PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین روش شبکه کردن دو رایانه دور از هم دارای خط ADSL

varians
26-12-2009, 19:31
سلام دوستان
ببخشید من چطوری میتونم دو کامپیوتر که دارای خط aDSL هستن رو با هم شبکه کنم ؟ البته این دو کامپیوتر بغل هم نیستن. مثلا من میخوام رایانه خودمو با مال دوستم که در خونه خودشون قرار داره شبکه کنم و فایل رد و بدل کنیم.
بهترین و پر کاربرد ترین روش چیه ؟ و سرعتش چطوره ؟
ممنون میشم توضیح کامل بدین
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saeed774
27-12-2009, 14:03
تا جایی که من میدونم با Adsl شبکه نمیشه ولی میتونی با Remote Desktop به کامپیوتر دوستت دسترسی داشته باشی .

به توضیحش زیاد وارد نیستم . مطمئنا دوستان کمک خواهند کرد .

Elendil1
27-12-2009, 14:12
سلام دوستان
ببخشید من چطوری میتونم دو کامپیوتر که دارای خط aDSL هستن رو با هم شبکه کنم ؟ البته این دو کامپیوتر بغل هم نیستن. مثلا من میخوام رایانه خودمو با مال دوستم که در خونه خودشون قرار داره شبکه کنم و فایل رد و بدل کنیم.
بهترین و پر کاربرد ترین روش چیه ؟ و سرعتش چطوره ؟
ممنون میشم توضیح کامل بدین
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با یه برنامه مثه هاماچی میشه ، این برنامه برای آنلاین بازی کردن بازی ها به طور غیر قانونی معمولآ استفاده میشه ، و یه حالت شبکه به وجود میاره و به شما یه ای پی میده که توی قسم LAN بازی/برنامه وارد می کنید. و سیستم شما شبکه میشه.

توی گوگل سرچ کنید Download Hamachi پیدا می کنید ، این برنامه Free هست {البته یه حالت پریمیوم پولی هم داره که برای شما کاربردی نداره}

SADEGH 7
27-12-2009, 15:06
برای بازی کردن که بهترین کار استفاده از Hamachi هستش. اما اگه می خواین به دسکتاپ دوستتون دسترسی داشته باشین و کلا اختیار سیستمش رو در دست بگیرین، بهترین برنامه Team Viewer هستش. مزیتی که نسبت به Remote Desktop داره اینه که وقتی شما سیستم طرف مقابل رو کنترل می کنی، نیازی نیست که شخص اکانتش رو Log off کنه. یعنی ماوس همزمان می تونه توسط دو نفر کنترل بشه.
این هم لینک دانلودش با حجم 1.03 مگابایت:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
موفق باشی:11:

آنتی
30-12-2009, 22:31
سلام
بهترین روش استفاده از آنتن وایرلس است
ولی برای اینترنت حتما باید مولتی یوزر داشته باشی

SADEGH 7
01-01-2010, 14:22
سلام
دوست عزیز شما به این نکته توجه کردی؟

من چطوری میتونم دو کامپیوتر که دارای خط aDSL هستن رو با هم شبکه کنم
واضحه که منظور ایشون اینه که می خوان به جز هزینه ی Adsl هزینه ی دیگه ای رو به این کار اختصاص ندن.
موفق باشی:11:

ChaoticHead
01-01-2010, 22:00
سلام
اینترنت مولتی یوزر هم نیازی نیست، به اشتراک گذاشته می شه

music6808
01-01-2010, 22:03
از team viewer نمیشه استفاده کرد؟

undertaker_ss
02-01-2010, 22:24
از team viewer نمیشه استفاده کرد؟

چرا میشه
خیلی هم خوبه

adrees
09-03-2010, 15:58
من اینترنت وایرلس دارم چطوری می تونم راحتر از بقیه روشها دو کامپیوتر رو شبکه کنم