PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش نصب کردن ویندوز به وسیله فلاش مموری

hhhh_1360
25-12-2009, 13:36
سلام دوستان من می خواهم از طریق فلاش ویندوز نصب کنم خواهش می کنم آموزش کامل را بدهید

hhhh_1360
25-12-2009, 23:50
کیست مرا یاری کند

Tom Clancy's
26-12-2009, 23:07
سلام دوستان من می خواهم از طریق فلاش ویندوز نصب کنم خواهش می کنم آموزش کامل را بدهید

سلام
شما باید اول با استفاده از نرم افزارهایی مانند Flash Boot فلشت رو بوت کنی
بعد ویندوزت رو به طور کامل روی اون کپی کنی(دقت کن با کپی معمولی تمامی فایلها کپی نمیشن میتونی ایمیج بگیری بعد Extract کنی رو فلش)
ر آخر هم Main Board باید قابلیت بوت از روی USB رو داشته باشه تا بتونی ای کار رو انجام بدی
موفق باشی

Mohammad King
27-12-2009, 11:11
سلام

توجه کنید که اشتباه شما در این نکته است که فرض می‌کنید که فلش‌تان بوت ایبل است( در حالی که این‌طور نیست). به همین خاطر شما نیاز دارید که ابتدا فلش‌تان را بوت‌ایبل کنید . به طور کلی شما برای نصب ویندزو از روی فلش‌مموری‌تان به ۲ نکته باید توجه کنید:

1. Bootable کردن فلش‌مموری‌تان
2. باز کردن فایل ISO حاوی محتویات ویندوز روی فلش مموری‌تان

برای این کار نیاز به فسفر سوزاندن زیادی ندارید! تمام این کارها را نرم‌افزار UNetbootin برای‌تان انجام می دهد. این نرم‌افزار ابتدا فلش‌مموری‌تان را فرمت می‌کند و بعد باید شما به دنبال فایل ISO حاوی محتویات ویندوز با کمک این نرم‌افزار بگریدید(اگر ندارید باید فایل ها را با استفاده نرم‌افزاری روی سی دی و یا دی وی دی به فرمت ایزو رایت کنید و بعد از این نرم‌افزار استفاده کنید) و به نرم‌افزار بگویید که فایل را در فلش‌تان extract کند(کل این اتفاقات ۱۰ الی ۱۵ دقیقه طول نمی کشد).
به همین سادگی! حال تنها چیزی که باقی مانده است دستکاری در SetUp ویندوزتان است که خودتان می‌دانید! ویندوز شما در حال نصب است!

Masоud
27-12-2009, 20:42
سلام

[ آموزش ] : نصب ویندوز XP از روی USB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشید :40:

الهام خطیب زاده
15-01-2010, 20:19
لطفا مراحل نصب ویندوز از طریق مموری را آموزش دهید ( نحوه بوت ایبل کردن فلش )

Diego
15-01-2010, 22:23
لطفا مراحل نصب ویندوز از طریق مموری را آموزش دهید ( نحوه بوت ایبل کردن فلش )

تو پست بالا دوستمون توضیح دادن.(لینک اموزش رو گذاشتن)

eqy.noor
22-01-2010, 15:23
دوستان،لطفا لینک دانلود برنامه های flash boot و UNetbootin رو بزارین

Masоud
23-01-2010, 16:37
دوستان،لطفا لینک دانلود برنامه های flash boot و UNetbootin رو بزارین

سلام

درخواست نرم افزار

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

56sx
12-07-2011, 22:25
من اینکارو با UltraISO انجام میدم
قبلا مشکل نداشت جدیدا ارور میده در ویندوز اکس پی با سون مشکلی نداره

Chap-Dast
12-10-2011, 18:57
آقا من هرکاری میکنم نمیشه از روی فلش 1ویندوز اکس پی روی نت بوکم نصب کنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تا حالا 10تا راه امتحان کردم هیچکدوم جواب نداده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همش ارور های مسخره میده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راه قطعی وجود نداره؟
من به راحتی میتونم ویندوز 7 نصب کنم
ولی هرکار میکنم نمیشه اکس پی نصب کرد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مرسی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Masоud
14-10-2011, 02:34
سلام

دوست عزیزم بهتر بود واسه مشکلتون تاپیک جدید ایجاد میکردید چون بالا آوردن تاپیک قدیمی خلاف فوانین انجمن هستش:46:

این پست به احتمال زیاد مشکلتون رو حل خواهد کرد :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]