه آپلود سنتر قدرتمند رو هم به خاطر چشم و ابروی ما که نساختن، اولویت، استفاده خودشونه، احتمال زیاد هم خودشون از سرویسهای پرمیومش استفاده میکنن که در واقع بابت هرچیزی که دارن دانلود میکنن از اون سرورها یه هزینه ای پرداخت کردن، و در عین حال میتونن دهها مگ ازشون دانلود کنن و اگه اونا نفهمن و بعضی فایلهای این هاستها رو بخاطر کپی رایت حذف نکنن فکر نکنم کسی بدش بیاد از دریایی از اطلاعات این آپلود هاستها بهره ببره.
البته منم شنیدم دسترسی و استفاده از سایتهای warez براشون جرم محسوب میشه.
من فکر کنم ما هنوز از اون همه هزینه ای که خرید نرم افزارهای مختلف رو دست مردم اونجا میذاره چندان خبر نداریم و اون درد رو حس نکردیم:31:، اونم وقتی که برای نرم افزارهای تخصصی شاید به ازای هرکدومشون باید چند صد هزار تومن به پول ما هزینه کنن، اینجا بحث صرف کردن اونم با توجه به بسیاری از هزینه های گزاف دیگه ای که روی دوش افراد در اونجا هست و معمولا هم همه در اونجا باید روی پای خودشون بایستن، مطرح میشه...
در هر صورت چیزی که مشخصه اینه که اونجا قوانین خیلی سختی برای مبارزه و رسانه‌های دیجیتال Pirate شده وجود داره و FBI بشدت پیگیر این مسائله و شاید بدونید که همین چند پیش از Rapidshare بخاطر همین مسئله شکایت شده بود و البته هر چند وقت هم FBI یکی از این سایت‌های تورنت رو می‌بنده یا تحت فشار زیادی میزاره که اکثراً منشع Pirate به حساب میان نمونه اخریشم سایت بزرگ Mininova بود که به فنا رفت. البته این فرهنگم شاید تا حدی حداقل بین بعضیا باشه که آقا بابت جنس که میخری باید پول بدی همچی مجانی نمیشه.
اتفاقاً ما یکی از آشناهامون چند وقت پیش اومده ایران زمان رفتن بهش یه King دادم گفتم بره حالش رو ببره ولی از ترسش که تو فرودگاه بگیرنش نبرد چون گفت احتمالش هست تو فرودگاه چک بکنن البته یکمی ترسو هم بود :31:.

sasan816
29-12-2009, 11:08
به به اونم چه اطلاعاتي

≤ĎŐŇ≥
29-12-2009, 11:11
اهه ! فک کن کاربرای ایرانی رو از این آمار گیری بزاریم کنار !!! :دي فک کنم میانگین بره بالای گیگ ! :دي

hamed malekpour
29-12-2009, 17:13
من هم روزانه 12مگابايت؟

joe_satriani
29-12-2009, 18:15
آیا ما نیز جزو کاربران اینترنت محسوب می شویم ؟!
مطئن باشيد كه محسوب نميشيم.

Ship Storm
29-12-2009, 18:22
من خودم رو بگم البته این رو هم بگم روزهایی که هستم معمولا دست به اینترنتم خوبه :31: اکثر روزها بالای 1 گیگابایت دریافتی دارم و همین الآن هم که شرکت هستم اینه وضعیت سیستم من:
شب ها هم که میرسم خوبه یکسری لیست دانلودی دارم که اون ها رو هم میزارم دنلود بشه از 1 شب تا 7 صبح هم چیزی حدود 1300 مگابایت دریافت میکنم
بدک نیست :31:

Xx Hossein xX
29-12-2009, 19:01
من در روز 100 مگ اینترنت گردی دارم با 1200 مگ دانلود رایگان !

این عکس یکم قدیمیه الان بیشتر شده !

kinder
29-12-2009, 19:27
یه نفر بگه این pirate چیه؟

Mohammad_Ahrari
29-12-2009, 20:19
منم روزی 1200 مگابایت دانلود دارم!!!البته اگه سرحال باشم جز این 1200 تا به دوستام که adsl أارن و استفاده کم دارند هم میسپارم فایل دانلودکنن برام:31:

H a m e e d
29-12-2009, 20:19
یه نفر بگه این pirate چیه؟
در لغت به معنی دزد دریایی هست.
در اصطلاح کامپیوتر به دزدیدن و زیر پا گذاشتن حق کپی رایت ناشر هر اثر و استفاده غیرقانونی از نرم افزارهای کامپیوتری و... هستش.

joe_satriani
29-12-2009, 22:23
من در روز 100 مگ اینترنت گردی دارم با 1200 مگ دانلود رایگان !

این عکس یکم قدیمیه الان بیشتر شده !

جانم؟؟؟؟ شما احتمالا خونتون بغل خونه ي ياهو اينا نيست؟؟ :31:

Xx Hossein xX
29-12-2009, 23:28
جانم؟؟؟؟ شما احتمالا خونتون بغل خونه ي ياهو اينا نيست؟؟ :31:

اون سرعته سرعت اینترنت نیستا ! سرعت مودم تا مادربرده !:31:

Samba
01-01-2010, 21:30
من ركورد جهان رو زدم

روزي 336 نانوبيت

عاليه مگه نه :31:

Diego
19-01-2010, 12:55
ماهی 30 گیگ دان دارم اونم با اینترنت 128 زاقارت که هر نیم ساعت یه بار کانکشنم دیس میشه!
اگه یه سرویس توپ داشتم کل اینترنتو دان میکردم!:31: