PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شبکه کردن دو کامپوتر برای بازی 2 نفره

rezapassword
27-12-2009, 14:23
سلام خدمت همه
من دو سیستم را با کراس به هم وصل کردم و الان لوکال کانکشن رو دارم
حالا توی تنظیمات بازی چه طور باید عمل کنم که مثلا بازی سریوس سم رو دو نفره بازی کنیم
ممنون

Squall Leonhart
28-12-2009, 10:40
سلام خدمت همه
من دو سیستم را با کراس به هم وصل کردم و الان لوکال کانکشن رو دارم
حالا توی تنظیمات بازی چه طور باید عمل کنم که مثلا بازی سریوس سم رو دو نفره بازی کنیم
ممنون

مشكلي كه داري با نام تاپيكت نميخونه! چون خودت گفتي كه شبكه رو داري.

من نميدونم سريوس سم شبكه ساپورت ميكنه يا نه ولي اگه ساپورت بكنه كه ديگه نبايد مشكلي داشته باشي. فقط بايد فايروال ها و ترجيجا آنتي ويروس ها رو خاموش بكني و راش بندازي.

تا اونجايي كه من تجربه كردم بازي هاي شبكه اي به دو صورت هستن :

1. بازي رو روي همه كامپيوترها اجرا ميكني و با يكي شون هاست ميزني و با بقيه جون ميشي به هاست.

2. ابتدا با يكي از كامپيوترها يه سرور ميزني ( سرور زدن ميتونه از طريق اجراي خود بازي باشه يا ممكنه كه از طريق فايل هاي ديگه صورت بگيره كه بستگي به بازي داره) بعدش با همه كامپيوترها (حتي اوني كه سرور روش داره اجرا ميشه) بازي رو اجرا ميكني و جون ميشي به سروري كه ساختي.

كامپيوتر سرور يا هاست بهتره كه قوي تر از همه باشه.

rezapassword
28-12-2009, 16:36
مشکل من همین جاست اگه فقط 2 کامپوتر باشه که مستقیم به هم وصل شده که دیگه سرور نمیخواد درسته ؟

C0OPeR
28-12-2009, 16:48
مشکل من همین جاست اگه فقط 2 کامپوتر باشه که مستقیم به هم وصل شده که دیگه سرور نمیخواد درسته ؟

منظور از سرور , سرور شبکه نیست بلکه ساخت سرور (میزبان) در بازی هستش که یکی سرور رو میسازه و شما باید در قسمت مالتی پلیر اون سرور ساخته شده رو ببینید و به اون متصل بشید .

Squall Leonhart
28-12-2009, 17:58

نه اشتباهه! سرور ميخواد فرقي نميكنه چند تا كامپيوتر باشه. اگه بازيت نياز به سرور داشته باشه بايد سرور بزني. يه كاري كن يه عكس از منوي اصلي بازيت بنداز بزار اينجا تا بگم. يه عكس هم از فايل هاي پوشه اصلي بازي بنداز.

Squall Leonhart
29-12-2009, 10:05
ببينم نسخه اي كه داري Serious Sam HD هست؟ اگه اين طوري هست، اين رو دانلود كن :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

محتوياتش رو از حالت فشرده خارج كن و توي پوشه اصلي بازيت كپي كن.

فايل TeknoGods_SamHD.exe رو اجرا كن.

براي راه اندازي سرور : برو به قسمت TeknoGods Cooperative بعدش Start TeknoGods Server رو بزن بعد تنظيمات مورد
نظرت رو بزار و بعد سرور رو ران كن.

براي وصل شدن به سروري كه زدي : برو به قسمت TeknoGods Cooperative بعدش Join game رو بزن.

اينم تاپيك Serious Sam HD هست :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

rezapassword
29-12-2009, 13:36
ممنون خودم راحشو پیدا کردم
خود بازی تنظیمات کاملی داره