PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینترنت استان مرکزی

صفحه ها : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

kortol
07-06-2010, 18:59
چه کرده مخابرات با سرویس هاش ........SMS هاش هم ترکونده!!!!!!

الان همه مراکز دیگه سرویس می دن یا نه چند تا مرکز خاص هستند.؟؟
نامحدود نمی دونید قیمتش چنده.......... ؟؟
این محدود ها که دوستان گرفتند شبها هم رایگانه؟؟؟
از چند تا چند.....( مثل شاتل نباشه از 1 تا 7 رایگان باشه ولی هیچی نشه دانلود کنی.......خداییش من بیت بیت دانلود میکردم وقتی شاتل داشتم!!! )

ممنون

gigi_alex
07-06-2010, 19:35
سلام بچه ها یه مشکل برام به وجود اومده.
از وقتی که adsl رو نصب کردم. دیگه caller ID تلفنم غیر فعال شده. دیگه شماره نشون نمیده.
از شماها کسی تا حالا همچین مشکلی نداشته.
ممنون میشم راهنمایی کنید

gigi_alex
07-06-2010, 20:01
اینو ببینید حالشو ببرید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

tahoori
07-06-2010, 22:28
الکس جان نفهمیدی چطوری اعتبارمونو چک کنیم؟

wiliam.wallace
07-06-2010, 22:36
خدمت دوستان عزیز:

آریا رسانه تدبیر همون شاتل تو قرارداد من هستش

wiliam.wallace
07-06-2010, 22:49
شما نسبتی با رئیس شاتل دارید که اینقدر تعریف میکنی ازش .
همه میدونن که شاتل گندترین سرعتو تو اراک داره.
فکر کردی اونا بین 2 نفر شیر میکنن. به همین خیال باش.
اگه رئیسشو میشناختی اینو نمیگفتی .

دوست عزیز من چون رئیس رو می شناسم و باهاش تقریبا دوست شدم می گم
یجا هم صحبت کردی که رئیس ش رفته ساتیا در خواست پهنای باند کرده خندم گرفت اگر یکم روزنامه بخونی می دونی که تنها شرکتی می تونه در پهنای باند بفروشه که مجوز ISDP داشته باشه که هیچ کدوم از شرکت ها حتی شاتل تو اراک این مجوز رو ندارن
پهنای باند ساتیا هم 1/5 پهنای بان فعلی شاتل اینو دوستم در مخابرات گفته که قرارداد ها رو تنظیم می کنه

ببین آدم نباید تعصب الکی داشته باشه من تا موقعی ه از شرکت سرویس دهنده ام راضی باشم برای چی باید شرکتو عوض کنم
شما هم وقتی از مخابرات و سرویس و پشتیبانی اش راضی باشی مشتری همیشگیش می شی
پس به نظر من بهتره اینجا در این تاپیک ها بدون تعصب هر کسی از شرکتی که داره سرویس می گیره صحبت کنه
همه می دونیم که توی اردیبهشت تمام کشور مشکل افت سرعت داشتند(البته من چیزی نفهمیدم) ببینید شاتل چی ایمیل کرده واسه من:
فزایش گیگ سرویس های اقتصادی

از آن جايي كه فراهم آوردن رضايت مشتريان يكي از مهم‌ترين اهداف گروه شركت‌هاي شاتل محسوب مي‌شود، علاقه‌منديم به اطلاع برسانيم با هدف بسترسازي براي استفاده همگان از اينترنت پرسرعت از سويي و جلب رضايت هر چه بيشتر مشتريان، ترافيك سرويس‌هاي اقتصادي (اكو) از تاريخ 10 خرداد ماه به صورت زير افزايش خواهد يافت:
سرويس‌هاي سه‌ماهه: 6 گيگ
سرويس‌ها شش ماهه: 10 گيگ
سرويس‌هاي يك ساله: 15 گيگ
گفتتي‌ست، اين موضوع ،شامل مشتريان شهرهاي اردبيل، آمل، اهواز، اصفهان، بابل، بافت، بردسير، بم، بيرجند، پاكدشت، تهران، تبريز، دزفول، دماوند، دهاقان، رفسنجان، زاهدان، ساري، ساوه، سمنان، شاهرود، شهررضا، شيراز، فولادشهر، فيروكوه، قزوين، قم، كاشان، كرمان، كرج، كرمانشاه، كوهپايه، مراغه، مرند، مشهد، ميبد، ورامين خواهد بود.
اميدواريم همچون هميشه، ارايه‌ي سرويس با بهترين كيفيت ممكن به شما مشتريان عزيز، يكي از افتخارات ما محسوب شود.

هدیه شاتل به ازای اختلالات اینترنت

علاقه‌مندیم به اطلاع برسانیم به دلیل بروز مشكل در بسترهای مخابراتی و پهنای باند کشور، از هفته دوم اردیبهشت، شاهد اختلالاتی در سرویس اینترنت پرسرعت برخی از استان های کشور بوده‌ایم. از آن زمان همکاران فنی این شرکت تلاش های فراوانی را به کار بستند تا مشکل برطرف گردد. اگر چه اختلالات یادشده خارج از اختیار گروه شرکت های شاتل بوده است و مشكلات ناشی از زیرساخت‌های ارایه‌ی سرویس، شامل تعهد ارایه‌ی سرویس شاتل نمی‌شود، اما با هدف جلب رضایت کاربران عزیزان، بسته‌های مختلف ترافیک رایگان به سرویس آنان اختصاص خواهد یافت. مشتریان عزیز، برای اطلاع از جزییات ترافیك اختصاص داده شده و زمان استفاده از آن می‌توانند به پست الكترونیك خویش مراجعه كنند.
این هدایا شامل مشتریان شهرهای ، اردبیل، آمل، اهواز، اصفهان، بابل، بافت، بردسیر، بم، بیرجند، پاكدشت، تهران، تبریز، دزفول، دماوند، دهاقان، رفسنجان، زاهدان، ساری، ساوه، سمنان، شاهرود، شهررضا، شیراز، فولادشهر، فیروكوه، قزوین، قم، كاشان، كرمان، كرج، كرمانشاه، كوهپایه، مراغه، مرند، مشهد، میبد، ورامین خواهد بود و به مشتركینی اختصاص خواهد یافت كه در زمان تخصیص هدیه، در حال استفاده و یا قطع به علت اتمام ترافیك باشند. گفتنی‌ست، مشتریان كه در خواست تغییر سرویس ایشان در سیستم ثبت و فعال شده است، مشمول این طرح نخواهند بود.
امیدواریم در آینده شاهد مشكلاتی از این دست نباشیم و همچنان ارایه‌ی سرویس با بالاترین كیفیت ممكن به مشتریان یكی از افتخارات همیشگی ما محسوب شود و كیفیت خدمات ارایه شده در آینده جبران مشكلات پیش آمده باشد.

در پایان، از حسن همكاری و صبوری شما سپاس‌گزاریم.

گروه شرکت های شاتل

---------------
خوب خدائیش کدوم شرکت به مشتریاش اینجوری حال می ده
عمرآ شرکت های مثله ساتیا و گذرگاه که فقط به فکر پول کشیدن از مردم هستند اینجوری باشن
شرکت های که از تهران ساپورت می شن و نظارت بیشتر به بازایابی فکر می کنن تا اینا

gigi_alex
07-06-2010, 22:57
الکس جان نفهمیدی چطوری اعتبارمونو چک کنیم؟

نه داداش نفهمیدم.
میگم ماله تو هم سرعتش پایینه. ماله من تا 11 بیشتر دانلود نمیکنه. :41:

اینم اخرین تست سرعت

---------- Post added at 11:57 PM ---------- Previous post was at 11:55 PM ----------

آریا رسانه تدبیر همون شاتل تو قرارداد من هستش

اوتوقت با چه سرعتی و چه ترافیکی ؟
هزینخ ماهیانه چقدر میدی ؟

masoud1840
07-06-2010, 23:03
سلام
من امروز رفتم به یکی از دفاتر خدماتی برای کسب اطلاع از سرویس adsl مخابرات
به من یک بروشور دادند که قیمت ها با سرویس ها داخلش نوشته بود قیمت هایی که یادمه اینا بود:
128 با 6 گیگ ترافیک طی دوره 2 ماهه 20000
128 با 12 گیگ ترافیک طی دوره 4 ماهه 40000
256 با 12 گیگ ترافیک طی دوره 2 ماهه 25800
256 با 24 گیگ ترافیک طی دوره 4 ماهه 51700

توی بروشور نوشته بود هزینه راه اندازی و تنظیم مودم در صورت تمایل مشتری 10000 تومان می باشد ولی دفاتر مخابراتی می گن باید 10000 تومان هزینه نصب بدهید که توی بروشور قید نشده
شبها هم از 1 تا 7 رایگانه
سرویس نامحدود نداشت
ولی نمی دونم کیفیتش چطوره امیدوارم دوستانی که استفاده خواهند کرد همین جا گزارش بدن
با این قیمتها فکر می کنم شرکتهای ارائه دهنده adsl باید توی تعرفه هاشون تجدید نظر کنند چون خیلی شرایط قیمتی مناسب تری داره مخابرات

wiliam.wallace
07-06-2010, 23:10
من که ART1 دارم
128 kbps با ترافیک 12 گیگ در ماه
البته غیر از اینکه 1 شب تا 7 صبح رایگان داره 5 شنبه ها و جمعه ها هم رایگانه که من بیشتر دانلود ها تو 5 شنبه و جمعه ها هستش
ترافیک هم پیش نیوده تموم بشه معمولا زیاد میاد

keivanpro
07-06-2010, 23:22
سرویس های 128 ماهانه 3 گیگه نه 6 گیگ

Macushla
08-06-2010, 01:30
اين طور كه بچه ها ميگن ترافيك مخابرات ماهي 3 گيگ بيشتر نيست.
با اين اوصاف برگردم اراك بازم 256 شبانه گذرگاه ميگيرم . چون روز ها خونه نيستم بهترين گزينه است .
در ماه ميشه حد اكثر 40 گيگ هم دانلود كرد . از نظر پشتيباني هم عاليه . قيمتش هم تقريبا مناسبه .
فردا نگين با رئيس گذرگاه نسبتي دارم . تجربه خودم رو گفتم شايد به كار دوستان بياد .

gigi_alex
08-06-2010, 06:04
سلام
من امروز رفتم به یکی از دفاتر خدماتی برای کسب اطلاع از سرویس adsl مخابرات
به من یک بروشور دادند که قیمت ها با سرویس ها داخلش نوشته بود قیمت هایی که یادمه اینا بود:
128 با 6 گیگ ترافیک طی دوره 2 ماهه 20000
128 با 12 گیگ ترافیک طی دوره 4 ماهه 40000
256 با 12 گیگ ترافیک طی دوره 2 ماهه 25800
256 با 24 گیگ ترافیک طی دوره 4 ماهه 51700

توی بروشور نوشته بود هزینه راه اندازی و تنظیم مودم در صورت تمایل مشتری 10000 تومان می باشد ولی دفاتر مخابراتی می گن باید 10000 تومان هزینه نصب بدهید که توی بروشور قید نشده
شبها هم از 1 تا 7 رایگانه
سرویس نامحدود نداشت
ولی نمی دونم کیفیتش چطوره امیدوارم دوستانی که استفاده خواهند کرد همین جا گزارش بدن
با این قیمتها فکر می کنم شرکتهای ارائه دهنده adsl باید توی تعرفه هاشون تجدید نظر کنند چون خیلی شرایط قیمتی مناسب تری داره مخابرات

آرس دفتر خدمات پستی که رفتیو بزار.

کیفیتشم. فعلا نرماله. 128 همون 16 کیلو دانلود میکنه. ولی مطمئن باش سرعتش میره بالا

tahoori
08-06-2010, 07:11
اين طور كه بچه ها ميگن ترافيك مخابرات ماهي 3 گيگ بيشتر نيست.
با اين اوصاف برگردم اراك بازم 256 شبانه گذرگاه ميگيرم . چون روز ها خونه نيستم بهترين گزينه است .
در ماه ميشه حد اكثر 40 گيگ هم دانلود كرد . از نظر پشتيباني هم عاليه . قيمتش هم تقريبا مناسبه .
فردا نگين با رئيس گذرگاه نسبتي دارم . تجربه خودم رو گفتم شايد به كار دوستان بياد .

گذر گاه دیگه پورت شبانه نمیده.

اگه میداد من خودم مشتریش بودم.

راستی دوستان واقعا دانلود شبا رایگانه؟

gigi_alex
08-06-2010, 09:08
دوست عزیز من چون رئیس رو می شناسم و باهاش تقریبا دوست شدم می گم
یجا هم صحبت کردی که رئیس ش رفته ساتیا در خواست پهنای باند کرده خندم گرفت اگر یکم روزنامه بخونی می دونی که تنها شرکتی می تونه در پهنای باند بفروشه که مجوز ISDP داشته باشه که هیچ کدوم از شرکت ها حتی شاتل تو اراک این مجوز رو ندارن
پهنای باند ساتیا هم 1/5 پهنای بان فعلی شاتل اینو دوستم در مخابرات گفته که قرارداد ها رو تنظیم می کنه

ببین آدم نباید تعصب الکی داشته باشه من تا موقعی ه از شرکت سرویس دهنده ام راضی باشم برای چی باید شرکتو عوض کنم
شما هم وقتی از مخابرات و سرویس و پشتیبانی اش راضی باشی مشتری همیشگیش می شی
پس به نظر من بهتره اینجا در این تاپیک ها بدون تعصب هر کسی از شرکتی که داره سرویس می گیره صحبت کنه
همه می دونیم که توی اردیبهشت تمام کشور مشکل افت سرعت داشتند(البته من چیزی نفهمیدم) ببینید شاتل چی ایمیل کرده واسه من:
فزایش گیگ سرویس های اقتصادی

از آن جايي كه فراهم آوردن رضايت مشتريان يكي از مهم‌ترين اهداف گروه شركت‌هاي شاتل محسوب مي‌شود، علاقه‌منديم به اطلاع برسانيم با هدف بسترسازي براي استفاده همگان از اينترنت پرسرعت از سويي و جلب رضايت هر چه بيشتر مشتريان، ترافيك سرويس‌هاي اقتصادي (اكو) از تاريخ 10 خرداد ماه به صورت زير افزايش خواهد يافت:
سرويس‌هاي سه‌ماهه: 6 گيگ
سرويس‌ها شش ماهه: 10 گيگ
سرويس‌هاي يك ساله: 15 گيگ
گفتتي‌ست، اين موضوع ،شامل مشتريان شهرهاي اردبيل، آمل، اهواز، اصفهان، بابل، بافت، بردسير، بم، بيرجند، پاكدشت، تهران، تبريز، دزفول، دماوند، دهاقان، رفسنجان، زاهدان، ساري، ساوه، سمنان، شاهرود، شهررضا، شيراز، فولادشهر، فيروكوه، قزوين، قم، كاشان، كرمان، كرج، كرمانشاه، كوهپايه، مراغه، مرند، مشهد، ميبد، ورامين خواهد بود.
اميدواريم همچون هميشه، ارايه‌ي سرويس با بهترين كيفيت ممكن به شما مشتريان عزيز، يكي از افتخارات ما محسوب شود.

هدیه شاتل به ازای اختلالات اینترنت

علاقه‌مندیم به اطلاع برسانیم به دلیل بروز مشكل در بسترهای مخابراتی و پهنای باند کشور، از هفته دوم اردیبهشت، شاهد اختلالاتی در سرویس اینترنت پرسرعت برخی از استان های کشور بوده‌ایم. از آن زمان همکاران فنی این شرکت تلاش های فراوانی را به کار بستند تا مشکل برطرف گردد. اگر چه اختلالات یادشده خارج از اختیار گروه شرکت های شاتل بوده است و مشكلات ناشی از زیرساخت‌های ارایه‌ی سرویس، شامل تعهد ارایه‌ی سرویس شاتل نمی‌شود، اما با هدف جلب رضایت کاربران عزیزان، بسته‌های مختلف ترافیک رایگان به سرویس آنان اختصاص خواهد یافت. مشتریان عزیز، برای اطلاع از جزییات ترافیك اختصاص داده شده و زمان استفاده از آن می‌توانند به پست الكترونیك خویش مراجعه كنند.
این هدایا شامل مشتریان شهرهای ، اردبیل، آمل، اهواز، اصفهان، بابل، بافت، بردسیر، بم، بیرجند، پاكدشت، تهران، تبریز، دزفول، دماوند، دهاقان، رفسنجان، زاهدان، ساری، ساوه، سمنان، شاهرود، شهررضا، شیراز، فولادشهر، فیروكوه، قزوین، قم، كاشان، كرمان، كرج، كرمانشاه، كوهپایه، مراغه، مرند، مشهد، میبد، ورامین خواهد بود و به مشتركینی اختصاص خواهد یافت كه در زمان تخصیص هدیه، در حال استفاده و یا قطع به علت اتمام ترافیك باشند. گفتنی‌ست، مشتریان كه در خواست تغییر سرویس ایشان در سیستم ثبت و فعال شده است، مشمول این طرح نخواهند بود.
امیدواریم در آینده شاهد مشكلاتی از این دست نباشیم و همچنان ارایه‌ی سرویس با بالاترین كیفیت ممكن به مشتریان یكی از افتخارات همیشگی ما محسوب شود و كیفیت خدمات ارایه شده در آینده جبران مشكلات پیش آمده باشد.

در پایان، از حسن همكاری و صبوری شما سپاس‌گزاریم.

گروه شرکت های شاتل

---------------
خوب خدائیش کدوم شرکت به مشتریاش اینجوری حال می ده
عمرآ شرکت های مثله ساتیا و گذرگاه که فقط به فکر پول کشیدن از مردم هستند اینجوری باشن
شرکت های که از تهران ساپورت می شن و نظارت بیشتر به بازایابی فکر می کنن تا اینا

من چنتا از دوستانم از ساتل سرویس دارن. 512من خودم دیدم که اصلا بیشتر از 10 کیلو دانلود نمیکنه.
در ضمن من از شرکت ساتیا هم سرویس گرفتم. . فوق العاده بوده . 512kb/s حدود 250 کیلو دانلود میکنه.
ولی با نظرت نسبت به گذرگاه موافقم. مفت گرونه.
یه ازز دوستانم که از اولی که گذرگاه تاسیس شده با اونا بوده . الان از گذرگاه سرویس گرفته . میگه ما که رفیق فابریکشونیم اینجوری دادن بهمون. وای به حال غریبه ها .:31:

در ضمن به این حرفت هم توجه کن :دوست عزیز من چون رئیس رو می شناسم و باهاش تقریبا دوست شدم می گم
خودت میگی با رئیسش دوستم. خوب معلومه که سرعتتو میبره بالا.
ولی بازم قبولت داریم.

gigi_alex
08-06-2010, 09:28
اینم آخرین تیست سرعت که نشانه های از افزایش سرعت داره :31:

hamsah
08-06-2010, 11:30
بازه ترافیک در کل دوره سرویس می باشد و3% ارزش افزوده لحاظ گردیده .
میزان ترافیک به ازای هر گیگابایت اضافی 40000ريال می باشد.
منظور از ترافیک مجموع ارسال ودریافت اطلاعات است.
هزینه راه اندازی و تنظیم مودم و یک دستگاه کامپیوترسمت مشترک 100000ريال می باشد.
ترافیک مصرفی بین ساعات 1 تا 7 رایگان است .
کاربران بین ساعات 1 تا 7 بامداد رایگان می باشد .
تمام سرویس های فوق به صورت پیش پرداخت دایر می گردد و سرویس می تواند از طریق صورتحساب دوره تلفن تمدید گردد.
ویس میتواند از طریق سابت شرکت
مخابرات استان مرکزی تمدید گردد.
شماره تماس جهت پاسخگویی به سوالات 2222525(1844)

imanf64
08-06-2010, 11:44
سرعت 256 مخابرات با قيمت 25800 در دوماه و ترافيك 12 گيگ يعني ماهي 6 گيگ بنظرم مناسب هست
راستي دوستاني كه گرفتند شبها افت سرعت نداريد؟
(گرچه تازه اول راه اندازي هست و يكم مشتري هاشون كه بيشتر بشه بايد قضاوت كرد)

gigi_alex
08-06-2010, 11:55
سرعت 256 مخابرات با قيمت 25800 در دوماه و ترافيك 12 گيگ يعني ماهي 6 گيگ بنظرم مناسب هست
راستي دوستاني كه گرفتند شبها افت سرعت نداريد؟
(گرچه تازه اول راه اندازي هست و يكم مشتري هاشون كه بيشتر بشه بايد قضاوت كرد)

نه شبها هم مثل روز همین 16 تا 20 کیلو دانلود میکنه .

تست جدید

خیلی باحاله . فکر کنم به جای اینکه سرعت دانلود رو ببرن بالا اومدن سرعت آپلود رو بردن بالا .:31:

gigi_alex
08-06-2010, 12:52
بچه ها کسی آدرس سایت شاتل رو داره ؟

tahoori
08-06-2010, 13:02
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

gigi_alex
08-06-2010, 13:17
هرکی از مخابرات سرویس داره سرتشو تست کنه بزاره همه ببنن.

ho3in0861
08-06-2010, 13:18
256 بخوای بگیری باید کارت دانشجویی داشته باشی؟

gigi_alex
08-06-2010, 13:22
256 بخوای بگیری باید کارت دانشجویی داشته باشی؟

فعلا نمیدن. اینجوری که به من گفت این دفتر خدماتیه .
گفت این 2ماه آزمایشیه
از 2ماه بعد تا 512 هم به خونه میدیم.

hamsah
08-06-2010, 16:03
به نظر شما 128 گذرگاه بهتره یا مخابرات؟

gigi_alex
08-06-2010, 20:04
به نظر شما 128 گذرگاه بهتره یا مخابرات؟

هر دوشون تقریبا مساوی هستن.

gigi_alex
09-06-2010, 11:15
اینم آخرین تست سرعت

kortol
09-06-2010, 11:48
دوستان چرا اینجوری بحث می کنید؟؟؟؟؟

قابل اون دوستانی که میگن سرعت رو بزارید ببینیم.......اولا که سنجش سرعت در روز برای اینترنت محدود اصلا کار درستی نیست.....چون معمولا روز ها سرعت دانلود را بالا می برن و فقط اسمش میشه 128 ولی در عمل در دانلود در طول روز می بینید که داره با 30 یا 40 دانلود میکنه ...........که اصلا خوب نیست.چون پهنای باند ماهی 3 گیگ شما زود تموم میشه و دوباره باید برید شارژ کنید که این یعنی سود خالص برای مخابرات..........حداقل شبها مخصوصا شب های 5 شنبه و جمعه تست کنید تا سرعت واقعی رو بفهمید...........

بعدش دانلود از روی سرور های مستقیم با قابلیت Resume همیشه سرعت بالایی برای دانلود می زارند..........بجز یه جا که اونم سایت مدیا فایر هستش که سرعت هاش محدوده...................اگه با دانلود می خواید تست کنید از سرور های سنگین مثل همین مدیا فایر .یا هات فایل..یا مگا آپلود دانلود کنید که سرعت واقعیتون رو بفهمید......نه اینکه مثلا زنگ زدیدگذرگاه طرف گفت بیا از سایت گذرگاه یه چیزی دانلود کنن ببینم سرعتت چقدره!!!! چون اون ها همش از طریق کش سرور انجام میشه...

وقتی از سایتی مثلSpeedtest استفاده می کنید با سرور های مختلف تست کنید .نه فقط مثلا با کویت یا باکو....برید با سرور های کشور های اروپایی یا هندی و مالزی هایی ها تست کنید بیینید که سرعتتون چقدره...........

موفق باشید

keivanpro
09-06-2010, 18:29
سلام

دوستان من امروز رفتم برای مخابرات ثبت نام کنم دو تا فیش به من داد یکی 10 هزار تومنن یکی هم 20 هزار و 400 تومن فیش 20 هزار تومنی برای هزینه دو ماهه است؟
کسی هست اینجا برای بار اول هزینه یک ماه را ریخته باشه یا این که باید اجبارا هزینه دو ماه را با هم بدیم؟

gigi_alex
09-06-2010, 19:04
سلام

دوستان من امروز رفتم برای مخابرات ثبت نام کنم دو تا فیش به من داد یکی 10 هزار تومنن یکی هم 20 هزار و 400 تومن فیش 20 هزار تومنی برای هزینه دو ماهه است؟
کسی هست اینجا برای بار اول هزینه یک ماه را ریخته باشه یا این که باید اجبارا هزینه دو ماه را با هم بدیم؟

آرا 20000 تومان واسه هزینه 2 ماه هست.
مسئول ثبت نام از من پرسید یه ماه میخوای یا 2 ماه .
ولی حالا نمیدونم که بشه یه ماه نوشت یا نه.

keivanpro
10-06-2010, 17:39
سلام
من امروز صبح تمام مدارک نصب سرویس را به دفتر مخابراتی دادم به نظر شما امروز بعد از ظهر با توجه به این که آخر هفته است مخابرات خط را رانژه می کنه؟
اگر سوالی در مورد سرویس های مخابرات داشته باشیم باید با کجا تماس بگیریم؟ شماره تلفن مخصوصی برای مشترکین adsl ندارن؟
من نمی دونم هنوز خطم از شرکت قبلی که سرویس می گرفتم از رانژه خارج شده یا نه ؟ از کجا می تونم اینو بفهمم؟ با نماینده شرکت که تماس می گیرم می گه خارج شده می شه از طریق مخابرات با تلفن اینو پرسید؟

keivanpro
10-06-2010, 17:39
سلام
من امروز صبح تمام مدارک نصب سرویس را به دفتر مخابراتی دادم به نظر شما امروز بعد از ظهر با توجه به این که آخر هفته است مخابرات خط را رانژه می کنه؟
اگر سوالی در مورد سرویس های مخابرات داشته باشیم باید با کجا تماس بگیریم؟ شماره تلفن مخصوصی برای مشترکین adsl ندارن؟
من نمی دونم هنوز خطم از شرکت قبلی که سرویس می گرفتم از رانژه خارج شده یا نه ؟ از کجا می تونم اینو بفهمم؟ با نماینده شرکت که تماس می گیرم می گه خارج شده می شه از طریق مخابرات با تلفن اینو پرسید؟

imanf64
10-06-2010, 18:04
سلام

ببين اصولا مملكت ما پنج شنبه ها تعطيله!
شركتهاي خصوصي يكي دوبار تماس گرفتم ميگفتند اون بخش مربوط به اينترنت پرسرعت در مخابرات روزهاي پنج شنبه نيستند
ضمنا اگه چراغ دي اس ال مودمت ثابت نميشه پس خطتت تخليه شده

keivanpro
10-06-2010, 19:07
ببين اصولا مملكت ما پنج شنبه ها تعطيله!
شركتهاي خصوصي يكي دوبار تماس گرفتم ميگفتند اون بخش مربوط به اينترنت پرسرعت در مخابرات روزهاي پنج شنبه نيستند
ضمنا اگه چراغ دي اس ال مودمت ثابت نميشه پس خطتت تخليه شده

سلام
وقتی شرکت خودش پورت را قطع می کنه چراغ مودم فیکس نمی شه
ولی به جز اون خط تلفن ما هم در مخابرات باید رانژش قطع بشه
از دو روز پیش چراغ مودم من فیکس نیست از همون موقع که با شرکت تماس گرفتم و درخواست جمع آموری دادم خط من قطع شد و چراغ مودم فیکس نبود
ولی امروز صبح که از دفتر مخابراتی پرسیدم گفتن هنوز خط رانژه است

PeS
11-06-2010, 19:07
سلام دوستان
جریان اینترنتی که این دفاتر میدن ؛ چیه ؟ تعرفه که خوبه ...
فقط درباره Share بودن سوال میکنم بلد نیست ؛ در باره هر گیگ اضافه می پرسم طرف بلد نیست از کی باید سوال کرد

سوال مهم اینه که میگن LOG میندازه ؛ یعنی هرکاری کنی در اینترنت دارنت ؛ این من را میترسونه ؛ شما چیزی شنیدید؟

مرسی

keivanpro
12-06-2010, 11:11
سلام دوستان
همین الان سرویس مخابرات برای من نصب شد
فقط طرف یادش رفت پسورد را به من بده من یوزر نیم را دارم چطوری می تونم پسورد را بگیرم زنگ بزنم بشون پسورد را بم می دن؟
در ضمن سرویسشون عالیه نسبت به پولی که میدیم واقعا می ارزه

keivanpro
12-06-2010, 11:19
سلام دوستان
جریان اینترنتی که این دفاتر میدن ؛ چیه ؟ تعرفه که خوبه ...
فقط درباره Share بودن سوال میکنم بلد نیست ؛ در باره هر گیگ اضافه می پرسم طرف بلد نیست از کی باید سوال کرد

سوال مهم اینه که میگن LOG میندازه ؛ یعنی هرکاری کنی در اینترنت دارنت ؛ این من را میترسونه ؛ شما چیزی شنیدید؟

مرسی

سلام دوست عزیز
من در مورد share بودن از نمایندش پرسیدم گفت الان که مشتری ها کمن مشکلی نیست در ضمن گفت پهنای باند مخابرات خیلی بالاست و اگر مشتری ها هم زیاد بشن مخابرات سرعت دانلود را کم نمی کنه
این طبیعی هم هست نمی خوان مشتریشون را از دست بدن
در مورد log انداختن مگر شرکتی هم تو ایران هست که بدون لاگ انداختن بتونه مجوز بگیره؟ همه لاگ می اندازن
در ضمن باید گیگ مصرفیتون را تمام کنید چون حجم باقی مونده به ماه بعد منتقل نمی شه
در مورد حجم اضافی هم فکر می کنم 3500 یا 4000 تومنه ولی مطمئن نیستم اگر اطلاعی بدست آوردی خواهشن اینجا share کن

ارادتمند

ho3in0861
12-06-2010, 11:28
هر مودمی adsl مخابرات ساپورت میکنه؟

gigi_alex
12-06-2010, 11:38

مودمت چیه ؟
مال من و یکی از دوستانم tplink و dlink بود مشکلی ندارن.

---------- Post added at 12:38 PM ---------- Previous post was at 12:37 PM ----------

سلام دوستان
فقط طرف یادش رفت پسورد را به من بده من یوزر نیم را دارم چطوری می تونم پسورد را بگیرم زنگ بزنم بشون پسورد را بم می دن؟

تا حالا user&pass تلفتنتوواسه رویت فیش تلفن از اینترنت نگرفتی ؟
اگه گرفتی پسوردت همونه .

keivanpro
12-06-2010, 12:24
مودمت چیه ؟
مال من و یکی از دوستانم tplink و dlink بود مشکلی ندارن.

---------- Post added at 12:38 PM ---------- Previous post was at 12:37 PM ----------

تا حالا user&pass تلفتنتوواسه رویت فیش تلفن از اینترنت نگرفتی ؟
اگه گرفتی پسوردت همونه .

نه نگرفتم
چطوری باید بگیرم؟
یوزر نیمم که همون شماره تلفنم برای شما هم همون شماره تلفنه؟

keivanpro
12-06-2010, 12:31

فکر می کنم بیشتر مودم ها را ساپورت می کنن
وقتی از طرف مخابرات تماس بگیرن ازت نوع مودم را می پرسه اگر مشکلی باشه خودشون بت می گن
ولی در کل فکر نمی کنم مشکلی با نوع مودم داشته باشن

keivanpro
12-06-2010, 13:00
دوستان کسی تا الان از سرویس شبانه مخابرات استفاده کرده؟
با همین یوزر نیم و پسورد باید کانکت بشیم یا یوزر مخصوص شبانه داره؟
از اونجایی که سایتی نداره که مقدار مصرفمون را چک کنیم از کجا بدونیم که از ساعت 1 شب به بعد از حجم مصرفیمون کم نمی کنه؟

gigi_alex
12-06-2010, 15:46
دوستان کسی تا الان از سرویس شبانه مخابرات استفاده کرده؟
با همین یوزر نیم و پسورد باید کانکت بشیم یا یوزر مخصوص شبانه داره؟
از اونجایی که سایتی نداره که مقدار مصرفمون را چک کنیم از کجا بدونیم که از ساعت 1 شب به بعد از حجم مصرفیمون کم نمی کنه؟

شبانش با همون یوزر هست.
من الان در حدود چند گیگ شبانه دانلود کردم. تا الان که تموم نشده.

---------- Post added at 04:46 PM ---------- Previous post was at 04:42 PM ----------

نه نگرفتم
چطوری باید بگیرم؟
یوزر نیمم که همون شماره تلفنم برای شما هم همون شماره تلفنه؟

من چند ماه قبل از مخابرات گرفتم.
آره username همون شماره تلفت هست ولی با یه چیز دیگه
861@0000000
اول شماره رو مینویسی بعد ادامش اینا رو میزنی صفرهایی که گذاشتم منظورم شماره تلفن هست.

keivanpro
12-06-2010, 16:27
شبانش با همون یوزر هست.
من الان در حدود چند گیگ شبانه دانلود کردم. تا الان که تموم نشده.

---------- Post added at 04:46 PM ---------- Previous post was at 04:42 PM ----------

من چند ماه قبل از مخابرات گرفتم.
آره username همون شماره تلفت هست ولی با یه چیز دیگه
861@0000000
اول شماره رو مینویسی بعد ادامش اینا رو میزنی صفرهایی که گذاشتم منظورم شماره تلفن هست.

باید پسورد را از دفاترمخابراتی بگیرم؟ مدارک چی احتیاج داره؟

gigi_alex
12-06-2010, 17:22
باید پسورد را از دفاترمخابراتی بگیرم؟ مدارک چی احتیاج داره؟

آره میشه بگیری .
فیش تلفن - شناسنامه صاحب - کارت ملی صاحب و خود صاحب تلفن
به کسی به جز صاحب تلفن نمیدن.
در ضمن همون شخص که میاد واسه نثب user و pass رو میده

imanf64
13-06-2010, 12:28
سلام دوستان

دوست عزيز لطف ميكنيد بفرماييد سرعت دانلود شما در روز و شب به چه صورت هست و در كدوم مركز مخابراتي هستيد؟
لطف كنيد يه عكس هم از تست سرعتتون در اين سايت هم بزاريد ممنون ميشيم:

keivanpro
13-06-2010, 13:54
دوست عزيز لطف ميكنيد بفرماييد سرعت دانلود شما در روز و شب به چه صورت هست و در كدوم مركز مخابراتي هستيد؟
لطف كنيد يه عكس هم از تست سرعتتون در اين سايت هم بزاريد ممنون ميشيم:

سلام
سرعت دانلود در روز و شب تفاوتی نمی کنه هر دو بین 12 تا 16 متغیره
شرکت خصوصی هم که سرویس داشتم همین سرعت دانلودش بود ولی با دو برابر هزینه ماهانه بیشتر
حتی از وی پی ان هم که استفاده می کنم سرعت دانلود تغییر نمی کنه
کاملا با شرکت های خصوصی از نظر سرعت دانلود و باز کردن صفحات وب برابری می کنه و قابل رقابته

PeS
13-06-2010, 15:29
این لاگ که منظور من هست بخاطر ppoe بودنش هست ؛ درصورتی که مثلا بعضی جاها ppoe نمیدن

imanf64
13-06-2010, 17:17
این لاگ که منظور من هست بخاطر ppoe بودنش هست ؛ درصورتی که مثلا بعضی جاها ppoe نمیدن

ppoe از تنظيمات مودم شماست فكر نميكنم ارتباطي به لوگ انداختن ISP داشته باشه!

PeS
14-06-2010, 08:40
حرف شما قبول
من برای کاری نیاز به آی پی ثابت داشتم و چون از گذرگاه اکانت دارم
در خواست دادم و گفتن اگر ppeo کنیمش برات لاگ میفته مشکلی نداره؟
و من به همان دلیل خواستم تا برام راه بندازن

#$$$#
14-06-2010, 13:48
سلام دوستان من اشتراکم شنبه تمام شد ولی در حال حاضر وصل هستم ایا اگر درخواست برای ADSL مخابرات بدهم باز هزینه نصب دارم یا نه فقط باید مدارکم را بدهم چون خطم وصل است

imanf64
14-06-2010, 19:50
من امروز تخليه كردم خطمو و ثبت نام كردم براي اينترنت مخابرات اما نيومدند هنوز براي نصب ولي چراغ لينك دي اس ال ام عصري ثابت شد
دوستاني كه از مخابرات گرفتند ميخواستم ببينم VPI و VCI مخابرات چنده؟ و اينكه پسورد ربطي به اشتراك و تلفنم پيدا ميكنه؟ اگر جواب بديد ممنون ميشم

gigi_alex
15-06-2010, 13:24
من امروز تخليه كردم خطمو و ثبت نام كردم براي اينترنت مخابرات اما نيومدند هنوز براي نصب ولي چراغ لينك دي اس ال ام عصري ثابت شد
دوستاني كه از مخابرات گرفتند ميخواستم ببينم VPI و VCI مخابرات چنده؟ و اينكه پسورد ربطي به اشتراك و تلفنم پيدا ميكنه؟ اگر جواب بديد ممنون ميشم

یوزر و پسورد همون یوزر و پس تلفنته. اگه قبلا گرفتی دیگه لازم نیست بگیری.

vpi : 0
vci : 35

imanf64
15-06-2010, 15:55
خوب بنده رو هم در جمع خودتون قبول كنيد:31:
امروز واسم وصل كردند فعلا كه داريم حالشو ميبريم
ولي عجب ظلميه اين ديال آپ
من يه روز به ناچار ازش استفاده كردم اندازه يه سال پيرم كرد از بس لاك پشتيه و رو اعصاب
راستي گفت تا يكي دو هفته ديگه پنلمون راه ميفته واسه ديدن باقيمانده اكانت و...

یوزر و پسورد همون یوزر و پس تلفنته. اگه قبلا گرفتی دیگه لازم نیست بگیری.

vpi : 0
vci : 35

راستي الان من با اين يوزر و پس ميتونم توي سايت شركت مخابرات ريز كاركرد تلفنم رو ببينم؟ ميشه سايتش رو بدي؟

gigi_alex
15-06-2010, 16:30
من يه روز به ناچار ازش استفاده كردم اندازه يه سال پيرم كرد از بس لاك پشتيه و رو اعصاب

راستي الان من با اين يوزر و پس ميتونم توي سايت شركت مخابرات ريز كاركرد تلفنم رو ببينم؟ ميشه سايتش رو بدي؟

آره میشه
ولی یوزرنیم رو به این صورت وارد کن *******861 . اول کد بعد شماره تلفن .

PeS
15-06-2010, 17:32

مبارکتون باشه
چه سرعتی گرفتی؟ میشه عکسی از روز و اوج ترافیک در شب بزارید

imanf64
15-06-2010, 21:49
آره میشه
ولی یوزرنیم رو به این صورت وارد کن *******861 . اول کد بعد شماره تلفن .

نشد!
فكر كنم بايد برم امور مشتركين فعالش كنند كه بتونم از سايت شركت مخابرات هم استفاده كنم

مبارکتون باشه
چه سرعتی گرفتی؟ میشه عکسی از روز و اوج ترافیک در شب بزارید

ممنون
128 گرفتم دوست عزيز
در مجموع به نظر مياد سرعتش از فن آوا كه قبلا داشتم بهتره
باز هم بروي چشم تست كليش رو ميزارم

ali312money
16-06-2010, 11:53
1)این مخابرات مگه سرویس شبانه هم میده؟
که یکی از دوستان اشاره کرده بود؟
و فرقش چیه و هزینش.

2) در ضمن 256 را به اشخاص حقیقی میده؟

3)من با یکی دفتر خدماتی تماس گرفتم.
گفت 128 ، دو ماه 6 گیگ.
ازش پرسیدم هر ماه 6 گیگ یعنی کلا 12 گیگ؟
گفت نه. کلا دو ماه روی هم 6 گیگ
میخواستم از دوستان بپرسم درست گفته؟
و کسی این سرویس را گرفته؟
لطفا توضیح دهید. اینجوری باشه که نمیصرفه.

4) از چه ساعاتی ترافیک رایگان حساب میشه؟

imanf64
16-06-2010, 13:28
و فرقش چیه و هزینش.

گفت 128 ، دو ماه 6 گیگ.

عزيزم شما اول صفحات قبلي رو مطالعه كن بعد سوالات رو شماره گذاري كن!

faraji.reza
16-06-2010, 15:31
با تغییر نام کاربری کل فرمایشات ما پاک شده در این تاپیک!
اشکال نداره. این ای دی اس ال به اراک هم رسید بالاخره؟ حالا لیست مناطق مخابراتی رو کسی داره میل بزنه به حضور ما؟
ما از اراک رفتیم اینترنت پر سرعت اوردند.
سلام بر اینترنت پر سرعت نامحدود و سلام بر شما اراکیان اینترنت پرسرعت دار. خوش به حالتون

ho3in0861
16-06-2010, 17:44
من هم همین الان adsl ام وصل شد سرعت دانلودم 12-13 هست اونی که وصل میکرد گفت بهتر بود از مودم هایی که مخابرات میده استفاده میکردی اونا سرعتشون 15 هست

PeS
16-06-2010, 20:28
من هم همین الان adsl ام وصل شد سرعت دانلودم 12-13 هست اونی که وصل میکرد گفت بهتر بود از مودم هایی که مخابرات میده استفاده میکردی اونا سرعتشون 15 هست

مبارک باشه
مودمت چیه ؟ مگه مخابرات هم مودم میده ؟ نگفت مدمش چیه ؟

ho3in0861
16-06-2010, 22:09
مبارک باشه
مودمت چیه ؟ مگه مخابرات هم مودم میده ؟ نگفت مدمش چیه ؟
مرسی
مودم خودم tp-link td-8811 هستش
بله میده مارکش نمیدونم x چی چی بود ولی اگه میخوای مارکشو بدونی یا بخری با1844 یا 2222525 تماس بگیر

ho3in0861
16-06-2010, 23:25
اینم تست من

ali312money
17-06-2010, 15:56
عزيزم شما اول صفحات قبلي رو مطالعه كن بعد سوالات رو شماره گذاري كن!
دوست عزیز.
شما جایی اینکه اینهمه کلمه تایپ کنی در جواب سوالات بنده میتونستی لاقل جواب هر کدوم را به صورت کوتاه محبت میفرمودید. در ضمن بنده صفحات قبل را اتفاقا پیش از سوال مشاهده کرده بودم و لابد جواب مناسبی نیافتم که پرسیدم. لااقل شما می توانستی خودت را خسته نکنی و اینگونه جواب نمی دادی که اگر سایر دوستان نیز خواستند پاسخ سوال را بدهند آنها را نیز منصرف نکنی!!
در ضمن شماره گذاری سوالات هم برای مرتب کردن سوالات و صرفا تمایز بین پاسخهاست که هر دوستی بسته به سوالی که جوابش می داند پاسخ دهد.همین دوست عزیز!

PeS
17-06-2010, 16:25
و فرقش چیه و هزینش.

گفت 128 ، دو ماه 6 گیگ.

1- بله میده ساعت 1 تا 7 ؛ هیچ فرقی نداره فقط همونطور که از اسمش معلومه ترافیک ماهیانه شما کم نمیشه

2- خیر تحت هیچ عنوان نمیده حتی معرفی نامه از طرف شرکت داشته باشی باز نمیده

3- بله درست گفته ؛ بله چند تا بچه های گل این تاپیک گرفتن

4- برو به 1

niceboy25
17-06-2010, 17:26
سلام من 128 اکو شاتل دارم.هزینش ماهی 10 هزار تومان.در مقایسه با مخابرات چطوره قیمت؟سرعت 128 مخابرات موقع دانلود چیه؟

gigi_alex
17-06-2010, 17:57
سلام من 128 اکو شاتل دارم.هزینش ماهی 10 هزار تومان.در مقایسه با مخابرات چطوره قیمت؟سرعت 128 مخابرات موقع دانلود چیه؟

سرعت شما چقدره ؟
ما مخابرات که از 13 تا 16 معمولیشه. بعضی مواقع هم به 20 تا 25 میرسه

cyber861
17-06-2010, 23:52
فقط حال میکنم با رز
سرعت تو روز با 512
20-60
شب
0-12
=آشغال

masoud93
18-06-2010, 16:41
کسی 512 از مخابرات خریده بیاد یه توضیحی بده خوبه یا بده؟
من که 512 پارس دارم و اولاش که خریده بودم هم روز و هم شب 120 تا 130 کیلوبایت در ثانیه دان میکردم(سرعت 1 مگ)
ولی جدیدن روزا 200 تا 250 دان میکنم و شبا 50 دان میکنم.

imanf64
18-06-2010, 17:10
من که 512 پارس دارم و اولاش که خریده بودم هم روز و هم شب 120 تا 130 کیلوبایت در ثانیه دان میکردم(سرعت 1 مگ)

مخابرات فقط به شركتها سرعت بالاي 128 كيلو رو ميده
شما چقدر ماهيانه ميدي براي 512 پارس آنلاين؟! ترافيكش محدوده يا نا محدود؟

niceboy25
18-06-2010, 19:44
سلام دوست عزیز.من موقع دانلود سرعت 60 را هم تجربه کردم.البته با ایترنت دانلود منجر.البته بستگی به سایت هم داره.و سعت 4 را هم تجربه کردم.

gigi_alex
19-06-2010, 13:30

ماله شما 512 بوده با این سرعت. واسه یکی از دوستام 128 داره با 200 تا دانلود میکنه. :31:
از پارس آنلاین هم سرویس داره .
حالا نمیدونم چرا اینقدر سرعتش زیاده.

ali312money
19-06-2010, 18:17
سلام به همه دوستان عزیز فورم.
آیا هزینه گیگ اضافی برای سرعت های مختلف ممکن است فرق داشته باشد؟
وراستی الان خود مخابرات چقدر میگیره برای هریک گیگابایت اضافه؟

بعد یک سوال فنی دیگه
فرض کنید من وسط ماه حجمم تموم بشه.
خوب حالا مسلما روزا نمیتونم وصل بشوم ولی شب ها چی کانکت میشه؟(همون 1 تا 7)
برای کسی از دوستان این مشکل پیش اومده؟

gigi_alex
19-06-2010, 22:51
سلام به همه دوستان عزیز فورم.
آیا هزینه گیگ اضافی برای سرعت های مختلف ممکن است فرق داشته باشد؟
وراستی الان خود مخابرات چقدر میگیره برای هریک گیگابایت اضافه؟

بعد یک سوال فنی دیگه
فرض کنید من وسط ماه حجمم تموم بشه.
خوب حالا مسلما روزا نمیتونم وصل بشوم ولی شب ها چی کانکت میشه؟(همون 1 تا 7)
برای کسی از دوستان این مشکل پیش اومده؟

سلام
هزینه هر گیگ اضافی 4000 تومان و فرقی هم نداره واسه چه سرعتهایی باشه.

هنوز کسی ترافیکشو تموم نکرده. که بخواد با این مشکل برخورد کنه .

ho3in0861
19-06-2010, 23:13

masoud93
21-06-2010, 11:24
مخابرات فقط به شركتها سرعت بالاي 128 كيلو رو ميده
شما چقدر ماهيانه ميدي براي 512 پارس آنلاين؟! ترافيكش محدوده يا نا محدود؟

من حدود 20 تومن میدم و ماهی سه گیگ دارم.
مخابرات با کارت دانشجویی هم 512 نمیده؟

ho3in0861
21-06-2010, 20:11
پنل مشاهده ی اعتبار adsl مخابرات راه نیفتاد؟

imanf64
21-06-2010, 23:59
من حدود 20 تومن میدم و ماهی سه گیگ دارم.
مخابرات با کارت دانشجویی هم 512 نمیده؟
فعلا كه نميدن
يه حرفايي زده شده كه ميخوان سرعتاي بالاتر هم بدند ولي فعلا مشخص نيست

پنل مشاهده ی اعتبار adsl مخابرات راه نیفتاد؟
فردا تماس ميگيرم با مسئولش ازش ميپرسم
خانم رضوي و آقاي صالحي مخابرات كنار دفتر پستي خيابون مخابرات مسئولش هستند

imanf64
27-06-2010, 12:24
بچه ها امروز تماس گرفتم گفتند هنوز پنل مربوطه براي ديدن مانده اعتبار اكانت آماده نشده
اينطوري كه من متوجه شدم حالا حالاها هم راه نخواهد افتاد!!

mojtaba_sa
27-06-2010, 15:18
سلام به برو بچه های گل اراک
میگم کسی تعرفه های مخابرات رو داره ؟:20:
و اینکه برای ثبت نام به هر دفتر پستی میشه بری یا فقط خیابون مخابرات ؟:11:
من رز نت دارم 256 با ترافیک 2 گیگ ،ماهیانه 12800 سرعت اوج 35/40 و کم هم 5 !!!:41:

hamsah
28-06-2010, 00:42
سلام به برو بچه های گل اراک
میگم کسی تعرفه های مخابرات رو داره ؟:20:
و اینکه برای ثبت نام به هر دفتر پستی میشه بری یا فقط خیابون مخابرات ؟:11:
من رز نت دارم 256 با ترافیک 2 گیگ ،ماهیانه 12800 سرعت اوج 35/40 و کم هم 5 !!!:41:

1- تعرفه ها رو تو سایت مخابرات به نشانی
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید میتونی ببینی.

2-به هر دفتر پستی میتونی بری.من رفتم دفتر خدماتی دور فلکه ساعت.:10:

mojtaba_sa
28-06-2010, 20:31
1- تعرفه ها رو تو سایت مخابرات به نشانی
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید میتونی ببینی.

2-به هر دفتر پستی میتونی بری.من رفتم دفتر خدماتی دور فلکه ساعت.:10:
سلام دوست من ، بابا عجب تعرفه های باحالی :18:
میگم سرعتش چطوره ؟:5: تعرفه هاش که خیلی عالیه :8:

PeS
28-06-2010, 23:02
امروز کلا قطع هست ؛ من 8 صبح والان 12 شب نمی تونم وصل بشم
میگه ریموت کامپیوتر جوابگو نیست

gigi_alex
28-06-2010, 23:12

مال من وصله . فقط امروز 2 بار dc شدم.

keivanpro
29-06-2010, 18:05

من که تا الان هیچ مشکلی نداشتم

ho3in0861
29-06-2010, 18:06
من که تا الان هیچ مشکلی نداشتم
منم همینطور:10:

keivanpro
29-06-2010, 18:08
بچه ها خبر های خوب
اینترنت ارزان شد/ آغاز اجرای طرح دوره‌ای کاهش قیمت اینترنت

کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات با کاهش 20 درصدی تعرفه پهنای باند اینترنت موافقت کرد و بر این اساس شرکت ارتباطات زیرساخت موظف شد که از این پس پهنای باند اینترنت مورد نیاز شرکتهای اینترنتی را 20 درصد ارزانتر از قیمت گذشته محاسبه کند.
به گزارش خبرنگار مهر، با کاهش 20 درصدی تعرفه پهنای باند برای عرضه کنندگان اینترنت در کشور پیش بینی می شود که قیمت نهایی اینترنت برای کاربران خانگی 8 تا 10 درصد ارزانتر شود.

محمد کرم پور رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در گفتگو با خبرنگار مهر با تایید تصویب طرح کاهش قیمت پهنای باند اینترنت در کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات گفت: این مصوبه تصویب و شرکت ارتباطات زیرساخت نیز موظف به اجرای آن شد.

وی با بیان اینکه طبق نظر وزیر ارتباطات، قیمت اینترنت به صورت دوره ای کاهش خواهد یافت و این مصوبه پیش درآمدی برای طرح دوره ای کاهش قیمت اینترنت خواهد بود اضافه کرد: در نظر داریم به طور مستمر قیمت اینترنت را کاهش دهیم تا استفاده از آن برای تمامی کاربران مقدور باشد.

وی گفت: سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به عنوان ناظر در فعالیت تمامی اپراتورهای حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات بر عملکرد شرکتهای اینترنتی برای کاهش قیمت نهایی اینترنت نظارت خواهد داشت.

به گزارش مهر، شرکت ارتباطات زیرساخت حدود دو ماه قبل پیشنهاد کاهش 20 درصدی قیمت پهنای باند اینترنت را به سازمان تنظیم مقررات ارتباطات داد و در این راستا وزیر ارتباطات اعلام کرده بود چنانچه ارائه دهندگان اینترنت تضمین دهند که کاهش قیمت پهنای باند برای مصرف کننده نهایی ملموس باشد وزارت ارتباطات با این کاهش قیمت موافقت خواهد کرد.

منبع خبر گزاری مهر
1389/04/08

pedram08
30-06-2010, 12:30
1-من میخواهم adsl با سرعت 256 بگیرم میخواستم ببینم الآن از کدوم از شرکتها بگیرم بهتره؟؟؟:10:
2-و میخواستم بدونم با این سرعت(256) 1gb فایل را درچه مدتی میشه دانلود کرد؟؟:19:

mojtaba_sa
30-06-2010, 13:31
سلام
امروز رفتم دفاتر پستی برای ثبت نام adsl مخابرات...
ولی گفت برای استفاده خونگی تا 128kb بیشتر نمیدیم!!
باید پیش پرداخت 2 ماهه به حساب بانک ملی بریزی
128 مخابرات رو کسی نگرفته هنوز ؟
سرعتش چطوره ؟

PeS
01-07-2010, 08:38
سلام
امروز رفتم دفاتر پستی برای ثبت نام adsl مخابرات...
ولی گفت برای استفاده خونگی تا 128kb بیشتر نمیدیم!!
باید پیش پرداخت 2 ماهه به حساب بانک ملی بریزی
128 مخابرات رو کسی نگرفته هنوز ؟
سرعتش چطوره ؟

یکم وقت بزاری جوابت زودتر میرسی
بله همه همین طورن

امروز سرعت به شدت افت کرده ؛ فکر کنم share ها شروع شده و مشتری ها زیاد

mj360
01-07-2010, 10:54
دوستانی که از شاتل یا گذرگاه یا ساتیا سرویس میگیرن میشه بگین هزینه ی سرویس 512 با ترافیک 40 گیگ توی این isp ها چقدر میشه؟(چون با توجه به تعرفه های توی سایتشون قابل محاسبه نیست.)

ho3in0861
01-07-2010, 11:30
بچه ها یکی دو هفته است 4shared برام بالا نمیاد مال شما اینجوریه؟

Arak_fx
01-07-2010, 12:04
سلام

من به جهت کار کردن در بازار فارکس ( ارز ) اینترنت نیاز اساسی زندگیمه و برای همین فروردین 1384 ( ایام عید ) اولین ADSL را در اراک گرفتم . نشون به اون نشون که بچه های ساتیا اصلا بلد نبودند راه اندازی کنند . البته اون موقع ساتیا نماینده پارس آنلاین بود .

بعد از 2 سال کار کردن با ساتیا به دلیل پایین آمدن کیفیت که به مرور زمان بیشتر میشد به گذرگاه اومدم . الان سرویس 256 با ترافیک 5 گیگ را از گذرگاه دارم با سرعت دانلود 30 -32 k .

مرکز علیزاده هستم و کلا نمیدونم چرا مخابرات مرکز علیزاده آنقدر اذیت می کنه . بابا جرم که نکردیم وسط شهر افتادیم .

البته ناگفته نماند همه شرکت ها قطع بودن را گردن نمی گیرند و به گردن مخابرات می اندازند اما گذرگاه فکر میکنم نسبت به بقیه کیفیت بهتری داشته باشه .

با شاتل کار نکردم اما شنیدم سرویس های حجمیش زود تموم میشه ( شنیدم بیشتر از اون چیزی که کار کردی حجم برات میندازه ! البته اشنیدن کی بود مانند دیدن )

pedram08
01-07-2010, 13:16
1-من میخواهم adsl با سرعت 256 بگیرم میخواستم ببینم الآن از کدوم از شرکتها بگیرم بهتره؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
2-و میخواستم بدونم با این سرعت(256) 1gb فایل را درچه مدتی میشه دانلود کرد؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
3-و اگه بخواهم بعد از خرید سرویس را عوض کنم و از یه شرکت دیگه بگیرم اونوقت دوباره باید هزینه نصب هم بدهم؟؟؟؟؟؟

amin_g_p
01-07-2010, 15:49
1-من میخواهم adsl با سرعت 256 بگیرم میخواستم ببینم الآن از کدوم از شرکتها بگیرم بهتره؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
2-و میخواستم بدونم با این سرعت(256) 1gb فایل را درچه مدتی میشه دانلود کرد؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
3-و اگه بخواهم بعد از خرید سرویس را عوض کنم و از یه شرکت دیگه بگیرم اونوقت دوباره باید هزینه نصب هم بدهم؟؟؟؟؟؟

1- شرکتش سلیقه ای هست (پرس و جو کن تو مرکز مخابراتی کدوم بهتره)

2- 256 تقسیم بر 8 می شه 32 کیلو بایت بر ثانیه حداکثر سرعت (البته بستگی به شرکت ها داره بعضی ها بیشتر تا 4 برابر سرعت بعضی ها هم کمتر می دن) حدود 9 ساعت بیشتر یک گیگ با سرعت 32

3- بله معمولا می گیرن البته اگه تخفیفشون را بتونی بگیری هزینه نصب دوباره صفر می شه

ali312money
01-07-2010, 16:56
این صفحه مشاهده مصرف ADSL مخابرات کسی نمیدونه کی راه میفته؟
ممکنه تا یکی دو ماه دیگه هم راه نیفته؟
کسی نپرسیده؟
اصولا سرویس دهی مخابرات چطوریه؟

PeS
01-07-2010, 17:29
بچه ها یکی دو هفته است 4shared برام بالا نمیاد مال شما اینجوریه؟

سلام
برای من میاد بالا

---------- Post added at 05:26 PM ---------- Previous post was at 05:25 PM ----------

دوستانی که از شاتل یا گذرگاه یا ساتیا سرویس میگیرن میشه بگین هزینه ی سرویس 512 با ترافیک 40 گیگ توی این isp ها چقدر میشه؟(چون با توجه به تعرفه های توی سایتشون قابل محاسبه نیست.)

40 گیگ ترافیک نداره ؛ مگر نامحدود بگیرید که قیمت ها در سایتشون هست

---------- Post added at 05:27 PM ---------- Previous post was at 05:26 PM ----------

سلام

من به جهت کار کردن در بازار فارکس ( ارز ) اینترنت نیاز اساسی زندگیمه و برای همین فروردین 1384 ( ایام عید ) اولین ADSL را در اراک گرفتم . نشون به اون نشون که بچه های ساتیا اصلا بلد نبودند راه اندازی کنند . البته اون موقع ساتیا نماینده پارس آنلاین بود .

بعد از 2 سال کار کردن با ساتیا به دلیل پایین آمدن کیفیت که به مرور زمان بیشتر میشد به گذرگاه اومدم . الان سرویس 256 با ترافیک 5 گیگ را از گذرگاه دارم با سرعت دانلود 30 -32 k .

مرکز علیزاده هستم و کلا نمیدونم چرا مخابرات مرکز علیزاده آنقدر اذیت می کنه . بابا جرم که نکردیم وسط شهر افتادیم .

البته ناگفته نماند همه شرکت ها قطع بودن را گردن نمی گیرند و به گردن مخابرات می اندازند اما گذرگاه فکر میکنم نسبت به بقیه کیفیت بهتری داشته باشه .

با شاتل کار نکردم اما شنیدم سرویس های حجمیش زود تموم میشه ( شنیدم بیشتر از اون چیزی که کار کردی حجم برات میندازه ! البته اشنیدن کی بود مانند دیدن )

سلام
مرکز علیزاده بهترین مرکز هست همچنین گذرگاه بهترین سرویس را اینجا میده چون لیزدلاین وصل به مرکز

---------- Post added at 05:29 PM ---------- Previous post was at 05:27 PM ----------

این صفحه مشاهده مصرف ADSL مخابرات کسی نمیدونه کی راه میفته؟
ممکنه تا یکی دو ماه دیگه هم راه نیفته؟
کسی نپرسیده؟
اصولا سرویس دهی مخابرات چطوریه؟

یکی از مشکلات مخابرات همین ؛شنیده ها حاکی بر این است که هفته آینده برای تست میاد بالا و بعد عمومی میشه

imanf64
01-07-2010, 23:28
سرعت اينترنت مخابرات كاهش پيدا كرده(مركز پاگلي)
فكر كنم يكم عجله كرديم
اينا يه شركت دولتين و فكر نميكنم رضايتمندي مشترياشون براشون در اولويت باشه!
فقط اميدوارم اينجوري نمونه كه بد ميره رو اعصاب

PeS
02-07-2010, 14:23
حرف شما تایید میشه ,؛ خیلی کم شده ؛ و حیف که پول دو ماهه دادم....

gigi_alex
03-07-2010, 10:31
سرعت من که فرقی نکرده. فقط شبها از ساعت 10 تا 10:30 چند بار dc میشم. همین.

ho3in0861
03-07-2010, 23:21
ماله منم فرق نکرده
تاحالا هم فقط یه بار dc شدم

keivanpro
04-07-2010, 04:52
سلام

آقا بهروز شما کجا اینجا کجا؟
ااااااااااااااااا بچه محلم که هستیم ما هم مرکز علیزاده ایم ;)

hamsah
05-07-2010, 14:57
بچه هاسلام. اینم تست سرعت من با 256 مخابرات

keivanpro
05-07-2010, 20:24
بچه هاسلام. اینم تست سرعت من با 256 مخابرات

سلام دوست عزیز
مگه مخابرات سرویس 256 میده؟

hamsah
05-07-2010, 23:34
سلام دوست عزیز
مگه مخابرات سرویس 256 میده؟

نه فقط به شرکتا میده.:10:

dokhtarak_e_darya
07-07-2010, 14:14
سلام بچه های همشهری

من هم از این دیال اپ نفتی خسته شدم میخوام adsl بگیرم

واسه همین چندتا سوال واسم پیش اومده

1:از کدوم شرکت سرویس رو بگیرم
شاتل پارس انلاین گذرگاه یا ساتیا؟...

2:حجمی128 چطوره؟
اخه روزا واسه وبگردی میخوام شبا هم دانلود
حالا کدوم یکی از این شرکتا واسه دانلود تو شب سرعتش نسبت به بقیه بهتره ؟
خودم نظرم روی پارسه

3:مودم رو از خود شرکت بگیرم بهتره یا از بیرون بگیرم ؟
ضمنا مودم ارزون الان چیه؟

4:با وب گردی هم ترافیک دوره تو یک روز حدودا چقدر کاهش پیدا میکنه?

5:سوال اخرم هم اینکه ایا دیال اپ عمری نامحدود تو اراک اومده یا نه ؟ اخه شنیدم تو شهرهای بزرگ الان دیال اپ عمرانه میدن 50 هزار تومن

ممنون میشم راهنماییم کنید

imanf64
09-07-2010, 11:53
سلام بچه های همشهری

من هم از این دیال اپ نفتی خسته شدم میخوام adsl بگیرم

واسه همین چندتا سوال واسم پیش اومده

1:از کدوم شرکت سرویس رو بگیرم
شاتل پارس انلاین گذرگاه یا ساتیا؟...

كيفيت پارس از بقيه بالاتره اما قيمتش هم يكم گرونه
اگر قيمتش ملاك نيست پارس بگير وگرنه مخابرات پيشنهاد ميشه

2:حجمی128 چطوره؟
اخه روزا واسه وبگردی میخوام شبا هم دانلود
حالا کدوم یکی از این شرکتا واسه دانلود تو شب سرعتش نسبت به بقیه بهتره ؟
خودم نظرم روی پارسه

باز هم عرض ميكنم پارس بهتره شبا هم سرعتش خوبه

3:مودم رو از خود شرکت بگیرم بهتره یا از بیرون بگیرم ؟
ضمنا مودم ارزون الان چیه؟

مودم از بيرون بگير برو پاساژ طلا طبقه پايين ID SYSTEM هم قيمتاش خوبه هم مودم همه رقمه داره

4:با وب گردی هم ترافیک دوره تو یک روز حدودا چقدر کاهش پیدا میکنه?

اگر روزا فقط وب گردي كني ترافيكت تموم نميشه خيالت راحت

من واقعا موندم يعني ميشه با ديال آپ هم كار كرد؟!!

Arak_fx
10-07-2010, 14:47
آقا بهروز شما کجا اینجا کجا؟
ااااااااااااااااا بچه محلم که هستیم ما هم مرکز علیزاده ایم ;)
سلام

همدیگرو میشناسیم ؟ :46:

keivanpro
11-07-2010, 04:42
سلام

همدیگرو میشناسیم ؟ :46:

من که شما را می شناسم :31:(البته از دور)
ولی....................

Arak_fx
11-07-2010, 07:33
من که شما را می شناسم :31:(البته از دور)
ولی....................

باع ( از اون تعجب های اراکی بود :31: )

از کجا منو می شناسید ؟ نشونه ای چیزی بدید شاید من هم شناختم :10:

keivanpro
12-07-2010, 00:29
باع ( از اون تعجب های اراکی بود :31: )

از کجا منو می شناسید ؟ نشونه ای چیزی بدید شاید من هم شناختم :10:

بوع ( یک نوع باع در لهجه های داخلی اراک)
چند ساله همکاریم ولی شما احتمالا تو این صنف پیش کسوتی

Arak_fx
12-07-2010, 16:48
جالب شد . کدام سایت ها هستی ؟

من قیمت ها و تالار بورس با اسم اصلیم فعالیت میکنم .

keivanpro
15-07-2010, 22:43
جالب شد . کدام سایت ها هستی ؟

من قیمت ها و تالار بورس با اسم اصلیم فعالیت میکنم .

من قبلا نود درصد سر و کارم با سایت سرمایه بود ولی الان خیلی وقته دیگه حال سر زدن به هیچ کدومشونو ندارم
چند ماهی یک بار به سرمایه سر می زنم . بقیه سایت ها هم که دیگه اصلا نمی رم
اواخر کلا با سایت سرمایه سر مسائل سیاسی و سانسور احمقانشون به مشکل خوردم
یک مشت بچه را کرده مدیر سایت با اون وضعیت حیف وقت که تو اون سایت بزاری

gigi_alex
19-07-2010, 18:08
تو سایت مخابرات جایی نیست که بشه حجم ترافیک مصرفی رو ببینیم؟

cyber861
22-07-2010, 17:36
سرعت مخابرات چجوره؟
کسی راضی هست؟
قطعی نداره؟

reza_rahimi_arak
24-07-2010, 20:11
من این ماه از جهان نما ( پارس آنلاین ) گرفتم. الان یه طرح جدیدی گذاشته که داره 128 سه ماه را میده ماهی 3900 تومن یعنی سه ماهش مجموعا میشه 12 هزارتومن! به نظر من که خیلی به صرفه هست. سرعت دانلودش هم خیلی بهتر از سرعت اسمیش هست. ولی سرویس مخابرات فکر نکنم زیاد جالب باشه...

ho3in0861
25-07-2010, 11:49
من این ماه از جهان نما ( پارس آنلاین ) گرفتم. الان یه طرح جدیدی گذاشته که داره 128 سه ماه را میده ماهی 3900 تومن یعنی سه ماهش مجموعا میشه 12 هزارتومن! به نظر من که خیلی به صرفه هست. سرعت دانلودش هم خیلی بهتر از سرعت اسمیش هست. ولی سرویس مخابرات فکر نکنم زیاد جالب باشه...
ترافیک حجمیش چقدره؟

reza_rahimi_arak
25-07-2010, 14:05
ترافیک حجمیش چقدره؟
ماهی یه گیگ + دانلود رایگان شبانه

keivanpro
27-07-2010, 12:54
سلام دوستان
اینترنت وایمکس اراک راه اندازی شد
متن خبر را براتون می زارم

راه اندازی اینترنت پرسرعت بیسیم در 11 شهر/ جدول تعرفه ای وایمکس

مدیرعامل اپراتور وایمکس مبین نت گفت: سرویس اینترنت پرسرعت بیسیم در 11 شهر راه اندازی و تعرفه آن با سرعت ۱۲۸ کیلوبیت بر ثانیه با ۶ گیگابایت ترافیک ماهیانه ۲۰ هزار تومان و تعرفه این سرویس با ترافیک نامحدود ماهیانه ۴۰ هزار تومان تعیین شد.

وایمکس ماهیانه 20 هزار تومان

محمد تقی خاکی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به جدول تعرفه ای اینترنت پرسرعت بی سیم گفت: وایمکس مبین نت با سرعت ۲۵۶ کیلوبیت بر ثانیه و با ترافیک نامحدود به مبلغ ماهیانه ۲۰ هزار تومان به متقاضیان عرضه می شود و این سرویس با سرعت ۵۱۲ کیلوبیت بر ثانیه و ۲۵ گیگابایت ترافیک ماهیانه ۴۰ هزار تومان و با ترافیک نامحدود ماهیانه ۶۰ هزار تومان خواهد بود.

وی گفت: اشتراک وایمکس مبین نت با سرعت یک مگابیت بر ثانیه و ترافیک نامحدود نیز ماهیانه ۶۰ هزار تومان هزینه در بردارد.

جدول طرح های ماهیانه پیش پرداخت

مصرف

سرعت

محدودیت

هزینه اولیه (ریال )

هزینه ماهیانه (ریال)

خانگی

128Kbps

6GB

200/000

200/000

خانگی

128Kbps

نامحدود

200/000

400/000

شرکتی

256Kbps

5GB

200/000

200/000

شرکتی

512Kbps

25GB

200/000

400/000

شرکتی

512Kbps

نامحدود

200/000

600/000

شرکتی

1Mbps

نامحدود

200/000

800/000

هزینه اولیه بابت فعال سازی ، نصب و تحویل است . در صورت پیش پرداخت 5 ماه هزینه ماهیانه وایمکس ، ماه ششم همان طرح رایگان است و در صورت پیش پرداخت 9 ماه، هزینه سه ماه طرح انتخابی رایگان خواهد بود. در همین حال ترافیک مصرف شده وایمکس مبین نت در ساعت 2 تا 8 صبح و جمعه ها رایگان خواهد بود.

راه اندازی وایمکس در 11 شهر کشور

خاکی با اشاره به آغاز عرضه تجاری سرویس وایمکس مبین‌نت در ۱۱ شهر کشور اظهار داشت: متقاضیان می تواند در شهرهای اراک، اردبیل، ایلام، بابل، بجنورد، بیرجند، خرم آباد، سمنان، سنندج، شهرکرد و یاسوج از اینترنت پرسرعت بی سیم استفاده کنند که امکان ثبت نام اینترنتی نیز فراهم است.

وی با بیان اینکه شرکت مبین نت در سال 87 به عنوان برنده مزایده وایمکس در سراسر کشور انتخاب شد گفت: این شرکت در سال 87 با هدف ارائه خدمات در بخش اینترنت پرسرعت بر مبنای تکنولوژی وایمکس ایجاد شد و در اسفند ماه 87 موفق به اخذ پروانه در تمامی استان‌ها شد که حق لایسنس ارائه خدمات آن 108 میلیارد تومان بود که 40 درصد آن نقدا پرداخت شد و مابقی در اقساط 6 ساله پرداخت می‌شود.

خاکی با بیان اینکه شرکت مبین نت براساس پروانه موظف بود تا آذر ماه سال 88 حدود 80 درصد مراکز استان‌های کشور را تحت پوشش قرار دهد که این اقدام انجام شده است ادامه داد: طبق این پروانه اپراتور سراسری وایمکس مبین نت در سال دوم فعالیت خود باید ۹۰ شهر به مجموعه شهرهای تحت پوشش بیافزاید و تا سال ۹۰ نیز این میزان باید به ۳۷۹ شهر افزایش یابد.

مدیرعامل شرکت مبین نت افزود: برنامه اولیه پوشش کشوری وایمکس با ۳۰۰ سایت BTS آغاز شد و در ۱۱ شهری که این شبکه راه‌اندازی شده نصب سایت‌ها طبق برنامه انجام شده و در مابقی شهرها نیز درصدد اخذ مجوز نصب دکل هستیم.

خاکی با اشاره به تاخیر پیش آمده در افتتاح رسمی شبکه وایمکس اپراتور سراسری وایمکس گفت: برنامه اولیه برای افتتاح این شبکه خرداد ماه سال جاری بود اما برای آنکه کیفیت شبکه به اندازه قابل قبولی برسد راه اندازی شبکه با مقداری تاخیر انجام شد.

مشکل فنی خاصی در ارائه وایمکس وجود ندارد

وی با تاکید بر اینکه در ۱۱ شهری که شبکه وایمکس راه‌‌اندازی شده از لحاظ فنی مشکل خاصی وجود ندارد افزود: سعی‌ بر این است که به بخش نرم‌افزاری و توسعه آن توجه خاصی شود تا بتوان سرویس‌های ارزش افزوده روی این شبکه ارائه کرد و تنوع محصول داشت.

به گفته مدیرعامل وایمکس مبین‌نت، در این مرحله فقط سرویس اینترنت پرسرعت بی سیم روی شبکه وایمکس ارایه می‌شود و پس از تامین سازو کار عرضه سرویس‌های دیگر نسبت به ارایه تلفن اینترنتی (VoIP) و شبکه مجاری (---) اقدام خواهد شد.

مدیرعامل شرکت مبین نت با بیان این‌که بدون شک سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی اجازه کار و بهره‌برداری از شبکه و سینگالی که به لحاظ فنی و سلامتی تایید نشده باشد را مورد تایید قرار نمی‌دهد به مهر گفت:‌ بعد از تایید سازمان تنظیم مقررات پروانه صادر می شود و سازمان انرژی اتمی نیز براساس مشخصاتی تجهیزات را تست می‌کند.

سهامدار شدن همراه اول در مبین نت هنوز اتفاق نیافتاده است

خاکی در مورد واگذاری ۴۰ درصد سهام شرکت مبین‌نت به همراه اول با بیان اینکه سهامدار 60 درصد مبین نت، شرکت گسترش الکترونیک مبین ایران است گفت:‌ قرار شد 40 درصد از سهام از کل شرکت به همراه اول داده شود و مذاکراتی نیز صورت گرفته و با توجه به این که ما باید تغییر سهامدار را به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی منعکس کنیم این کار از اواخر اردیبهشت ماه انجام شد و اگر سازمان تنظیم مقررات این کار را مغایر مقررات بداند باید به ما اعلام کند و از طرفی تغییر سهامدار زمانی رسمی می‌شود که در دفتر ثبت شرکت‌ها ثبت شده و در روزنامه رسمی به ثبت برسد که این اتفاق نیفتاد چون نظر سازمان تنظیم مقررات در این زمینه حکم می‌کند.

وی گفت: شرکت ارتباطات مبین نت به شبکه ‌سراسری خود نه تنها به عنوان ارائه‌ دهنده‌ خدمات اینترنت پرسرعت، بلکه به عنوان یک شبکه وسیع مبتنی بر IP در سطح کشوری با نقاط دسترسی در بیش از 100شهر می‌نگرد که این به معنای قابلیت ارائه خدماتی با ارزش افزوده در مقیاس کلان است.

وایمکس بهبود دهنده وضعیت کنونی باند پهن

به گزارش مهر، پروانه وایمکس ۱۱ اسفند ماه سال ۸۷ از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به 4 شرکت مبین نت، ایرانسل، اسپادان و رایانه دانش گلستان اعطا شد و براساس آن دارندگان پروانه موظف شدند تا ۹ ماه بعد از دریافت پروانه، شبکه خود را راه‌اندازی کنند.

وایمکس عبارت است از فناوری ارتباطات بی سیم از طریق امواج رادیویی که از مرکز خدمات ‌دهنده به محل دریافت‌کننده منتقل می‌شود.

وایمکس با ویژگی‌هایی از قبیل سهولت دسترسی، پهنای باند وسیع، ظرفیت بالای خدمات‌دهی و پوشش شبکه رادیویی، عملکرد مناسبی را در کارنامه خود به ثبت رسانده است.

وایمکس جزء شبکه‌های بی سیم شهری محسوب می شود و به راحتی می‌تواند به وسیله ایستگاه‌های خود، منطقه وسیعی را تحت پوشش قرار دهد و به این ترتیب امکان استفاده از اینترنت پرسرعت را برای سازمان‌ها، شرکت‌های تجاری و منازل مسکونی فراهم آورد.

فناوری وایمکس در حال بهبود بخشیدن به وضعیت کنونی باند پهن است. این فناوری می‌تواند امکان دسترسی به خدمات باند پهن را برای مشترکان تجاری و غیرتجاری به صورت بی سیم فراهم کند؛ وایمکس علاوه بر انتقال داده از انتقال صوت و تصویر با حجم بالا نیز به خوبی پشتیبانی می‌کند.

منبع خبرگزاری مهر

1389/5/4
می تونید از اینجا هم خبر را بخونید

gigi_alex
28-07-2010, 17:50
جمع آوری خط مخابرات هزینه ای دارد؟؟

Arak_fx
28-07-2010, 23:11
من قبلا نود درصد سر و کارم با سایت سرمایه بود ولی الان خیلی وقته دیگه حال سر زدن به هیچ کدومشونو ندارم
چند ماهی یک بار به سرمایه سر می زنم . بقیه سایت ها هم که دیگه اصلا نمی رم
اواخر کلا با سایت سرمایه سر مسائل سیاسی و سانسور احمقانشون به مشکل خوردم
یک مشت بچه را کرده مدیر سایت با اون وضعیت حیف وقت که تو اون سایت بزاری

من اوایل سرمایه می نوشتم که با یکی از مدیرانشون زدیم به پر هم و بچه ها هم شاهد بودند که مدیرشون مقصر بود . اما مدیر کل سایت سرمایه آیدی من را بن کرد و بعد از مدتی آدیم را به دلیل فشار افکار عمومی باز کردند . بعد از مدتی دوباره آیدی مرا بن کردند و من هم کلا سایت سرمایه نرفتم و رفتم سایت قیمت ها و اونجا مدیر بخش CFD و بورس تهران هم شدم و بعد از مدتی از مدیریت کنار کشیدم و الان فقط توی قیمت ها و سایت تالار بورس پست می زنم . چند ماه هم برای یک شرکت در دبی تحلیل های طلا را در قبال مبلغی انجام می دادم .

کلا سرمایه فکر تبلیغات هست و دیگه خبری از اون سایت پر بار قدیمی نیست و الان قیمت ها زده روی دست سرمایه یا اینکه اعضای کمتری داره .

keivanpro
30-07-2010, 16:51
سلام
دوستان شماره حسابی که باید هر ماه هزینه شارژ مخابرات را به اون واریز کرد را دارید؟
باید به نام مخابرات استان مرکزی واریز کنیم؟

miladddd
31-07-2010, 17:04
آقا یه سوال بی ربط به تاپیک
چون اراکیم اینجا میپرسم
کسی از وایمکس مبین نت (با نمایندگی گذرگاه) گرفته تاحالا؟
آخه میخوام بگیرم ولی شک دارم

ho3in0861
01-08-2010, 16:05
امروز صبح چراغ adsl ام روشن میشد ولی موقع کانکت ارور734 میداد الان دوباره کانکت شدم کانکت شد ولی هیچی بالا نمیومد یه کانکشن جدید ساختم درست شد مال شما اینجوری نشده بود؟

wiliam.wallace
02-08-2010, 10:26
آره وايمكس مبين نت اراك هم در مرحله راه اندازي هستش
ولي كلآ يه سري مزايا داره و يه سري معايب
براي كساني كه خط شون فيبر نوري يا PCM هست كه بهترين سرويس حساب مي شه نسبت به قيمتش
ولي براي كساني كه خط مسي دارن جاي فكر داره
مخصوصآ افرادي كه بازي هاي انلاين مي كنن تكنولوژي وايرلس يا وايمكس به دليل پينگ تايم بالا به درد اونها نمي خوره
البته هنوز تجربه وايمكس در ايران به صورت عملي اونقدر ها تست نشده ولي احتمال قطعي در وايمكس به مراتب بيشتر از خطوط مسي هستش
اگه وايمكسي خوب باشه ايرانسله، به نظر من مبين نت با اينكه مديرانش بازنشسته هاي شركت زير ساخت هستند ولي فكر نمي كنم اونقدر كه ايرانسل به مشتري اهميت مي ده مبين نت هم بده

keivanpro
02-08-2010, 21:54
سلام دوستان
یک خبر خوب
وزیر مخابرات گفته که در حال نصب تجهیزاته اپراتور نسل چهارم it هستن و در آینده نزدیک اینترنت با سرعت حداقل 8 مگ به خونه ها می دن خبرش تو سایت تابناک هست
در ضمن این اپراتور بر مبنای فیبر نوری اینترنت می ده و گفته متقاضیان می تونن در خواست بدن تا در منزل براشون فیبر نوری بکشن
اگر اطلاعات بیشتری در این مورد دارید اینجا به اشتراک بزارید

keivanpro
03-08-2010, 15:46
سلام
دوستان شماره حسابی که باید هر ماه هزینه شارژ مخابرات را به اون واریز کرد را دارید؟

gigi_alex
04-08-2010, 11:43
سلام

از دفتر پستی بپرس.

---------- Post added at 12:43 PM ---------- Previous post was at 12:42 PM ----------

من که میخوام درخواست جمع آوری خطو بدم.
خیلی سرعتش آشغال شده.
کسی نمیدونه که جمع آوری خط هزینه داره یا نه ؟؟؟؟؟؟؟

Quentin
04-08-2010, 14:07
من که میخوام درخواست جمع آوری خطو بدم.
خیلی سرعتش آشغال شده.
کسی نمیدونه که جمع آوری خط هزینه داره یا نه ؟؟؟؟؟؟؟

باید از خود مخابرات (همون جا که ازش سرویس می گیری) بپرسی...

ho3in0861
04-08-2010, 17:31
سرعت من که پایین نیومده یه ذره هم بیشتر شده

Doublex
04-08-2010, 18:07
پس از مدتی اومدم واجب میدونم یه چیزی به همه هم استانی های خودم بگم ...
شما دوستانی که از مخابرات سرویس میگیرن و یه جورایی دلتون به قیمت کمش خوشه عرضم خدمتتون بحث من خدماتش نیست بلکه مهم تر از اون مسائل حاشیه ای هست ...
مشاهده شده این مخابرات تازه واگذار شده به سپاه با این سرویس های افتضاح خود داره تمام سیستم ها رو تجسس میکنه .
دقت کنین کدوم سایت میرین چی دانلود میکنین چون هرجایی میرین و هرچیزی دانلود میشه توسط بسیجی ها داره رویت میشه و شمارو چک میکنن پس فردا که شلوغ شد تا به خودتون میاین نصف شب کت بسته تو ماشین ضد شورش قرار دارین و میرین یه راست تو اطلاعات ... این حرف من دروغ نیست به هیچ عنوان هم شوخی نمیکنم ... دوستم در یکی از شرکتای سرویس دهنده اینترنت کار میکنه .. مخابرات موظف کرده سیستم هایی خریداری کنن که یوزرهاشون رو 24 ساعته چک کنه کجا میرن چی میگیرن و یه نسخه از اطلاعات رد و بدل شده رو در سرورهاشون داشته باشن ... دقت کنین

gigi_alex
04-08-2010, 22:45
پس از مدتی اومدم واجب میدونم یه چیزی به همه هم استانی های خودم بگم ...
شما دوستانی که از مخابرات سرویس میگیرن و یه جورایی دلتون به قیمت کمش خوشه عرضم خدمتتون بحث من خدماتش نیست بلکه مهم تر از اون مسائل حاشیه ای هست ...
مشاهده شده این مخابرات تازه واگذار شده به سپاه با این سرویس های افتضاح خود داره تمام سیستم ها رو تجسس میکنه .
دقت کنین کدوم سایت میرین چی دانلود میکنین چون هرجایی میرین و هرچیزی دانلود میشه توسط بسیجی ها داره رویت میشه و شمارو چک میکنن پس فردا که شلوغ شد تا به خودتون میاین نصف شب کت بسته تو ماشین ضد شورش قرار دارین و میرین یه راست تو اطلاعات ... این حرف من دروغ نیست به هیچ عنوان هم شوخی نمیکنم ... دوستم در یکی از شرکتای سرویس دهنده اینترنت کار میکنه .. مخابرات موظف کرده سیستم هایی خریداری کنن که یوزرهاشون رو 24 ساعته چک کنه کجا میرن چی میگیرن و یه نسخه از اطلاعات رد و بدل شده رو در سرورهاشون داشته باشن ... دقت کنین

دقیقا تائید میشه.

من این خبر رو از یکی از مدیران مخابرات شنیدم.

پس جدی بگیرید.

همه از مخابرات بیاید بیرون.

---------- Post added at 11:42 PM ---------- Previous post was at 11:40 PM ----------

باید از خود مخابرات (همون جا که ازش سرویس می گیری) بپرسی...

اتفاقا پرسیدم.
یارو گفت مگه adsl هم جمع آوری داره !!

خیلی منگلن

---------- Post added at 11:45 PM ---------- Previous post was at 11:42 PM ----------

سرعت من که پایین نیومده یه ذره هم بیشتر شده

یه تست جدید بزار ببینیم
این آخرین تست منه :

ho3in0861
05-08-2010, 11:14
من که سایت سیاسی زیاد نمیرم ترسی هم ندارم ولی اونا که بی کار نیستن دونه دونه مارو چک کنن اگر به کسی شک کنن شاید...ولی در کل adsl مخابرات خیلی سرعت بدی داره از شرکتا بگیری بهتره درسته یکم قیمتش بالاست ولی حداقل 5-6 برابر سرعت دانلودش بیشتره اینم تست من اینجا که از بیشتر شدن سرعت نشون نمیده ولی تو idm یکم بیشتر شده.

bandwidthplace.com
Download Speed: 95 kbps (11.9 KB/sec transfer rate)
Upload Speed: 88 kbps (11 KB/sec transfer rate)
2010/08/05 12:14:02

ho3in0861
05-08-2010, 14:02
کسی تاحالا ترافیک حجمیش تموم شده؟

gigi_alex
05-08-2010, 15:49
کسی تاحالا ترافیک حجمیش تموم شده؟

مال من که تموم نشده .
با اینکه دانلود زیادی هم داشتم. ماله من شنبه 2 ماهم تموم میشه .

من شنبه درخواست جمع آوریی adsl رو میدم.

mojtaba_sa
05-08-2010, 18:51
سلام همشهری های عزیز
من که کلا adsl رو جمع کردم از بسته های نامحدود ایرانسل استفاده میکنم 3 روز گرفتم 1/5 گیگ دانلود داشتم.
سرعت دانلودم از 15 تا 25 متغیره

ho3in0861
05-08-2010, 19:32
مال من که تموم نشده .
با اینکه دانلود زیادی هم داشتم. ماله من شنبه 2 ماهم تموم میشه .

من شنبه درخواست جمع آوریی adsl رو میدم.

فکر کنم نامحدود باشه منم زیاد دانلودیدم ولی تموم نشده شاید مثله قضیه اس ام اس های سیمکارت های اعتباری همراه اول شده...:31:

niceboy25
06-08-2010, 23:50
سلام.بچه ها کسانی که از شاتل استفاده می کنند نظرشون چیه؟هم راجع به قیمت هم کیفیت و حجم در قیاس با دیگر شرکت ها.
دوستان به وبلاگ من هم سر بزنید.وبلاگ حقوقدانان اراک هم مطالب حقوقی هم مطالب غیر حقوقی جالبه.آدرس را واستون گذاشتم.

gigi_alex
07-08-2010, 11:49
سلام.بچه ها کسانی که از شاتل استفاده می کنند نظرشون چیه؟هم راجع به قیمت هم کیفیت و حجم در قیاس با دیگر شرکت ها.
دوستان به وبلاگ من هم سر بزنید.وبلاگ حقوقدانان اراک هم مطالب حقوقی هم مطالب غیر حقوقی جالبه.آدرس را واستون گذاشتم.

من که خودم از شاتل استفاده نکردم.
ولی چنتا از دوستانم که دارن. اصلا راضی نیستن.

gigi_alex
08-08-2010, 13:13
سلام بچه ها
من دیروز مهلت adsl تموم شد. ولی هنوز میتونم به اینترنت وصل بشم.
رفتم ت.ی سایت مخابرات دیدم اینو نوشته :

تمام سرویس های فوق به صورت پیش پرداخت دایر می گردد و سرویس می تواند از طریق صورتحساب دوره تلفن تمدید گردد.

یعنی به صورت خودکار تمدید میشه. بعد هزینش میاد روی فیش تلفن

PeS
09-08-2010, 09:18
منم میرم میدم جمع کنن 10 روز دیگه مونده
سرعت افتتضاح شده من مرکز شهید علیزاده هستم مثل اینکه خیلی واگذار داشتن
محدودیت پهنا باند نداره مثل تهران که نامحدود میده
فعلا اینطوریه

Arak_fx
09-08-2010, 12:14
سلام

من احتمالا برای ماه بعد از EDGE modem برای لپتاپ استفاده میکنم تا بتونم همه جا با اینترنت ایرانسل کانکت بشم . گذرگاه ماهی یک گیگ ترافیک کم میارم . نمی صرفه دیگه .

90 تومان میدم مودم EDGE
10 تومان هم هر ماه اینترنت ایرانسل بدون محدودیت

الان گذرگاه 23500 میدم برای پهنای باند 256 با ترافیک 5 GB و سرعت دانلود 30-34 KB . هر گیگ ترافیک اضافه هم 8500 تومان می گیرند !!! اواخر ماه هم دیگه شارژ ماه جدید را انجام نمیدهند و تازه به جای اینکه راستشو بگن فکر میکنن با بچه طرف هستند و میگن دیگه نرم افزارمون اجازه شارژ از چند روز مونده به پایان مهلت تمدید را نمیده :27: . احتمالا از ماه دیگه شارژ نخواهم کرد .

گذرگاه هیچ وقت قطع شدنی که از جانب خودشون هست را گردن نمی گیره حتی وقتی trace می زنی می بینی قطعی از خودشون هست ! . همیشه اولین نفر در مرکز علیزاده که اعلام قطعی میکنه من هستم چون اکثرا آنلاینم . مصرف اینترنتم در ماه بین 350-300 ساعت است .

اون دوستی هم که می خواست ببینه خالی کردن پورت هزینه ای داره : دوست عزیز هزینه ای نداره و بعد از چند روز که شارژ نکنی خودشون خالیش می کنند اما اگر حساب کنیم که مخابرات بی در و پیکر باشه و پورت را خالی نکنند . درخواست بهشون میدی و خالی می کنند . هیچ هزینه ای هم نباید بگیرند .

پی نوشت : ناظر جان برادر من این آیدی ما را لطفا فعال کنید . این محدودیت ها برای کسانی هست که ازشون در اینترنت هیچ ردی نیست . من که ردم همه جا هست و مدیر و ناظر چند سایت بودم :11:

Doublex
09-08-2010, 17:53
شاتل افتضاح هست .... از دیشب تا یکی دوساعت پیش قطع بود آخر واسه یکی از اپراتورهای خانومش نامه نوشتم و بجای همه دوستان فحش و بدو بیراه نثارش کردم ... بدبخت جا خورد بود ... :31:

حقشونه ماله حروم خوردن نداره ...
همش قطعی ...بسه دیگه ...اینترنت شاتل افتضاح

turokpooria
15-08-2010, 10:21
سلام ببخشید تا حالا کسی از گذرگاه با ترافیک 3 گیگ ساعت 2تا 7 دانلود داشته؟ چون من دیشب زدم فقط تو 5 ساعت 80 مگابایت دانلود کرده بود.

keivanpro
15-08-2010, 21:57
سلام بچه ها
من دیروز مهلت adsl تموم شد. ولی هنوز میتونم به اینترنت وصل بشم.
رفتم ت.ی سایت مخابرات دیدم اینو نوشته :

یعنی به صورت خودکار تمدید میشه. بعد هزینش میاد روی فیش تلفن

سلام
آقا مرسی که خبر دادی
من نمی دونستم رفتم پولشو ریختم به حساب تکلیف ما چیه این وسط؟برای ما دیگه رو قبض نمی یاد؟

Doublex
17-08-2010, 17:17
:5: :10:اینترنت ایران = افتضاح

Arak_fx
20-08-2010, 06:53
ما در ایران اینترنت نداریم میشه گفت در مقایسه با جهان باید به این چیزی که داریم بگیم تر تر نت !

Arak_fx
20-08-2010, 06:55
راستی بچه های اراک این فوروم برای من گاهی ف ی ل ت ر است . برای شما هم همینطوره ؟

psat
20-08-2010, 12:03
راستی بچه های اراک این فوروم برای من گاهی ف ی ل ت ر است . برای شما هم همینطوره ؟

سلام.
نه فقط آدرس .netش فیلتره ولی این همیشه واسه من بازه.
راستی داداش یه لطف کن یه نگاه به پیام خصوصیات بنداز.
با تشکر.

ho3in0861
20-08-2010, 16:29
از این آدرس استفاده کن
forum.p30world.ir

kortol
20-08-2010, 17:38
به به من بعد از مدت ها که این فروم فیلتر شد و یه سری مسائل دیگه که توی انجمن های بازی رخ داد دیگه به این جا سر نزدم...........خوب وضعیت چطوریه................اونایی که از مخابرات می گرفتن راضی هستند؟؟
اونهایی که از گذرگاه شبانه می گرفتند چی راضی هستند؟؟؟

شاتل رو که تکلیفش روشنه توی اراک من ندیدم تا حالا کسی ازش راضی باشه و بگه که خوبه................

amin_g_p
20-08-2010, 18:08
به به من بعد از مدت ها که این فروم فیلتر شد و یه سری مسائل دیگه که توی انجمن های بازی رخ داد دیگه به این جا سر نزدم...........خوب وضعیت چطوریه................اونایی که از مخابرات می گرفتن راضی هستند؟؟

شاتل رو که تکلیفش روشنه توی اراک من ندیدم تا حالا کسی ازش راضی باشه و بگه که خوبه................

من تا وقتی شاتل بودم از سرعتش در روزانه که راضی بودم و در شبانه به جز یکی دو شب در ماه که سرعت کمی بد می شد بقیش همش 60 ثابت بود ولی بدیش این بود که چه 128 می گرفتی چه 256 چه 512 همش یکی بود 512

psat
20-08-2010, 18:47

سلام.خسته نباشید.
والا من پست های شمارو خوندم.منم 128 نامحدود گذرگاه رو دارم و کاملا هم راضی هستم.
ولی خوب به نظر خودم سرعتم کمه.و الان قصد دارم که یا 256 و یا 512 ماهی 5 گیگ رو بگیرم.
ولی خوب از یه طرف هم میگم 5 گیگ شاید کم باشه.هرچند من اونطوری که شما گفتین دانلود ندارم.
میخواستم ببینم کسی بوده 512 ماهی 5 گیگ داشته باشه ؟اول اینکه سرعت دانلودش 64 هست یا نه و
اینکه 5 گیگ رو چقدر کم و یا اضافه میاره،البته استفاده ی معمولی.میترسم بگیرم و شبها که میخوام بذارم
واسه ی دانلود همین مشکلات افت سرعت و یا قطعی رو داشته باشم.

keivanpro
22-08-2010, 07:32
سلام.خسته نباشید.
والا من پست های شمارو خوندم.منم 128 نامحدود گذرگاه رو دارم و کاملا هم راضی هستم.
ولی خوب به نظر خودم سرعتم کمه.و الان قصد دارم که یا 256 و یا 512 ماهی 5 گیگ رو بگیرم.
ولی خوب از یه طرف هم میگم 5 گیگ شاید کم باشه.هرچند من اونطوری که شما گفتین دانلود ندارم.
میخواستم ببینم کسی بوده 512 ماهی 5 گیگ داشته باشه ؟اول اینکه سرعت دانلودش 64 هست یا نه و
اینکه 5 گیگ رو چقدر کم و یا اضافه میاره،البته استفاده ی معمولی.میترسم بگیرم و شبها که میخوام بذارم

سلام دوست عزیز
شما چطوری از گذرگاه 128 نامحدود گرفتید؟ آشنا بودن؟
من که هر چی صحبت کردم گفتن نمی دیم ، بیشتر این حرف ها تبلیغاته برای گذرگاه
من از مخابرات سرویس دارم سرعتش تعریفی نداره

fantasialive
22-08-2010, 08:07
من رفتم پيش يه بنده خدايي كه از مخابرات سرويس داشت، همينجوري اتفاقي رفتيم توي My Network Place ، داشتم شاخ در مي‌اوردم، كل كامپيوترهايي كه به ADSL مخابرات وصل بودن اون تو قابل مشاهده بود تازه بعضي از بندگان خدا Folder هاشون هم باز ميشد و توش رو مي‌شد ديد فايل هاش رو برداشت.

مخابرات امنيتت منو كشته.

آقايون فكر كردن با چهارتا DSLAM و سوئيچ ميشه اينترنت داد به مردم.

PeS
22-08-2010, 09:25
من رفتم پيش يه بنده خدايي كه از مخابرات سرويس داشت، همينجوري اتفاقي رفتيم توي My Network Place ، داشتم شاخ در مي‌اوردم، كل كامپيوترهايي كه به ADSL مخابرات وصل بودن اون تو قابل مشاهده بود تازه بعضي از بندگان خدا Folder هاشون هم باز ميشد و توش رو مي‌شد ديد فايل هاش رو برداشت.

مخابرات امنيتت منو كشته.

سلام
آقا اذیت نکن
من از روز اول از مخابرات سرویس داشتم و جون کارم طوری هست که روزی چند بار به My Network Place سر میزنم چنین جیزی نمیبینم
من خودم منتقد مخابرات هستم ولی این را قبول ندارم

psat
22-08-2010, 10:44
سلام دوست عزیز
شما چطوری از گذرگاه 128 نامحدود گرفتید؟ آشنا بودن؟
من که هر چی صحبت کردم گفتن نمی دیم ، بیشتر این حرف ها تبلیغاته برای گذرگاه
من از مخابرات سرویس دارم سرعتش تعریفی نداره

من سه سالی میشه که از گذرگاه سرویس دارم و الان هم فکر کنم نزدیک یک سال و نیم و یا دو سال باشه که 128نامحدود دارم.
شما کی رفتین این سرویس رو درخواست کردین ؟ دقیقا چی بهتون گفتن؟
من نمیدونم چرا خیلی ها علاقه به این سرویس دارن.واقعا سرعت کم بعد از یه مدت اعصابت رو میریزه بهم.

Arak_fx
22-08-2010, 13:44
سلام.خسته نباشید.

ترافیک قطعا کم میاری اگر مصرفت بالا هست . من که دانلود اصلا ندارم 5 گیگ کم میاد برام و تا به حال هیچ ماهی ترافیکم اضافه نیومده ! استفاده ماهیانه من بین 300 تا 350 ساعت است .
سرعت دانلود بین 30-34 متغیر هست . شب ها دانلود نداشتم و کلا میگم که دانلود نمیکنم .

یک خاطره ای هم بگم از ماجرای گرفتن پهنای باند 256 از گذرگاه :

من 3 سال بود از گذرگاه سرویس 64 نامحدود داشتم و مدام سرعتم افزایش پیدا می کرد و 2 سال ثابت روی 24 دانلود می کردم ! تا اینکه اسفند ماه که آمدند اکانت PPPOE نصب کردند سرعتم ناگهان اومد پایین و به 6-7 در دانلود رسید و زنگ زدم گفتند این چه سرویسی هست سرعتم خیلی اومده پایین . گفتند سرویست مگه چیه ؟ گفتم 64 . گفتند خب این سرعت برای همین سرویسه . من گفتم بابا من 2 سال روی 24 دارم دانلود می کنم ! تازه فهمیدند که از دستشون در رفته و به جای پهنای باند 64 روی یک پهنای باند در حد 192 قرار گرفته بودم :31:
دیدم سرعتش واقعا آشغاله دیگه سرویسم را عوض کردم و اومدم 256 با ترافیک 5 گیگ گرفتم که هر ماه هم ترافیکم کم میاد !!! :18:

psat
22-08-2010, 13:52
ترافیک قطعا کم میاری اگر مصرفت بالا هست . من که دانلود اصلا ندارم 5 گیگ کم میاد برام و تا به حال هیچ ماهی ترافیکم اضافه نیومده ! استفاده ماهیانه من بین 300 تا 350 ساعت است .
سرعت دانلود بین 30-34 متغیر هست . شب ها دانلود نداشتم و کلا میگم که دانلود نمیکنم .

یک خاطره ای هم بگم از ماجرای گرفتن پهنای باند 256 از گذرگاه :

من 3 سال بود از گذرگاه سرویس 64 نامحدود داشتم و مدام سرعتم افزایش پیدا می کرد و 2 سال ثابت روی 24 دانلود می کردم ! تا اینکه اسفند ماه که آمدند اکانت PPPOE نصب کردند سرعتم ناگهان اومد پایین و به 6-7 در دانلود رسید و زنگ زدم گفتند این چه سرویسی هست سرعتم خیلی اومده پایین . گفتند سرویست مگه چیه ؟ گفتم 64 . گفتند خب این سرعت برای همین سرویسه . من گفتم بابا من 2 سال روی 24 دارم دانلود می کنم ! تازه فهمیدند که از دستشون در رفته و به جای پهنای باند 64 روی یک پهنای باند در حد 192 قرار گرفته بودم :31:
دیدم سرعتش واقعا آشغاله دیگه سرویسم را عوض کردم و اومدم 256 با ترافیک 5 گیگ گرفتم که هر ماه هم ترافیکم کم میاد !!! :18:

من هم دقیقا سرعتم 64 بود و دانلودم روی 12 تا 14 فکر کنم اما از وقتی که شد 7 دیگه قابل تحمل نبود.اونم با مبلغ 25000 تومان در ماه.:18:
ولی وقتی پارس آنلاین تعرفه های جدیدشو دادو شاتل هم اومد دیگه اینا هم سعی کردن یه تجدید نظری بکنن توی قیمتها و سرویس هاشون.
والا هنوز هم شک دارم ولی خوب از یه طرف الان واقعا سرعتم کم هست.

kortol
22-08-2010, 16:46
خو ب من که الان برای خونه یه 10 ماهی هستن که 128 نامحدود از گذرگاه دارم.............قبل از اون هم 3 سال برای شرکت و 2 سال برای آموزشگاه داشتن و الان دیگه اینترنت جلوم کم آورده.......کلا اینقدر دانلود کردم که یه هارد 500 از فیلم و بازی و چیزای دیگه دارم............الان هم که با 128 نامحدود دارم COD MW2 آن لاین می زنم و حالش رو می برم.............قبلا یه ماهی 512 محدود شاتل داشتم .......توی یه ماه 20 گیگ مصرف دانلود داشتم...............الان با 128 تقریبا ماهی 25 الی 28 گیگ دانلود دارم............کلا سیستم 24 ساعته روشن هست و 3 روزی یه بار reset میشه یا یه 5 دقیقه خاموش میشه................برای من که خیلی خوب و عالی بوده.نیازی هم به سرعت بالاتر ندارم........

turokpooria
22-08-2010, 18:15
با سلام من یه سرویس 3 گیگ 256 از گذر گاه گرفتم سر هفته تموم شد و حالا میخام عوضش کنم این 512 نامحدود شبانه چجوریه من از بعضیا پرسیدم میگن سرعتش پایینه ممنون میشم راهنمایی کنید

fantasialive
22-08-2010, 18:34
سلام
آقا اذیت نکن
من از روز اول از مخابرات سرویس داشتم و جون کارم طوری هست که روزی چند بار به My Network Place سر میزنم چنین جیزی نمیبینم

منم اولش که بهم گفتن باور نکردم، ولی رفتم با چشمای خودم دیدم، توی مرکز باهنر بود.

Macushla
22-08-2010, 19:14
با سلام من یه سرویس 3 گیگ 256 از گذر گاه گرفتم سر هفته تموم شد و حالا میخام عوضش کنم این 512 نامحدود شبانه چجوریه من از بعضیا پرسیدم میگن سرعتش پایینه ممنون میشم راهنمایی کنید

64 ثابته
تقريبا تو 12 ساعت 2.5 گيگ يا يه كمي بيش تر ميتوني دانلود كني .

psat
22-08-2010, 21:35
خو ب من که الان برای خونه یه 10 ماهی هستن که 128 نامحدود از گذرگاه دارم.............قبل از اون هم 3 سال برای شرکت و 2 سال برای آموزشگاه داشتن و الان دیگه اینترنت جلوم کم آورده.......کلا اینقدر دانلود کردم که یه هارد 500 از فیلم و بازی و چیزای دیگه دارم............الان هم که با 128 نامحدود دارم COD MW2 آن لاین می زنم و حالش رو می برم.............قبلا یه ماهی 512 محدود شاتل داشتم .......توی یه ماه 20 گیگ مصرف دانلود داشتم...............الان با 128 تقریبا ماهی 25 الی 28 گیگ دانلود دارم............کلا سیستم 24 ساعته روشن هست و 3 روزی یه بار reset میشه یا یه 5 دقیقه خاموش میشه................برای من که خیلی خوب و عالی بوده.نیازی هم به سرعت بالاتر ندارم........

من نمیدون شما چیکار میکنید آخه.خوب میشه همون دانلودهارو شب انجام داد.
فکر نمیکنم این ترافیک رو بشه با وب گردی تموم کرد.دانلودهارو هم میشه شب انجام داد.
من خیلی شک دارم نمیدونم چکار کنم.

psat
22-08-2010, 23:53
من توی خود اکانتم تو سایت گذرگاه که آمار گرفتم و همینطور با برنامه ی خودم نهایت میزان ترافیک ماهم 6 گیگ بوده که توی
اون ماه یه ویندوز 7 گرفتم و با چندتا دانلود دیگه.حالا واقعا نمیدونم دوستانی که از میزان ترافیک گله دارند مصرفشون خیلی
بیشتر از من هست و یا اینکه مشکل جای دیگست.
من هم در ماه حدود 350 ساعت کانکت هستم ولی خوب در روز بنظر شما میشه با وبگردی متوسط 166 مگابایت مصرف کرد؟
بدون هیچ دانلود فایل بزرگی منظورمه.کاش دوستانی که سرویس محدود از هر شرکتی دارند بگن در ماه حدود مصرفشون
چقدر هست و بیشتر هم چه کاری انجام میدن.
هرچند میدونم به مصرف و نوع کاربری ربط داره ولی شاید بیشتر شدن سرعت هم تاثیر داشته باشه و آدم رو وسوسه کنه
و دانلودش بره بالاتر ولی از یه طرفم میگم هرچیزی که بخوام بگیرم نهایتا میتونم شب ها بگیرم.اما با این توصیفی که همه از
این سرویس ها کردند و گفتن که ترافیک کم میارن من دارم شک میکنم.
ممنون میشم یکی لطف کنه و به سوالام پاسخ بده.

turokpooria
23-08-2010, 08:16
من توی خود اکانتم تو سایت گذرگاه که آمار گرفتم و همینطور با برنامه ی خودم نهایت میزان ترافیک ماهم 6 گیگ بوده که توی
اون ماه یه ویندوز 7 گرفتم و با چندتا دانلود دیگه.حالا واقعا نمیدونم دوستانی که از میزان ترافیک گله دارند مصرفشون خیلی
بیشتر از من هست و یا اینکه مشکل جای دیگست.
من هم در ماه حدود 350 ساعت کانکت هستم ولی خوب در روز بنظر شما میشه با وبگردی متوسط 166 مگابایت مصرف کرد؟
بدون هیچ دانلود فایل بزرگی منظورمه.کاش دوستانی که سرویس محدود از هر شرکتی دارند بگن در ماه حدود مصرفشون
چقدر هست و بیشتر هم چه کاری انجام میدن.
هرچند میدونم به مصرف و نوع کاربری ربط داره ولی شاید بیشتر شدن سرعت هم تاثیر داشته باشه و آدم رو وسوسه کنه
و دانلودش بره بالاتر ولی از یه طرفم میگم هرچیزی که بخوام بگیرم نهایتا میتونم شب ها بگیرم.اما با این توصیفی که همه از
این سرویس ها کردند و گفتن که ترافیک کم میارن من دارم شک میکنم.
ممنون میشم یکی لطف کنه و به سوالام پاسخ بده.

شما میگید شبانه ولی من سه شب این کار رو امتحان کردم:
شب اول مدام قطع میشد
شب دوم از ساعت 2 شب تا 7 صبح جمعا 30 مگ دانلود کرد
شب سوم هم مثله دومیه بود
منظورم اینه که انقدر سرعتش کمه که بداد نمیرسه اینا جایی نمی خوابن که آب زیرشونو بگیره

Arak_fx
23-08-2010, 11:17
من ترافیک 6 گیگ ماهیانه برام کفایت میکنه . من دانلودزیادی ندارم و فقط گاهی موزیک دانلود میکنم اون هم خیلی کم اما از یوتیوب کلیپ می بینم گاهی و وبگردیم هم زیاد هست .

سرعت بالا = صرفه جویی در وقت = مصرف بیشتر

psat
23-08-2010, 14:43
شما میگید شبانه ولی من سه شب این کار رو امتحان کردم:
شب اول مدام قطع میشد
شب دوم از ساعت 2 شب تا 7 صبح جمعا 30 مگ دانلود کرد
شب سوم هم مثله دومیه بود
منظورم اینه که انقدر سرعتش کمه که بداد نمیرسه اینا جایی نمی خوابن که آب زیرشونو بگیره

عجب شانسی داریم.نمیدونم والا.اینا که استاد کلاهبرداری هستن چون اگر مشکلی بود توی همه ی سرویس ها باید
ایجاد میشد ولی اینا مخصوصا دارن این کار رو برای سرویس های محدود انجام میدن.
دوست عزیز میشه شما لطف کنی اگر تونستی باز شب یه تستی بزنی ببینی هنوز اینطوری هست یا نه؟
چون من واقعا سرعتم کمه و داره اذیتم میکنه.هرچند توی ایران کلا بیخیال اینترنت بشی راحت تره.
بازم ممنون.

turokpooria
23-08-2010, 18:14
عجب شانسی داریم.نمیدونم والا.اینا که استاد کلاهبرداری هستن چون اگر مشکلی بود توی همه ی سرویس ها باید
ایجاد میشد ولی اینا مخصوصا دارن این کار رو برای سرویس های محدود انجام میدن.
دوست عزیز میشه شما لطف کنی اگر تونستی باز شب یه تستی بزنی ببینی هنوز اینطوری هست یا نه؟
چون من واقعا سرعتم کمه و داره اذیتم میکنه.هرچند توی ایران کلا بیخیال اینترنت بشی راحت تره.
بازم ممنون.

باشه امشب یه تست می کنم . مال شما چیه و چشه؟

psat
23-08-2010, 19:26
باشه امشب یه تست می کنم . مال شما چیه و چشه؟

من 128 نامحدود دارم و کیفیتم هم عالیه ولی همیشه دانلودم روی 16 هست و این سرعت برام دیگه خسته کننده شده.
والا من از توی سایت گذرگاه هم چک کردم دانلودم اونقدر نیست،میگم که کلا بیشترین مصرف ماهیانم 6 گیگ بوده.
گفتم اگر بشه سرعتم رو ببرم بالا و یه اکانت محدود بگریم چون دانلودهای زیادمم لینک مستقیم هست و میشه
گذاشت برای شب ولی وقتی شما گفتین شب اون مشکلات رو دارین باز یکم پشیمون شدم.در کل خیلی دوست دارم
سرعتم بیشتر بشه.
راستی شما کدوم مرکز مخابراتی هستین؟

psat
23-08-2010, 19:34
من ترافیک 6 گیگ ماهیانه برام کفایت میکنه . من دانلودزیادی ندارم و فقط گاهی موزیک دانلود میکنم اون هم خیلی کم اما از یوتیوب کلیپ می بینم گاهی و وبگردیم هم زیاد هست .

سرعت بالا = صرفه جویی در وقت = مصرف بیشتر

ببخشید شما هم شب ها سرعت دانلودتون رو چک کردین ؟
همون 32 بوده یا میاد پایین ؟ قطعی چی داشتین یا نه؟
ممنون میشم مرکز مخابراتیتون رو هم بگین.

turokpooria
24-08-2010, 07:44
من چک کردم مثه اینکه دزست بشو نیست

psat
24-08-2010, 09:19
من چک کردم مثه اینکه دزست بشو نیست

ای بابا عجب مساله ای شده.ممنون که تست کردین.
من دیروز با یکی از بچه های پشتیبانیشون صحبت کردم و گفت کسی همچین مشکلی رو مطرح نکرده.
حالا شما یه زنگ بزن بهشون 2227067 و به پشتیبانی بگو من این مشکل رو دارم.چون من که بهشون گفتم
اونا گفتن شب هم سرعت همونه و هم قطعی نداره.شما بهشون بگو،چون اونا موظف هستند پیگیری کنند
و مشکل شما رو حل کنند.بعدش ببین چی جواب میدن،اونوقت معلوم میشه قضیه چی هست.

kortol
27-08-2010, 18:28
دوست عزیز تنها کشوری که اینترنت نداره کره شمالی هستش ...........پس خوشحال باش چون ما هم به زودی مثل اونها خواهیم شد وقتی این چنین کشور هایی رو سر لوحه کارهامون قرار می دیم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

fariba60d
28-08-2010, 13:31
من Adsl رو از مخابرات گرفتم و واقعا خيلي بيخوده همش قطع ميشه و سرعت دانلود هم با idm به زور به 10 مي رسه تازه روند نزولي داره يعني همش 10 نيست از بايت شروع ميشه تا به 10 كيلو بايت برسه (128 رو گرفتم )

wichidika
28-08-2010, 18:56
سلام به برو بچ اراک یه خبری دیدم می خواستم بدونم حقیقت داره یا نه؟

مدير عامل شركت مخابرات استان مركزي:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
22 هزار پورت اينترنت پرسرعت در سطح استان مركزي نصب شد
خبرگزاري فارس: مديرعامل شركت مخابرات استان مركزي از نصب و راه‌اندازي 22 هزار پورت اينترنت پرسرعت در سطح استان مركزي خبر داد.

هومان محمودي امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اراك اظهار داشت: به منظور نصب و راه اندازي اين مراكز بيش از 3 ميليارد تومان هزينه شده است.
وي با بيان اينكه هزينه واگذاري اين سيستم بسيار ارزان بوده و در بسياري از نقاط استان قابل دسترسي است، تصريح كرد: اينترنت ارائه شده از 64 كيلو بايت در ثانيه تا 2048 كيلوبايت در ثانيه قابل عرضه است و متقاضيان مي‌توانند با ترافيك‌هاي مختلف از حداقل دوماه دوره اشتراك تا 12ماه نسبت به برقرار كردن اينترنت پرسرعت در منزل يا محل كار خود اقدام كنند.
مديرعامل شركت مخابرات استان مركزي با اشاره به راه‌اندازي اينترنت پرسرعت در تمامي روستاهاي متقاضي بيان داشت: در حال حاضر 62 هزار پورت اينترنت به صورت GSM در روستاها نصب شده است.
محمودي گفت: استفاده از اينگونه امكانات به ويژه در روستاها نقش بسيار موثري در اقتصاد خانواده‌هاي روستايي داشته و از مراجعه آنها به شهرها و به دنبال آن هزينه‌هاي رفت و آمد جلوگيري مي‌كند كه بايد در اين زمينه فرهنگ‌سازي لازم صورت گيرد.
محمودي در بخش ديگري از سخنان خود با اشاره به اجراي طرح سحر شركت مخابرات استان مركزي ويژه ايام ماه مبارك رمضان گفت: به مناسبت ماه رمضان شركت ارتباطات سيار بسته‌اي را با به عنوان هديه سحر به منظور مشتركان اعتباري مهيا كرده است كه شامل 100 دقيقه مكالمه و 100 پيام كوتاه است كه به مدت يك ماه از زمان فعال‌سازي از ساعت 24 تا 8 صبح قابل استفاده است.
وي تصريح كرد: با ارسال يك پيام كوتاه بدون متن به شماره 8900 راهنماي فعال سازي بسته هديه سحر در قالب پيام كوتاه براي مشتركين ارسال خواهد شد كه پس از دريافت پيام كوتاه راهنماي فعال سازي بسته در صورت ارسال عدد يك به همان شماره (8900) بسته فعال شده و پيام تاييد فعال سازي براي مشتركين ارسال مي‌شود.
انتهاي پيام/ي30/ب

نوشته دو مگ هم میدن راست هست؟

kortol
28-08-2010, 19:06
سلام به برو بچ اراک یه خبری دیدم می خواستم بدونم حقیقت داره یا نه؟

نوشته دو مگ هم میدن راست هست؟
.................................................. .................................................. ....
میدن اما نه با کاربرای خانگی..............گوبا با کارت دانشجویی هم نمی تونی بگیری!!!!!!!!!! سرویس های سرعت بالا رو به کسایی می دن که جواز کسب یا جواز تجاری شرکت یا آموزشگاه یا موسسه ای داشته باشند..........

پ.ن : اینترنت سرعت بالا می خوای چه کار مگه کارت با دایل آپ راه نمی افته .......!!!! سرعت بالا می خوای که بری توی سایت های بیگانه.... محارب بشی......فتنه گر بشی......!!!!! اصلا همون دایل آپ رو هم ازت می گیریم و سایت ها همه رو قیلتر می کنیم تا حالتون جا بیاد .........اینترنت می خواید چه کار ......برید بشینید سریال جراحت نگاه کنید.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Arak_fx
29-08-2010, 11:25
ببخشید شما هم شب ها سرعت دانلودتون رو چک کردین ؟
همون 32 بوده یا میاد پایین ؟ قطعی چی داشتین یا نه؟
ممنون میشم مرکز مخابراتیتون رو هم بگین.

بله شب ها هم سرعت ثابت هست . قطع شدن هم چند بار شب ها داشتم بعد از ساعت 1 . اما کلا خوب بوده .

مرکز مخابراتی علیزاده هستم

amin_g_p
29-08-2010, 17:02
پست حذف شود

kortol
30-08-2010, 14:10
ای بابا رعد و برق هم باعث اختلال در اینترنت شد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!

من مرکز باهنر هستم از گذرگاه اینترنت گرفتم دیروز هر 5 دقیقه یه قطع می شد آخر زنگ زدم گفت رعد برق زده تجهیزات رو ترکونده مشغول تعمیر هستیم ......................حلاصه از دیروز تا الان من اینترنت نداشتم به خاطر رعد و برق..................دوستانی که مرکز باهنر بودند هم این مشکل رو داشتند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟

turokpooria
31-08-2010, 10:18
این دختر که تو ساتیاست دمو دقیقه می خنده و متلک مینداره کسی میدونه اسمش چیه؟ خونش کجاست؟ شمارش چیه؟

kortol
31-08-2010, 13:36
D شماره هم می دن اینجا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!

دمت گرم گرفتی کارت تموم شده به ما هم بده ..............همشهری هستیم .....................................شوخی کردم..........ازین سوال ها اینجا نپرسید که که تاپیک رو می بندند.........همین جوری به خاطر اون دفعه که سایت مسدود شد کلی دارن پست ها رو چک می کنن............با یه همچین پست هایی هم برخورد میشه............

معلوم نشد چند نفر اینجا شبانه گذرگاه گرفتن!!!!!!!!!! یه آماری بدین ببینیم چند نفر هستند .؟؟؟؟ شاتلی ها چی هنوز هستند .........وضع چطوره خراب یا نه درست شده!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

turokpooria
31-08-2010, 23:16
این دختر که تو ساتیاست دمو دقیقه می خنده و متلک مینداره کسی میدونه اسمش چیه؟ خونش کجاست؟ شمارش چیه؟

اکه دارید بدید کار دارم

turokpooria
02-09-2010, 21:06
بیاین اینجا سر بزنید دارن می بندنشا

kortol
02-09-2010, 21:29
بیاین اینجا سر بزنید دارن می بندنشا
.................................................. .................................................. ................
کجا رو دارن می بندند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! کجا بیام سر بزنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟

turokpooria
03-09-2010, 08:42
همین یه دونه تاپیکرو دارن اراکیها

masoud93
03-09-2010, 13:32
بابا این پارس آنلاین یه 2 ماهی هست مسخرش رو در آورده.

من اینترنت 512 دارم و قبل ار تابستون و ماه اول تابستون شب ها حتی سرعت بیشتر از 512 بهم میداد ولی الان یه یکی دوماهی هست که شبا بهم سرعت 20 کیلوبایت در ثانیه میده و اومده رو اعصابم در صورتی که باید 64 کیلو بایت بده(40 کیلو هم بده من راضی هستم)

می خواستم ببینم بقیه هم همین مشکل رو دارن یا فقط مشکل بنده هست ؟

Quentin
03-09-2010, 15:20
بابا این پارس آنلاین یه 2 ماهی هست مسخرش رو در آورده.

من اینترنت 512 دارم و قبل ار تابستون و ماه اول تابستون شب ها حتی سرعت بیشتر از 512 بهم میداد ولی الان یه یکی دوماهی هست که شبا بهم سرعت 20 کیلوبایت در ثانیه میده و اومده رو اعصابم در صورتی که باید 64 کیلو بایت بده(40 کیلو هم بده من راضی هستم)

می خواستم ببینم بقیه هم همین مشکل رو دارن یا فقط مشکل بنده هست ؟
من از رزنت سرویس میگیرم، شبها سایت هم بالا نمیاد!

wiliam.wallace
04-09-2010, 11:29
بچه ها شاتل تمام سرویس های ART شو نامحدود کرده:8:
الان 128 نا محدود ماهی 28 تومنه
اینم خبر مستند ش :
خبر خوش برای مشتریان سرویس‌های آرت شاتل

علاقه ‌مندیم به اطلاع برسانیم از آن جایی که از سویی فراهم آوردن رضایت مشتریان، یکی از بنیادی‌ ترین اهداف شاتل محسوب می ‌شود، هم ‌زمان با مطرح شدن موضوع کاهش قیمت اینترنت در کشور، (هر چند هنوز این کاهش قیمت پهنای باند برای شرکت ‌های ارایه‌ دهنده ‌ی سرویس اینترنت پرسرعت، اعمال نشده است) از این پس و از شهریور ماه 1389 ترافیک سرویس ‌های ویژه (آرت) در کلیه ‌ی شهرها (به جز بندرعباس، بندرلنگه، شهرکرد، بروجن و یاسوج) نامحدود (تحت قوانین Fair Use Policy) خواهد بود تا مشتریان بتوانند با شرایط بهتری از سرویس اینترنت پرسرعت خویش بهره گیرید.

برای این منظور و استفاده بهینه از ترافیک نامحدود سرویس، شایسته است مشتریان عزیز شرایط استفاده از سرویس‌ های با ترافیک نامحدود Fair Use Policy را مطالعه فرمایند. برای مطالعه این شرایط این جا کلیک کنید.

امید است، امکان جدید به وجود آمده، بتواند رضایت خاطر هر چه بیش‌تر مشتریان سرویس‌ های آرت فراهم سازد.

اینم لینک اش:

kortol
04-09-2010, 14:44
ای پس قسمت اینترنت می خواد پایین بیاد ...............................جالبه من 128 نامحدود از گذرگاه می گیرم 25 تومن یعنی ارزون تر میشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! برم یه سر به هشترودی بزنم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

turokpooria
05-09-2010, 11:58
ای پس قسمت اینترنت می خواد پایین بیاد ...............................جالبه من 128 نامحدود از گذرگاه می گیرم 25 تومن یعنی ارزون تر میشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! برم یه سر به هشترودی بزنم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

چرا نامحدود شبانه هیچ کدوم ندارن؟ راستی من تو گذر گاه آشنا دارم خواستید بگید. یه چیزه دیگه تا ماه رمضان تموم نشده برید چند گیگ بخرید که 2000 تومنه

ho3in0861
06-09-2010, 13:23
بچه ها جدیدا مخابرات به پیش شماره های 403 هم adsl میده عجب شانسی دارم رفتم خطمون رو قدیمی کردم:41:
حالا سرعتاشون فرقی میکنه؟

kortol
06-09-2010, 16:05
بچه من جدیدا چند روزی هستش که قطع می شه مدام کانکشن اینترنتم......یعنی به طوری که اصلا دریافت و ارسال ندارم............زنگ هم که می زنم گذرگاه قبول نمی کنن و می گن مشکل از سیستمه و دوباره کانکشن بساز و از این جور چیز ها !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! کسی این مشکل رو نداشته.............اصلا نمیشه دانلود کرد اینجوری که !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111

wiliam.wallace
06-09-2010, 16:27

بابا تو خیلی خوب می گیری...! تو گذرگاه تو سایتش زده 128 نامحدود 55 تومان!!! اگه 25 تومان می ده که از تهران هم ارزون تر می ده
من فردا می رم گذرگاه اگه 25 تومن داد سریع پورتمو از شاتل تخلیه می کنم
ولی خدا رو شکر همه دارن قیمت هاشونو کم می کنن، خوب شد این مخابرات اومد وسط که یکم اینا به خودشون بیان

kortol
06-09-2010, 23:41
بابا تو خیلی خوب می گیری...! تو گذرگاه تو سایتش زده 128 نامحدود 55 تومان!!! اگه 25 تومان می ده که از تهران هم ارزون تر می ده
من فردا می رم گذرگاه اگه 25 تومن داد سریع پورتمو از شاتل تخلیه می کنم
ولی خدا رو شکر همه دارن قیمت هاشونو کم می کنن، خوب شد این مخابرات اومد وسط که یکم اینا به خودشون بیان
.................................................. .................................................. .....................

من آشنا داشتم که این قیمت گرفتم...........................توی همین فروم هم یکی از بچه ها هست که آشنا داره توی گذرگاه چند تا پست بالاتر بگردی پیداش می کنی..................اینجوری بری بهت نمی دن باید آشنا داشته باشی و کلی مخ بزنی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

wiliam.wallace
07-09-2010, 13:31
اینجوری آشنا بازی فایده نداره، فردا یه مسئله ای پیش میاد می گه دیگه 25 تومن نمی دیم هون 55 تومنه
بعدش من با 128 شاتل دارم 35 دانلود می گیرم نرم گذرگاه سرعتم کم شه!!!
یه موضوع دیگه تو پست های قبلی در مورد قطعی خیلی صحبت کردن انگار قطعی هم داره
یک ریسک بخاطره هزینه نصب ش

turokpooria
07-09-2010, 17:09
یعنی adsl اراک حداقل به یه 5 ریالی نمی ارزه

kortol
07-09-2010, 21:13
نه خداییش من هم فقط به این دلیل گذرگاه موندم به خاطر قیمتش وگرنه اگه یع جای بهتر با قیمت مناسب تر بده چورتم رو منتقل می کنم....................این قطعی ها هم که زنگ می زنیم می گرن مربوط به سیستم ما نمیشه و مشکل از ماست ................حالا امروز که خوب بده....................کلا من یه ماه هم شاتل بودم ..........اونجا یه دفعه هوس می کردن سیستم رو ریستارت کنن .......!!!!!!!!!!!!!!!!!

turokpooria
07-09-2010, 22:27
ریستارت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مگه هکمون کردن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟

psat
07-09-2010, 22:38
سلام.
من که قطعی نداشتم این چندروز ولی کلا مرکز من با شما تفاوت داره.

kortol
08-09-2010, 04:05
ریستارت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مگه هکمون کردن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟
.................................................. .................................................. ...........................
سیستم های مارو که نه .......

من منظورم سیستم های سرور خودشون بود......به هر حال ما هم باید به یک کامپیوتر مر کزی یا سروری چیزی برای دریافت اینترنت وصل باشیم دیگه..............این شاتلی ها یهو به سرشون می زد که سرور هاشون رو یه استراحتی بدن و بی خبر سسرور رو ریستارت می کردند......حالا فکر کن وسط دانلود از رپید شید باشی و یه دفعه اینترنت قطع بشه که ضد حال خوردنیه.....................من خیلی تجربش رو داشتم!!!!!!!!!!!!!!!

shadow666
10-09-2010, 19:53
کسی شاتل آرت 1 نداره ؟ کلا سرویس آرت کسی داره سرعتش رو بگه چقدره

wiliam.wallace
15-09-2010, 11:25
سرویس های آرت شاتل یه زمانی تا 1 مگ هم می رفت سرعتش ولی الان هر سرعتی بگیری دو برابر شو بهت می دن
من 128 دارم بهم 256 دانلود می ده

kortol
15-09-2010, 20:09
سرویس های آرت شاتل یه زمانی تا 1 مگ هم می رفت سرعتش ولی الان هر سرعتی بگیری دو برابر شو بهت می دن
من 128 دارم بهم 256 دانلود می ده
خوش به حالت خوب برو حالش رو ببر....................پینگت در چه وضعی هست!؟؟!!؟!؟

your_star
16-09-2010, 00:07
سلام
از تفرش کسی این جا هست یه مقدار برای گرفتن adsl اطلاعات داشته باشه؟
چه شرکتهایی تفرش رو ساپورت میکنن؟کدوم بهتره؟

reza_rahimi_arak
26-09-2010, 18:00
رزنت قیمتها رو برده بالا! یه ماهه 128 به قیمت 12000 تومن! اصلا با ماهانه 1 گیگ ترافیک نمیصرفه! شبها هم که پهنای باند رو محدود کردن حداکثر میشه 300 مگ دانلود کرد، قطعی ها هم که این چند وقت اخیر خیلی زیاد شده...

دوستان، شرکتهای دیگه وضعیت چطوره؟ شبها چه قدر دانلود میکنید؟ این چند هفته قطعی داشتید؟

---------- Post added at 07:00 PM ---------- Previous post was at 06:57 PM ----------

بدبختی اینجاست که چند وقت پیش ترافیک رو هم گرون کردن! هر گیگ 5 تومن!

masoud93
29-09-2010, 00:49
قضیه این مخابرات چی شد.

با کارت دانشجویی و ... میشه ازش 512 گرفت یا نه ؟

یکی توضیح بده چجوری میشه ازش 512 گرفت.

اینترنت 512 مخابرات 12 گیگ ماهی میشه ازش دانلود کرد ؟

masoud93
01-10-2010, 01:23
قضیه این مخابرات چی شد.

با کارت دانشجویی و ... میشه ازش 512 گرفت یا نه ؟

یکی توضیح بده چجوری میشه ازش 512 گرفت.

اینترنت 512 مخابرات 12 گیگ ماهی میشه ازش دانلود کرد ؟

کسی نیست که جواب مارو بده ؟

kortol
03-10-2010, 12:54
این وضعیت خراب پینگ ها تا کی می خواد ادامه پیدا کنه!؟؟!!؟!؟!؟؟ من سه روزه که پینگم با سرعت 128 که همیشه روی 130 الی 160 بوده الان رسیده به 652 به بالا !!!!!!!!!!!!..........به گذرگاه هم که زنگ می زنم می گن برای خارج از ایران هستش!!!!!!!!!!!!!!!!! کسی این مشکل رو نداره روی خط های دیگه!!

kortol
03-10-2010, 21:16
خوب گویا پینگ ها درست شده و برگشته با حالت عادی.............

021hichkas021
04-10-2010, 15:44
سلام دوستان
من الان adsl مخابرات دارم
ولی بیچارم کرده!
نمی خواستم تمدیدش کنم که خودشون تمدید کردن
می خوام عوضش کنم
به نظرتون چی بگیرم هم سرعت دانش بالا باشه هم پشتیبانیش که قیمتشم زیر 15 باشه ماهی!:40:

Doublex
04-10-2010, 18:39

خوشم میاد بچه های اراک دختر بازهای تیری هستند :5:
پس شما هم رفتی تو کار ساتیا ... آخه شاتل هم یکی داره اسمش نغمه معظمیه .. رفتیم تو کارش :46: جوری دستش میندازم آخر سر نمیدونه چی بگه .. هرچیزی میگه من با تیکه جوابشو میدم کف و خون قاطی میکنه :8:

masoud93
05-10-2010, 00:01
فقط بگین کدومشون شبا سرعت اصلی که خریدی رو میدن.

می خوام ماهی 20 هزار تومن بیشتر نشه.

البته من حد اقل 256 می خوام.

samangolriz
05-10-2010, 08:33
ای ول بابا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
منم زیتون هستم و با 128 پریشب 2گیگ دانلود کردم!
یعنی 128 با 256 اینقدر فرق داره؟ 5گیگ در مقابل 2گیگ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما تا ساعت چند دانلود میکنی؟

, والله معمولا لینک کم میارم و تا ساعت 6 دانلودام تموم میشن. دیگه نمی دونم چی دانلود کنم . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کلا من خیلیا رو می شناسم چه از شاتل چه از پارس که سرعتای شبانه نجومی دارن و اینجا هم عضون اما اصلا

جیک نمی زنن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و کلا خودشونو لو نمی دن.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من خودم یکیشونم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . اولا سرعتم پایین بود 10 یا 12[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بعد که فهمیدم چی به چیه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دیگه سرعتم اینه که می بینی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستی قکر کنم رکورد فرومو زدم کسی هست از من بیشتر دانلود کرده باشه؟ تو کتاب رکورد گینس باید ثبتش کرد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یه شش گیگی میشه.

سامان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

masoud93
05-10-2010, 21:09
, والله معمولا لینک کم میارم و تا ساعت 6 دانلودام تموم میشن. دیگه نمی دونم چی دانلود کنم . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کلا من خیلیا رو می شناسم چه از شاتل چه از پارس که سرعتای شبانه نجومی دارن و اینجا هم عضون اما اصلا

جیک نمی زنن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و کلا خودشونو لو نمی دن.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من خودم یکیشونم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . اولا سرعتم پایین بود 10 یا 12[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بعد که فهمیدم چی به چیه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دیگه سرعتم اینه که می بینی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستی قکر کنم رکورد فرومو زدم کسی هست از من بیشتر دانلود کرده باشه؟ تو کتاب رکورد گینس باید ثبتش کرد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یه شش گیگی میشه.

سامان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آقا یعنی شما پارس آنلاین یا شاتل داری ؟؟؟؟؟

اگه آره چجوری انقدر دانلود میکنی ؟؟؟؟

چجوری اینقدر سرعتت شبا بالاست ؟؟؟؟

ما که مردیم از بی سرعتی.

سرعت های شبانه نجومی چی هست حالا ؟؟؟؟

اگه میشه سرعت رو زیاد کرد لطفا کمک کنید.

ممنون.

kortol
05-10-2010, 23:59
تاپیک زیاد به بیراهه نره که درشو تخته می کنن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
جوری دستش میندازم آخر سر نمیدونه چی بگه

دمت گرم کارت باهاش تموم شد و از تو کارش اومدی بیرون یه امار به ما بده ما هم بریم توش اضافه کاری!!!!!!!!!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سرعت های شبانه نجومی چی هست حالا ؟؟؟؟
سرعت شبانه نجومی کجا بود برادر ..........شانسی یه چند روزی در هفته برات یه کم سرعت رو باز می زارن که یهکمی دانلود داشته باشی بعد به همون حالت آب یاری قطره ای در میارن!!!!!!!!!!!!!! اگه شبانه نجومی بدن که دیگه کسی ازشون شارژ اضافه نمی خره ...این خط های محدود همه سودش به همین خرید شارژ های اضافه هست .................

kourosh10
06-10-2010, 19:51
سلام من از گذرگاه اشتراک میگیرم زیاد دانلود ندارم بیشتر ps3 بازی میکنم و با پینگ سروکار دارم .
پینگم معمولا 250 هست دوستانی که از شرکتهای دیگه پینگشونو بگن ممنون میشم
فقط کافی دستور زیرو دنبال کنن
start >Run>command>ping yahoo.com

masoud93
06-10-2010, 23:16
یکی از دوستان بگه که کدوم شرکت شبا سرعت درست و حصابی میده.

ممنون.

Arash4484
12-10-2010, 14:29
خوشم میاد بچه های اراک دختر بازهای تیری هستند :5:
پس شما هم رفتی تو کار ساتیا ... آخه شاتل هم یکی داره اسمش نغمه معظمیه .. رفتیم تو کارش :46: جوری دستش میندازم آخر سر نمیدونه چی بگه .. هرچیزی میگه من با تیکه جوابشو میدم کف و خون قاطی میکنه :8:

من فکر کردم فقط با من میخنده:n02:

حالا یک سوال واقعی:
کسی اسم پسرای ساپورتر ساتیا رو میدونه؟؟
مسولشون که فراهانیه
یکی دو تا دیگه هم هستن که قیافه و حرف زدنشون عادیه! اما یکیشون یکم... هستش !:21:
وپشت تلفن پشتیبانی تلفن کاربر ای dial-up هستش و گاهی میادADSL!
این بابا با من پشت خط چند بار بحثش شده-خداییش بچه های دیگشون مودبن و وقتی هم میفهمن اشتباه از سمت خودشون میپذیرن- اما این خیلی شاکیه! مثلن من یک بار زنگ زدم میگم چراغ ADSLمودمم خاموش روشن میشه و گاهی چراغ آلارمش روشن میشه(خوب مسلمه که مشکل از خطه دیگه!) اما این بابا میگه شماره اروررت رو یادداشت کن و برام بخون وبعد زرپی گوشی رو میذاره!!!
این یه نمونهش بود.
حالا میخام برم پیش قایم مقامی شکایتشو کنم:5: البته مردونه و رودررو !!!:n23:

Arash4484
12-10-2010, 14:35
پست تکراری! لطفن حذف شود.

Arash4484
13-10-2010, 12:13

مخابرات امنيتت منو كشته.

سلام
آقا اذیت نکن

عزیز تایید میشه- فقط هم مربوط به مخابرات نیست/ پارسال همین حول وحوش بود که تازه از ساتیا سرویس گرفته بودم, توی ویندوز ویستا آدرس معروف Control Panel\All Control Panel Items\Network and Sharing Center\Network Map رو رفتم , دقیقن عین همین موضوع که دوستمون گفت رو دیدم -یعنی 7-8 کامپیوتری که با من شیر بودن اونجا بودند, خوب یادمه که اسم یکی از کامپیوترهاچیزی شبیه toranj-pcبود که من گفتم لابد بچه های علی هادی بستنش!
اما چون 1 سال بود خط پرسرعت نداشنم هول کارهای مونده بودم و پیگیریش نکردم-دیگه هم مشاهده نکردم این افتضاح رو!

خوب طبیعیه این یک شبکه است و از قوانین کلی شبکه ها پیروی میکنه فقط پابلیکه-اگه وب مستر سوتی بده همینه دیگه ,اگر هم شما فولدری, چیزی روی سیستمت شیر باشه خوب قابل مشاهده میشه!بدون نیاز به ه.ک یا هر کار دیگه ای! گاهی سایت های بزرگ مورد حمله واقع میشن سر همین مسایل کوچک! اینا هم یه سری ispهستن دیگه

از همه دوستان میخام 2-3 روزی یک بار این چک رو انجام بدند, حالا باهر isp ی که هستن-اگه دیدن حتمن یک عکس ازش بگیرن بزارن اینجا/ بیشتر هم توی xp قابل پیگیریه تا7...

پ.ن:توی این مورد ارزش یک تصویر بیشتر از صد حرفه !!

Arash4484
13-10-2010, 12:32
من 128 نامحدود دارم و کیفیتم هم عالیه ولی همیشه دانلودم روی 16 هست و این سرعت برام دیگه خسته کننده شده.
والا من از توی سایت گذرگاه هم چک کردم دانلودم اونقدر نیست،میگم که کلا بیشترین مصرف ماهیانم 6 گیگ بوده.
گفتم اگر بشه سرعتم رو ببرم بالا و یه اکانت محدود بگریم چون دانلودهای زیادمم لینک مستقیم هست و میشه
گذاشت برای شب ولی وقتی شما گفتین شب اون مشکلات رو دارین باز یکم پشیمون شدم.در کل خیلی دوست دارم
سرعتم بیشتر بشه.
راستی شما کدوم مرکز مخابراتی هستین؟

دوست عزیز من از سمت خودم بگم:
اگر لینک مستقیم یا حتا تورنت داری اکانت شبانه یا اکانت محدود عالیست
حتمن هم از idmanاستفاده کن -من تموم دانلودر ها روچک کردم-فقط idmanاونم با دوبل دانلود(نه بیشتر ونه کمتر!) بهت فول پهنای باند میده.

و اگر لینک های بدون قابلیت ریزوم (از سایتهای فایل شیرینگ مثل رپید) داری, مسلمن نا محدود بهتره

برای وبگردی هم به نظر من اگر واقعی باشن و با کمی حوصله همشون خوبن حتا سرویس64!:20:

در کل چی میشد هممون دستکم یه512 واقعی با6 گیگ روزانه وشبانه نامحدود داشتیم!:18:؟:8::12::27:
من فکر کنم با این پکیج کار تموم بچه های این تاپیک راه میفتاد 1 مگ و نامحدود واینا پیشکش!:46:

masoud93
13-10-2010, 21:13
این رز نت چجوریه ؟

شبا خوب سرعت میده یا نه ؟

Arash4484
13-10-2010, 22:43
این رز نت چجوریه ؟

شبا خوب سرعت میده یا نه ؟

تمام بچه ها تو پست های قبل از سرعت شبش گله داشتن.

یکی از آشناها داره ,فقط روزا باش وبگردی میکنه وراضیه.
اما مساله اینه که همشون توروز خوبن-تضمین میکنم میتونی کل شارژ چند ماهتو توی یک روز تموم کنی!(مثلن من3 روزه9گیگ دانلود روزانه داشتم!!!چون برای کار بودمجبور بودم...وگرنه7-8 شبه حلش میکردم):13:

فکر نکنم رزنت شبا خوب باشه....

hamsah
14-10-2010, 15:39
سلام.هرکی ADSL مخابرات داره حتما فایرول outspot رو نصب کنه.

از من بشنوید.من خودم دیدم و ADSL مخابرات دارم.
این فایرول حدود هر 5 دقیقه یه دفع حمله از سوی سرور انجام میده.

Arash4484
14-10-2010, 16:16
سلام.من مخابرات نیستم- ولی روی کنجکاوی میپرسم : چه جور حمله ای؟میشه دقیقتر توضیح بدی....

kortol
15-10-2010, 01:18
سلام.هرکی ADSL مخابرات داره حتما فایرول outspot رو نصب کنه.

از من بشنوید.من خودم دیدم و ADSL مخابرات دارم.
این فایرول حدود هر 5 دقیقه یه دفع حمله از سوی سرور انجام میده.

می تونی یه تصویر و یا Log هز حمله ای که انجام میشه بزاری تا ببینیم که چی یا کی به شما حمله می کنه........
مگه آنتی ویروس شما فایر وال نداره که از یه فایروال جانبی استفاده می کنید!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pedram08
16-10-2010, 16:22
سلام.
من الان 256 ساتیا دارم و پینگم از 250 تا 380 تغییر میکنه چون من بازی میکنم برای همین پینگ اینترنت خیلی برام مهمه میخواستم ببینم کدوم از شرکتها تو اراک بهترین پینگو داره؟؟؟

kortol
16-10-2010, 18:01
من از گذرگاه دارم ولی پینگم با بازی مثل MW2 روی سرور هاش همیشه دو خط یه سه خط بوده. ( همون 200 الی 300 ).............بستگی داره که Host بازیتون کجا باشه....مخصوصا اگه با کنسول بازی می کنید

pedram08
16-10-2010, 18:31
من از گذرگاه دارم ولی پینگم با بازی مثل MW2 روی سرور هاش همیشه دو خط یه سه خط بوده. ( همون 200 الی 300 ).............بستگی داره که Host بازیتون کجا باشه....مخصوصا اگه با کنسول بازی می کنید
پس شما میگید که از همون ساتیا استفاده کنم؟؟؟:5:

kortol
16-10-2010, 23:17
آره البته بعضی روز ها پینگ ها خیلی بالا میره....بهتره با یه برنامه مانیتورینگ یا یه فایروال خوب برنامه های اضافی که هی می خوان آپدیت بشن رو جلوشون رو بگیری ......اگه از کنسول استفاده می کنی هم که همه پهنای باندت مخصوص بازی هستش دیگه و برات فکر کنم کافی باشه ................پینگ ها روی سرور های داخلی و نزدیک ایران حدود 150 الی 190 هستش و هر چی سرور و Host بازیه شما دورتر باشه گویا پینگت بالاتر میره...............سعی کن وارد هاست هاییکه پینگ خیلی پایین دارن نشی چون به مشکل بر می خوری و بازی هی برات Lag می زنه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

021hichkas021
19-10-2010, 14:51
سلام دوستان
کسی تو شهر صنعتی شاتل نداره؟
اگه کسی هست بگه چطوریه
خوبه یا نه!:11:

miladddd
19-10-2010, 20:59
دوستان من از مخابرات 128 سه گیگ گرفتم
ولی سرعتش خیلی بده
دانلودم میانگین 14 هست، البته خطم از این فیبر نوری ها بوده، جدیدا adsl براش راه افتاده
چکار باید بکنم!؟

imanf64
19-10-2010, 21:16
دوستان من از مخابرات 128 سه گیگ گرفتم
ولی سرعتش خیلی بده
دانلودم میانگین 14 هست، البته خطم از این فیبر نوری ها بوده، جدیدا adsl براش راه افتاده
چکار باید بکنم!؟

جمع آوري كن!!
داداش سرعت 128 مخابرات همين قدره

kortol
19-10-2010, 23:22
چکار باید بکنم!؟

خوب همین قدر هستش دیگه مگه انتظار داری چند باشه با سرعت 128؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

miladddd
19-10-2010, 23:49
خوب همین قدر هستش دیگه مگه انتظار داری چند باشه با سرعت 128؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مگه 128 تقسیم بر 8 نمیشه 16 ؟

بعدشم الان بعضی ها شاتل دارن، با سرعت 128 دارن بالای 30 دانلود میکنه! یعنی چیزی فراتر از 256 مخابرات

بفرمایید این هم نتیجه تست در ساعت 12 شب که تازه بدتر هم شده!

kortol
20-10-2010, 11:28
مگه 128 تقسیم بر 8 نمیشه 16 ؟
درسته اما همیشه ویندوز یه مقدار از پهنای باند مصرفی رو برای خودش برمی داره .( حدود 2 الی 4 کیلوبایت برای ارسال و دریافت های یه سری فایل های Svchost )....البته می تونی با یه سری از فایر وال ها مثل فایر وال آنتی ویروس به بعضی از برنامه های اجرایی اجازه دستیابی به اینترنت ندی تا سرعتت بالاتر بره......

بعدشم الان بعضی ها شاتل دارن، با سرعت 128 دارن بالای 30 دانلود میکنه! یعنی چیزی فراتر از 256 مخابرات
بله اما این سرعت در طول روز هستش و این یه فریب از طرف شرکت های ارائه دهنده اینترنت محدود هستش چون با این سرعت بالا چهنای باند مصرفی یک ماه ( مثلا 3 گیگ ) خیلی زود مصرف میشه و دوباره کاربر باید بره و شارژ کنه که این پعنی پول مفت دادن به اون ها .........اما شب ها سرعت هاشون به زیر حالت عادی میرسه .!!!!!!!!!!!!!!

شما گول اون 30 کیلوباید در ثانیه دانلود رو نخور ببین شب ها چه جوری دانلود می کنن......من خودم یه ماه شاتل داشتم 512 در روز که اصلا عالی بود و می شد فیلم ها رو آن لاین دید اما شب سرعت دانلودش به زیر 15 می رسید در حالی که باید بیش 50 الی 64 می بود ................

بفرمایید این هم نتیجه تست در ساعت 12 شب که تازه بدتر هم شده!
شما پینگت هم خیلی بالاست ..!!!!!!!!!!!! البته این ها فکر می کنم به خاطر این باشه که شبها چون رایگانه ترافیک شبکه و خطوط بالا میره و برای همینه که کیفیت پایین میاد..............

منم 128 دارم از گذرگاه و دانلود رو به زور هزار تا بد بختی روی 15 ثابت گذاشتم و پینگم هم وقتی بازی می کنم همیشه بین 200 الی 350 نواسان داره..............

miladddd
20-10-2010, 13:23
درسته اما همیشه ویندوز یه مقدار از پهنای باند مصرفی رو برای خودش برمی داره .( حدود 2 الی 4 کیلوبایت برای ارسال و دریافت های یه سری فایل های Svchost )....البته می تونی با یه سری از فایر وال ها مثل فایر وال آنتی ویروس به بعضی از برنامه های اجرایی اجازه دستیابی به اینترنت ندی تا سرعتت بالاتر بره......

بله اما این سرعت در طول روز هستش و این یه فریب از طرف شرکت های ارائه دهنده اینترنت محدود هستش چون با این سرعت بالا چهنای باند مصرفی یک ماه ( مثلا 3 گیگ ) خیلی زود مصرف میشه و دوباره کاربر باید بره و شارژ کنه که این پعنی پول مفت دادن به اون ها .........اما شب ها سرعت هاشون به زیر حالت عادی میرسه .!!!!!!!!!!!!!!

شما گول اون 30 کیلوباید در ثانیه دانلود رو نخور ببین شب ها چه جوری دانلود می کنن......من خودم یه ماه شاتل داشتم 512 در روز که اصلا عالی بود و می شد فیلم ها رو آن لاین دید اما شب سرعت دانلودش به زیر 15 می رسید در حالی که باید بیش 50 الی 64 می بود ................

شما پینگت هم خیلی بالاست ..!!!!!!!!!!!! البته این ها فکر می کنم به خاطر این باشه که شبها چون رایگانه ترافیک شبکه و خطوط بالا میره و برای همینه که کیفیت پایین میاد..............

منم 128 دارم از گذرگاه و دانلود رو به زور هزار تا بد بختی روی 15 ثابت گذاشتم و پینگم هم وقتی بازی می کنم همیشه بین 200 الی 350 نواسان داره..............

ممنون از راهنماییت
یه سوال دیگه
برای اتصال به خط تلفن من یه کابل 10 متری از نوع کابل معمولی برق از کامپیوترم تا پریز تلفن دارم
به نظرت میتونه عامل سرعت پایین یا مشکلات دیگه باشه؟

پینگم هم خیلی بالاست، باید چکارش کنم؟ ساعت 1 بعد از ظهر هم تست کردم حدود 900 بود

kortol
20-10-2010, 14:20
پینگم هم خیلی بالاست، باید چکارش کنم؟ ساعت 1 بعد از ظهر هم تست کردم حدود 900 بود

شما برای این کار باید زنگ بزنی به اون جایی که ازش سرویس گرفتی و ازشون راهنمای بخوای........رایتی از این اسپلیتر ها داری ...اگه داری بزار روی دستگاه تلفن ...ممکنه از اون هم باشه........یه قطعه کوچیک مستطیل شکل هستش که همراه با مودم می خری ( توی جعبه مودم هستش ) اون نویز های اضافی روی خط رو می گیره اما بهتره قبل از دستگاه تلفن باشه و قبل از مودم قرار نگیره ..............

برای اتصال به خط تلفن من یه کابل 10 متری از نوع کابل معمولی برق از کامپیوترم تا پریز تلفن دارم
به نظرت میتونه عامل سرعت پایین یا مشکلات دیگه باشه؟

10 متر سیم مخصوص تلفن فکر نکنم بیشتر از 1000 تومان بشه و با زدن سوکت به دوطرفش دیگه خیلی بشه 1500 الی 2000 تومن..بهتره عوض کنی ...ممکنه همون نویز یا قطعی داشته باشه...........

miladddd
20-10-2010, 14:37
شما برای این کار باید زنگ بزنی به اون جایی که ازش سرویس گرفتی و ازشون راهنمای بخوای........رایتی از این اسپلیتر ها داری ...اگه داری بزار روی دستگاه تلفن ...ممکنه از اون هم باشه........یه قطعه کوچیک مستطیل شکل هستش که همراه با مودم می خری ( توی جعبه مودم هستش ) اون نویز های اضافی روی خط رو می گیره اما بهتره قبل از دستگاه تلفن باشه و قبل از مودم قرار نگیره ..............

10 متر سیم مخصوص تلفن فکر نکنم بیشتر از 1000 تومان بشه و با زدن سوکت به دوطرفش دیگه خیلی بشه 1500 الی 2000 تومن..بهتره عوض کنی ...ممکنه همون نویز یا قطعی داشته باشه...........

من یه ویندوز xp 32 دارم یه سون 64
تو xp با اکسپلورر پینگ حدود 350 بود
تو سون با فایرفاکس بالای 800 و با اکسپلورر حدود 600 بود
مگه ربطی به ویندوز و ... داره؟

میگم حالا که شما اطلاعاتت خوبه چند تا سوال دیگه هم میپرسم:46:

1-گاهی اوقات هم چراغ اتصال lan مودمم چشمک میزنه، ممکنه به خاطر همین سیم برقه باشه؟!

2-اگه مودم همیشه روشن باشه خراب میشه؟ مودمم tp link هست، چون به نظر زیاد داغ میشه

3-اگه همیشه به اینترنت وصل باشم پهنای باندم بیخودی از بین نمیره؟!

hamsah
20-10-2010, 15:45
راجع به فایروال که در صفحه پیش گفتم باید خدمت دوستان عرض کنم فایروال خود آنتی ویروس ها به درد نمی خوره و حتما باید یه firewall جانبی نصب بشه.
فقط یادتون باشه که قابلیت share فایل هاتون رو حتما خاموش کنید.

کسی از رزنت سرویس داره؟خیلی ازش تعریف می کنندها!!!

kortol
20-10-2010, 19:00
من یه ویندوز xp 32 دارم یه سون 64
تو xp با اکسپلورر پینگ حدود 350 بود
تو سون با فایرفاکس بالای 800 و با اکسپلورر حدود 600 بود
مگه ربطی به ویندوز و ... داره؟

نه به ویندوز ربطی نداره.............پینگ بالا رو باید با مرکز سرویس دهنده تماس گرفت و پرسید ......... شما اینجوری پینگت رو چک کن :
منوی استارت ...RUN...تایپ کن CMD.....داخلش تایپ کن ping 4.2.2.1 بعد یه اینتر بزن تا ببینی پینگت چقدره... .در حالت عادی باید بین 170 الی 240 باشه ...اگه بیشتر باشه مشکل از سرویس دهنده است...........( یادت باشه قبلش تمام برنامه هایی که از اینترنت استفاده می کنند رو Disable کنی.....)

1-گاهی اوقات هم چراغ اتصال lan مودمم چشمک میزنه، ممکنه به خاطر همین سیم برقه باشه؟!
اون چشمک زدن چراغ Lan مودم برای اینه که شما داری از طریق پورت ( سوکت ) Lan مادربورد استفاده می کنی اگه به پشت کیس هم نگاه کنی اونجایی که سوکت مودم خورده به مادربورد هم یه چراغ کوچیک داره که روشن خاموش میشه...
نه مشکلی نداره و در حالت طبیعی باید این چشمک زدن ها باشه........

2-اگه مودم همیشه روشن باشه خراب میشه؟ مودمم tp link هست، چون به نظر زیاد داغ میشه

نه من هم مودمم چند روزی میشه که مدام روشن باشه ....مشکلی پیش نمیاد.......( البته من تایید نمی کنم ولی خوب بهتره که چند روزی یه بار هم یه ساعت خاموشی داشته باشه و یا مواقعی که از اینترنت استفاده نمی کنی خاموشش کنی..)

3-اگه همیشه به اینترنت وصل باشم پهنای باندم بیخودی از بین نمیره؟!
بهتره توی ساعت هایی که از اینترنت استفاده نمی کنی به اینترنت الکی وصل نباشی...........چون به هر حال برای همین وصل شدن ها و ارسال داده ها هم ممکنه یه مقداری از پهنای باندت مصرف بشه.............خیلی راحت هر موقع که با اینترنت کاری نداری دیسکانکت باش..........

miladddd
20-10-2010, 22:42
با همین روش پینگ رو چک کردم
حداقل 255 و حداکثر 261 بود

ولی جالبه که با speed test در هردو حالت حدود 800 هست!
زیاد هم دیسکانکت میشه، یعنی اصلا نمیشه بزاریش چند ساعت دانلود کنه

این یعنی چی!؟ چکار باید بکنم!؟

kortol
20-10-2010, 23:57
با همین روش پینگ رو چک کردم
حداقل 255 و حداکثر 261 بود

ولی جالبه که با speed test در هردو حالت حدود 800 هست!
زیاد هم دیسکانکت میشه، یعنی اصلا نمیشه بزاریش چند ساعت دانلود کنه

این یعنی چی!؟ چکار باید بکنم!؟

مشکل از اون مرکزی هست که داری ازش سرویس می گیری...باید باهاشون تماس بگیری هی به پاشون بپیچی و با صدای شاکی بودن باهاشون صحبتکنی تا کرت رو راه بندازن...........مخصوصا قطعی.

من تا قطع بشع زنگ می زنم گذرگاه و به طرف میگم که چرا قطع کردید اینترنت رو و کلی شاکی می شم ( یه بار بنده خداها سرور رو ریستارت کرده بودند طرف کلی بهش برخورد منم اصلا کم نیووردم و بهش پریدم ازم معذرت خواهی کرد) شوخی که نیست دارن پولش رو میگیرن و باید خدمات خوب بدن................

Arash4484
22-10-2010, 21:49
مشکل از اون مرکزی هست که داری ازش سرویس می گیری...باید باهاشون تماس بگیری هی به پاشون بپیچی و با صدای شاکی بودن باهاشون صحبتکنی تا کرت رو راه بندازن...........مخصوصا قطعی.

من تا قطع بشع زنگ می زنم گذرگاه و به طرف میگم که چرا قطع کردید اینترنت رو و کلی شاکی می شم ( یه بار بنده خداها سرور رو ریستارت کرده بودند طرف کلی بهش برخورد منم اصلا کم نیووردم و بهش پریدم ازم معذرت خواهی کرد) شوخی که نیست دارن پولش رو میگیرن و باید خدمات خوب بدن................

کاملن درسته! سفت برخورد کنید! هیچی هم که نشه میفهمن که ما میفهمیم :46:!

Arash4484
22-10-2010, 22:05
دوستان این برج بدلایل کاری 9 گیگ مصرف روزانه/ماهیانه داشتم!من همیشه 3 گیگ شارژ بودم بعضی اوقات4.جایتان خال دلی از عزا در آوردم وشبانه که دیگر پکوندم حسابش دستم نیست....سیستمم بی اغراق 1ماه است یا onیا استند بای است!فقط گاهی ریست میکنم.
اما توی ذوق بودم که کلیک امروز صحبت از پهنای باند 1 گیگی (خوب دقت کنید . مثلن من الان512 کیلوبیتم که اوج ADSLشخصی در اینجاست .صحبت1000000بیت است:18:,نگو متعجب نیستی )در کره جنوبی کرد که انگلیسیها رو به تعجب درآورده بودوحتا خودکره ای ها هم!
یک پروژه اینچنینی در آمریکا هم گوگل داره- امّا این کره است -40 سال پیش عین ما بود...
هزینه این پروژه: 24 میلیارد دلار!25000میلیارد تومن!کل بودجه تاریخ IT ما یا کل بودجه سالانه کشوری در همسایه شمالیشون چقدره؟چقدر است؟
-خوب نامرد![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میخای چه کار 4 مگشو بده اینجا!

kortol
23-10-2010, 21:07
-خوب نامرد![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میخای چه کار 4 مگشو بده اینجا!

عمرا............. ما با همین اینترنت زپرتی باید سر کنیم................چند روز پیش توی روزنامه خوندم که کره ایه ا در ارائه اینترنت پر سرعت در دنیا اول هستند و ما بین 5 کشور آخر اون لیست!!!!!!!!!!! آخرین کشور کره شمالی بود که اصلا اینترنت نداشت..............وضعیت ما رو هم شبیه کره شمالی توصیف کردن!!!!!!!!!!!!!!!! پس به همین اینترنتی که داری صفت بچسب که همینم ازت نگیرن

Arash4484
24-10-2010, 23:21
عمرا............. ما با همین اینترنت زپرتی باید سر کنیم................چند روز پیش توی روزنامه خوندم که کره ایه ا در ارائه اینترنت پر سرعت در دنیا اول هستند و ما بین 5 کشور آخر اون لیست!!!!!!!!!!! آخرین کشور کره شمالی بود که اصلا اینترنت نداشت..............وضعیت ما رو هم شبیه کره شمالی توصیف کردن!!!!!!!!!!!!!!!! پس به همین اینترنتی که داری صفت بچسب که همینم ازت نگیرن

آره ,منم نگران همینم دیگه!
تو مملکتی که مسوول مخابراتیش میگه قطعی که تو اینترنت پیش آمده بود زیاد مهم نبود و فقط دسترسی به سایت های خارجی رو مسدود کرده بود! (نقل به مضمون/ قضیه مال چند ماه پیشه)
و وقتی خبرنگاران بهت زده میگن تمام اینترنت یعنی همون خارج شما و اکثر همین ایرانیها هم سرورشون خارجیه و اصلن سرور مادر اینترنت غیر آمریکای شمالی جایی نداریم حتا تو اروپا!
آقا فقط در جواب نگاه میکنه!

حالا اگه ما مطالباتمون روبالا نبریم میان فردا با فیبر نوری صدا وسیما و شبکه ملی رشد رو میارن در خونه و اینترنت به معنای واقعی پاک تخته میشه (کما اینکه شده )

imanf64
29-10-2010, 12:07
بچه ها من 4 ماهو نيمه از مخابرات دي اس ال گرفتم و بجز اون پول اوليه كه دو ماهه پرداخت كردم مبلغ ديگه اي هم ندادم
روي فيش تلفن هم كه هفته پيش اومد چيزي نيومده بود واسه شما پول شارژ اومده روي فيشتون؟ اگر اومده كي ثبت نام كرده بودين؟

ho3in0861
29-10-2010, 18:06
بچه ها من 4 ماهو نيمه از مخابرات دي اس ال گرفتم و بجز اون پول اوليه كه دو ماهه پرداخت كردم مبلغ ديگه اي هم ندادم
روي فيش تلفن هم كه هفته پيش اومد چيزي نيومده بود واسه شما پول شارژ اومده روي فيشتون؟ اگر اومده كي ثبت نام كرده بودين؟

منم همینطور

راستی الان اومدم با adsl وصل بشم وصل نشد و ارور 691 داد یعنی رمز عبور و نام کاربری اشتباه است
چرا؟
الانم با زغال آپم:41: