PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینترنت استان مرکزی

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

lMlOlHlSlElNl
03-06-2012, 08:29
تو سایت مخابرات که نمیشه ریز کارکرد بگیرم چون اشتباهی ماژول ها رو تنظیم کردن اگه آی پی صفحه رو داری بده من ببینم چقدر حجمم مونده :40:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

samhillt
03-06-2012, 10:37
سلام دوستان

مخابرات شهرهای دیگه دارن ترافیک نامحدود ارائه میدن بعد اینا دارن کمش می کنن

A M ! N
03-06-2012, 12:13
سلام..

همینه دیگه !! وقتی میزنن توی سرمون صدامون در نمیاد دوست دارن بیشتر بزنن ! الان تهران رو نیگاه کنید ، یک نفر نیست که سرویسش محدود باشه..!! سرویس محدود مارو دارن گرونتر از نامحدود میدن بهمون.. تازه دیدن بازم هیچ چی نمیگیم گفتن گرونترش کنیم !! جالبه که هم ترافیک رو کم کردن هم ساعت رایگان رو کم کردن سرعتام که کم شده به جای اینکه قیمت رو بیارن پایین گرونترش هم کردن !!! ... تقصیر اینا نیست ها !!! مقصر ما هستیــــــــم.. خود مــــــــــا..

یه مدتی بود نزدیک یه مناسبت نورانی !!! بود که کلا هی مودمم قطع و وصل میشد چراغ اینترنتش ، چراغ ADSL حتی ثابت نمیشد.. همه جوره تست کردم دیدم مشکل از هیچ کدوم از سیستم های من نیست.. زنگ زدم پشتیبانی ( اسم جالبی داره ، همچین پشتیبانیت میکنن که دیگه نخوای پشتیبانی بشی!!! ) میگم آقا این چرا قطعه !! میگه شما از پروکـــــــــــسی استفاده میکنی باید بری توی فلان تنظیمات غیر فعالش کنی ، میگم نه.. . میگه مشکل از سیستم شماست. بهش میگم آقای محترم کل اون دوره های شبکه که شما حتی اصن نمیدونین اسمش چیه ، به ما همون ترم دوم IT یاد دادن.. اینقدر اعصابم خورد شد داشتم دادو بیداد میکردم، گفت کمی صبر کنید ما مشکل رو بررسی کنیم.. خدای من شاهده در ظرف ده دقیقه اینترنتم وصل شد...!!! واسه اینه که میگم مقصر خود ما هســـــــتیم همین مــــــــــــــــــــــــ ــا.

هییییییییییی....

با آرزوی بهترین ها..

CRIS Joon CR7
03-06-2012, 12:27
بخواب بینیم باو.:19:
بچه ها بیاید بشینید ببینیم این دو گیگ رو چجوری مصرفش کنیم :20:
تموم بشو نیست آخه.
نرید اول ماه بشینید باش بازی و فیلم دانلود کنید و تمومش کنید(اشاره به یارانه ها که میگفت نرید باش مبل و تلویزون و یخچال بخرید برید باش سرمایه گذاری کنید:31:)
+
ولی بی شوخی 2 گیگ دو روزه تموم میشه تازه من همه ی دانلودام رو میزارم واسه شب حتی یه فایل 10 مگابایتی هم میزارم شب میگیرم ولی با همه ی وجود بازم ترافیک کم میارم بشه دو گیگ که دیگه باید درشو تخته کنیم:2:

درسته من دستم به دهنم میرسه ولی باید در برابر اون پولی به پرداخت میکنیم با همون کیفیت خدمات دریافت کنیم:20:
1 تا 7 شد 2 تا 7 گفتیم عیب نداره
سرعت ها با اومدن اینترانت اینجوری شد :2: گفتیم سگ خور
ولی دیگه خداییش دوگیگ خیلی ستمه
خداییش من اسم چند تا کشور رو میدونم که سرعت اینترنتشون 100 برابر سرعت ما هستش که اگه بگم اسم شونو شما حتی روی یه نقشه بزرگ هم نمیتونید پیداشون کنید:13:

behrooz3229
03-06-2012, 13:39
یعنی شبانه هم بعدا حساب میکنن؟:18:

نه دیگه شبانه رو نه و فقط از ساعت 7 صبح تا 1 شب که رایگان نیست - اونجوری باشه که دیگه هیچی باید یه وام بگیریم برا قیض تلفن !

lMlOlHlSlElNl
03-06-2012, 14:30
نه دیگه شبانه رو نه و فقط از ساعت 7 صبح تا 1 شب که رایگان نیست - اونجوری باشه که دیگه هیچی باید یه وام بگیریم برا قیض تلفن !

نه دیگه الان از 7 صبح تا 2 شب رایگان نیست!!

من تو این موندم که مگه مخابرات کل کشور سیستم یکپارچه نیست پس چرا هر شهر یه دکون وا کرده قیمت خودشو میگه؟!!!
شایدم کرمانشاه و اونورا چون لب مرزه اینترنت قاچاق دارن

گوشیم چرا به کامپیوتر کانکت نمیشه لعنتی

A M ! N
03-06-2012, 14:42
آخه دلیلش اینه که مخابرات به بخش خصوصی واگذار شده.. اینی هم که الان داریم بخش خصوصی هستش. قبلا همه جا یک شکل بود. حالا شما تغییری نمیدین توی سرویستون یا عوض میکنین ؟

بهترین آرزوها..

lMlOlHlSlElNl
03-06-2012, 15:05
این ماه که هیچی فعلا دارم همین 256 6 گیگی و استفاده میکنم ولی برای ماه اینده دو گیگ برای 256 خیلی کمه به یه هفته هم نمیکشه احتمالا یه سر به isp های دیگه بزنم ببینم قیمت اونا چجوریه هر چند که سرعت مخابرات واقعا خوب بود من قبلا 256 از گذر گاه گرفته بودم با 30 دانلود میکردم ولی از مخابرات که گرفتم با 50 60 دانلود دارم
اگه هیچ راهی نباشه یا یه نارنجک میبرم میندازم تو پست بانک محلمون یا همون یک مگی و میگیرم که حد اقل شبا بتونم یه چیزی دانلود کنم

dokhtarak_e_darya
04-06-2012, 00:27
همین یکی دزد نبود که اینم زد توو کار دزدی :|
دوستان کسی جایگزین مناسبی پیدا نکرده؟ این 2 گیگ 5 روزم جواب نمیده :| هرجور حساب میکنم میبینم فاییده نداره باید کوچ کنیم به جای دیگه

amiredge
06-06-2012, 17:24
پس چرا واسه من هنوز 6 گيگه؟

CRIS Joon CR7
06-06-2012, 17:26
پس چرا واسه من هنوز 6 گيگه؟

احتمالا از ماه دیگست.....

makmakf
07-06-2012, 08:43
سلام دوستان
دوستانی که پارس انلاین دارن لطف کننن بگن 1مگ چطوره ؟ سرعت دانلود ساعت رایگان؟کارش چطوره این شرکت؟
مرسی

awed
07-06-2012, 12:35
خیلی جالبه
شکایت رو که ارسال کردم تا دیشب که کد رهگیری رو میزدم تا نتیجه شکایت رو ببینم صفحه برام میومد و میگفت که شکایت هنوز بررسی نشده و در حال انتظار هست امروز که فکر کنم بررسی کردن کد رهگیری رو که میزنم میگه کد رهگیری با این شماره موجود نمی باشد اینم از وضع مملکت خب بی شرفا اگه نمیخواین کسی شکایت کنه بهتون و حرف مردم اوجاتون رو میسوزونه چرا میگین بیاین شکایت کنین :41:

حالا من باید برم خط تلفن رو قطع کنم یه شماره دیگه بگیرم چون با این شماره من فقط مخابرات adsl میده و بقیه شرکت ها ساپورتش نمیکنن یه شرکت خوب هم معرفی کنید که برم از اونجا نت بگیرم
:40:

A M ! N
07-06-2012, 18:02
امروز قبض اومد اصن قیافم اینطوری شد---> :18:

31000 تومن !!! فقط ADSL واسه دوماه... من هرطوری که حساب میکنم چیزی اضافه مصرف نکردم حتی همیشه یه چیزی هم تهش مونده!! خوب مگه ماهی 12900 نیست. دوماهش میشه 25800 که حالا میگیم 26000.. این 5 تومن دیگه کجا بوده !!! دزدی بر مالیات افزوده هم که روی پول اصلی میاد پس چطور اینو اضافه کردن :19::9:

باید یه تجدید نظری بکنم توی سرویس اینطوری نمیشه.

CRIS Joon CR7
07-06-2012, 18:50
امروز قبض اومد اصن قیافم اینطوری شد---> :18:

31000 تومن !!! فقط ADSL واسه دوماه... من هرطوری که حساب میکنم چیزی اضافه مصرف نکردم حتی همیشه یه چیزی هم تهش مونده!! خوب مگه ماهی 12900 نیست. دوماهش میشه 25800 که حالا میگیم 26000.. این 5 تومن دیگه کجا بوده !!! دزدی بر مالیات افزوده هم که روی پول اصلی میاد پس چطور اینو اضافه کردن :19::9:

باید یه تجدید نظری بکنم توی سرویس اینطوری نمیشه.

یعنی چی؟ 25800 چجوری میشه 31 تومن؟ :19:
یعنی 5 تومن مالیات نم چی چی؟

A M ! N
07-06-2012, 19:01
یعنی چی؟ 25800 چجوری میشه 31 تومن؟ :19:
یعنی 5 تومن مالیات نم چی چی؟

نمیدونم !! بابام اینا کلی تیکه بارم کردن :37:
حالا واسه شمام فک کنم هفته دیگه بیاد یه خبری بدین ببینیم چطوری حساب میکنن اخه !!

CRIS Joon CR7
07-06-2012, 19:05
نمیدونم !! بابام اینا کلی تیکه بارم کردن :37:
حالا واسه شمام فک کنم هفته دیگه بیاد یه خبری بدین ببینیم چطوری حساب میکنن اخه !!

نه واسه من چون بار اولمه هیچی نزده بود صفر بود واسه ADSL و اینکه کلا یک خط جدا گرفتم واسه ADSL اگه هم 30 تومن بیاد فقط واسه اینترنت میاد چون با این خطه فقط وصل میشم اینترنت و متاسفانه باید از جیب خودم بدم:41:

miol
10-06-2012, 16:31
سلام من امروز رفتم پرسیدم دوباره گفتم چرا تو سایتتون زدید 6گیگ ولی اینجا زدید 2گیگ .گفت ما اطلایه زدیم فرصت نشده تو سایت عوض کنیم همه از اول خرداد 2گیگ باید استفاده میکردن اگه بیشتر استفاده کردن هر گیگ اضافی باید 3000تومان پرداخت کنن منم کلی داغ کردم گفتن همینه که هست ما ابلاغ کرده بودیم یعنی 9000رفت تو پاچه چه کنیم به کجا شکایت کنیم

A M ! N
10-06-2012, 16:39
سلام من امروز رفتم پرسیدم دوباره گفتم چرا تو سایتتون زدید 6گیگ ولی اینجا زدید 2گیگ .گفت ما اطلایه زدیم فرصت نشده تو سایت عوض کنیم همه از اول خرداد 2گیگ باید استفاده میکردن اگه بیشتر استفاده کردن هر گیگ اضافی باید 3000تومان پرداخت کنن منم کلی داغ کردم گفتن همینه که هست ما ابلاغ کرده بودیم یعنی 9000رفت تو پاچه چه کنیم به کجا شکایت کنیم

عرض کردم مخابرات شیر تو شیره.. یه مشت د ز د از خدا بی خبر.. بی جا کردن فرصت نکردن عوض کنن ، چطوره که اگه چیزی دیگه ای بود سه سوت اقدام میکردن ، این که باعث شک انداختن و اشتباهات کاربری به نفع اونا و د ز دی بیشتر میشه فرصت نکردن؟؟

یکیشون رو گیر بیاری همچین......:angry: ای خدا..............:19:

CRIS Joon CR7
10-06-2012, 16:47

واقعا؟

یعنی هر کی بیشتر از 2 گیگ مصرف کرده باید پولشو بده؟
حتی اگه 6 گیگ داشته؟

فحش بدم؟ :19:

Sun of a Beaches :31:

miol
10-06-2012, 16:48
باید پی گیری کرد این اتفاق رخ نده جای هست بریم شکایت کنیم البته هر شگایت میدونید که چقدر هزینه بر میداره.. امیدوارم تجدید نظر کنن ..

CRIS Joon CR7
10-06-2012, 17:38
همین جوری پیش بره فردا میگن پول ترافیک شبانه هایی هم که مصرف کردید باید بدید:18:
هر گیگ اضافه هم 10 تومن
اینترنت هم یه روز در میون قطع میشه.
سرعت هم میشه در حد دایال آپ:18:
یه کاری بکنید:41:

miol
10-06-2012, 18:13
کسی هست دوباره بره بپرسه که این صحت داره من الات رفتم دفتر خدماتی گفتن اره همین جوریه از اول خرداد این جوری شده خواهش میکنم شما هم بپرسید واجبه .....

A M ! N
10-06-2012, 20:32
وضعیت شاتل نمیدونین چطوریه ؟

اراک نامحدود هم داره ؟ کجا ؟:20:

reza_rahimi_arak
10-06-2012, 22:04

شاتل نامحدودش 28 تومن هست (128سرعت)
رزنت هم 34 تومن...

lovely_killer
10-06-2012, 22:08

سلام عزیز
شاتل زیاد خوب نیست. مخصوصا اگه نامحدود میخواین بگیرین. چون سرویس های نامحدودش در اصل محدوده, به اسم نامحدود ارائه میدن.:46:

reza_rahimi_arak
10-06-2012, 22:16
سلام عزیز
شاتل زیاد خوب نیست. مخصوصا اگه نامحدود میخواین بگیرین. چون سرویس های نامحدودش در اصل محدوده, به اسم نامحدود ارائه میدن.:46:

همه جا همینجوره! هیچ جا توی اراک سرویس نامحدود واقعی نمیده! به محض اینکه دانلودت زیاد بشه جلوش رو میگیرن.

با تمام این حرفها هنوز هم مخابرات بهترین قیمت رو داره! الان من دوباره مقایسه کردم با همین قیمتهای جدیده مخابرات بازهم مخابرات توی اراک از همه جا ارزونتره! هم سرویسش ارزونتره و هم حجمه اضافه اش که قیمتش خیلی عالیه (هر گیگ سه تومن)

lovely_killer
10-06-2012, 23:04
همه جا همینجوره! هیچ جا توی اراک سرویس نامحدود واقعی نمیده! به محض اینکه دانلودت زیاد بشه جلوش رو میگیرن.

با تمام این حرفها هنوز هم مخابرات بهترین قیمت رو داره! الان من دوباره مقایسه کردم با همین قیمتهای جدیده مخابرات بازهم مخابرات توی اراک از همه جا ارزونتره! هم سرویسش ارزونتره و هم حجمه اضافه اش که قیمتش خیلی عالیه (هر گیگ سه تومن)

بله درسته. حالا چرا مخابرات اراک نامحدود نمیاره؟ تقریبا همه شهر ها دارن. :42:

ho3in0861
11-06-2012, 00:37

مگه کشکه؟
فرصت نشد؟:18:
اگه پول اضافه گرفتن بریم شکایت یا اعتراضی چیزی کنیم زیاد باشیم شاید صدامون به جایی برسه:42:

miol
11-06-2012, 00:47
فردا هر کی وقت کرد بره بپرسه من از سه نفر پرسیدم گفتن 2گیگ باید استفاده میکرید ..گفتن از اول خرداد هم تو سایت مخابرات زدیم هم تو دفتر خدمات من موندم چه کنیم تا 2ماه دیگه قبض بیاد چه کنیم

lMlOlHlSlElNl
11-06-2012, 11:58
سلام
من داداشم امروز رفته بود مخابرات که وضعیت ای دی اس الشو مشخص کنه اخه دو ماه بوده که براش اینترنت فعال شده پول قبضش هم اومده بود ولی بهش اطلاع نداده بودن!
امروز که رفته بود درباره مشکلش پرسیده بود مسئول ای دی اس ال مخابرات بهش گفته که هر کس اینترنتش از دیروز یعنی 21 خرداد وصل بشه حجم ترافیکش دو گیگه قبل از این تاریخ فقط این ماه 6 گیگه و ماه بعد دو گیگ میشه
در ضمن روال کاری قبل از این تغییرات اینطوری بود که ترافیک رایگان که از ساعت یک شب شروع میشد بطور خودکار محاسبه میشد ولی الان که از ساعت دو شروع میشه باید حتما ساعت دو یکبار مودم دیسکانکت و کانکت بشه تا نرخ و بصورت شبانه حساب کنه داداشم گفت یه بنده خدایی امروز اومده بود گفت که دیشب هر چی دانلود کردم جز دانلود روزانه حساب کرده مسئوول هم بهش گفت که به ما ربطی نداره نباید دانلود میکردی
بعد گفت مسوول ای دی اس ال مخابرات خودش بهم گفت که من تا حالا خودم از 256 6 گیگ مخابرات استفاده میکردم ولی از این بعد که شده دو گیگ اصلا برام نمیصرفه دیگه استفاده نمیکنم برم اینترنت سیم کارت استفاده کنم بهتره

CRIS Joon CR7
11-06-2012, 13:55
سلام
من داداشم امروز رفته بود مخابرات که وضعیت ای دی اس الشو مشخص کنه اخه دو ماه بوده که براش اینترنت فعال شده پول قبضش هم اومده بود ولی بهش اطلاع نداده بودن!
امروز که رفته بود درباره مشکلش پرسیده بود مسئول ای دی اس ال مخابرات بهش گفته که هر کس اینترنتش از دیروز یعنی 21 خرداد وصل بشه حجم ترافیکش دو گیگه قبل از این تاریخ فقط این ماه 6 گیگه و ماه بعد دو گیگ میشه
در ضمن روال کاری قبل از این تغییرات اینطوری بود که ترافیک رایگان که از ساعت یک شب شروع میشد بطور خودکار محاسبه میشد ولی الان که از ساعت دو شروع میشه باید حتما ساعت دو یکبار مودم دیسکانکت و کانکت بشه تا نرخ و بصورت شبانه حساب کنه داداشم گفت یه بنده خدایی امروز اومده بود گفت که دیشب هر چی دانلود کردم جز دانلود روزانه حساب کرده مسئوول هم بهش گفت که به ما ربطی نداره نباید دانلود میکردی
بعد گفت مسوول ای دی اس ال مخابرات خودش بهم گفت که من تا حالا خودم از 256 6 گیگ مخابرات استفاده میکردم ولی از این بعد که شده دو گیگ اصلا برام نمیصرفه دیگه استفاده نمیکنم برم اینترنت سیم کارت استفاده کنم بهتره

امین بیا ببین چه وضعیتی شده:37: اینم بهترین سرویس دهنده ی شهر ( واقعا شهره؟ واقعا داریــم ؟)

یه بنده خدایی امروز اومده بود گفت که دیشب هر چی دانلود کردم جز دانلود روزانه حساب کرده مسئوول هم بهش گفت که به ما ربطی نداره نباید دانلود میکردی
واقعا خراب این طرز برخوردشونم :2:

واقعا بیا بگو چیکار کنیم؟:13:

A M ! N
11-06-2012, 14:05
امین بیا ببین چه وضعیتی شده:37: اینم بهترین سرویس دهنده ی شهر ( واقعا شهره؟ واقعا داریــم ؟)

واقعا خراب این طرز برخوردشونم :2:

واقعا بیا بگو چیکار کنیم؟:13:

دیگه چه میشه گفت وقتی توی این خاک پهناور ، ایران = فقط تهران

ماها جز خارج کشور حساب میشیم ! حداقل وقتی رزنت داشتم ، یکم براشون
اعصابمو قاطی میکردم هرکاری میخواستم برام میکردن !! جدی میگم ، برای
از دست ندادن مشتری و دریافت پورسانت هرکاری از دستشون بر میومد میکردن.
ولی مخابرات که میری مال خودشون که نیست و براشون هم مهم نیست که شما
پشتیابی بشی یا نه. به نظر من باید بریم شرکتهای خصوصی. اینطوری بهتره.

miol
11-06-2012, 14:26
نمیدونم که تو مخابرات کی راست میگه کی دروغ خودشون هر چی خواستن انجام میدن به من گفتن این جوری شده 2گیگ.. تا صورت حساب نیاد هیچ چی معلوم نمیکنه.با تشکر از رفتنت..

reza_rahimi_arak
11-06-2012, 21:05
دیگه چه میشه گفت وقتی توی این خاک پهناور ، ایران = فقط تهران

ماها جز خارج کشور حساب میشیم ! حداقل وقتی رزنت داشتم ، یکم براشون
اعصابمو قاطی میکردم هرکاری میخواستم برام میکردن !! جدی میگم ، برای
از دست ندادن مشتری و دریافت پورسانت هرکاری از دستشون بر میومد میکردن.
ولی مخابرات که میری مال خودشون که نیست و براشون هم مهم نیست که شما
پشتیابی بشی یا نه. به نظر من باید بریم شرکتهای خصوصی. اینطوری بهتره.

شرکتهای خصوصی باید بیشتر پول بدی، الان همین سرویس 128 با حجم 2 گیگ رو که مخابرات 8 تومن میده بخوای ار رزنت بگیری 11 تومن میده حجم اضافه هم بخوای بگیری 4200 در مقابل 3000 تومن مخابرات!

A M ! N
11-06-2012, 21:16
شرکتهای خصوصی باید بیشتر پول بدی، الان همین سرویس 128 با حجم 2 گیگ رو که مخابرات 8 تومن میده بخوای ار رزنت بگیری 11 تومن میده حجم اضافه هم بخوای بگیری 4200 در مقابل 3000 تومن مخابرات!

خب یه حسنی که رزنت داره ، اینه که در طول روز یک مگ پهنای باند داری
و ترافیک رایگانم از ساعت یک هستش اگه عوض نشده باشه ، از همه
مهمتر پشتیبانی شون خوبه نسبت به مخابرات. تازه اکانتهای اونارو
شنیدم میشه هـــک کرد مخابرات رو به این سادگی ها نمیشه : (((

ولی خب قیمتــــ....!!

reza_rahimi_arak
11-06-2012, 21:29
خب یه حسنی که رزنت داره ، اینه که در طول روز یک مگ پهنای باند داری
و ترافیک رایگانم از ساعت یک هستش اگه عوض نشده باشه ، از همه
مهمتر پشتیبانی شون خوبه نسبت به مخابرات. تازه اکانتهای اونارو
شنیدم میشه هـــک کرد مخابرات رو به این سادگی ها نمیشه : (((

ولی خب قیمتــــ....!!

آقا خبر نداری!!! رزنت هم خیلی وقته ترافیک رایگانش از ساعت 2 شده! که عملا هیچی نمیشه دانلود کرد در شب!

در ضمن همه بچه هایی که اینجا مخابرات دارن میگن مخابرات هم روزها پهنای باندش روی یک هست! البته روی یک باشه آدم بیچاره میشه هی باید ترافیک بخری...

توی این نظرسنجی مخصوص اراکی ها هم شرکت کنید! بالاخره یه تاپیک زدم ببینیم کدوم بهترینه:

نظرسنجی مخصوص کاربران اراکی / بهترین سرویس دهنده اینترنت را انتخاب کنید؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

lMlOlHlSlElNl
11-06-2012, 22:12
الان به نظرم بهترین کار اینه که هر کدوم از دوستان تعرفه های جدید شرکتها رو میدونن بیان همینجا با ذکر آدرس بذارن تا با هم دیگه تصمیم درست و بگیریم

lMlOlHlSlElNl
11-06-2012, 22:19
این تعرفه گذر گاه که تو اراک ادعاش از همه بیشتره من قبلا از گذر گاه میگرفتم قطعی خیلی کم داشت و لی سرعتش هم خیلی کم بود مثلا من 128 که ازش گرفتم با حداکثر 15 دانلود داشتم و 256 و با سرعت 30 ولی مخابرات 256 و با 50 دانلود میکردم
به نظر تعرفه هاش هم گرونن!

آدرس سایت و تعرفه ها

A M ! N
11-06-2012, 22:28
150 هزارتومن :18: شماره ی 12 نامحدود 256 :18: چه خبره بابا !! اونو که مخابرات تهران با 40 تومن میده !!! یا خدااااا !!

lMlOlHlSlElNl
11-06-2012, 22:31
تازه سرویس های شبانه نامحدود گذر گاه به قول خودش تحت قوانین غیر منصفانه هست
اینو تو همون صفحه ای که ادرس دادم زیر تعرفه ها نوشته
من قبلا سرویس 256 و 128 نامحدود شبانه از گذرگاه میگرفتم یعنی از ساعت 7 شب تا 7 صبح فقط اینترنت وصل بود ولی ترافیکش کلا نامحدود بود ولی چند ماه پیش کلا این وضعیت و تغییر داد و در اینترنت های شبانه شما فقط تا حجم بیست گیگ میتونی دانلود کنی اتفاقا من سر همین قضیه باهاشون دعوام شد گفتم شما به من گفتی نامحدوده حالا میگی 20 گیگ ! بعد گفتم میخوام برم از مخابرات بگیرم اونا هم افتادن به دست و پام که نرو ما بهت 40 گیگ میدیم ولی فکر کردم گفتم من هر ماه همین دردسر و باید با اینا داشته باشم برا همین اومدم مخابرات و گرفتم
سرعتش هم خیلی پایین بود یعنی من با 256 گذرگاه از ساعت 11-12 تا هفت صبح حداکثر 800 مگ دانلود داشتم ولی با 256 مخابرات از ساعت 1 تا هفت صبح حدود 1 گیگ حتی یه بار یک گیگ و چهارصد مگ دانلود کردم با وجود اینکه میگن شیرینگ مخابرات 10 به یکه
به نظرم گذرگاه فعلا مفت گرونه

CRIS Joon CR7
11-06-2012, 22:46
پس چیکار کنیم؟:19:

reza_rahimi_arak
11-06-2012, 23:26
پس چیکار کنیم؟:19:

اینجا رای بدید!
نظر سنجي: مخصوص کاربران اراکی / بهترین سرویس دهنده اینترنت را انتخاب کنید؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

behrooz3229
12-06-2012, 00:28
دیدید گفته بودم اینا قصدشون همینه که حجم اضافه بر 2 گیگ رو آخر ماه حساب میکنند و
مصرف کل حجم 6 گیگ نوشته شده در اکانت ریسکه :41: اگه هم اعنراض کنید میگن ما اطلاع داده بودیم:27:

کلی فسفر سوزوندن چجوری سر مردم بیچاره رو کلاه بذارن حتی برا یک ماه هم که شده....

CRIS Joon CR7
12-06-2012, 04:53
روشن و خاموش کردن مودم برای استفاده از تایم FREE هم خودش یه ترفنده واسه کمتر دانلود کردن:

شب های قبل من حدود ساعت 12 میخوابیدم و سیستم رو روشن میزاشتم و کانکت بود و مرورگر رو هم میبستم و به ساعت 2و5 دقیقه که میرسید شروع میکرد دانلود کردن اما
حالا باید تا ساعت 2 بیدار بمونی و مودم ریست کنی:41:
منم دیشب خوابم برد و ازون جایی که سیستمم خاموش بود خب داتلودی هم صورت نگرفت و عملامخابرات ر...ده با این کاراشون:2:

lMlOlHlSlElNl
12-06-2012, 08:47
روشن و خاموش کردن مودم برای استفاده از تایم FREE هم خودش یه ترفنده واسه کمتر دانلود کردن:

شب های قبل من حدود ساعت 12 میخوابیدم و سیستم رو روشن میزاشتم و کانکت بود و مرورگر رو هم میبستم و به ساعت 2و5 دقیقه که میرسید شروع میکرد دانلود کردن اما
منم دیشب خوابم برد و ازون جایی که سیستمم خاموش بود خب داتلودی هم صورت نگرفت و عملامخابرات ر...ده با این کاراشون:2:
فک نکنم برای استفاده از ترافیک شبانه نیازی به روشن و خاموش کردن مودم باشه همین که کانکت و دیسکانکت بشه کافیه یعنی با خاموش و روشن شدن کامپیوتر عملا دیسکانکتی اتفاق میوفته
من دیشب گذاشتم برای دانلود چیزی کم نکرد
بعد شما چرا خودتو عذاب میدی برای دانلود شما نیازی نیست کامپیوتر و دو سه ساعت بذاری روشن باشه تا زمان دانلود برسه من قبلا هم از این روش استفاده میکردم کافیه برید تو بایوس تنظیم کنید که کامپیوتر کی روشن شه اونوقت خودش سر ساعت روشن میشه شروع میکنه به دانلود ساعت 7 هم خاموش میشه

behrooz3229
12-06-2012, 09:35
1- دانلود شیانه از ساعت 2 شروع میشه(بعضیا دلشون یه همین دانلود رایگان خوش بود اونم ....)
2-اینترنت فقط تا دوگیگ مجاز بقیش حجم اضافه حساب میشه ( دلمون خوش بود مخابرات ارزونتر از همه جا است . با این کار عملا گرونش کردن دیگه ،به همین راحتی !! چرا که نه؟!)
3- برای داتلود رایگان مودم باید ریست بشه (خیلی خودشونو اذیت میکنن ، بهتر نیست دانلود رایگانو کنسل کنن !!، ما هم راحت میگیریم میخوابیم:46:
4-

همه جا پیشرفت میکنه اما ما چی! پسرفت
یه دفعه کلا جمعش کنن خیال خودشونم راحت کنن --چه کاریه؟ -- و این اینترانت رو بدن به ملت.......

CRIS Joon CR7
12-06-2012, 09:37
فک نکنم برای استفاده از ترافیک شبانه نیازی به روشن و خاموش کردن مودم باشه همین که کانکت و دیسکانکت بشه کافیه یعنی با خاموش و روشن شدن کامپیوتر عملا دیسکانکتی اتفاق میوفته
من دیشب گذاشتم برای دانلود چیزی کم نکرد
بعد شما چرا خودتو عذاب میدی برای دانلود شما نیازی نیست کامپیوتر و دو سه ساعت بذاری روشن باشه تا زمان دانلود برسه من قبلا هم از این روش استفاده میکردم کافیه برید تو بایوس تنظیم کنید که کامپیوتر کی روشن شه اونوقت خودش سر ساعت روشن میشه شروع میکنه به دانلود ساعت 7 هم خاموش میشه

مودم چجوری کانکت میشه؟ خودش؟

lMlOlHlSlElNl
12-06-2012, 10:14
تو این روشی که برات توضیح میدم ما نیازی به کانکت کردن مودم نداریم ما مودمو روی کانکت دائم تنظیم میکنیم طوری که وقتی کامپیوتر روشن شد شما هم به اینترنت وصل باشی
کلا دو تا راه برای اتصال به ای دی اس ال وجود داره
1.bridge
2.pppoe
اگه از bridge استفاده میکنی یعنی برای اتصال به ای دی اس ال کانکشن داری باید از نرم افزار استفاده کنی که یه کم درد سرها زیاد میشه و نیاز به نرم افزار های بیشتری داره
توصیه من اینه که نحوه اتصال و روی pppoe تنظیم کنی یوزر نیم و پسورد هم به مودم بدی تا در صورت روشن بودن مودم و کامپیوتر اتومات به اینترنت وصل شه
بعد فقط میمونه دو تا تنظیم یکی تنظیم روشن شدن دو خاموش شدن کامپیوتر
برای روشن شدن سر ساعت باید بری تو تنظیمات بایوس قسمت power احتمالا گزینه ای وجود داره به نام amp یا یه همچین چیزایی راحت میتونی پیداش کنی چون این قسمت با توجه به مادر برد تفاوت میکنه ولی کلا در همه مادر برد ها توی قسمت power هست
بعد اونجا تاریخ و روی هر روز و ساعت و روی 2:00 تنظیم میکنی(برای تست هم میتونی یه ساعت دلخواه بهش بدی مثلا 10 دقیقه بعد از زمانی که تنظیمش کردی بعد کامپیوتر و خاموش کن تا خودت روشن شدنشو بببینی)
تا اینجا میشه روشن شدن کامپیوتر
اینجوری در صورتی که مودمت با توجه به اون تنظیماتی که قبلا انجام دادی، روشن باشه به محض بالا اومدن سیستم به اینترنت وصل میشه که مساوی میشه با همون کانکت شدن

CRIS Joon CR7
12-06-2012, 10:24
تو این روشی که برات توضیح میدم ما نیازی به کانکت کردن مودم نداریم ما مودمو روی کانکت دائم تنظیم میکنیم طوری که وقتی کامپیوتر روشن شد شما هم به اینترنت وصل باشی
1.bridge
2.pppoe
اگه از bridge استفاده میکنی یعنی برای اتصال به ای دی اس ال کانکشن داری باید از نرم افزار استفاده کنی که یه کم درد سرها زیاد میشه و نیاز به نرم افزار های بیشتری داره
توصیه من اینه که نحوه اتصال و روی pppoe تنظیم کنی یوزر نیم و پسورد هم به مودم بدی تا در صورت روشن بودن مودم و کامپیوتر اتومات به اینترنت وصل شه
برای روشن شدن سر ساعت باید بری تو تنظیمات بایوس قسمت power احتمالا گزینه ای وجود داره به نام amp یا یه همچین چیزایی راحت میتونی پیداش کنی چون این قسمت با توجه به مادر برد تفاوت میکنه ولی کلا در همه مادر برد ها توی قسمت power هست
بعد اونجا تاریخ و روی هر روز و ساعت و روی 2:00 تنظیم میکنی(برای تست هم میتونی یه ساعت دلخواه بهش بدی مثلا 10 دقیقه بعد از زمانی که تنظیمش کردی بعد کامپیوتر و خاموش کن تا خودت روشن شدنشو بببینی)
اینجوری در صورتی که مودمت با توجه به اون تنظیماتی که قبلا انجام دادی، روشن باشه به محض بالا اومدن سیستم به اینترنت وصل میشه که مساوی میشه با همون کانکت شدن

واسه من همین کانکشنیه.

خب من دیدم بعضی وقت ها مثلا دیسکانکت هستیم ولی وقتی دانلودی شروع میشه خود IDM کانکت میشه و دانلود رو شروع میکنه.
آخه میخوام اگه بشه از این حالت کانکشنی در نیام.

A M ! N
12-06-2012, 10:55

این بخش رو عالی گفتی !

حالا اینو گوش کنید :دی

تا قبل از ساعت 2 هر IP ای که شما داری مربوط به ساعت ترافیک پولی هست
اگه همینطوری ادامه بدی با IP قبلی ، درواقع هنوزم داری از ترافیک پولی استفاده
میکنی، IP های بخش ترافیک رایگان شبکه ، از ساعت 2 به بعد آزاد میشه ، که شما
هم باید یکی رو به خودت نسبت بدی با کانکت دوباره و تخصیص IP جدید.

یک سوال اینجاس :دی ساعت 2 باید مودم رو ریست کنیم که بریم توی رایگان !
اما ساعت 7 چی ؟ : دی اونجا هم اگه مث این باشه که ما مودم رو ریست نمیکنیم
و همینطوری حالشو میبریم :دی اما شرط میبندم سر ساعت 6.50 خودکار خودش
قطع و وصل میشه و پولی میشه نیازی هم به شما نیست !! لعنت بهتون شما دیگه
کی هستید دست شیطون رو از پشت بستین اصن خندم میگیره ! :22:

Connection ساعت 2 حتما باید ریست بشه حالا یا کانکشن یا مودم ،
در مورد من که روی PPPOE هستم باید حتما مودم خاموش روشن بشه !!
مگه اینکه سیستم هم خاموش بزارم و به واسطه ی اینکه
ساعت 2 روشن میشه IP جدید بهش تعلق بگیره.

:19:

lMlOlHlSlElNl
12-06-2012, 10:58
واسه من همین کانکشنیه.

خب من دیدم بعضی وقت ها مثلا دیسکانکت هستیم ولی وقتی دانلودی شروع میشه خود IDM کانکت میشه و دانلود رو شروع میکنه.
آخه میخوام اگه بشه از این حالت کانکشنی در نیام.

خب اگه میخواید کانکشن داشته باشید مشکلی نیست فقط یه نرم افزار دیگه اضافه میشه شما هم میتونی از ADSLAutoconnect استفاده کنی هم از flash get به جای idm
نرم افزار ADSLAutoconnect کارش اتصال خودکار به ای دی اس اله ،flash get هم که دانلود منیجره ولی قابلیت اتصال به کانکشن و داره یه زمانی یادمه اموزششون تو همین سایت بود
ولی باز میگم که اگه pppoe کنید خیلی بهتره چون فقط از idm استفاده میکنید ضریب اشتباه خیلی کمتر میشه
البته تو خود idm بخش option تب dialup/vpn میتونی یوزر نیم و پسورد وارد کنی ولی امتحان نکردم ببینم با ای دی اس ال هم جواب میده یا نه میتونی خودت امتحان کنی
ولی راحت ترین راه همون pppoe من چهارده روز تعطیلات عید اراک نبودم ولی کامپیوتر و با همین روش که تنظیم کردم خودش ساعت 1 روشن میشد ساعت یک و پنج دقیقه دانلود شروع میشد ساعت 6:55 دانلود قطع میشد ساعت 7 هم کامپیوتر خاموش میشد اومدم دیدم کامپیوترم خاموشه خیلی نگران بودم که دانلود نکرده باشه ولی وقتی روشن کردم دیدم نزدیک 16 گیگ دانلود کرده بود بدونه مشکل

بله اگه کامپیوتر خاموش و روشن بشه کار همون دیسکانکتی و میکنه و ip جدید میده(چون که صد آید نود هم پیش ماست دیگه):20:

CRIS Joon CR7
12-06-2012, 11:06
این بخش رو عالی گفتی !

حالا اینو گوش کنید :دی

تا قبل از ساعت 2 هر IP ای که شما داری مربوط به ساعت ترافیک پولی هست
اگه همینطوری ادامه بدی با IP قبلی ، درواقع هنوزم داری از ترافیک پولی استفاده
میکنی، IP های بخش ترافیک رایگان شبکه ، از ساعت 2 به بعد آزاد میشه ، که شما
هم باید یکی رو به خودت نسبت بدی با کانکت دوباره و تخصیص IP جدید.

یک سوال اینجاس :دی ساعت 2 باید مودم رو ریست کنیم که بریم توی رایگان !
اما ساعت 7 چی ؟ : دی اونجا هم اگه مث این باشه که ما مودم رو ریست نمیکنیم
و همینطوری حالشو میبریم :دی اما شرط میبندم سر ساعت 6.50 خودکار خودش
قطع و وصل میشه و پولی میشه نیازی هم به شما نیست !! لعنت بهتون شما دیگه
کی هستید دست شیطون رو از پشت بستین اصن خندم میگیره ! :22:

:19:

امین چقدر فسفر سوزوندی:31:

همین موضوع به ذهن خودم رسید البته من مثل شما خیلی سر در نمیارم ولی کاملا برام جا افتاده بود که ساعت 2 IP عوض میشه.
ازون جایی که خوابم برد و نتونستم بزارم واسه دانلود صبح ساعت 5 که واسه نماز بیدار شدم وصل شدم و تا 7 و نیم هم بیدار بودم.

دقیقا همین موضوع به ذهن من هم اومد و گذاشتم ببینم چی میشه و دیدم در کمال ناباروری ساعت 6 و 50 دقیقه قطع شد.
نتایجی که میشه گرفت :

1- قطع کردن که با اون IP مجانیه دیگه ادامه ندیم
2-
نتیجه دوم که مهم هم هست : تایم فری تا 6 و 50 دقیقه هست و توی این 10 دقیقه ترافیک کم میکنه:19:

راستی بهترین آرزوها یادت رفت:31:

A M ! N
12-06-2012, 11:28
امین چقدر فسفر سوزوندی:31:

همین موضوع به ذهن خودم رسید البته من مثل شما خیلی سر در نمیارم ولی کاملا برام جا افتاده بود که ساعت 2 IP عوض میشه.
ازون جایی که خوابم برد و نتونستم بزارم واسه دانلود صبح ساعت 5 که واسه نماز بیدار شدم وصل شدم و تا 7 و نیم هم بیدار بودم.

دقیقا همین موضوع به ذهن من هم اومد و گذاشتم ببینم چی میشه و دیدم در کمال ناباروری ساعت 6 و 50 دقیقه قطع شد.
نتایجی که میشه گرفت :

1- قطع کردن که با اون IP مجانیه دیگه ادامه ندیم
2-
نتیجه دوم که مهم هم هست : تایم فری تا 6 و 50 دقیقه هست و توی این 10 دقیقه ترافیک کم میکنه:19:

راستی بهترین آرزوها یادت رفت:31:

دقیقا میدونم اینا چطوری کار انجام میدن : دی من اینارو از خودشون بهتر میشناسم :دی
کاملا بررسی کردم ساعت 2.07 دقیقه بامداد رایگان میشه ازونطرف هم ساعت 6.50
الهی مسئول این کلاه برداری بزرگ همین الان دندون درد بگیره:دی قبلا که از ساعت
یک بود ، من تا ساعت 7 دقیقا 2.100 گیگ دانلود میکردم ، الان فک کنم به سحتی بتونم
1.7 گیگ بگیرم : (((

پ.ن : بابا این Editor اینجا عادت کرده به این با آرزوی بهترینهای ما :دی میخوام ترکش بدم : دی

awed
12-06-2012, 12:46
دوستان سلام
این بحث خاموش و روشن کردن مودم کلا یه بحث الکیه باور نکنید خود مخابرات و بقیه شرکت ها سر ساعتی که به صورت رایگان میشه تو شب یه dc میزینه ولی چون اکثر مودم ها روی pppoe ست شدن کسی متوجه نمیشه اگه شما کانکشن بسازی دقیقا سر ساعت یک شب ارتباط قطع میشه و چون کانکشن داری باید دوباره خودت وصل کنی اونایی که pppoe دارن اگه آی پی رو چک کنن متوجه میشن که آی پیشون عوض شده هیچ احتیاجی نیست که شما کاری بکنید

در مورد خط هم من اولین روز که خط رو گرفتم گفتم خدایا منو ببخش حلال و حروم ش هم پای اینا بنویس که ما رو محدود کردن من 256 محدود مخابرات دارم این ماه در مجموع تا الان حدود 32 گیگ دانلود داشتم همش هم روزانه و همش هم از خط های مردم
خط خودم هم هنوز 4 گیگش مونده
ولی خب خط هایی رو که من بر میدارم یا شرکت هستن یا مدرسه که طرف پولش رو از جیبش نمیده
میدونم نامردیه که طرف یه روز کانکت نمیشه و روز بعد میبینه که 6 گیگ ترافیکش نمونده ولی خب چیکار میشه کرد.
:45:

CRIS Joon CR7
12-06-2012, 12:55
دوستان سلام
این بحث خاموش و روشن کردن مودم کلا یه بحث الکیه باور نکنید خود مخابرات و بقیه شرکت ها سر ساعتی که به صورت رایگان میشه تو شب یه dc میزینه ولی چون اکثر مودم ها روی pppoe ست شدن کسی متوجه نمیشه اگه شما کانکشن بسازی دقیقا سر ساعت یک شب ارتباط قطع میشه و چون کانکشن داری باید دوباره خودت وصل کنی اونایی که pppoe دارن اگه آی پی رو چک کنن متوجه میشن که آی پیشون عوض شده هیچ احتیاجی نیست که شما کاری بکنید

در مورد خط هم من اولین روز که خط رو گرفتم گفتم خدایا منو ببخش حلال و حروم ش هم پای اینا بنویس که ما رو محدود کردن من 256 محدود مخابرات دارم این ماه در مجموع تا الان حدود 32 گیگ دانلود داشتم همش هم روزانه و همش هم از خط های مردم
ولی خب خط هایی رو که من بر میدارم یا شرکت هستن یا مدرسه که طرف پولش رو از جیبش نمیده
میدونم نامردیه که طرف یه روز کانکت نمیشه و روز بعد میبینه که 6 گیگ ترافیکش نمونده ولی خب چیکار میشه کرد.
چیکار میکنی؟ دزدی کردی؟ :دی
الان اعتراف کردی؟ :دی
کیشیش تو اتاق آخریه برو اونجا اعتراف کن.:13:

...
ولی بی شوخی چیکار کردی؟

awed
12-06-2012, 13:03
چیکار میکنی؟ دزدی کردی؟ :دی
الان اعتراف کردی؟ :دی
کیشیش تو اتاق آخریه برو اونجا اعتراف کن.:13:

...
ولی بی شوخی چیکار کردی؟

آره دزدیه اونم از مال مردم قبلا که از این کارا میکرم نامحدود داشتن مشکلی نبود ولی اینا محدودن اول روز عذاب وجدان داشتم شب نخوابیدم ولی الان دیگه عادیه تازه فحش هم بهشون می دم :31: این ماه هم 32 گیگ دانلود داشتم

کار خاصی انجام نمیدم فقط از یوزر و پسورد های اونا استفاده میکنم ولی بگیرن کم کم 1 میلیون تومن جریمه رو شاخته تازه نتت هم برای همیشه قطع میکنن

CRIS Joon CR7
12-06-2012, 13:25
آره دزدیه اونم از مال مردم قبلا که از این کارا میکرم نامحدود داشتن مشکلی نبود ولی اینا محدودن اول روز عذاب وجدان داشتم شب نخوابیدم ولی الان دیگه عادیه تازه فحش هم بهشون می دم :31: این ماه هم 32 گیگ دانلود داشتم

کار خاصی انجام نمیدم فقط از یوزر و پسورد های اونا استفاده میکنم ولی بگیرن کم کم 1 میلیون تومن جریمه رو شاخته تازه نتت هم برای همیشه قطع میکنن

خب میشه روش هاشو بگی؟
اینا (مخابرات) که دارن از ما میخورن ما هم بریم کش بریم:13:

Arash4484
12-06-2012, 13:34

1.bridge
2.pppoe

خب اگه میخواید کانکشن داشته باشید مشکلی نیست فقط یه نرم افزار دیگه اضافه میشه شما هم میتونی از ADSLAutoconnect استفاده کنی هم از flash get به جای idm
نرم افزار ADSLAutoconnect کارش اتصال خودکار به ای دی اس اله ،flash get هم که دانلود منیجره ولی قابلیت اتصال به کانکشن و داره یه زمانی یادمه اموزششون تو همین سایت بود
ولی باز میگم که اگه pppoe کنید خیلی بهتره چون فقط از idm استفاده میکنید ضریب اشتباه خیلی کمتر میشه
البته تو خود idm بخش option تب dialup/vpn میتونی یوزر نیم و پسورد وارد کنی ولی امتحان نکردم ببینم با ای دی اس ال هم جواب میده یا نه میتونی خودت امتحان کنی
ولی راحت ترین راه همون pppoe من چهارده روز تعطیلات عید اراک نبودم ولی کامپیوتر و با همین روش که تنظیم کردم خودش ساعت 1 روشن میشد ساعت یک و پنج دقیقه دانلود شروع میشد ساعت 6:55 دانلود قطع میشد ساعت 7 هم کامپیوتر خاموش میشد اومدم دیدم کامپیوترم خاموشه خیلی نگران بودم که دانلود نکرده باشه ولی وقتی روشن کردم دیدم نزدیک 16 گیگ دانلود کرده بود بدونه مشکل

سلام

این تاپیک مفصل و چندین و چند روش برای اینکار(تنظیم دانلود شبانه) توش ذکر شده...

مهم : آموزش روشن شدن کامپیوتر سر ساعت معین و اتصال به اینترنت و دانلود کردن سپس خاموش شدن (آموزش جدید در پست دوم) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

bridge و pppoeبا برنامه رو که دوستمون گفتند ، این هم روشی بدون نیاز به برنامه که خودم استفاده میکنم برای pppoe:
کانکت و دیسکانکت اتوماتیک در خود ویندوز بدون نیاز به هیچ برنامه جانبی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در مورد IDMهم بله صد در صد جواب میده...

دوستان سلام

بستگی داره به شرکتش...بعضیها حساب میکنند دی سی نکنی...بعضیا نه...

این مشکل شکل محاسبه مخابرات رو من تا دو سال پیش با ساتیا داشتم ولی انقدر اعتراض کردم(ولابد دیگران هم کردند) تا خودکار شده..کانکت باشی نباشی...خودش سر ساعت محاسبه میکنه...IPهم عوض نمیکنه.

خب میشه روش هاشو بگی؟
اینا (مخابرات) که دارن از ما میخورن ما هم بریم کش بریم

من بعضی شبا با ارور 676مواجه میشدم !فک کنم علتش امثال شماها بودن! درسته؟
من شنیده بودم از هر یوزر نیم و پسوورد فقط یه خط تلفن میتونه استفاده کنه
دوستان هوا داشته باشید تاپیک باز بمونه...
نه یوزرنیم پسورد که در بیشتر خصوصیهادر جاهای مختلف قابل استفاده است...مخابرات شنیده بودم نمیشه. شده باشه هم پیگیریش خیلی راحته...مشخصه کی و با چه آی پیی و شماره ای کانکت شده...

ho3in0861
12-06-2012, 13:38
دوستان سلام

من شنیده بودم از هر یوزر نیم و پسوورد فقط یه خط تلفن میتونه استفاده کنه:9:

A M ! N
12-06-2012, 13:44
من شنیده بودم از هر یوزر نیم و پسوورد فقط یه خط تلفن میتونه استفاده کنه:9:

سلام حسین جان.. بله !

یوزر پسورد هم نه ، هرکسی الان برای من یا شما رو داشته باشه راحت میتونه باهاش بره فضا :دی

من یه مدت شبا از اکانت دوستم که یک مگ داشت استفاده میکردم ، شما هم میتونی.

بستگی داره به شرکتش...بعضیها حساب میکنند دی سی نکنی...بعضیا نه...

این مشکل شکل محاسبه مخابرات رو من تا دو سال پیش با ساتیا داشتم ولی انقدر اعتراض کردم(ولابد دیگران هم کردند) تا خودکار شده..کانکت باشی نباشی...خودش سر ساعت محاسبه میکنه...IPهم عوض نمیکنه.

درسته ، توی تهران چندتا شرکت رو دیدم ، که میگفتن باید بری داخل کانکشن و
به جای یوزر و پسورد اصلی، اسم اکانت Free رو انتخاب کنی تا بری برای دانلود شبانه ی
رایگان، به خاطر همین به این شک کردم و میگم ممکنه که نیاز به Reconnect باشه.

با آرزوی بهترینها ( فقط به خاطر محسن :دی )

Arash4484
12-06-2012, 13:53
درسته ، توی تهران چندتا شرکت رو دیدم ، که میگفتن باید بری داخل کانکشن و
به جای یوزر و پسورد اصلی، اسم اکانت Free رو انتخاب کنی تا بری برای دانلود شبانه ی
رایگان، به خاطر همین به این شک کردم و میگم ممکنه که نیاز به Reconnect باشه.
ببینید کلن تا جایی که من دیدم سه نوعه اکانت شبانه داریم:

شبانه و روزانه یک یوزر/پس ولی با نیاز به دی سی یا ریست
شبانه و روزانه دو یوزر/پس مستقل باز هم باید دی سی بشی و با اون یکی بیای(یجورایی بدتر)
شبانه و روزانه هردو یک یوزر/پس بدون نیاز به دی سی یا ریست(از همه بهتر)

اونی که شما میگید نوع دومه و اونی که من میگم سوم...

یوزر پسورد هم نه ، هرکسی الان برای من یا شما رو داشته باشه راحت میتونه باهاش بره فضا

همون یوزر/پسورده دیگه...

ho3in0861
12-06-2012, 14:12
سلام حسین جان.. بله !

یوزر پسورد هم نه ، هرکسی الان برای من یا شما رو داشته باشه راحت میتونه باهاش بره فضا :دی

من یه مدت شبا از اکانت دوستم که یک مگ داشت استفاده میکردم ، شما هم میتونی.

مرسی
ای بابا پس حسابی زدن تو گوش ترافیک حجمی ما دیگه...
حالا اگه باز با این ارور مواجه شدم چه کنم؟:9:

awed
12-06-2012, 15:01
مرسی
ای بابا پس حسابی زدن تو گوش ترافیک حجمی ما دیگه...
حالا اگه باز با این ارور مواجه شدم چه کنم؟:9:

من که گفتم فقط مال شرکت ها و مدرسه رو میگیرم و مطمئن باش که من رو خط تو نیستم و سیستم رو طوری طراحی کرم من که اگه طرف وصل بشه من بعد از یه بار که اون وصل بشه اوتوماتیک off میشم و اون چیزی حدود 30 ثانیه بعد میتونه وارد بشه پس چیزی متوجه نمیشه
قابل پیگیری هم هست کسی نگفته نیست ولی طوری که من میرم کسی نمیتونه پیگیر بشه اگه هم پیگر بشن به 5 یا 6 تا خط مختلف میرسن نه به شماره من
به هر حال تنها توصیه من به شما اینکه یوزر و پس مودت رو عوض کنی تا فقط آدم های ناشی نتونن ازش استفاده کنن چون حرفه ای ها پسورد رو هم که عوض کنی فرقی براشون نداره فقط یه خورده زمان میبره
:40:

Arash4484
12-06-2012, 15:38
به هر حال تنها توصیه من به شما اینکه یوزر و پس مودت رو عوض کنی تا فقط آدم های ناشی نتونن ازش استفاده کنن چون حرفه ای ها پسورد رو هم که عوض کنی فرقی براشون نداره فقط یه خورده زمان میبره
اگر مخابرات ریزکارکرد میداد این داستانها پیش نمیامد و با اثبات بهشون مجبور بودن بالاخره یکجوری مشکلشون رو حل و باگها رو برطرف کنند.

awed
12-06-2012, 16:59
اگر مخابرات ریزکارکرد میداد این داستانها پیش نمیامد و با اثبات بهشون مجبور بودن بالاخره یکجوری مشکلشون رو حل و باگها رو برطرف کنند.

مخابرات ریز کارکرد نشون میده هیچ باگی نیز وجود نداره مشکل از کاربران هست به مخابرات هیچ ربطی نداره تنها کاری که مخابرات میتونه بکنه اینه که مک آدرس ها رو قفل کنه که اونم هیچ فایده ای نداره

lMlOlHlSlElNl
12-06-2012, 17:37

قانون مجازات جرایم رایانه ای

ماده 13- هر کس با انجام اعمالی نظیر وارد کردن ، تغییر ، محو ،ایجاد، توقف داده‌ها یا مداخله در عملکرد سیستم و نظایر آن، از سیستم رایانه‌ای یا مخابراتی سوء استفاده نماید و از این طریق وجه یا مال یا منفعت یا خدمات مالی یا امتیازات مالی برای خود یا دیگری تصاحب یا تحصیل کند در حکم کلاهبردار محسوب و به حبس از یک سال تا هفت سال و پرداخت جزای نقدی معادل وجه یا مال یا قیمت منفعت یا خدمات مالی یا امتیازات مالی که تحصیل کرده است، محکوم می‌شود.

خودمونی بهت بگم هر کاری میخوای بکنی بکن ولی دیگه نیا همه جا جار بزن!
الان راحت میشه از طریق همین سایت پیدات کرد
ولی برادرانه بهت توصیه میکنم که دیگه نکن
اگه سرویس نامحدود بود یا از غریبه میبردی خیالی نبود هر چند که اونا هم کار خوبی نیست ولی تو داری از خودی میدزدی

awed
12-06-2012, 18:14
قانون مجازات جرایم رایانه ای

ماده 13- هر کس با انجام اعمالی نظیر وارد کردن ، تغییر ، محو ،ایجاد، توقف داده‌ها یا مداخله در عملکرد سیستم و نظایر آن، از سیستم رایانه‌ای یا مخابراتی سوء استفاده نماید و از این طریق وجه یا مال یا منفعت یا خدمات مالی یا امتیازات مالی برای خود یا دیگری تصاحب یا تحصیل کند در حکم کلاهبردار محسوب و به حبس از یک سال تا هفت سال و پرداخت جزای نقدی معادل وجه یا مال یا قیمت منفعت یا خدمات مالی یا امتیازات مالی که تحصیل کرده است، محکوم می‌شود.

خودمونی بهت بگم هر کاری میخوای بکنی بکن ولی دیگه نیا همه جا جار بزن!
الان راحت میشه از طریق همین سایت پیدات کرد
ولی برادرانه بهت توصیه میکنم که دیگه نکن
اگه سرویس نامحدود بود یا از غریبه میبردی خیالی نبود هر چند که اونا هم کار خوبی نیست ولی تو داری از خودی میدزدی

ممنون داداش که به فکر منی ولی الگوریتمی که رو سیستم منه هر 15 دقیقه یک بار آی پی و مک آدرس من رو عوض میکنه :11:
اینم که میبینی گفتم اول اینکه شما رو مودمتون پسورد بزارین هم در جواب یکی از دوستان که گفت مخابرات -- نمیشه بود :40:

Arash4484
12-06-2012, 21:14
ممنون داداش که به فکر منی ولی الگوریتمی که رو سیستم منه هر 15 دقیقه یک بار آی پی و مک آدرس من رو عوض میکنه :11:
اینم که میبینی گفتم اول اینکه شما رو مودمتون پسورد بزارین هم در جواب یکی از دوستان که گفت مخابرات -- نمیشه بود :40:
مگه میشه چیزی نشد داشته باشه...
اگه این پست من رو میگی :
نه یوزرنیم پسورد که در بیشتر خصوصیهادر جاهای مختلف قابل استفاده است...مخابرات شنیده بودم نمیشه. شده باشه هم پیگیریش خیلی راحته...مشخصه کی و با چه آی پیی و شماره ای کانکت شده...
منظورم اینه که میگفتن یوزرنیم /پسورد مخابرات مثل بقیه قابل استفاده روی جای دیگه نیست و روی شماره ست شده، که پس اینطور نیست.
یوزرنیم /پسورد مودم هم به مخابرات ربط نداره و از حداقلهای امنیتیه که از اون حالت ادمین/ادمین و یوزر/یوزر دربیاد...

مخابرات ریز کارکرد نشون میده هیچ باگی نیز وجود نداره مشکل از کاربران هست به مخابرات هیچ ربطی نداره تنها کاری که مخابرات میتونه بکنه اینه که مک آدرس ها رو قفل کنه که اونم هیچ فایده ای نداره
آدرسش رو بدید...
اگر داره دیگه اهمال اونهاست که ازشون کش رفته میشه!

ho3in0861
12-06-2012, 23:20
سرعتو :18:
الان رفتم اسپید تست
256 مخابرات
اینترنت ملی شه سرعتمون این میشه:2::27:

ho3in0861
12-06-2012, 23:28
آدرس یه سایت که رو سرور داخلی میزبانی میشه رو بدید بریم ببینیم سرعت دانلود چجوریاست

CRIS Joon CR7
12-06-2012, 23:31
بچه ها من تو این آدرس میرم نمیتونم وارد شم میگه یوزر نیم پسوردت نامعتبره
+
ترافیکم تموم شده اینجوری شده؟

ho3in0861
12-06-2012, 23:32
+

كاربر مورد تاييد نيست. :42:

CRIS Joon CR7
12-06-2012, 23:33
كاربر مورد تاييد نيست. :42:

آره پیغامش اینه
چرا؟:13:

ho3in0861
12-06-2012, 23:43
سرعت بالا ترافیک کم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

CRIS Joon CR7
12-06-2012, 23:45
سرعت بالا ترافیک کم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

میگم چرا سایت رو باز نمیکنه؟

راستی یه لینکی تو پستت هست باز نمیشه:20:

ho3in0861
12-06-2012, 23:48
میگم چرا سایت رو باز نمیکنه؟

راستی یه لینکی تو پستت هست باز نمیشه:20:

برا خود منم سواله:19:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] g 9 8.net/out.php/i371365_untitled.jpg

awed
13-06-2012, 00:03
+

من امروز صبح چک کردم کار میکرد احتمالا به خاطر اینه داریم به خرداد نزدیک میشیم و میخوان که سیستم جدید رو بزارن یکم مشکل پیدا کرده :11:

reza_rahimi_arak
13-06-2012, 00:04
از من که مخابراته 128
شب و روز با 60 دان میکردم الام هم بعضی وقتا میاد رو 60
اما این یکی دوهفته خیلی داره اذیت میکنه اساسی رو مخه
قبض این سری هم که اومد 15000 هزار هزینه اضافه زده بود هرچی فک کردم 5 گیگ کجا رفته سر در نیاوردم
توی سرویس مانیتورینگشم تقریبا هر شب متوسط 100 مگ اپلود زده بود که اصلا سر در نیاوردم چون به اون صورت اپلودی ندارم
قبلا از شرکتای دیگه داشتم گرچه کیفیت اینو نداشتن اما پشتیبانی خیلی بهتر بود

معلوم شد این 5 گیگ شما کجا رفته؟

miol
13-06-2012, 01:57
گفتم این ماه شده 2گیگ الان برید تو سایت زده همه چی صفر باید 9000تومان اضافه بدم وای..

lMlOlHlSlElNl
13-06-2012, 10:53
سایت مشاهده اعتبار قدیم که ادرسش همون آی پی بود از دیروز بعداز ظهر تخته شده فک نکنم دیگه کار کنه اگه کسی میخواد باید از آدرس جدید ریزکارکرد بگیره
این هم ادرسش

البته خیلی داغون و بدرد نخوره هیچ معلوم نیست چی به چیه
اعتبار ها هم اشتباه ثبت میکنه
مثلا مال من که فعلا 256 6گیگ هست ببینید چی نوشته

behrooz3229
13-06-2012, 13:26
ادرس جدید هم کار نمیکنه که ؟
وارد میشه اما هیچی نشون نمیده فقط مینیویسه در حال گزارش گیری...بعدش هیچی نمیاره

awed
13-06-2012, 13:58
این سیستم جدید که داغونه این چیه
تازه قیمت ها رو هم زده 256 ماهی 25 هزار تومن 12 گیگ ترافیک
باو چه وضعشه این :42:

CRIS Joon CR7
13-06-2012, 14:26
من با این آدرس جدید هم نمیتونم وارد شم:13:

Arash4484
13-06-2012, 17:34
وقتی سایت اصلی مخابرات انقدر داغونه پس گزارشگیری ریزکارکردش که awed گفتند داره، کجاست؟

lMlOlHlSlElNl
13-06-2012, 17:50
وقتی وارد سایت شدید کارکرد کلی دیتا رو بزنید بعد گزارشگیری بعد این:

lMlOlHlSlElNl
13-06-2012, 17:52
البته دیگه یوزر نیم و پسورد adsl نباید بدید
باید شماره تلفن و پسورد adsl و بدید

masoud93
13-06-2012, 18:09
برا من وارد میشه ولی ازش سر در نمیارم ...

CRIS Joon CR7
13-06-2012, 20:25
برا من وارد میشه ولی ازش سر در نمیارم ...

من هم همین مشکل رو دارم
اصن تعرفه هاشو که اشتباه زده و هیچکدوم از اطلاعاتش درست نیست:13:

behrooz3229
14-06-2012, 06:58
من هم همین مشکل رو دارم
اصن تعرفه هاشو که اشتباه زده و هیچکدوم از اطلاعاتش درست نیست:13:

اگه دقت کنید توی کارکرد adsl ، تا تاریخ 3 یا 4 روز قبل مینویسه . یعنی به روز نیست :13:(البته فعلا )
عکس زیر مال امروزه که 25 خرداده :

بسیارعالی!!، یه سایت مبهم با تعرفه های نامعلوم ... حواستون باشه حجم مازاد مصرف نکنید . اون 12G هم که نوشته احتمالا الکیه مگه نگفتن از خرداد تمام اکانتها 2 گیگ حجم روزانش میشه؟!

miol
14-06-2012, 17:57
فکر کنم از این به بعد باید ماشین حساب بزنیم چقدر مصرف کردیم این چه وضیعتی درست کردن فقط برای زیاد مصرف کردن کاربر بس.....مگه قرار نبود 2گیگ بشه پس چرا دوباره زده 12گیگ از تاریخ 4/31نمیدونم

I-Tech
15-06-2012, 18:56
الان ما برا دیدن ترافیک دقیقا باید چکار کنیم!؟
تو این سایت جدیدش که برا یه روز قبل رو میزنه تازه اگه برا همین امروز رو هم بزنه معلوم نیست چی به چیه!
من موندم اینا چه فکری کردن سایت قبلیش رو به فنا دادن و این سایت جدید رو آوردن رو کار؟

حالا این به کنار از ماه دیگه با 2گیگ حجم چکار کنیم!؟:21::42:

kelas.avali
16-06-2012, 09:17
ولی برای من تاریخ و درست نشون میده یعنی تارخ همون روزو بهم میده
فقط به جای 6 گیگ 12 گیگ زده که فعلا من باقیمانده ترافیک و حساب نمیکنم
میزان ترافیک استفاده شده رو حساب میکنم

masoud93
16-06-2012, 10:11
سلام.

کجا زده که چقدر از ترافیکمون مونده ؟؟؟
زود تر مصرفش کنم تا نپره ...

CRIS Joon CR7
16-06-2012, 10:22
متوسل به هر روشی شدن که بیشتر از ملت پول بچاپن
من الان دو هفتس که نمی تونم ببینم چقدر مصرف کردم و چقدر مونده و ...
چیکار کنم؟

lMlOlHlSlElNl
16-06-2012, 18:26
آموزش مشاهده کارکرد adsl مخابرات در سایت جدید مخابرات اراک

masoud93
16-06-2012, 19:48
خب برا منو اشتباه زده:

من 512 با حجم 12 گیگ ماهی 20 هزار تومن دارم ...
الان من تا آخر ماه 5 گیگ دانلود کنم یا 17 گیگ ؟؟؟

چکار کنم ؟؟؟

ویرایش :

اون گوشه زده از تاریخ ۱۳۹۱/۰۳/۰۱ تا ۱۳۹۱/۰۴/۳۱ ، یعنی برا 2 ماه هست ؟؟؟

ماه دیگه 2 گیگ نمیشیم ؟؟؟

الان من اون 5 گیگ اضافم رو تا یکم(1\4\91) مصرف نکنم میپره یا میمونه برا ماه دیگه ؟؟؟

ویرایش:

دوستانی که تو مشاهده ریزکارکرد مشکل دارن (مثلاً میبینن که تاریخش قدیمی هست) باید از اون گوشه تصویر صفحه رو عوض کنن:

مثلاً برا من زده صفحه 1 از 9 ...

behrooz3229
17-06-2012, 06:04
پس معلوم شد اون ترافیک مجاز که برای همه دو برابر نوشته برای دو ماه است - یعنی میشه ترافیک دو ماه را تو یک ماه یا زودنر مصرف کرد - دیگه مثل قبلا نیست که ترافیک هر یک ماه آپدیت میشد . الان احتمالا هر دو ماه دو ماه آپدیت میشه....
.دوستان عزیز نظر شما چیه؟؟

lMlOlHlSlElNl
17-06-2012, 09:21
پس معلوم شد اون ترافیک مجاز که برای همه دو برابر نوشته برای دو ماه است - یعنی میشه ترافیک دو ماه را تو یک ماه یا زودنر مصرف کرد - دیگه مثل قبلا نیست که ترافیک هر یک ماه آپدیت میشد . الان احتمالا هر دو ماه دو ماه آپدیت میشه....
.دوستان عزیز نظر شما چیه؟؟
فعلا ریسکش بالاست اجازه بدید تا این ماهتون تموم شه از ماه دیگه همه چی معلوم میشه ولی علی الحساب فعلا حجم این ماهتونو مصرف کنید که باد نکنه

ho3in0861
17-06-2012, 12:17
اقا چجوری میشه یوزرو پسو عوض کرد؟
باید حتما زنگ بزنی تا عوض کنن؟

I-Tech
17-06-2012, 19:51
دوستان به این اعدادی که تو کارکرد کلی میزنه هم زیاد اعتماد نکنید...
من دیشب حدود 1گیگ دانلود داشتم ولی تو دانلود شبانه زده 300 مگ!
اگه میدونید 6گیگ استفاده شده با احتیاط مصرف کنید.

I-Tech
17-06-2012, 19:54
خب برا منو اشتباه زده:

من 512 با حجم 12 گیگ ماهی 20 هزار تومن دارم ...
الان من تا آخر ماه 5 گیگ دانلود کنم یا 17 گیگ ؟؟؟

چکار کنم ؟؟؟

ویرایش :

اون گوشه زده از تاریخ ۱۳۹۱/۰۳/۰۱ تا ۱۳۹۱/۰۴/۳۱ ، یعنی برا 2 ماه هست ؟؟؟

ماه دیگه 2 گیگ نمیشیم ؟؟؟

الان من اون 5 گیگ اضافم رو تا یکم(1\4\91) مصرف نکنم میپره یا میمونه برا ماه دیگه ؟؟؟

ویرایش:

دوستانی که تو مشاهده ریزکارکرد مشکل دارن (مثلاً میبینن که تاریخش قدیمی هست) باید از اون گوشه تصویر صفحه رو عوض کنن:

مثلاً برا من زده صفحه 1 از 9 ...

اونم که میبریم صفحه آخر باز هم یه روز عقبه! الان برای من آخرین تاریخش 27امه...

during
19-06-2012, 19:41
مخابرات خيلي بيخوده اين چه وضعشه ؟

I-Tech
20-06-2012, 21:02
سلام
مثل اینکه 2باره تعرفه جدید دادن...
256 4گیگ شده 11 تومن...

awed
20-06-2012, 23:19
اره قیمت جدید گذاشتن 256 با ترافیک 4 گیگ در ماه 11 هزار تومان

به نظر من که سرویس 1 مگ عالیه چون میشه شب ها با سرعت خوبی دانلود کرد فردا باید بردم مجوزشو بگیرم :20:
ولی چند شبی هست که من سرعت شبانم بعد از حدود 30 دقیقه دانلود رایگان کردن خیلی کم میشه و از 105 میرسه به حدود 15 الی 30 که اونم همش تیک میزنه :19:

miol
20-06-2012, 23:24
خودشون مسخره کردن هر روز یه تعرفه میدن هر ماه یکی مرداد فکر کنم عوض بشه
چرا نوشتن 30به بالا رایگان حساب میشه بریم تو کار دانلود خودم ماهی 40گیگ دان میکنم

miol
20-06-2012, 23:31
این گیگ اضافی جریانش چیه 30گیگ به بالا رایگان واقعا. کمتر پولیه

miol
20-06-2012, 23:34
این 30گیگ اضافه رایگان این یعنی چی

lMlOlHlSlElNl
20-06-2012, 23:39
زیر تعرفه ها نوشته که حداقل اشتراک برای مشترکین عادی دو ماه میباشد
بخاطر همینه که وقتی ریز کارکرد میگیری دو ماه حساب میکنه
فقط نمیدونم این شیش گیگی که الان داریم میشه استفاده کرد یا چهار گیگ شده!!

CRIS Joon CR7
20-06-2012, 23:56
بچه های اصیل اراکی :دی
نمیشه پول اینترنت رو (فقط اینترنت رو) جدا پرداخت کرد؟
از چه راهی؟

lMlOlHlSlElNl
21-06-2012, 07:54
بچه های اصیل اراکی :دی
نمیشه پول اینترنت رو (فقط اینترنت رو) جدا پرداخت کرد؟
از چه راهی؟

چیه!!بابات بهت گیر داده پولامو داری میریزی جوب آب!
مخابرات که نمیشه اگه میخوای باید از جاهای دیگه بگیری

اما بچه ها راست میگن اون 30 گیگ به بالا رایگان خیلی مشکوکه
اگه اینجوری باشه که اینترنت و میشه نابود کرد

CRIS Joon CR7
21-06-2012, 08:27
چیه!!بابات بهت گیر داده پولامو داری میریزی جوب آب!
مخابرات که نمیشه اگه میخوای باید از جاهای دیگه بگیری

اما بچه ها راست میگن اون 30 گیگ به بالا رایگان خیلی مشکوکه
اگه اینجوری باشه که اینترنت و میشه نابود کرد

نه بابا خط جدا دارم و و اول و آخرش باید از جیب خودم بدم
فقط میخواستم بدونم چنین قابلیتی داره یانه؟
نمیشه؟

awed
21-06-2012, 09:51
خودشون مسخره کردن هر روز یه تعرفه میدن هر ماه یکی مرداد فکر کنم عوض بشه
چرا نوشتن 30به بالا رایگان حساب میشه بریم تو کار دانلود خودم ماهی 40گیگ دان میکنم

اشتباه نکن داداش من از 30 گیگ به بالا رایگانه تا 30 گیگ رو برات حساب میکنن از اون به بعد رایگان میشه یعنی تو مثلا 60 هزار تومن پول 30 گیگ برات میاد بعد از اونو دیگه هر چی دان کنی رایگان :20:

miol
21-06-2012, 17:57
سابت قدیمی درست شد جالب من 5گیگ مصرف کردم که اون1 گیگ سوخت الان زده 6 گیگ تا مرداد .

awed
21-06-2012, 19:42

از این آدرس ریز کارکرد بگیرین ولی اینم مثل قبل همون 6 گیگ رو برای یک ماه زده با قیمت 13 هزار تومن

awed
22-06-2012, 08:31
با عرض سلام خدمت دوستان عزیز عرض کنم خدمتون اگه یه موقع خواستین یه سر
به سایت مخابرات بزنین تا ببینین که چقدر از دانلود ماهانتون رو استفاده کردین با یه پیام از طرف
مخابرات مواجه میشین که نوشته رمزتون رو عوض کنین به هیچ وجه این کارو نکنین که
مجبور به ریست کردن مودم میشین تازه بعدش ناخوداگاه با این کار یه امضا گرفته میشه که مثلا
adsl من 256 با دانلود 6 گیگ بود و ماهیانه 13000 تومن هزینه داشت تبدیل شد به چهار گیگ
ماهیانه 12500 چون قرارداد دو طرفست تا شما رمزتون رو عوض نکنین اونا حق چنین
کاری رو ندارن منم تازه متوجه شدم خواستم شمام بدونید که کلاه سرتون نره

lMlOlHlSlElNl
22-06-2012, 09:24
به سایت مخابرات بزنین تا ببینین که چقدر از دانلود ماهانتون رو استفاده کردین با یه پیام از طرف
مجبور به ریست کردن مودم میشین تازه بعدش ناخوداگاه با این کار یه امضا گرفته میشه که مثلا
adsl من 256 با دانلود 6 گیگ بود و ماهیانه 13000 تومن هزینه داشت تبدیل شد به چهار گیگ

دمت گرم حاجی که مطلعمون کردی
حالا با این اوضاع اگه رمزمونو عوض نکنیم همین شیش گیگ میمونه؟مخابرات نمیتونه گیر بده؟

crazyrobot
22-06-2012, 10:41

اتفاقا من رفتم تازه رمز رو تغییر دادم اما هیچ اتفاقی واسش نیفتاد.
راستی یه سوال، الان دو هفته ست که هر روز ساعت 5 کاملا همه چیز قطع میشه و وقتی زنگ هم میزنم میگن مشکلی نداره ولی خودم با دو تا مودم، دو تا کامی مختلف که دو تا ویندوز مختلف داره هم امتحان کردم ولی باز همان آش هست و همان کاسه
کسی همچین مشکلی داره؟
اولش فکر کردم یه نفر با یوزر و پسورد من میره عشق و صفا برای همین عوضش کردم اما بازم هیچ تغییری نکرد:hmm:
پشتیبانیشون هم که به درد عمشون میخوره:thumbsdow

behrooz3229
22-06-2012, 13:50
خب ........مثل اینکه دوتا سایت داریم برای گزارش مصرف ترافیک :9:- 2 یا سه تا تعرفه مختلف هم داریم :9:. این وسط کدوم تعرفه اصلیه و کدوم سایت مصرف دقیق اینترنتو نشون میده خدا میدوته!!
با این تعرفه عوض کردن و جلساتشون معلوم شد پس دارن سر 1000 تومن و یکی دو گیگ حجم ترافیک چونه میزنن! خدا اخر ماه به دادمون برسه -- احتمالان سه چار تا قبض تلفن بیاد در خونه هر کدومو دوست داشیم باید پرداخت کنیم!! شایدم باید همشونو بپردازیم:37:

CRIS Joon CR7
22-06-2012, 13:58
من فکر کنم دوگیگ مازاد استفاده کردم ولی تو اون سایت معروف به سایت قدیم نزده و قیمت رو هم همون معمولی زده
یعنی میشه ترافیک مازادم رو ندیده باشن؟

behrooz3229
22-06-2012, 14:06
اشتباه نکن داداش من از 30 گیگ به بالا رایگانه تا 30 گیگ رو برات حساب میکنن از اون به بعد رایگان میشه یعنی تو مثلا 60 هزار تومن پول 30 گیگ برات میاد بعد از اونو دیگه هر چی دان کنی رایگان :20:

دقیقا همینجوریه --- دوستان عزیز یه وقت اشتباه نکنن --- اینا دارن سر یکی دو گیگ حجم و یکی دو هزار تومن پول ، جلسه میذارن . دانلود رایگان یه ساعت ازش کم کردن . سرعتا هم که محدود کردن...خیلی از بچه ها از قطعی ساعت 5 صبح گلایه دارن و ....
با این حال بیان ترافیک رایگان بدن....!!

ترافیک بیشتر از 30 گیگ که رایگانه اینجوری حساب میشه:

برای سرعت 128 و 256 و 512 :
5gig * 3000toman=15000
5gig * 2500toman=12500
20gig * 2000toman=40000 از این جا به بعد رایگانه یعنی جمعا باید جدای از هزینه ماهانه 67500تومان بپردازید تا بقیش رایگان حساب بشه

برای سرعت 1مگابیت و بالاتر:
30gig * 3000toman=90000 از این جا به بعد رایگانه یعنی جمعا باید جدای از هزینه ماهانه 90000تومان بپردازید تا بقیش رایگان حساب بشه

behrooz3229
22-06-2012, 14:10
من فکر کنم دوگیگ مازاد استفاده کردم ولی تو اون سایت معروف به سایت قدیم نزده و قیمت رو هم همون معمولی زده
یعنی میشه ترافیک مازادم رو ندیده باشن؟

اینا هنوز سر قیمتا و حجم مجاز اختلاف نظر دارن .. باید صبر کنی تا قیمتا قطعی بشن و یا قبض تلفن بیاد

CRIS Joon CR7
22-06-2012, 14:13
اینا هنوز سر قیمتا و حجم مجاز اختلاف نظر دارن .. باید صبر کنی تا قیمتا قطعی بشن و یا قبض تلفن بیاد

حواسم نبود وارد ماه بعدی شدیم

میگم تو خرداد سرعت دانلودم تو شب_تایم فری- بین 45 تا 57 متغیر بود
ولی دیشب از 15 بالاتر نرفت
چی شده ؟:19:
از 2 و 20 دقیقه تا یه رب به 7 فقط 147 مگ دان کرده بود
از ردفایل:41:

A M ! N
22-06-2012, 16:04
دقیقا همینجوریه --- دوستان عزیز یه وقت اشتباه نکنن --- اینا دارن سر یکی دو گیگ حجم و یکی دو هزار تومن پول ، جلسه میذارن . دانلود رایگان یه ساعت ازش کم کردن . سرعتا هم که محدود کردن...خیلی از بچه ها از قطعی ساعت 5 صبح گلایه دارن و ....
با این حال بیان ترافیک رایگان بدن....!!

ترافیک بیشتر از 30 گیگ که رایگانه اینجوری حساب میشه:

برای سرعت 128 و 256 و 512 :
5gig * 3000toman=15000
5gig * 2500toman=12500
20gig * 2000toman=40000 از این جا به بعد رایگانه یعنی جمعا باید جدای از هزینه ماهانه 67500تومان بپردازید تا بقیش رایگان حساب بشه

برای سرعت 1مگابیت و بالاتر:
30gig * 3000toman=90000 از این جا به بعد رایگانه یعنی جمعا باید جدای از هزینه ماهانه 90000تومان بپردازید تا بقیش رایگان حساب بشه

این که مشخصه که کلاهبرداریه ، از همون اول فهمیدم میخوان چیکار کنن

اگه از ترافیک غیر رایگانت بیشتر از 30 گیگی که اینا میگن دانلود کنی باقیش رایگان میشه !! واقعا مسخرس ، وقتی 30 گیگ باهامون پولی حساب کنن اینقدر پولش زیاد میشه که از 100 تا سرویس نامحدود هم گرونتر میشه ، تازه اینو هم فکر کنید

که اگه شما 30 گیگ دانلود کنید که این یعنی تموم وقتتون رو باید برای نت بزارین ، دیگه بیشتر ازین چقدر میتونین دانلود کنید ؟؟؟ فوقش 5 گیگ یا کمی بیشتر ! یعنی به خاطر اون 5 گیگ اضافه بیایم پول 30 گیگ رو به فنا بدیم.

واقعا مخابرات جدیدا به طرز جدیدی داره راههای سرکیسه کردن و ضرر بیشتر ملت و جلوگیری از مصرف ترافیک رایگان کاربرها و از طرفی دریافت سود بیشتر و سرویس دهی ضعیف از طرف خودشون رو کشف و مورد استفاده قرار میده

حرومشون باشه بی پدرمادر ها..
با آرزوی بهترینها..

CRIS Joon CR7
22-06-2012, 16:08

امین یه نگاهی هم به این پست بکن:41:

A M ! N
22-06-2012, 16:15
امین یه نگاهی هم به این پست بکن:41:

محسن برای من که سرعت خوب بود تغییری نداشتم، همونی بوده که هست، ولی شاید سروری که دان کردی جالب نبوده

همیشه برای تست سرور از مدیافایر و میهن دانلود استفاده کن که شک برطرف بشه :)
بــــــــــوس بوس : دی
با آرزوی بهترینها..

behrooz3229
22-06-2012, 16:38

شاید خیلی شلوغ بوده ... بلاخره پنجشنبه بوده و جمعه هم تعطیله .. خیلیا بیدار میمونن و وبگردی و دانلود میکنن.....

awed
22-06-2012, 19:58
من امروز صبح تا الان 3 گیگ دانلود کردم :38:

دوستان مخابرات داغونه بعضی وقت ها حجم رو اشتباه حساب میکنه :39: الانم من هنوز 300 مگ برام اومده

یه قبض تلفن برام اومده 8 هزار تومن مکالمه شهری در حالی که حتی یک تماس هم نداشتم و 17 هزار تومن اینترنت هوشمند :39: دو باره زنگ زدم 1818 سر سومین بار گفت بدهی شما 4 هزار تومن :27:

بعد امروز دوباره گرفتم زده بود 36 هزار تومن :44: یه قبض به روز آنلاین گرفتم زده بود 30 هزار تومن :39:

تازه خط ای دی اس الم جداست که رو اون خط فقط پول اینترنت میاد :46:

زیاد نگران این قیمت ها نشید بلاخره مملک صاحب زمانه خودش نظارت داره یه روز درستش میکنه :39: مخابرات فقط وسیله اس این بین :39:

awed
22-06-2012, 20:03
شاید خیلی شلوغ بوده ... بلاخره پنجشنبه بوده و جمعه هم تعطیله .. خیلیا بیدار میمونن و وبگردی و دانلود میکنن.....

نه داداش شلوغی در کار نیست من هم شبانم سرعتش به 15 نمیرسه ==== یه خاطره براتون بگم :31:

یه بار با 2 تا از دوستان از بیکاری نشستیم گفتیم دیتابیس سیستم مخابرات کرمانشاه رو بزنیم :39:آدرنالینمون انقد بالا بود نفهمیدیم داریم چی کار میکنیم :39: خلاصه بعد از چند ساعت کار پی در پی حدود 4:50 دقیقه ظهر بود که مخابرات به فنا رفت تا ساعت 6 اینترنت قطع بود بعد اون همه کاربرای اینترنت مخابرات کرمانشاه در کل استان تا 24 ساعت با سرعت 380 کیلو بیت بر ثانیه دانلود کردن مفتی :39:

فیلمم ازش گرفتیم به عنوان افتخار کسی شاخ میشه نشونش میدیم :39:

CRIS Joon CR7
22-06-2012, 20:05
من امروز صبح تا الان 3 گیگ دانلود کردم :38:

دوستان مخابرات داغونه بعضی وقت ها حجم رو اشتباه حساب میکنه :39: الانم من هنوز 300 مگ برام اومده

یه قبض تلفن برام اومده 8 هزار تومن مکالمه شهری در حالی که حتی یک تماس هم نداشتم و 17 هزار تومن اینترنت هوشمند :39: دو باره زنگ زدم 1818 سر سومین بار گفت بدهی شما 4 هزار تومن :27:

بعد امروز دوباره گرفتم زده بود 36 هزار تومن :44: یه قبض به روز آنلاین گرفتم زده بود 30 هزار تومن :39:

تازه خط ای دی اس الم جداست که رو اون خط فقط پول اینترنت میاد :46:

زیاد نگران این قیمت ها نشید بلاخره مملک صاحب زمانه خودش نظارت داره یه روز درستش میکنه :39: مخابرات فقط وسیله اس این بین :39:

نه بابا چی شی :دی (بالاخره اینجا مال بروبچز اراکه)
یه بار کم نمیکنه به هو میری میبینی دو برابر کم کرده
اصن نمشه اعتماد کرد تیر عجل خورده ها..

dokhtarak_e_darya
23-06-2012, 00:41
تف بر شرف مسئولین .همه از دم دزدو کلاه بردار
دیگه فاییده نداره باید بزنیم تو خط اینترنت ماهواره ای.خداد تومن داره پول تلفن میاد :|
کسی isp میشناسه 64 نامحدود بده ارزون؟

lMlOlHlSlElNl
23-06-2012, 07:56
دیگه فاییده نداره باید بزنیم تو خط اینترنت ماهواره ای.خداد تومن داره پول تلفن میاد :|

من گشتم ارزونتر از مخابرات نیست

reza_rahimi_arak
23-06-2012, 09:17

ما میگیم نره شما میگی بدوش! برادر من اگه سرویس نامحدود ارزون توی این شهر پیدا میشد که دیگه مشکلی نبود:دی

reza_rahimi_arak
23-06-2012, 09:25
من گشتم ارزونتر از مخابرات نیست

مخابرات دوباره تعرفه جدید داده و این بار حجم ها رو اضافه کرده! حیف که من با این رزنت ه آشغال قرارداد 3 ماه دارم وگرنه همین الان میرفتم مخابرات.

مخابرات الان خیلی به صرفه شده...

سرویس 128 با 4 گیگ قیمتش 8 تومن هست در صورتی که رزنت دقیقا همین سرویس رو میده 16 تومن (128k-4gb)

زنده باد مخابرات:دی

brave_ie
23-06-2012, 09:46
دوستان کسی میدونه توی شهرک مهاجران و همچنین ازنا (ناحیه صنعتی)
وایمکس مبین نت آنتن داره یا نه؟
ممنون از دوستان گلم:11:

A M ! N
23-06-2012, 10:03
مخابرات دوباره تعرفه جدید داده و این بار حجم ها رو اضافه کرده! حیف که من با این رزنت ه آشغال قرارداد 3 ماه دارم وگرنه همین الان میرفتم مخابرات.

مخابرات الان خیلی به صرفه شده...

سرویس 128 با 4 گیگ قیمتش 8 تومن هست در صورتی که رزنت دقیقا همین سرویس رو میده 16 تومن (128k-4gb)

زنده باد مخابرات:دی

داداش مطمئنی تعرفه ها عوض شده ؟

اگه تونستی این جدیدرو بده یه نگاهی بندازم ، من هنوز نمیدونم سرویس 512 من الان چطوریه وضعیتش

با آرزوی بهترینها..

A M ! N
23-06-2012, 11:17
این تعرفه ی پایین رو از داخل سایتش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) پیدا کردم ،

بچه ها فک کنم شرکتهایی که اینترنت گرفتیم با هم فرق دارن

مطمئنین اصن چیزی عوض شده ؟ چون من هنوزم میبینم که
ساعت 1 قطع وصل میشه دوستم هم تایید کرد اینو

انگار اصن چیزی عوض نشده !! :18:

52250

بازه ترافیک در کل دوره سرویس می باشد و3% ارزش افزوده لحاظ گردیده .
میزان ترافیک به ازای هر گیگابایت اضافی 40000ريال می باشد.
منظور از ترافیک مجموع ارسال ودریافت اطلاعات است.
هزینه راه اندازی و تنظیم مودم و یک دستگاه کامپیوترسمت مشترک 100000ريال می باشد.
ترافیک مصرفی بین ساعات 1 تا 7 رایگان است .
تمام سرویس های فوق به صورت پیش پرداخت دایر می گردد و سرویس می تواند از طریق صورتحساب دوره تلفن تمدید گردد.
ویس میتواند از طریق سابت شرکت
مخابرات استان مرکزی تمدید گردد.

awed
23-06-2012, 12:21
این تعرفه ی پایین رو از داخل سایتش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) پیدا کردم ،

تمام سرویس های فوق به صورت پیش پرداخت دایر می گردد و سرویس می تواند از طریق صورتحساب دوره تلفن تمدید گردد.

این تعرفه ها مربوط میشه به 1 سال پیش که تو دیتابیس سایت مونده :40:

تعرفه های جدید رو از این لینک بگیرید

دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
یا روی اسلاید شوی سایت مخابرات کلیک کنید دانلود میشه :7:

dokhtarak_e_darya
23-06-2012, 12:38

52250

این برای قبله.زحمت نکشیدن حذفش کنن که لینکش از گوگل حذف شه.بعد اینا اصلا نمیتونن همچین کاری کنن که مثلا الکی تعرفه جدید بدن.بیشتر اومدن هزینه تلفن نشون دهنده این هست که تعرفه های جدید رو اعمال کردن.

A M ! N
23-06-2012, 13:01
یه چیزی اینجا عجیبه

ترافیک که تکون نخورده که ؟؟

یعنی من 512 هستم الان 6 گیگ برای دوماه زده دیگه !!

تازه شایعه شد که از اول تیر میشه همون ماهی دوگیگ ، ولی نشد که ؟

جریان چیه ؟

dokhtarak_e_darya
23-06-2012, 13:16
یه چیزی اینجا عجیبه ترافیک که تکون نخورده که ؟؟یعنی من 512 هستم الان 6 گیگ برای دوماه زده دیگه !!تازه شایعه شد که از اول تیر میشه همون ماهی دوگیگ ، ولی نشد که ؟جریان چیه ؟از کدوم سایت چک میکنی؟ منم 512 سه گیگم.همین امروز سرعت اینترنتم افتضاح شده دو ساعت زدم لود شه این صقحه الان بزور بالا اومده

A M ! N
23-06-2012, 14:08
از کدوم سایت چک میکنی؟ منم 512 سه گیگم.همین امروز سرعت اینترنتم افتضاح شده دو ساعت زدم لود شه این صقحه الان بزور بالا اومده

ازین سایت

پس این قضیه کلی هستش ، ها ؟؟ امروز سرعت از دایل آپ هم کمتره جریان چیه

از گوگل که دیگه خارتر نداریم ، وقتی میزنم کلی طول میکشه تا لود بشه، یعنی دیگه دارم دیوونه میشم

سایت رو بعد از دوساعت لود کردن نصفه میاره :19:

نمیدونم باز چه غلطی دارن میکنن حروم خورها..

پس سرویس ما میشه همون 6 گیگ دیگه ؟

شما کدوم منطقه هستین ؟

CRIS Joon CR7
23-06-2012, 14:22
ازین سایت

پس این قضیه کلی هستش ، ها ؟؟ امروز سرعت از دایل آپ هم کمتره جریان چیه

از گوگل که دیگه خارتر نداریم ، وقتی میزنم کلی طول میکشه تا لود بشه، یعنی دیگه دارم دیوونه میشم

سایت رو بعد از دوساعت لود کردن نصفه میاره :19:

نمیدونم باز چه غلطی دارن میکنن حروم خورها..

پس سرویس ما میشه همون 6 گیگ دیگه ؟

شما کدوم منطقه هستین ؟

چرا امروز سرعتش اینقدر افتضاح شده؟:2:
ما خونمون اوحدیه
مگه به منطقه هم مربوط میشه؟
واقعا دایال آپ جلو این سلطانه:13:

A M ! N
23-06-2012, 14:29
چرا امروز سرعتش اینقدر افتضاح شده؟:2:
ما خونمون اوحدیه
مگه به منطقه هم مربوط میشه؟
واقعا دایال آپ جلو این سلطانه:13:

نمیدونم جریان چیه

ولی حس میکنم وقتی میخوام با فایرفاکس یک پیج باز کنم ، انگار یکی

داره با IDM با سرعت یک مگ دانلود میکنه ، بعد دیگه هیچ چی به فایرفاکس نمیرسه

اینا دیگه کی هستن.

** کسی خونش طرفای خیابون دانشگاه نیست ؟

CRIS Joon CR7
23-06-2012, 14:33
نمیدونم جریان چیه

اینا دیگه کی هستن.

البته حدود ساعت 1 و اینا (PM) اونجوری بود
الان بهتر شد ولی مثل قبلش نیست
قضیه تعرفه ها و ترافیک ها و ساعت 1 تا 7 :18: چیه؟

miol
23-06-2012, 15:13
سرعت خیلی پایین امده دارن چیکار میکنن برای شما چی.

I-Tech
23-06-2012, 15:31
نمیدونم جریان چیه

اینا دیگه کی هستن.

سلام
من همون طرفم که میخوای :دی
برای منم سرعتش کمه ولی باز الان از ظهر خیلی بهتر شده...
فکر کنم سرعت کل اراک اومده پایین (شایدم ایران: دی)

A M ! N
23-06-2012, 15:36
سلام

سلام !!

چه خوب ! :دی

اره الان یکمی بهتر شده ، ولی بازم گیر میزنه.

تازه یکی بچه ها شیرازه اونم میگفت واسه منم اینطوری

شده.. خدا بخیر بگذرونه !

CRIS Joon CR7
23-06-2012, 15:37
سلام

باز دوباره سیم و کشتی و کوسه ماهی و لنگر و ... :39:

behrooz3229
23-06-2012, 16:06
تازه سایتای خارجی رو هم خیلی دبرتر از سایتهای ایرانی باز میکنه کسی منوجه شده؟!

CRIS Joon CR7
23-06-2012, 16:17
تازه سایتای خارجی رو هم خیلی دبرتر از سایتهای ایرانی باز میکنه کسی منوجه شده؟!

آره الان IMDb رو تست کردم
خیلی داغون بود:37:

awed
23-06-2012, 16:26
افت شدید سرعت البته با واترفاکس زیاد افت سرعت معلوم نمیشه

یه چیز دیگه که از امروز صبح اینجوری شده برا من اینه که حتی وقتی کامپیوتر هم خاموش هست چراغ اینترنت مودم همش در حال قطع و وصله شبیه زمانی که در حال دانلوده :44:

masoud93
23-06-2012, 16:31
الان درست درست شد ...

I-Tech
23-06-2012, 16:50
الان درست درست شد ...

برای من که فعلا همونطوریه...
با 256 سرعتم بالاتر از 10 نمیره!

CRIS Joon CR7
23-06-2012, 17:02
برای من که فعلا همونطوریه...
با 256 سرعتم بالاتر از 10 نمیره!

من الان با یکی از دوستان داشتم صحبت میکردم خیلی اصرار داشت که خیلی به منطقه مربوط میشه و با هم اثباتش کردیم:13:

I-Tech
23-06-2012, 17:24
من الان با یکی از دوستان داشتم صحبت میکردم خیلی اصرار داشت که خیلی به منطقه مربوط میشه و با هم اثباتش کردیم:13:

درسته، در کل به منطقه هم ربط داره، ولی الان فکر کنم کل اراک اینطوریه...

crazyrobot
23-06-2012, 18:55
عملا دهنم سرویس شده، به زور الان اینجا واسم امده اونم بعد از چند بار جون کندن.

الان درست درست شد ...
واسه من که مثل ظهره و هیچ تفاوتی نکرده، ای تو روح پر فتوحشون.
میگم کسی سرعت 1 مگ گرفته؟ میدونه سرعت دانلودش چنده؟

A M ! N
23-06-2012, 19:02
عملا دهنم سرویس شده، به زور الان اینجا واسم امده اونم بعد از چند بار جون کندن.

واسه من که مثل ظهره و هیچ تفاوتی نکرده، ای تو روح پر فتوحشون.
میگم کسی سرعت 1 مگ گرفته؟ میدونه سرعت دانلودش چنده؟

یکم از ظهر بهتر شده یه کوچولو.:6:

یک مگ هم دوستم داره ، سرعت دانلودش بین 190 تا 200 متغیره

منم شاید برم 1 مگ بگیرم احیانا.

lMlOlHlSlElNl
23-06-2012, 19:06
افت سرعت امروز دوره ای اتفاق افتاد
مثلا مال من تا ظهر سرعتم کم بود بعد درست شد ولی مال داداشم از ظهر شروع شد تا بعد از ظهر ولی الان درست شده
شرکت گذرگاه هم بهم اس ام اس داد که مشکل مربوط به شرکت ارتباطات زیر ساخته

crazyrobot
23-06-2012, 19:10
دو تا سوال
1: شما چطوری تشکر میزنید؟ دکمه تشکر نمیبینم!
2: این تعرفه جدیده که زده"برای مشترکین عادی" یعنی چی؟ مگه مشترک غیر عادی هم داریم؟ من الان 512 گرفتم ماهیانه 21 تومن اونوقت چی میشه؟
شد چهار سوال.

I-Tech
23-06-2012, 19:48
خب خدا رو شکر بالاخره درست شد:42:
دوستان هم تست کنن فکر کنم مشکل کلا رفع شده...

دو تا سوال
2: این تعرفه جدیده که زده"برای مشترکین عادی" یعنی چی؟ مگه مشترک غیر عادی هم داریم؟ من الان 512 گرفتم ماهیانه 21 تومن اونوقت چی میشه؟
شد چهار سوال.

الان چون اوایل فعالیتتون تو فروم هست یکم محدودیت دارید که بعد یه مدت رفع میشه...
مشتکین غیرعادی هم فکر کنم منظورشون مکان های دولتی و ... هست.
و در رابطه با تعرفه گویا از ماه دیگه تغییر میکنه چون برای این ماه که فعلا تغییری نکرده.

dokhtarak_e_darya
23-06-2012, 19:49
سرعت من درست شد همین الان

دو تا سوال
شد چهار سوال.

مخابرات 512 نداره که 21 تومن باشه! از مخابرات گرفتی؟ حجم ماهیانش چقدره؟ جدیدا گرفتی؟ دکمه تشکر هم زیر "پست ها" هست.

A M ! N
23-06-2012, 20:00
خب خدا رو شکر بالاخره درست شد:42:
دوستان هم تست کنن فکر کنم مشکل کلا رفع شده...

آخ جوووووووووووون واسه منم درست شد !!

به جون خودم از اولشم بهتر شد :18:

crazyrobot
23-06-2012, 22:12
الان چون اوایل فعالیتتون تو فروم هست یکم محدودیت دارید که بعد یه مدت رفع میشه...
مشتکین غیرعادی هم فکر کنم منظورشون مکان های دولتی و ... هست.
آهان که اینطور، ممنون

مخابرات 512 نداره که 21 تومن باشه! از مخابرات گرفتی؟ حجم ماهیانش چقدره؟ جدیدا گرفتی؟ دکمه تشکر هم زیر "پست ها" هست.
به اسم مغازه گرفتم برای خونه و حجم ماهیانه 12گیگ.دو ماه میشه که گرفتمش
بعد از ساتیا و گذرگاه آمدم اینجا، فعلا که راضی ام به جز همان زمان 3 ساعته که بعد از ظهر ها قطع میشه.

lovely_killer
23-06-2012, 22:31
سلام

دوستانی که 512 مخابرات دارن راضی هستن؟ سرعت توی روز و شب هر کدوم چقدره؟
هر شب چقدر میشه دانلود کرد ؟
من تعرفه ها رو دیدم ولی 1 مگ نداشت توشون. قیمتاش چطوریه؟

A M ! N
23-06-2012, 23:34
سلام

دوستانی که 512 مخابرات دارن راضی هستن؟ سرعت توی روز و شب هر کدوم چقدره؟
هر شب چقدر میشه دانلود کرد ؟
من تعرفه ها رو دیدم ولی 1 مگ نداشت توشون. قیمتاش چطوریه؟

سلام !

بــــــــــــــــــــله !!

سرعت روز و شب فرقی نداره ، کلا روی 100 تا 110 متغیر هستش.

قبلا ها که یک تا هفت بود من 2 گیگ گاهی هم 2.2 گیگ میگرفتم ، الان که شده دو تا هفت ، تقریبا میشه گفت 1.8 گیگ میده

یک مگ هم که با ترافیک مث مال من که البته زده بود ماهی 2گیگ رو 14 تومن هستش،

و 4 گیگ هم زده 16.5 تومن و 2 مگ هم که برای 2گیگ ترافیک رو زده 18 تومن و 4 گیگ ترافیک رو زده 19.5 تومن

اینترانت هم از هر سرویس اینترنت 2هزار تومن کمتره

اگه میخوای بگیری ، مجوز برای 512 و 1 مگ و 2 مگ فرقی نداره ، بهتره که 1 مگ به بالا بگیری بیشتر میصرفه

موفق باشی.

lovely_killer
24-06-2012, 12:49
سلام !

بــــــــــــــــــــله !!

سرعت روز و شب فرقی نداره ، کلا روی 100 تا 110 متغیر هستش.

قبلا ها که یک تا هفت بود من 2 گیگ گاهی هم 2.2 گیگ میگرفتم ، الان که شده دو تا هفت ، تقریبا میشه گفت 1.8 گیگ میده

یک مگ هم که با ترافیک مث مال من که البته زده بود ماهی 2گیگ رو 14 تومن هستش،

و 4 گیگ هم زده 16.5 تومن و 2 مگ هم که برای 2گیگ ترافیک رو زده 18 تومن و 4 گیگ ترافیک رو زده 19.5 تومن

اینترانت هم از هر سرویس اینترنت 2هزار تومن کمتره

اگه میخوای بگیری ، مجوز برای 512 و 1 مگ و 2 مگ فرقی نداره ، بهتره که 1 مگ به بالا بگیری بیشتر میصرفه

موفق باشی.

پس سرعت از real ای که باید باشه بیشتره درسته؟
چون 512 در اصل باید حدود 64kb/s باشه به صورت متغیر. پس 1مگ و 2مگ هم بیشتره سرعتشون؟ مثلا 2مگ 500 تا سرعت هم شب هم روز؟ :18:
البته الان اکثر isp ها همه سرویس ها رو , روز روی 2مگ میبندن ولی شب real. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

A M ! N
24-06-2012, 14:54
پس سرعت از real ای که باید باشه بیشتره درسته؟
چون 512 در اصل باید حدود 64kb/s باشه به صورت متغیر. پس 1مگ و 2مگ هم بیشتره سرعتشون؟ مثلا 2مگ 500 تا سرعت هم شب هم روز؟ :18:
البته الان اکثر isp ها همه سرویس ها رو , روز روی 2مگ میبندن ولی شب real. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

درسته..

مخابرات سرعتهای محدود رو تقریبا دوبرابر مقدار واقعیشون میبنده..

512 به قول شما باید 64 کیلوبایت باشه ، که 110 کیلوبایت گذاشتن،

1 مگ هم سرعتش همونطور که گفتم 190 تا 200 متغییر هست

2 مگ رو دقیقا نمیدونم ولی فک کنم 380 کیلوبایت باشه ، که این یعنی در هردقیقه تقریبا 20 مگ میتونی دانلود کنی !!

ولی ISP ها سرعت رو روی 1 مگ فکر میکنم بیشتر نمیبندن ، مثلا رزنت یک مگ هستش.. من 256 رزنت داشتم در روز سرعتش

120 کیلوبایت بود و شب ها هم میشد 32 تا فیکس !!

هرجوری فک میکنم بازم هیچجا مخابرات نمیشه !!

با آرزوی بهترینها..

lovely_killer
24-06-2012, 20:43
درسته..

مخابرات سرعتهای محدود رو تقریبا دوبرابر مقدار واقعیشون میبنده..

512 به قول شما باید 64 کیلوبایت باشه ، که 110 کیلوبایت گذاشتن،

1 مگ هم سرعتش همونطور که گفتم 190 تا 200 متغییر هست

2 مگ رو دقیقا نمیدونم ولی فک کنم 380 کیلوبایت باشه ، که این یعنی در هردقیقه تقریبا 20 مگ میتونی دانلود کنی !!

ولی ISP ها سرعت رو روی 1 مگ فکر میکنم بیشتر نمیبندن ، مثلا رزنت یک مگ هستش.. من 256 رزنت داشتم در روز سرعتش

120 کیلوبایت بود و شب ها هم میشد 32 تا فیکس !!

هرجوری فک میکنم بازم هیچجا مخابرات نمیشه !!

با آرزوی بهترینها..

بسیار عالی :8:
من الان شاتل 512 دارم. سرعت روزها روی حدود 250 میچرخه. شب ها هم از 1 که دانلود رایگان شروع میشه تا 3, سرعت میره روی 10-12 بعد از 3 تا ساعت 8 که دانلود رایگان تموم میشه سرعت روی همون 250 تاست.
میشه 4-5 گیگ هم دانلود کرد.ولی اگه چند شب شبی 1 گیگ بیشتر دانلود کنی محدود میشی سرعت کل شب میشه زیر 5kb و روز میشه حدود 20 تا.اونم واسه ی 3 تا 20 روز :2:

این جناب مخابرات رابطه شون با قی پی ان:38: و ساkس و [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چجوریاست؟ با هم میسازن یا سر جنگ دارن؟ :31:

:11:

brave_ie
24-06-2012, 20:46
دوستان کسی میدونه توی شهرک مهاجران و همچنین ازنا (ناحیه صنعتی)
وایمکس مبین نت آنتن داره یا نه؟
ممنون از دوستان گلم:11:

دوستان یکم نیازم واجبه اگه میشه جواب بدید
ممنون

awed
25-06-2012, 00:09
الان 5 تیر ماه ساعت 1 و 4 دقیقه بامداد همین 2 دقیقه پیش دیسکانکت شد و الان دانلود رایگانه :20:

A M ! N
25-06-2012, 00:21
بسیار عالی :8:
این جناب مخابرات رابطه شون با قی پی ان:38: و ساkس و [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چجوریاست؟ با هم میسازن یا سر جنگ دارن؟ :31:

:11:

نه هیچ مشکلی نداره ، فقط یکم تصور بد ایجاد شده، خیلی ام عالیه.

الان 5 تیر ماه ساعت 1 و 4 دقیقه بامداد همین 2 دقیقه پیش دیسکانکت شد و الان دانلود رایگانه :20:

منم گفته بودم دانلود رایگان از ساعت 1 شروع میشه دقیقا ساعت 1 و 4 دقیقه اینا بود که آی پی من عوض شد ،

فقط یجورایی ما سرکار هستیم !

اینم تست الان من که خیلی نرمال هستش و همون سرعت 120 کیلوبایتی همیشگی

CRIS Joon CR7
25-06-2012, 00:23

یعنی چی 1؟
یعنی کم نمیکنه؟

CRIS Joon CR7
25-06-2012, 00:27
یعنی چی 1؟
یعنی کم نمیکنه؟

من تست کردن کم کرد:13:

miol
25-06-2012, 01:29
درسته برای منم کم کرد از ساعت 2.5رایگان شد .

awed
25-06-2012, 07:52
من ساعت 1 دیسکانکت شدم آی پیم عوض شد و تست هم کردم رایگان بود:23:

mj360
25-06-2012, 08:22
دوستان من پارس آنلاین داشتم چند سال.میخوام isp رو عوض کنم. من الان میخوام تا 80-85 تومن در ماه هزینه کنم. چه سرویسی رو پیشنهاد میکنین؟(ترجیحا از مخابرات) و الان این مخابرات میشه با این سیستم جدید ترافیکش ازش نامحدود گرفت؟

awed
25-06-2012, 08:32
دوستان من پارس آنلاین داشتم چند سال.میخوام isp رو عوض کنم. من الان میخوام تا 80-85 تومن در ماه هزینه کنم. چه سرویسی رو پیشنهاد میکنین؟(ترجیحا از مخابرات) و الان این مخابرات میشه با این سیستم جدید ترافیکش ازش نامحدود گرفت؟

1 مگ مخابرات نامحدود ماهی 110تومن سرعت دانلود 190

512 مخابرات نامحدود ماهی 80 تومن سرعت دانلود 105:20:

mj360
25-06-2012, 11:32

میگم عجب وضعیه ها! الان 1 مگ نامحدود مخابرات تهران با سرعت حدود 120-130 حدود 40 نومنه!

راستی سرعت مخابرات ثابت بوده این چند وقته؟ یعنی اختلال سرعت نداره؟ و شما دوستان راضی هستین؟

dokhtarak_e_darya
25-06-2012, 13:22
سرعت دوباره افتضاح اومده پایین ! از شما اینطوریه؟

این تعرفه ها رو از کجا اوردین؟ مخابرات نامحدود نمیده

crazyrobot
25-06-2012, 13:29

اره، الان خرابه

راستش مخابرات من دیدم یه تعرفه داره فقط برای اداره ها و شرکت ها از این قرار
سرعت 1 مگ میده ماهیانه 50 تومن،شما از ساعت 8 صبح تا 8 شب هر چی دلت میخاد دان کن اما از اون زمان به بعد دیگه دیس میشی.اسمش روزانه ست، بر عکس شبانه معروف!

awed
25-06-2012, 14:15
این تعرفه ها رو از کجا اوردین؟ مخابرات نامحدود نمیده

عزیزم اگه 30 گیگ دانلود کنی بعد از اون رایگانه یعنی میشه نامحدود هزینه سرویس با 30 گیگ هم میشه انقدر پس یه جمع بزنی این عدد به دست میاد :20:

dokhtarak_e_darya
25-06-2012, 15:41
عزیزم اگه 30 گیگ دانلود کنی بعد از اون رایگانه یعنی میشه نامحدود هزینه سرویس با 30 گیگ هم میشه انقدر پس یه جمع بزنی این عدد به دست میاد :20:

اره 2 مگش میشه 110 تومن اگر سرعت بالا 200 بده و دانلود بره بالا محدود نکنن.

با سرعت 200kb/s میشه 24 ساعت 16 گیگ دانلود کرد که اگر 24 ساعت دانلود کنی 1 ماهه میشه حدود 500 گیگ.
500 گیگ = 110 هزار تومن یعنی هر گیگ 220 تومن.نمی ارزه

I-Tech
25-06-2012, 20:39

سلام
داداش اینطوری که شما میگی نیست، فقط برای سرویس های 128، 256 و 512 هست که بعد از دانلود 30گیگ مازاد دیگه رایگان میشه!
اگه تو فایل pdf تعرفه هاشون، به اون جدول دقت کنی میبینی که برای سرویس های 1مگ و 2مگ هر چقدر مازاد استفاده کنی(چه 1گیگ چه 1000گیگ) هر گیگ 3 تومن حساب میشه!
این مخابرات واقعا یه آفرین میخواد چون خیلی خوب بلده چه تعرفه ای بده که فقط به نفع خودش باشه و بس...

brave_ie
25-06-2012, 22:44
دوستان ممکنه یکی سوال ما رو جواب بده؟ خواهش میکنم... مبین نت تو شهرک مهاجران و ازنا آنتن داره یا نه؟

dokhtarak_e_darya
26-06-2012, 00:12
کسی شرکت جدیدی نمیشناسه اومده باشه روکار؟ این شرکتایی که الان جافتادن چون شناخته شدن زدن تو کار دزدیو کلاه برداری.باید دنبال شرکت جدید بود.شرکتای جدید مجبورا خدمات خووب بدن تا جاا بیوفتن. اگر کسی به غیر از این 4-5 تا که جا افتادن ISP دیگه میشناسه بگه بریم امارشو دربیاریم :10:

I-Tech
26-06-2012, 00:19
دوستان ممکنه یکی سوال ما رو جواب بده؟ خواهش میکنم... مبین نت تو شهرک مهاجران و ازنا آنتن داره یا نه؟

دقیق اطلاع ندارم ولی تو سایتش نواحی تحت پوشش استان مرکزی رو اینطوری زده: اراک، تفرش، خمین و ساوه

dokhtarak_e_darya
26-06-2012, 17:46
دوستان بالاخره ساعت رایگان از کی شروع میشه؟ کسی فهمید؟ فک کنم اوناییی که اشتراکشون برا قبل بوده مثله قدیمه همون 1 شروع میشه و ترافیک ماهیانشم همونه که قبل بوده.اگر کسی امتحان کرده ساعت 1 به بعد حجم کم میکنه یا نه بگه! کسی هم هست که جدیدا با تعرفه های جدید adsl مخابرات گرفته باشه؟ اگر هست بگه شب ساعت چند اینترنت خودکار ریسیت میکنه 1 یا 2؟

crazyrobot
26-06-2012, 19:02
دوستان بالاخره ساعت رایگان از کی شروع میشه؟ کسی فهمید؟ فک کنم اوناییی که اشتراکشون برا قبل بوده مثله قدیمه همون 1 شروع میشه و ترافیک ماهیانشم همونه که قبل بوده.اگر کسی امتحان کرده ساعت 1 به بعد حجم کم میکنه یا نه بگه! کسی هم هست که جدیدا با تعرفه های جدید adsl مخابرات گرفته باشه؟ اگر هست بگه شب ساعت چند اینترنت خودکار ریسیت میکنه 1 یا 2؟
هر شب از سر ساعت یک میزارم دانلود و هیچ از ترافیکم کم نشده، فکر کنم درست بگی و اونایی که اشتراکشون برای قبل هست هیچ تغییری در ترافیک و ساعت استفادشون ایجاد نشده باشه.

I-Tech
27-06-2012, 00:41

سلام
من یکی دو بار امتحان کردم کم نکرد (ساعت یک و نیم) البته حتما اینو میدونید که وقتی شبانه دانلود میکنیم اگه بریم تو سایتش جزو روزانه ها حساب میکنه تا یه دفعه کلا دیسکانکت بشیم و دوباره کانکت بشیم تا معلوم بشه رفته جزو روزانه یا شبانه. (منظورم اینه که برای تست باید یه بار مودم خاموش روشن بشه که معلوم کنه شبانست یا روزانه).
خلاصه اینکه اون 2بار کم نکرد ولی بازم به نظر من ریسک نکنید و از 2 به بعد استفاده کنید.

amir255
27-06-2012, 00:46
پارس آنلاین که از 12:33 تا 6:55 کماکان رایگانه

dokhtarak_e_darya
27-06-2012, 12:11
هر شب از سر ساعت یک میزارم دانلود و هیچ از ترافیکم کم نشده، فکر کنم درست بگی و اونایی که اشتراکشون برای قبل هست هیچ تغییری در ترافیک و ساعت استفادشون ایجاد نشده باشه.

سلام
من یکی دو بار امتحان کردم کم نکرد (ساعت یک و نیم) البته حتما اینو میدونید که وقتی شبانه دانلود میکنیم اگه بریم تو سایتش جزو روزانه ها حساب میکنه تا یه دفعه کلا دیسکانکت بشیم و دوباره کانکت بشیم تا معلوم بشه رفته جزو روزانه یا شبانه. (منظورم اینه که برای تست باید یه بار مودم خاموش روشن بشه که معلوم کنه شبانست یا روزانه).
خلاصه اینکه اون 2بار کم نکرد ولی بازم به نظر من ریسک نکنید و از 2 به بعد استفاده کنید.

من این رو دیشب امتحان کردم همون موقع که خودش ریسیت کرد گذاشتم دانلود یعنی ساعت حدود 1:03 ... حجم رو الان چک کردم هیچی اضافه نزده بود یعنی ساعت رایگان برا اونایی که اشتراکشون برا قبل بوده همون 1 تا 7 هست.جدیدا رو نمیدونم اگر کسی جدیدا گرفته بگه ساعت چند اینترنتش ریسیت میکنه!
فقط یه مشکل دیگه جدیدا دارم میذارم دانلود صبح که چک میکنم میبینم دانلود نکرده اون قدر که باید دانلود کنه.من 512 دارم قبلا شبی 2 گیگ دانلود میکرد و الانم سرعتش خوبه 100kb/s و باید 2 گیگ دانلود کنه ولی صبح که بلند میشم میبینم زیر 1 گیگ دانلود شده! ریز کارکرد گرفتم از این سایت درپیت قدیمیه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که زده دیشب 1.7 گیگ من ارسال داشتم و 620 گیگ دریافت. درحالی که من اصلا ارسال ندارم :9:

تو عکسم مشخصه دانلود شبانه از 1 شروع میشه.الان ماه های قبل که مشکل نداشتم رو چک کردم این عقل کل ها "ارسال" و "دریافت" رو اشتباه زدن.ارسال همون دانلوده.خب این زده دیشب من 1.7 گیگ دانلود کردم درحالی که نهایت 900 گیگ دانلود داشتم. :13: کسی میدونه این چرا اینطوری شده :9:

bigman
27-06-2012, 14:58
این سایت مخابرات آمار دانلود را برعکس نشون میده !!!

شما اگر سرعت 512 داری هر شب باید بین 1.5 تا 1.7 دانلود داشته باشی

دانلود شبانه هم از ساعت 2 شروع میشه نه یک

dokhtarak_e_darya
27-06-2012, 15:15
دانلود شبانه مثله قبله همون ساعت 1 - همون موقع هم مودم ریست میشه.دیشب امتحان کردم حجم اضافه نشد توی همین سایت جدیدی که معرفی کردن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اون سایت قدیمیه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم که اطلاعاتش غلطه فقط ریز کارکردش فک کنم درسته
اگر اطلاعاتی که میزنه توو این سایت جدیده درست باشه دانلود شبانه همون ساعت 1 شروع میشه.

masoud93
27-06-2012, 19:29
من این رو دیشب امتحان کردم همون موقع که خودش ریسیت کرد گذاشتم دانلود یعنی ساعت حدود 1:03 ... حجم رو الان چک کردم هیچی اضافه نزده بود یعنی ساعت رایگان برا اونایی که اشتراکشون برا قبل بوده همون 1 تا 7 هست.جدیدا رو نمیدونم اگر کسی جدیدا گرفته بگه ساعت چند اینترنتش ریسیت میکنه!
فقط یه مشکل دیگه جدیدا دارم میذارم دانلود صبح که چک میکنم میبینم دانلود نکرده اون قدر که باید دانلود کنه.من 512 دارم قبلا شبی 2 گیگ دانلود میکرد و الانم سرعتش خوبه 100kb/s و باید 2 گیگ دانلود کنه ولی صبح که بلند میشم میبینم زیر 1 گیگ دانلود شده! ریز کارکرد گرفتم از این سایت درپیت قدیمیه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که زده دیشب 1.7 گیگ من ارسال داشتم و 620 گیگ دریافت. درحالی که من اصلا ارسال ندارم :9:

تو عکسم مشخصه دانلود شبانه از 1 شروع میشه.الان ماه های قبل که مشکل نداشتم رو چک کردم این عقل کل ها "ارسال" و "دریافت" رو اشتباه زدن.ارسال همون دانلوده.خب این زده دیشب من 1.7 گیگ دانلود کردم درحالی که نهایت 900 گیگ دانلود داشتم. :13: کسی میدونه این چرا اینطوری شده :9:

اون اشتباه میزنه ...

برا منم همیشه میزنه مثلاً 1.8 گیگ ارسال ، 200 مگ دریافت :31:

lovely_killer
30-06-2012, 02:40
اره 2 مگش میشه 110 تومن اگر سرعت بالا 200 بده و دانلود بره بالا محدود نکنن.

با سرعت 200kb/s میشه 24 ساعت 16 گیگ دانلود کرد که اگر 24 ساعت دانلود کنی 1 ماهه میشه حدود 500 گیگ.
500 گیگ = 110 هزار تومن یعنی هر گیگ 220 تومن.نمی ارزه

سلام

نه متاسفانه اصلا 1 مگ و 2 مگ نا محدود نمیشه. یه موقع سرتون کلاه نره. :3:

تعرفه جدید : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فقط تا 512 نامحدود میشه که اونم ارزش نداره :2:

dokhtarak_e_darya
30-06-2012, 10:40
دوستان 1 مگ یا دو مگ کسی گرفته؟ به خونه میدن یا حتما باید شرکت اینا داشته باشی؟ درخواست داد به این پست بانکا 1 مگ یا دو مگ میشه گرفت برای خونه؟

behrooz3229
30-06-2012, 14:43
امروز 10-4-91 کسی دانلود شبانه داشته؟ برای دوست من از ساعت 6صبح رایگان حساب نکرده:19: بنظرتون درست میشه یا نه؟؟

during
30-06-2012, 16:05
مخابرات رو كه بايد گفت دزد سرگردنه

dokhtarak_e_darya
30-06-2012, 16:09
امروز 10-4-91 کسی دانلود شبانه داشته؟ برای دوست من از ساعت 6صبح رایگان حساب نکرده:19: بنظرتون درست میشه یا نه؟؟

از کجا چک کردی؟ از این سایته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] الان ریزکارکرد گرفتم حدود 6 ساعت دانلود شبانه زده حدودا از 1 تا 7

behrooz3229
30-06-2012, 20:07
از کجا چک کردی؟ از این سایته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] الان ریزکارکرد گرفتم حدود 6 ساعت دانلود شبانه زده حدودا از 1 تا 7

آره از همون سایت چک کرده. اینم عکسش:

dokhtarak_e_darya
30-06-2012, 20:29
آره از همون سایت چک کرده. اینم عکسش:

اره ناکسا :13: من هیچ وقت چک نمیکنم ولی ظاهرا باید ازین به بعد چک کنم حتما ببینم کی اینقدر حجم مصرف میکنه هر دفعه 50 تومن تلفن میاد :9:

CRIS Joon CR7
30-06-2012, 20:36
قضیه چیه؟................................

من هیچ وقت چک نمیکنم ولی ظاهرا باید ازین به بعد چک کنم حتما ببینم کی اینقدر حجم مصرف میکنه هر دفعه 50 تومن تلفن میاد

A M ! N
30-06-2012, 20:43
سلام.

سرعتم خوابیده یکم نمیدونم جریان چیه

mj360
30-06-2012, 23:03
فکر کنم اراک تنها شهریه که توش، پیدا کردن جنس خوب برای بساط منقل راحت تر از پیدا کردن یه ISP خوبه!

ما که تسلیم شدیم.....

dokhtarak_e_darya
01-07-2012, 00:52
قضیه چیه؟................................

هیچی قضیه اینکه که تو این سه ماه گذشته 100 تومن پول تلفن اومده الانم قطعه... یه isp درست حسابی تو این خراب شده نیست حداقل نامحدود بده.ما هم یخورده مصرفمون زیاده پولشم بخوای بدی بهت نمیدن.

A M ! N
01-07-2012, 01:05
هیچی قضیه اینکه که تو این سه ماه گذشته 100 تومن پول تلفن اومده الانم قطعه... یه isp درست حسابی تو این خراب شده نیست حداقل نامحدود بده.ما هم یخورده مصرفمون زیاده پولشم بخوای بدی بهت نمیدن.

ای بابا !

میشه کمی در مورد مبین نت بگین ؟

یکی از دوستام امروز گیر داده بود که مبین نت تهیه کنه

که البته من بهش کمی مضنون هستم.

با آرزوی بهترینها..

crazyrobot
01-07-2012, 20:19
ای بابا !

با آرزوی بهترینها..
امضای dokhtarak_e_darya رو ببینید دیگه فکر نکنم سراغ مبین نت بخواید برید:31:
میگم کسانی که برای دانلود میخوان بهترین گزینه استفاده از اینترنت مون واره ای هست، الان فکر کنم 1 مگش رو بدون محدودیت 20 یا 25 بدن.

ما که تسلیم شدیم.....
منم:19:

Saeedifar
01-07-2012, 22:11
فکر کنم اراک تنها شهریه که توش، پیدا کردن جنس خوب برای بساط منقل راحت تر از پیدا کردن یه ISP خوبه!

ما که تسلیم شدیم.....
حاجی حرفت متین البته اگه کرمان رو نادیده بگیری :27:

dokhtarak_e_darya
01-07-2012, 23:48
ای بابا !

با آرزوی بهترینها..

سلام.یسر به تاپیکش توی همین فروم بزنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] متوجه خواهید شد همه کاربراش به غلط کردن افتادن :31: منم 4-5 ماه پیش یه اشتراک 1 مگ ازش گرفته بودم که در واقع 128 بود :| و جوابگو هم نبودن.

میگم کسانی که برای دانلود میخوان بهترین گزینه استفاده از اینترنت مون واره ای هست، الان فکر کنم 1 مگش رو بدون محدودیت 20 یا 25 بدن.

خب عزیز همین نیاز به یه خط نامحدود برا ارسال داره حداقل اشتراک 64 یا 128 نامحدود برا send! شما isp تو این خراب شده میشناسی که اصلا نامحدود ارائه بده؟ گذرگاه 64 نامحدود رو میده 25 تومن |: سرعت دانلودشم احتمال زیاد 5kb/s هست.

crazyrobot
02-07-2012, 19:58
الان رفتم تو سایت مخابرات پول تلفن 18 تومن آمده اما با تلفن گویا 50 تومن میشه! یعنی الان نمیدونم دانلود کنم یا نه، یعنی اساسی خر تو خره.

خب عزیز همین نیاز به یه خط نامحدود برا ارسال داره حداقل اشتراک 64 یا 128 نامحدود برا send! شما isp تو این خراب شده میشناسی که اصلا نامحدود ارائه بده؟ گذرگاه 64 نامحدود رو میده 25 تومن |: سرعت دانلودشم احتمال زیاد 5kb/s هست.
احتیاجی به نا محدود نیست، من خودم اون موقع که میگرفتم ترافیکم 5 گیگ بود و فقط از adsl برای ارسال اطلاعات استفاده میشد که نهایتش 8kb بیشتر نمیشد، با یه حساب سر انگشتی میشه تخمین زد که آدم اگه ماهیانه 7 گیگ داشته باشه حتی اگه سرعتش 64 باشه میتوانه نامحدود دانلود کنه.
البته پیدا کردن همین 7 گیگ خودش کار حضرت فیله.
پ.ن: اگه کسی جایی رو پیدا کرد که نامحدود میده با قیمت معقول اظلاع بده.

A M ! N
02-07-2012, 21:07
سلام.

یکی از دوستان در بخش فنی ساتیا کار میکنه ،

گفت به زودی ساتیا میخواد یک سری تغییرات بده

تا بتونه با مخابرات وارد رقابت بشه.

امیدوارم این دروغا راست بشه :دی

+

امروز سرعت به طرز عجیبی لگ داره.

با آرزوی بهترینها..

CRIS Joon CR7
02-07-2012, 21:14
سلام.

یکی از دوستان در بخش فنی ساتیا کار میکنه ،

گفت به زودی ساتیا میخواد یک سری تغییرات بده

تا بتونه با مخابرات وارد رقابت بشه.

امیدوارم این دروغا راست بشه :دی

+

امروز سرعت به طرز عجیبی لگ داره.

با آرزوی بهترینها..

آره امروز که ساعاتی قطع بود ولی سرعت خوب بود
البته بعد از ظهر من نبودم

با آرزوی برترینها..:31:

lovely_killer
02-07-2012, 23:37
سلام

سرویس شاتل من هم 3-4 روزه ظهر ها تا ساعت 5-6 بعدازظهر حسابی سرعت پایینه و پینگ بده. :13:میرم گیم آنلاین بزنم سرور رو لگ میکنم کلا :31:

ho3in0861
03-07-2012, 12:19
آقا چه راه هایی واسه عوض کردن پسوورد هست؟
من هچی زنگ میزنم پشتیبانی میگه 4 نفر جلو شمان و 10 دقیقه صبر کنید
لعنت به همه کسشون ا این خدماتشون

dokhtarak_e_darya
03-07-2012, 13:17
الان رفتم تو سایت مخابرات پول تلفن 18 تومن آمده اما با تلفن گویا 50 تومن میشه! یعنی الان نمیدونم دانلود کنم یا نه، یعنی اساسی خر تو خره.

احتیاجی به نا محدود نیست، من خودم اون موقع که میگرفتم ترافیکم 5 گیگ بود و فقط از adsl برای ارسال اطلاعات استفاده میشد که نهایتش 8kb بیشتر نمیشد، با یه حساب سر انگشتی میشه تخمین زد که آدم اگه ماهیانه 7 گیگ داشته باشه حتی اگه سرعتش 64 باشه میتوانه نامحدود دانلود کنه.
البته پیدا کردن همین 7 گیگ خودش کار حضرت فیله.
پ.ن: اگه کسی جایی رو پیدا کرد که نامحدود میده با قیمت معقول اظلاع بده.

مطمئنی اینطوریه که میگی؟ تا اونجا که من اطلاع دارم برای دریافت هر گیگ باید80 مگ ارسال داشت یعنی اگر صد گیگ بخوای دانلود کنی باید 8 گیگ بفرستی ... اگر بخوایم اینطوری حسا کنیم که یه خط 64 داریم و بریا یه مک مثلا دو مگ ماهواره ای از کل سرعت adsl استفاده کنه اینطوری میشه adsl سرعت دانلودش 8kb/s که ساعتی حداقل 25 مگ ارسال میکنه 24 ساعته میشه 600 مگ و 30 روزش میشه 18 گیگ! یعنی 18 گیگ باید بفرستی تا بتونی با سرعت دو مگ ماهواره ای که اگر حداقل سرعت دانلودش 200kb/s باشه دانلود کنی.با سرعت 200 هم میشه روزی 16 گیگ ماهی 500 گیگ دانلود کرد.که اگر بخوای با این اینترنت حجمیا ارسال داشته باشی نمیصرفه حداقل 15 گیگ = 45 هزار تومن باید فقط پول حجم اضافه داد.لذا نامحدود میخواد که نامحدودم تو این خراب شده نیست.
شاید این محاسباتم درست نباشه منم تا حالا نداشتم ولی تا اونجا که میدونم اینطوریه

برو اینجا لوگین کن توی تنظیماتش هست تغییر رمز

ho3in0861
04-07-2012, 00:18
نمیشه دوست عزیز

dokhtarak_e_darya
04-07-2012, 02:28
پسوردی که اولین بار بهتون دادن رو باید بزنی وارد میشه و تغییر رمز توی تنظیماتش هست ... اگر نداری یا نمیره دیگه باید زنگ بزنی پشتیبانیش.زنگ هم دو دیقه پشت خط منتظر باشید معمولا وصل میشه اگر 6-7 نفر توو نوبت باشن.

crazyrobot
05-07-2012, 14:17
مطمئنی اینطوریه که میگی؟ تا اونجا که من اطلاع دارم برای دریافت هر گیگ باید80 مگ ارسال داشت یعنی اگر صد گیگ بخوای دانلود کنی باید 8 گیگ بفرستی ... اگر بخوایم اینطوری حسا کنیم که یه خط 64 داریم و بریا یه مک مثلا دو مگ ماهواره ای از کل سرعت adsl استفاده کنه اینطوری میشه adsl سرعت دانلودش 8kb/s که ساعتی حداقل 25 مگ ارسال میکنه 24 ساعته میشه 600 مگ و 30 روزش میشه 18 گیگ! یعنی 18 گیگ باید بفرستی تا بتونی با سرعت دو مگ ماهواره ای که اگر حداقل سرعت دانلودش 200kb/s باشه دانلود کنی.با سرعت 200 هم میشه روزی 16 گیگ ماهی 500 گیگ دانلود کرد.که اگر بخوای با این اینترنت حجمیا ارسال داشته باشی نمیصرفه حداقل 15 گیگ = 45 هزار تومن باید فقط پول حجم اضافه داد.لذا نامحدود میخواد که نامحدودم تو این خراب شده نیست.
شاید این محاسباتم درست نباشه منم تا حالا نداشتم ولی تا اونجا که میدونم اینطوریه
من اون قدیم ها با 5 گیگی که داشتم دور و بر 50 گیگ میگرفتم.البته اگه زمانی مون واره ای گرفتی دقت کن که آپلودت زیاد نباشه و اگه دیدی سرعت آپلودت بیشتر از 8 هست با اونی که ازش اینترنت مون واره ای گرفتی تماس بگیر و بگو اینطوریه تا برات درستش کنه.
یه بار من آپلودم 30 شده بود کلی ترافیک ازم پرید:31:
سرعت آپلود برای 512نباید بیشتر از 4 تا هشت بشه و به صورت کلی حتی اگه دو مگ گرفتی بیشتر از 8 نشه.
بسته به سرعت دانلود این اعداد کم و زیاد میشن.

برو اینجا
شماره تلفن خودتان رو با پیش شماره 861 وارد کن و بعدش پسورد adsl رو در کادر پائین وارد کن بعدش ورود رو کلیک کن.
در قسمت خدمات آبونمان گزینه"تغییر رمز عبور"رو کلیک کن
اونجا هم دیگه معلومه باید چکار کنی دیگه، توضیح نداره.

ho3in0861
06-07-2012, 13:41
من اون قدیم ها با 5 گیگی که داشتم دور و بر 50 گیگ میگرفتم.البته اگه زمانی مون واره ای گرفتی دقت کن که آپلودت زیاد نباشه و اگه دیدی سرعت آپلودت بیشتر از 8 هست با اونی که ازش اینترنت مون واره ای گرفتی تماس بگیر و بگو اینطوریه تا برات درستش کنه.
یه بار من آپلودم 30 شده بود کلی ترافیک ازم پرید:31:
سرعت آپلود برای 512نباید بیشتر از 4 تا هشت بشه و به صورت کلی حتی اگه دو مگ گرفتی بیشتر از 8 نشه.
بسته به سرعت دانلود این اعداد کم و زیاد میشن.

برو اینجا
شماره تلفن خودتان رو با پیش شماره 861 وارد کن و بعدش پسورد adsl رو در کادر پائین وارد کن بعدش ورود رو کلیک کن.
در قسمت خدمات آبونمان گزینه"تغییر رمز عبور"رو کلیک کن
اونجا هم دیگه معلومه باید چکار کنی دیگه، توضیح نداره.
این کاررو کردم نشد زنگ زدم عوض کردن برام

ho3in0861
06-07-2012, 15:10
این مسئولین پشتیبانی رو از تو خیابون جمع کردن اوردن گذاشتن اونجا؟

بهش میگم اور 767 واسه چیه ؟ میگه همچین اروری نداریم اون 679 ــه !!

منم گفتم باشه قطع کردم...

A M ! N
07-07-2012, 14:38
سرعتم نابود شده ، دایل آپ داشتم ازین سریع تر بود :2:

CRIS Joon CR7
07-07-2012, 14:56
سرعتم نابود شده ، دایل آپ داشتم ازین سریع تر بود :2:

دقیقا :46:
امین امروز سمته ما هم رسما سرعتش ریـــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــده:11:

Speed Compare in arak
:دی

Dial Up > ADSL
:دی

Dial Up :42:

I-Tech
09-07-2012, 23:42
سلام

دوستان کسی نمیدونه مبنای حساب کردن هزینه ADSL سایت قدیم هست یا جدید؟

آخه تو سایت جدید 2گیگ که از ماه قبل مونده رو زده که میشه استفاده کرد ولی تو سایت قدیم خبری از این 2گیگ نیست!

behrooz3229
10-07-2012, 13:19
سلام

دوستان کسی نمیدونه مبنای حساب کردن هزینه ADSL سایت قدیم هست یا جدید؟

آخه تو سایت جدید 2گیگ که از ماه قبل مونده رو زده که میشه استفاده کرد ولی تو سایت قدیم خبری از این 2گیگ نیست!

هر کدوم که به سود مخابرات و به ضرر مشتری بشه همونو حساب میکنن....

behrooz3229
12-07-2012, 09:32
حالا از شوخی گذشته از دوستان عزیز , کسی از مخابرات نپرسیده بلاخره برای حجم مصرفی کدوم سایتو معیار قرار بدیم؟؟ دوماهه با ماه به ماه؟

I-Tech
12-07-2012, 10:11
حالا از شوخی گذشته از دوستان عزیز , کسی از مخابرات نپرسیده بلاخره برای حجم مصرفی کدوم سایتو معیار قرار بدیم؟؟ دوماهه با ماه به ماه؟

هر کدوم که به سود مخابرات و به ضرر مشتری بشه همونو حساب میکنن....:31:

من یه بار زنگیدم گفت نمیشه باقیمانده ماه قبل رو استفاده کرد ولی اینطور که فهمیدم یارو اصلا تو باغ نبود همینطوری یه جوابی داد...

behrooz3229
12-07-2012, 14:23
هر کدوم که به سود مخابرات و به ضرر مشتری بشه همونو حساب میکنن....:31:

من یه بار زنگیدم گفت نمیشه باقیمانده ماه قبل رو استفاده کرد ولی اینطور که فهمیدم یارو اصلا تو باغ نبود همینطوری یه جوابی داد...

:31::38:
درسته- هرچی ازشون میپرسی جواب درست و حسابی نمیدن- اطلاعاتشون آپدیت نیست.
پس بهتره خودمون تعرفه ماهیانه در نظر بگیریم که زیاد ضرر نکنیم .!

I-Tech
14-07-2012, 22:01
سلام

امروز برای من از ظهر تا ساعت هشت و نه قطع بود!:9:

masoud93
15-07-2012, 15:05

من ماهی 12 گیگ حجم دارم ، ماه پیش حدود 1 گیگش رو گذاشتم موند ، ولی پرید (ماه قبل با این ماهی که توش هستین یه دوره 2 ماه بود)

PeS
15-07-2012, 15:12
سلام
چرا سرعت مخابرات این قدر کم شده، دیروزم قطع بود تو این 3 سال اولین باره اینطور شده برای دوستان هم همینطوزه؟

miol
16-07-2012, 00:37
اقا کسی هست سرعت الان چه طوره برای من خیلی کمه .

PeS
16-07-2012, 07:01
ظاهرا مخابرات چندروزی با مشکل روبرو خواهد بود

crazyrobot
16-07-2012, 08:41
چرا سرعت مخابرات این قدر کم شده، دیروزم قطع بود تو این 3 سال اولین باره اینطور شده برای دوستان هم همینطوزه؟
به نظر میاد که خیلی خوش شانس هستین، من سه ماهه از مخابرات گرفتم دو ماهش همه اش قطعی دارم و هیچ غلطی هم در این مورد نمیکنن.
ساعت چهار قطع میشه و برای چند ساعت هم درست نمیشه.
دشیب هم سرعت زیر 30 بود!

masoud93
16-07-2012, 11:33
مخابرات قبل از عید عالی بود ، از بعد از عید گند زده ...

دیشب هم برای اولین شب بود که سرعت کم شده بود ، احتمالاً ادامه داره ...

CRIS Joon CR7
16-07-2012, 12:52
والله من که تغییر خاصی ندیدم
فقط دیشب ساعت 1 تا 2 سرعت دانلود یکم کم شد و بعدش درست شد
الانم خیلی خوبه :5:

I-Tech
18-07-2012, 00:13
بازم سر ساعت یک (دقیقش یک و چهار دقیقه:‌دی) که IP عوض شد سرعتش خوابید!
شانس بیاریم مخابرات نخواد یه کارایی مثل بقیه ISPها انجام بده...

CRIS Joon CR7
18-07-2012, 00:18
بازم سر ساعت یک (دقیقش یک و چهار دقیقه:‌دی) که IP عوض شد سرعتش خوابید!
شانس بیاریم مخابرات نخواد یه کارایی مثل بقیه ISPها انجام بده...

مثلا چه کارایی؟
آره منم داشتم MW3 میزدم ساعت 1 قطع شد.
یعنی IP عوض کرد؟
آقا ما نفهمیدیم تایم فری از 1 یا 2 (حالا 20 دقیقه اینور اونور) ؟

R.P.G
18-07-2012, 00:25
آقا این استان خراب شده ما تاپیک نداره اینجا میگم چون دقیقا الان وضیعیتم مثل دو دوست بالایی هست.

من خراسان جنوبی هستم از مخابرات هم دارم الان 2-3 شبه ساعتای 1 یا 12 یهو پینگ میره فضا و پر تایم اوت میشه.

تا 5-6 ساعت هم همینطوری میمونه :|

نوسانا و قطعی ها هم دو ماهه که دیگه رو مخه و اعصاب نذاشته.

I-Tech
18-07-2012, 00:27
مثلا چه کارایی؟
آره منم داشتم MW3 میزدم ساعت 1 قطع شد.
یعنی IP عوض کرد؟
آقا ما نفهمیدیم تایم فری از 1 یا 2 (حالا 20 دقیقه اینور اونور) ؟

منظورم محدود کردن سرعت شبانه و ... هست که بین اکثر ISPها داره مد میشه.
من که همون ساعت یک میزارم برا دانلود همیشه (تو سایتش هم چک میکنم کم نمیکنه)

R.P.G
18-07-2012, 00:33
دقیقا الان اوکی شد ولی بوش میاد که دوباره بفرستنش هوا.

ho3in0861
19-07-2012, 11:23
مرکز ما(313)چندروزه با مشکل مواجه شده

masoud93
19-07-2012, 13:01
من مشکلم سبانه هست ...

خیلی سرعتم کم شده (قبلاً 100 کیلوبایت میگرفتم ، الان شده 40 ، 50 ...)

crazyrobot
19-07-2012, 13:55
من مشکلم سبانه هست ...

خیلی سرعتم کم شده (قبلاً 100 کیلوبایت میگرفتم ، الان شده 40 ، 50 ...)

کدوم مرکز مخابراتی هستی؟ من شهید پاگلی ام و سرعت منم افت پیدا کرده.

A M ! N
19-07-2012, 14:18
سلام.

منم شهید پاگلی ( خ دانشگاه ) هستم ولی افتی نداشتم.. بد نیست راضی کننده هست، البته چندروز قبل سرعت کل اینترنت ایران خوابیده بود

اگه هم مشکلی پیش بیاد به نظر من کلیه.

درکل مخابرات هم مزخرفه.

masoud93
19-07-2012, 20:49
کدوم مرکز مخابراتی هستی؟ من شهید پاگلی ام و سرعت منم افت پیدا کرده.

نمیدونم ، کجا سایت میزنه ؟؟؟

شهرک صنایع زندگی میکنم ...

crazyrobot
20-07-2012, 09:26
تو خود قبض تلفن میزنه که کدوم مرکز مخابراتی هستی.
واقعا شهر مزخرفی داریم،همه جاها اینترنت نامحدود دارن به جز اراک!
الان من دست کم سرعتم باید 60 باشه اما به هیچ عنوان بالای 40 نمیره:19:

lovely_killer
20-07-2012, 18:44
سلام دوستان

من 4 روز دیگه اشتراک شاتل ام تموم میشه و از این شرکت مزخرف راحت میشم. :2: همچنان مخابرات بهترینه تو اراک؟ راضی هستین؟ :20:
من میخوام 2 مگ بگیرم ازش. مدارک چیا لازمه؟:20: یه گواهی اشتغال به تحصیل از دانشگاه کافیه؟ من کارت دانشجویی ندارم. :41:

crazyrobot
21-07-2012, 14:32
من که راضی نیستم، الان به زور اینجا واسم آمده!چیز پی ان هم وصل که نمیشه
برای گرفتن سرعت 256 باید دانشحو باشی و برای گرفتن 512 میتوانی جواز کسب ببری.
برای گرفتن سرعت 1 و 2 مگ باید جواز شرکت ببری!
من دیشب حدود 700 مگ بیشتر دانلود نکردم، کسی سرعتش تا این اندازه پائین آمده؟

CRIS Joon CR7
21-07-2012, 14:35
والله سرعت خوب بود
البته بستگی به جایی که ازش دانلود میکنید هم داره
من از ردفایل میگرفتم از 30 بالاتر نرفت ولی از یکی دیگه فکر کنم هیپ فایل 55 تا 63 میداد :11: