PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : رایترم Read می کنه ولی Write نمی کنه با اینکه رایتر سالمه!

SraRobin
26-12-2009, 08:38
با سلام

دوستان یه چند روزیه که یه مشکل واسم پیش اومده خواستم راهنماییم کنید. راستش من چند روز پیش بایوس مادربوردم رو آپدیت کردم بعدش دی وی دی رایترم Read می کنه ولی Write نمی کنه. رایتر رو رو یه دستگاه دیگه امتحان کردم درست کرد. یه رایتر دیگه آوردم بستم رو سیستمم ولی باز رایت نکرد. ویندوز رو دوباره نصب کردم وبایوس رو دوباره برگردوندم به حالت اولش ولی باز هم همون مشکل هست و فکر می کنم از پورت IDE باشه. آخه رایتر ساتا بستم عین هلو کار کرد. حالا من چیکار کنم یعنی قابل تعمیره.
مدل مادربورد: Biostar TForce 965PT
مدل رایتر: Pioneer A110 IDE
از دوستان اگه کسی میتونه راهنماییم کنه تا مشکل را حل کنم.

با تشکر

EXTREME
26-12-2009, 12:09
اکه با ساتا خوب کار میکنه پس پاور مشکلی نداره مشکل یا از رایتره یا کابل ide مشکل داره یا پورت ide روی مین

Lord_theOne
26-12-2009, 21:52
یک کابل دیگه تست کن

SraRobin
27-12-2009, 08:23
اکه با ساتا خوب کار میکنه پس پاور مشکلی نداره مشکل یا از رایتره یا کابل ide مشکل داره یا پورت ide روی مین

با سلام

از یه کابل دیگه هم استفاده کردم ولی باز هم رایت نمی کنه. من فکر می کنم صد در صد از پورت IDE روی مادربورد باشه!

با تشکر

Lord_theOne
27-12-2009, 09:52
چه پاوری داری؟
بایاس مادربرد و رایترت را آپدیت کن
مدله دقیق رایترت را با برنامه Nero Info می توانی ببینی با Nero نصب می شود توی Tools
بهتره بفهمی مشکله اساسی سیستمت چیه؟

SraRobin
28-12-2009, 08:38
چه پاوری داری؟
بایاس مادربرد و رایترت را آپدیت کن
مدله دقیق رایترت را با برنامه Nero Info می توانی ببینی با Nero نصب می شود توی Tools
بهتره بفهمی مشکله اساسی سیستمت چیه؟

با سلام

پاور: Green 450 W Real
فریم ویر رایتر رو هم آپدیت کردم و بایوس مادربورد رو هم آپدیت کردم.
مدل دقیق رایتر: Pioneer Dvr-110D
خوب من هم میخوام مشکل اساسی رو بفهمم که تاپیک زدم!

با تشکر

Lord_theOne
28-12-2009, 16:15
البته خیلی قدیمی هست 2006

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید