PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : همبازی

ZOHAA
28-12-2009, 11:50
سلام دوستای من [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این 4 نفر در حال بازی بودن که من ازشون عکس گرفتم!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تو اتود اصلیم دستاشون چفت و بست داشت! ولی تو 3d دیگه نشد که بشه!
هر کی در مورد دستاشون می تونه کمک کنه،کمک کنه!
مثل همیشه 3d 2009 و رندرvray [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با نظراتتون خوشحالم می کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Warden
28-12-2009, 11:52
او !!!!!!!!!!!

خیلی خوبه .......
عالیه ..........

افرین ضحی
یه کم رو کارات وقت بیشتری بذار

دمت گرم

ananthisnameisz
28-12-2009, 11:59
خیلی قشنگ شده ضحی خانوم....:46:
چیه بچه ها خیلی پرکار شدید این روزا...:31:
هی فرتی کار میزنید تو فروم...:31:
قضیه چیه؟....ما رم روشن کنید...:31:

mr_max
28-12-2009, 12:05
چه با حال شدن اینا :دی
آفرین خیلی خوبه
اتود اصلی هم بزار ببینیم چی میخواستی
موفق باشی

winstonultra
28-12-2009, 12:13
همشون اسپانج بافن....اون کارتونه رو میگم....طرحتو از رو اون زدی؟؟/

جالبه...ایول

اون آبی شبیه کیف زنونه شده..آفرین

hrgh2
28-12-2009, 12:26
آفزین ضحی
ناقلا بازم از این کارای فانتزی زدی
به سبک خودت ها ...
خیلی قشنگه

sourena
28-12-2009, 12:59
جالب شده :دی آفرین...

ولی کی بوده خونش سبز بوده با کف دست خونی زده به دیوار؟ :دی

سیاسی که نیست احتمالا؟ :دی

ZOHAA
28-12-2009, 13:00
او !!!!!!!!!!!

خیلی خوبه .......
عالیه ..........

افرین ضحی
یه کم رو کارات وقت بیشتری بذار

دمت گرم

ممنون دمه شمام گرم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چشم،آخه رندر و از همه مراحل بیشتر دوس دارم!!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خیلی قشنگ شده ضحی خانوم....:46:
چیه بچه ها خیلی پرکار شدید این روزا...:31:
هی فرتی کار میزنید تو فروم...:31:
قضیه چیه؟....ما رم روشن کنید...:31:

مگه نمیدونی؟!تو همه شهر پیچیده![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مرسی به خاطر تعریفت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چه با حال شدن اینا :دی
آفرین خیلی خوبه
اتود اصلی هم بزار ببینیم چی میخواستی
موفق باشی

ممنون رفیخ جان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اتودای منو ببینی کلی میخندی بزرگ ترینش 3 سانتی متره!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همینجوری کوچولو کوچولو شده یه دفتر!!!

همشون اسپانج بافن....اون کارتونه رو میگم....طرحتو از رو اون زدی؟؟/

جالبه...ایول

اون آبی شبیه کیف زنونه شده..آفرین

راس می گی الان دقت کردم شبیه کیفه!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من از رو چیزی کار نکردم،برای متریالاشم چند جور و امتحان کردم این به نظرم از همه جالب تر شد!
ممنون کارمو دیدی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آفزین ضحی
ناقلا بازم از این کارای فانتزی زدی
به سبک خودت ها ...
خیلی قشنگه

به به، استاد ممنونم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اره دیگه هر چی می سازم مهربون و خندونه!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ehsan_wwe
28-12-2009, 13:45
ايول خيلي باهاش حال كردم اين از اون ايده هاي جديد بود كه كسي سراغش نرفته بود
خيلي كار قشنگيه انداختمش بكگراند سيستمم با اجازت :11:

New Ray
28-12-2009, 14:05
خيلي ساده با اشكال ابتدايي ايده هاي خوب ميزني ، خيلي جالب و تخيلي كار ميكني ، متفاوت مثل سبك كوبيسم اما عالي ...

ZOHAA
28-12-2009, 14:28
جالب شده :دی آفرین...

ولی کی بوده خونش سبز بوده با کف دست خونی زده به دیوار؟ :دی

سیاسی که نیست احتمالا؟ :دی

زدی به هدف!!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ايول خيلي باهاش حال كردم اين از اون ايده هاي جديد بود كه كسي سراغش نرفته بود
خيلي كار قشنگيه انداختمش بكگراند سيستمم با اجازت :11:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خيلي ساده با اشكال ابتدايي ايده هاي خوب ميزني ، خيلي جالب و تخيلي كار ميكني ، متفاوت مثل سبك كوبيسم اما عالي ...

چه عجب تو ضد حال نزدی!!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مرسی رفیخ جان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عالی خودتی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

zenoos
28-12-2009, 14:34
واقعا دوستاي خوبين خيلي هواي هم رو دارن ...
خيلي خوب شده كم كم من هم دلم ميخواد از اين كارا بزنم:20:

Borhan72
28-12-2009, 14:59
ايول....
كارت درسته ضحی....
حرف نداره....
Good Job... :31:

HOMAYOON.F
28-12-2009, 15:45
سلام ضحی جان... :11:
باور کن وقتی دیدمش، هم تعجب کردم و هم ذوق زده شدم... :8:
خیلی خوشم اومد، خیلی...
پس بگو این چند وقت مشغول بودی...
راستی هر کدومشون یه جورایی نماد حروف اسمت هستن! :46:
رندر هم که دیگه نگو...
شخصیت پردازیت هم حرف نداره...
آفرین، آفرین... خیلی عالیه... :11::40:

ZOHAA
28-12-2009, 15:58
واقعا دوستاي خوبين خيلي هواي هم رو دارن ...
خيلي خوب شده كم كم من هم دلم ميخواد از اين كارا بزنم:20:

پس شورو کن! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ايول....
كارت درسته ضحی....
حرف نداره....
Good Job... :31:

مرسی دوست من
be successful!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام ضحی جان... :11:
باور کن وقتی دیدمش، هم تعجب کردم و هم ذوق زده شدم... :8:
خیلی خوشم اومد، خیلی...
پس بگو این چند وقت مشغول بودی...
راستی هر کدومشون یه جورایی نماد حروف اسمت هستن! :46:
رندر هم که دیگه نگو...
شخصیت پردازیت هم حرف نداره...
آفرین، آفرین... خیلی عالیه... :11::40:

ممنون از این همه تشویقت همایون جان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه پیشرفتی دارم مدیون شما دوستای خوبمم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

b3dnet
28-12-2009, 17:39
آفرین ضحی جان
کاره قشنگی شده
به نظرم سعی کن روی مدل های پیچیده تر و سنگین تر کار کنی..
اینطوری دستت به مدل های سخت تر هم بیشتر عادت میکنه...
این کارت بامزه و باهال شده..
نوع متریال ها و bump که بهش دادی خوبه و کارتو جذاب تر کرده..
موفق باشی

sarina_sh
28-12-2009, 17:51
چه با نمک و شیطون شدن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خیلی با حال شدن
زیری سارا است بهدش منم بهدش تویی اون رویی هم رفعت بیده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اتود دستی شو هم بزار
بوس رو لپات

SSS_HHH_OOO
28-12-2009, 17:53
ئه چه بامزه شدن اینا
دستش چی کار میخواستی بکنیش من متوجه نشدم
نورش اینبار خوبه :دی

hadi665
28-12-2009, 21:20
به به

آفرین خیلی عالی شده
بامزست

رندرشم خوب شده

;)

maxya
29-12-2009, 07:36
E...!!!
ايول ...كي كار زدي تو !!!؟
ببخشيد دير ديدمش...
چهارمين كار مبارك [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
واي چقدر باحالن اينا...
ياد بچگي هام افتادم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]يادش بخير
موفق باشي...منتظرم پنجمين كارمتا

N O V A L I S
29-12-2009, 09:04
آفرین ضحی....:40: آفرین..
این 3 تا این همه زور میزنن اون سوگولی بالائی رو که اون جور با نمک پائین رو نگاه می کنه نگه دارن؟ حالتشون مخصوصا اون بالائی رو خیلی خوب (با این چهار تا آبجکت!) در آوردی...

مثل اون بار این بار هم می گم؛ مخت برا ایده پردازی خیلی خوب کار می کنه، اگر تو مدلسازی پیشرفت کنی همه این جور میشن : :18:
موفق باشی..:40:

Codename 77
29-12-2009, 21:38
سلام ضحی ....
ایول جالب شده .... فک کنم کم کم داری یه سبک درست می کنی ....
فقط می گم خانوم عشقه Render اون دیفال پشت سرشونو یا می ساختی یا یه تکسچر بهتر می دادی ....
موفق باشی داش ضحی .

saaaraaa
30-12-2009, 00:52
سلام عزیزم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کارت مث همه اونایی که دوست دارم عالی شده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خنگول جونارو زودی بیار خونمون یه بلایی سرشون بیاریم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

OM3D
30-12-2009, 01:06
آفرین ضحی...
کار بامزه ای شده....

ZOHAA
30-12-2009, 14:04
آفرین ضحی جان
کاره قشنگی شده
به نظرم سعی کن روی مدل های پیچیده تر و سنگین تر کار کنی..
اینطوری دستت به مدل های سخت تر هم بیشتر عادت میکنه...
این کارت بامزه و باهال شده..
نوع متریال ها و bump که بهش دادی خوبه و کارتو جذاب تر کرده..
موفق باشی

چشم هر بار سعی می کنم پیچیده ترش کنم!
البته اگه لای اتودام چیزه پیچیده ای پیدا کنم!!!
ممنــــــــون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چه با نمک و شیطون شدن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خیلی با حال شدن
زیری سارا است بهدش منم بهدش تویی اون رویی هم رفعت بیده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اتود دستی شو هم بزار
بوس رو لپات

راس می گی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]سارارو ببین[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مرسی عزیزم خیلی خوشحالم کردی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ئه چه بامزه شدن اینا
دستش چی کار میخواستی بکنیش من متوجه نشدم
نورش اینبار خوبه :دی

ممنون شهاب[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
میخواستم انگشت داشته باشن![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به به

آفرین خیلی عالی شده
بامزست

رندرشم خوب شده

;)

مرسی مدیر جان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

E...!!!
ايول ...كي كار زدي تو !!!؟
ببخشيد دير ديدمش...
چهارمين كار مبارك [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
واي چقدر باحالن اينا...
ياد بچگي هام افتادم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]يادش بخير
موفق باشي...منتظرم پنجمين كارمتا

راس می گی 4 تا شد!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون که انقدر تشویقم میکنی دوس جون
رفتم تو کار پنجمی![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ZOHAA
30-12-2009, 14:12
آفرین ضحی....:40: آفرین..
این 3 تا این همه زور میزنن اون سوگولی بالائی رو که اون جور با نمک پائین رو نگاه می کنه نگه دارن؟ حالتشون مخصوصا اون بالائی رو خیلی خوب (با این چهار تا آبجکت!) در آوردی...

مثل اون بار این بار هم می گم؛ مخت برا ایده پردازی خیلی خوب کار می کنه، اگر تو مدلسازی پیشرفت کنی همه این جور میشن : :18:
موفق باشی..:40:

اتفاقا این سوگلی پدر منو در اورد!آخرم اون جوری که می خواستم تو دوربین نگاه نکرد!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون از راهنمایی های خوبت دوست من[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام ضحی ....
ایول جالب شده .... فک کنم کم کم داری یه سبک درست می کنی ....
فقط می گم خانوم عشقه Render اون دیفال پشت سرشونو یا می ساختی یا یه تکسچر بهتر می دادی ....
موفق باشی داش ضحی .

خو رفتن تو کوچه دارن بازی می کنن دیگه!!!
خونشونم دیفالش اینجوریه!!!!
می خواستم فضاش صمیمی تر باشه![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون محمد جان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام عزیزم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کارت مث همه اونایی که دوست دارم عالی شده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خنگول جونارو زودی بیار خونمون یه بلایی سرشون بیاریم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مرسی عزیزم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]،اونایی که ندیدی دارن زیاد میشنا!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آفرین ضحی...
کار بامزه ای شده....

ممنون از حضورت رفیق [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amirala7
30-12-2009, 19:45
آفرین
یه کار فانتزی باحال
لذت بردیم :دی

قاسم آلوده
30-12-2009, 20:59
سلام
کار جالبی شده ...
ایول .... فک نمی کردم دخترا هم چیزی یاد داشته باشن ....:31: