PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه مدل D3!!!!!!

@pooy
27-12-2009, 03:03
سلام به همه اساتید:31::40:

ساعت 3 نصفه شبه و یه مدله ساده منو تا الان بیدار نگهداشته!(آماتورم نخند!!):13:

شرح وقایع رو میگم لطفا اگه جایشو اشتباه کردم کمکم کنید که تا این وقته شب، بیداری نکشم!
(اصطلاحاتو فارسی تایپ میکنم،اشتباه بود ببخشید):10:
:
-سیستمو روشن کردم(با شادی):27:

- بدونه داشتنه طرح ، مدل ، عکس و...............با پولیگان ها و نربها و به سختی طرفه چپه مدله ذهنیمو ساختم!:41:

_اولین مشکل واسه میرور پیش اومد ،وقته زیادی تلف شد که فهمیدم نرب ها میرور نمیشن و بعدشم اینکه باید قطعات رو کمپلت کنم (به هم بچسبونم)

_ روم به دیوار گلاب به روتون اینجاش رفتم یه جایی!:46:

_بالاخره به هزار زحمت اونطور که میخواستم میرور کردم طرحو و به هم چسبوندم دو طرفو!

-رو تک تک قطعات کلیک راست کردم (کاش نمیکردم) و از قسمته متریال، متالیک رو انتخاب کرده و به قطعاته مدل رنگهایه متنوعی دادم(اینجایه کار به خودم گفتم:" پویا تو دیگه کی هستی!هیچکی اینارو نمیدونه!همه مدلهاشون تک رنگه!")

-بعد که جو گیر شده بودم اومدم نورهامو خودم بزارم تو صفحه! یه دسته نور +دو خورشید+یه نقطه نور+یه شکله اتمی رو با دقت دور و تویه مدل چیدم!!

_بعد اومد عکس بگیرم از کارم!!تنظیماته رندر رو طوری درست کردم که عکسم جی پگ باشه با دی پی آیه 300!
ولی همش عکسه سیاه میشد!!هرکاری کردم نمیشد که نمیشد! امیدم 2 نصفه شب آن نبود که ازش بپرسم!
خلاصه بعد از یک ساعت متوجه شدم باید اون متریالهارو بردارم تا بتونم عکسه مدلمو بگیرم!!!:21:

_از همه بدتر اینکه یک بار هرچی تایپ کرده بودم پرییییییییییییییییییید!!!:18 :

(بدلیله اینکه یک هفته نیست مایا کار میکنم و خیلی چیزهارو نمیدونم، خیلی خیلی تو ساخته قطعات محدود بودم و اصلا اونچیزایی که تو ذهنم بودو نمیتونستم بسازم.فقط میتونستم اشکال هندسی رو کمی دستکاری کنم،همین):24:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

b3dnet
27-12-2009, 18:32
آفرین
برای کاره اول باهال شده
بیشتر کار کنی برانامه بیشتر میاد دستت
زیاد عجله نکن یه چند ماه دیگه قشنگ میتونی با برنامه کار کنی...

SSS_HHH_OOO
27-12-2009, 20:43
ایول باحال شده
قشنگ ساختی
با اینکه ساده است ولی جذابیت خودشو داره
خیلی خوبه

hrgh2
28-12-2009, 12:07
آفرین
بالاخره رفتی تو خط 3d ها؟
واسه کار اولت خیلی خوبه
فقط توصیه میکنم اینجا هم مثل کارای 2d ت روی خط حرکت کنی یعنی سبکت رو حفظ کنی
اگه این کار رو انجام بدی میتونی کارهای قشنگ و متفاوتی رو داشته باشی
موفق باشی

Borhan72
28-12-2009, 15:02
خيلی خوبه....
ايشالا بهتر و بهتر هم ميشه....
بعنوان كار اول كه عاليه....
كار اول منو ديدی؟؟؟
همون بهتر كه نديدی.... :31:

ehsan_wwe
28-12-2009, 15:10
خيلي خوب شده ايول كارت درسته معلومه كه حسابي به كار داري دل ميدي :40: فكر كنم اينجوري با علاقه كه بري 3دي كار قوي بشي :11:

maxya
29-12-2009, 07:25
_اولین مشکل واسه میرور پیش اومد ،وقته زیادی تلف شد که فهمیدم نرب ها میرور نمیشن و بعدشم اینکه باید قطعات رو کمپلت کنم (به هم بچسبونم)

آفرين ...برا كار اول كه عاليه :10:
------------------
فقط راجع به rotate و اينجور چيزا تو مايا بايد بگم نياز نيست ابجكتاتو برا اين كار با هم combine كني آخه برا دادان تكسچر و متريال ,... تو مشكل مي افتي... فقط كافيه تو اين جور مواقع كنترل +g رو بزني تا ابجكتا عضو يك گروه شن...اينجوري موقع چرخش ديگه آبجكتها از هم جدا نمي شن و جهتشون عوض نميشه...
موفق باشي :20:

sasan816
29-12-2009, 11:12
ببينم اين قضيش چيه که همه شبا به فکرشون ميرسه

amirala7
30-12-2009, 19:37
آفرین قشنگ شده است
برا کار اول خیلی خوبه

قاسم آلوده
30-12-2009, 21:09
سلام ....
فک می کنم بدن کاراکترت همخونی Robotic و Mechanic نداره .... یه خورده Mechanical اش کن .

@pooy
30-12-2009, 21:13
سلام ....
فک می کنم بدن کاراکترت همخونی Robotic و Mechanic نداره .... یه خورده Mechanical اش کن .

سلام
من که گفتم یه هفتس مایا کار میکنم:37: