PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین زمان واسه خرید سیستم

MyroxSoft
25-12-2009, 17:55
بهترین زمان واسه خرید سیستم به نظرتون چه موقع از ساله؟
اواخر دیماه که تازه سال نو میلادیه قیمتها پایین میاد یا بالا میره؟
کلا نوسان قطعات در سال چه شکلیه(منظورکدوم ماهها قطعات قیمتشون افت میکنه)؟

Yi Yi
25-12-2009, 19:32
نمیشه یک نسخه ی یکسان برای تمام قطعات پیچید. افت و خیز قیمت قطعات در ایران بیشتر بستگی به عرضه و تقاضا داره.

KING_DESIGNER
26-12-2009, 10:59
نه داداش
شما بعد از همن عاشورا افت قیمت رو میبینی
بعد از کریسمس به خاطر تعطیلات و اتمام ماه ژانویه افت قیمت رو به صورت چشمگیر میبنی
توی بهمن ماه خیلی خوبه
اسفند بدک نیست ولی فروردین گرونتر میشه
ازدیبهشت ماه خیلی خوبیه
خرداد هم بهتر چومن مدارس تعطیل میشوند و همه بچه ها قول خرید یک سیستم رو از ننه باباشون میگیرن
این رو بعد از چندسال آمار گیری گرفتم
من توی اسفند 79 یه سیستم 533 سلرون پنتیوم 2 بستم توی اردیبهشت ماه سال بعدش دیدم 700 تومن خریدی که کردم با دوماه اختلاف چیزی حدود 550 نهایتا 600 در میومده .

MyroxSoft
26-12-2009, 11:01
حرف شما درست
مثلا قطعات اصلی مثل مین و سی پی یو وقتی سال نو میلادی میشه شرکتها قطعات جدیدشون رو وارد بازار میکنن و قطعات قبلی افت دارن(به قول فروشنده) ، می خواستم بدونم تا چه اندازه ای این حرف صحت داره؟

MyroxSoft
26-12-2009, 11:17
نه داداش
شما بعد از همن عاشورا افت قیمت رو میبینی
بعد از کریسمس به خاطر تعطیلات و اتمام ماه ژانویه افت قیمت رو به صورت چشمگیر میبنی
توی بهمن ماه خیلی خوبه
اسفند بدک نیست ولی فروردین گرونتر میشه
ازدیبهشت ماه خیلی خوبیه
خرداد هم بهتر چومن مدارس تعطیل میشوند و همه بچه ها قول خرید یک سیستم رو از ننه باباشون میگیرن
این رو بعد از چندسال آمار گیری گرفتم
من توی اسفند 79 یه سیستم 533 سلرون پنتیوم 2 بستم توی اردیبهشت ماه سال بعدش دیدم 700 تومن خریدی که کردم با دوماه اختلاف چیزی حدود 550 نهایتا 600 در میومده .

ایول داداش منظورم همینه
فروشنده میگفت بازار ایران 10 روز از اونور عقبه یعنی بعد 10 روز افت قیمت اونور اینجا هم تاثیر میزاره

MyroxSoft
26-12-2009, 11:46
ایول فروشنده هم همینو میگفت که بعد سال نو چون قطعات جدید وارد بازار میشن قطعات قبلی افت میکنن حالا تو ایران بعد 10 روز این افت دیده میشه

KING_DESIGNER
27-12-2009, 03:01
اره دیگه بابا چرا اینقده بزرگش میکنی به خاطر این بازار گندیده ایران @@@ کلی از بازارهای جهانی عقبیم هیچ
کار و بار ما هم مهتل شده
یه مادربورد میخوام نمیدونم هنوز وارد شده یا نه ولی مطمئنم تا این لحظه خارجی ها دست دومش کردند و دارند به استوکیها میفروشنش
هنوز هم معلوم نیست کی وارد میشه من گذاشتم تقریبا اخر دی ماه برم بخرم اومده بود که میخریم نیومده بود هم خیالی نیست یه ماه دیگه صبر میکنم ولی اسفند هم بخری بدک نیست یهذره گرونتره ولی نه به نسبت الان
و بزاری برای اردیبهشت که عالیه و خرداد که بهتر بهتر ولی من میخوام سیستمو هرچوری شده تا اخر سال بگیرم
دعا کن وضع بهتر بشه ببینیم چیکار میکنیم. ایشالا سیستم خوبی نصیبت بشه:20:

MyroxSoft
27-12-2009, 15:25
اره دیگه بابا چرا اینقده بزرگش میکنی به خاطر این بازار گندیده ایران @@@ کلی از بازارهای جهانی عقبیم هیچ
کار و بار ما هم مهتل شده
یه مادربورد میخوام نمیدونم هنوز وارد شده یا نه ولی مطمئنم تا این لحظه خارجی ها دست دومش کردند و دارند به استوکیها میفروشنش
هنوز هم معلوم نیست کی وارد میشه من گذاشتم تقریبا اخر دی ماه برم بخرم اومده بود که میخریم نیومده بود هم خیالی نیست یه ماه دیگه صبر میکنم ولی اسفند هم بخری بدک نیست یهذره گرونتره ولی نه به نسبت الان
و بزاری برای اردیبهشت که عالیه و خرداد که بهتر بهتر ولی من میخوام سیستمو هرچوری شده تا اخر سال بگیرم
دعا کن وضع بهتر بشه ببینیم چیکار میکنیم. ایشالا سیستم خوبی نصیبت بشه:20:

من هی پست میدادم نمیومد شد 3 تا
من هم میخوام هر طور شده امسال سیستمو عوض کنم
چون بعد تعطیلات امتحانات بهترین فرصت واسه 3d و Game هست.

KING_DESIGNER
27-12-2009, 18:52
ایشالا
دعا کن این مادربورد لعنتی زودتر وارد بشه که پدر مارو در اورد
ای کاش میشد حداقل یه سفارشی میدادیم یه نفر از دوبی یا یه قبرستون دیگه اینو بفرسته بیاره
کلا فه شده تموم قطعاتم هست فقط لنگ این مادروبرد لعنتی هستیم
اه از دست این مملکت:19: