PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک :بین خرید Seagate FreeAgent Theater یا WD TV HD Media Player

POROMA2008
25-12-2009, 12:01
:46:یاعرض سلام خدمت دوستان و مدیران و برادران اهل فن
من قصد خرید دستگاههای HD Media Player داشتم بعد تحقیقات فراوان بین تمام این دستگاهها و اونی که در ایران پیدا میشه و بعد خوندن پست و تاپیک هایی که در سایت بود به دو گزینه رسیدم

Seagate FreeAgent Theater+ HD Media Player
Western Digital TV Live HD Media Player

که متاسفانه یا خوشبختانه هردو انها در رنج هم و حتی هم قیمت و با امکانات سخت افزاری مشابه :5:

فقط تفاوت در فرمت های پشتیبانی شده است :5:

حالا می خواستم دوستان اهل فن کمک کنندتا من موفق به خرید :8:یکی از این دستگاه شوم البته بهترینشون :11:

POROMA2008
25-12-2009, 12:12
من مشخصات کامل دو دستگاه بصورت مقایسه ای می ذارم تا دوستان بعد مشاهد نظر شون وهم در نظر سنجی بالا شرکت کنند

POROMA2008
25-12-2009, 12:16
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Western Digital TVLive HD Media Player

POROMA2008
25-12-2009, 12:29
فرمت های پشتیبانی شده که من موارد متفاوت را مشخص کردم

MPEG-1, MPEG-2 (VOB/ISO) , MPEG-4 (DivX/Xvid) , DivX HD, Xvid HD , AVI , MOV , MKV , RMVB Real Media , AVC HD , H.264 , WMV9 , VC-1, M2TS , TS/TP/M2T

Western Digital TV Live HD Media Player

AVI (Xvid, AVC , MPEG1/2/4) , MPG/MPEG , VOB , MKV (h.264, x.264, AVC , MPEG1/2/4, VC-1) , TS/TP/M2T (MPEG1/2/4, AVC, VC-1) , MP4/MOV (MPEG4, h.264) , M2TS , WMV9

POROMA2008
25-12-2009, 12:31
رزلوشن

Video Resolutions: NTSC 480i/480p, PAL 576i/576p, 720p, 1080i, 1080p

MPEG2 MP@HL up to 1920x1080p24, 1920x1080i30 or 1280x720p60 resolution.
- MPEG4.2 ASP@L5 up to 1280x720p30 resolution and no support for global motion compensation.
- WMV9/VC-1 MP@HL up to 1280x720p60 or 1920x1080p24 resolution. VC-1 AP@L3 up to 1920x1080i30, 1920x1080p24 or 1280x720p60 resolution.
- H.264 BP@L3 up to 720x480p30 or 720x576p25 resolution.
- H.264 MP@L4.1 and HP@4.1 up to 1920x1080p24, 1920x1080i30, or 1280x720p60 resolution.

POROMA2008
25-12-2009, 12:41
صدا -پلی لیست-عکس -زیر نویس

AAC, MP3, Dolby® Digital, DTS, ASF, FLAC, WMA, LPCM, ADPCM, WAV, OGG

M3U, PLS

JPEG files (up to 20 megapixels), BMP, GIF, PNG, TIFF

SAMI (smi), SRT, SUB

MP3, WAV/PCM/LPCM, WMA, AAC, FLAC, MKA, AIF/AIFF, OGG, Dolby Digital, DTS

PLS, M3U, WPL

JPEG, GIF, TIF/TIFF, BMP, PNG

SRT, ASS, SSA, SUB, SMI

POROMA2008
25-12-2009, 12:43
نمره سایت معروف ومعتبر CNET
به هردو دستگاه بطور یکسان 4.5ستاره بوده است

POROMA2008
25-12-2009, 12:47
هردو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]و[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به طور یکسان پشتییبانی می کنه

POROMA2008
25-12-2009, 12:50
هردو از طرف سایت پشتیبانی فریمور می شن
اما WDزود به زود اقدام به دادن فریمور می کنه

POROMA2008
25-12-2009, 12:51
متاسفانه از نظر سخت افزاری هیچ گونه اطلاعاتی از هیچ یک از دستگاه ندارم

ghahremanimehdi
25-12-2009, 15:16
این دو دستگاه اختلاف زیادی با هم ندارند.
من WD رو بیشتر میپسندم.
WD ساپورت نرم افزاری بهتری داره .

POROMA2008
25-12-2009, 15:43
راستش منم WDترجیح می دم اما مسئله که باعث ایجاد تاپیک شده فرمت تصویری بیشتری که سیگیت ساپورت می کنه
DivX HD, Xvid HD -RMVB Real Media , AVC HD

POROMA2008
25-12-2009, 16:02
این مربوطبه سایت پرشین تولز هست اما نمی دونم تست شون روی مدل لایو بوده یا معمولی اما نتیجش:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

R e Z a
25-12-2009, 16:15
سلام دوستان
منم نظرات خودم را در رابطه با WD میگم.
480 و 720 رو عالی پخش می کنه
1080 هم من مشکلی ندیدم. dark knight رو بدون حتی ی بار فریز شدن آینه نشون میده!
ساپورتی که از فرمت های مختلف داره عالیه حتی بعضی از فایل های فلش رو هم ساپورت می کنه
با فرمت wmv مشکل داره و پخش نمی کنه ! (احتمالا عمو بیلی زیر میزیش رو هنوز نداده! :دی )
بسیار وسیله ی کوچیک و جمع و جوری هستش.
برای من تا حالا هنگ نکرده!
اینترفیس شکیل و زیبایی داره !
برام مهم نیست که زیرنویس فارسی نشون نمی ده چون فقط انگلیسی مد نظرم هستش.
ی ایراد داره اونم اینکه وقتی مثلا دستگاه رو از برق میکشی و دوباره وصل می کنی اوتومات روشن میشه !!!

ممنون

ghahremanimehdi
25-12-2009, 16:16
WD هم این کدکها رو هم اجرا میکنه :
DivX HD, Xvid HD , AVC HD

اما RM رو نمیدونم اجرا میکنه یا نه.
در ضمن نباید انتظارات رو زیاد بالا برد چون این دستگاه 120 تومن بیشتر نیست بنابراین انتظار نداشته باشید که فیلمهای با هر رزلوشن و با هر بیت ریتی رو روان اجرا کنه. این دستگاه در حد و اندازه ی خودش خوب هست.

ashckan_a
25-12-2009, 16:55
درود
در مورد زیر نویس فارسی تا جایی که من می دونم sub/idx رو به زبان فارسی پخش می کنه
در مورد مطلبی هم که دوستمون از سایت persian tools گذاشتن به اختمال زیاد نتیجه ی تست mini بوده که محصول ضعیفی هست
تنها تفاوت لایو با معمولی تا جایی که من می دونم امکان اتصال کابل کراس هست
موفق باشید

POROMA2008
26-12-2009, 01:13
اصلا از دوستان کسی این دستگاه شرکت سیگیت Seagate FreeAgent Theater+ HD Media Player
دیده - خریده -یاباهاش کار کرده - یا سراغ داره
یه پیغام بده یا تو تاپیک اعلام کنه
مرسی

ata_webmaker
26-12-2009, 21:25
وا چطور سیگیت و وسترن با هم یک قیمت هستند سیگیت 130 هست و وسترن لایو 160 تومن آحه چطور ممکنه من از بازار ایران قیمت گرفتم

farshidcivil
26-12-2009, 21:41
وا چطور سیگیت و وسترن با هم یک قیمت هستند سیگیت 130 هست و وسترن لایو 160 تومن آحه چطور ممکنه من از بازار ایران قیمت گرفتم

احتمالا منظورشون وسترن بود نه وسترن لایو

POROMA2008
27-12-2009, 02:34
مرسی دوست عزیز :40:
من دقیقا منظورم مدل لایو بود
کسی پیدا نشد که سیگیت داشته باشه
البته نظر همه برای مهم محترمه اما تمام کسانی که می گن وسترن خوبه با سیگیت کار نکردن یا اصلا در بازار نرفتن نگاهش کنند
کسی پیدا نشده که سیگیت داشته باشه بگه خوبه یا بد یا راضی یا نارضی
از همه مهم کسی پیدا نشده بگه سیگیت بده یا فلان عیب داره فقط دوستان می گن وسترن خوبه فلان کارایی داره
من تا دوشنبه اون هفته صبر می کنم و منتظر نظرات دوستان خوبم هستم

POROMA2008
27-12-2009, 02:37
یک سوال هم از دوستانی این دستگاه دارن داشتم دستگاه وسترن لایو یا معمولی توانایی پخش فایل 3GP یا موبایلی داره یانه
اصلا فول اسکرین بودنش مهم نیست
فقط می خوام بدونم توانایی باز با صدا کامل داره یا نه

ata_webmaker
27-12-2009, 11:26
دوست عزیز اگر منظور شما لایو بود پس لطفا جاش رو هم بگید کجا میده 130 تومان اخه ارزون ترین جا که قیمت کردم 160 بود اصلا با عقل جور در نمیاد من کاملا گیج شدم

djmilad_mrb
27-12-2009, 21:15
ببین دوست عزیز من هیچ کدوم از اون دو مدلی رو که گفتی ندارم اما شما قصدتون از این تاپیکی که زدید چیه؟؟؟
اگه واقعا بین این دو مدل موندید که کدومشونو انتخاب کنید دوستان نظرشونو گفتن و تو نظر سنجی هم مشخصه :11:
به نظرم دیگه ادامه بحث بی مورده:8:

نظر شخصیه خودم هم همون نظر سایر دوستان هست :40:
این رو هم اضافه کنم اون چیزی که شما در ریویوهای خارجی میخونید و میبینید با اونی که تو ایران هست زمین تا آسمون فرق میکنه از همه لحاظ:40:

قصد تخریب کلی وجمع بستن ندارم شایدوسیله ای باشه که اینجوری نباشه اما تو اکثر اوقات اینجوریه

POROMA2008
28-12-2009, 15:41
کسی از دوستان مدل لایو خریده
من با تلفن چند تا نمایندگی سازگار و وسترن زنگ زدم گفتند فقط معمولی داریم اصلامدل لایو تو ایران وجود نداره

amirreza1362
30-12-2009, 20:26
من دارم خوبه البته لايوشو ميگم 155 تومن هم خريدم چند روز پيش دستگاه خوبيه ولي يه چيزي اعصاب منو خورد كرده اونم اينه كه نمي تونم زير نويس فارسي اجرا كنم اگه از دوستان كسي هست منو راهنمايي كنه ممنون ميشم واقعا اعصابم خيلي خورده هر كاري كردم هر برنامه اي گرفتم ولي نشد

kiuna
30-12-2009, 22:38
من سیگیت رو ترجیح میدم
پورت لن داره که وسترن نداره
پسوندهای بیشتری ساپورت میکنه
جای مخصوص برای هارد داره

pmax
30-12-2009, 22:56
اگر شبکه شدن seagate مثل شبکه شدن تلوزیون b690 باشه
خیلی عالیه
ببر و بیار هارد و usb هم نداریم دیگه . فیلمها رو می ریزیم روی هارد pc و از طریق شبکه با سیگیت اجراش می کنیم باقلوا

1- این دستگاه دقیقا چنده ؟
2- آیا زیرنویس فارسی رو ساپورت می کنه ؟

ata_webmaker
31-12-2009, 10:28
مدل لایو شبکه هم داره من خودم دیدم توی پاساژ ایران می فروختن راستی دوست عزیز شما از کجا 155 تومان خریدی خیلی خوب خریدی من ارزونترین جایی که گیر آوردم 160 بود
و در ضمن یادمون نره که وسترن فرمت های بیشتر و اساسی تریو ساپورت می کنه

kiuna
31-12-2009, 15:00
مدل لایو شبکه هم داره من خودم دیدم توی پاساژ ایران می فروختن راستی دوست عزیز شما از کجا 155 تومان خریدی خیلی خوب خریدی من ارزونترین جایی که گیر آوردم 160 بود
و در ضمن یادمون نره که وسترن فرمت های بیشتر و اساسی تریو ساپورت می کنه
فرمتی نیست که وسترن ساپورت کنه و سیگیت نکنه

babak-90
06-01-2010, 00:03
میگن wd قابلیت اینو داره که فایلهای iso رو هم بخونه یعنی اگه از یک سی دی یا دی وی دی میشه ایمیج گرفت و استفاده کرد آیا سیگیت هم این قابلیت رو داره

tigertronica
06-01-2010, 14:32
دوستان هر کس WD LIVE رو خریده لطف کنه تو پیغام خصوصی به من بگه از کجا خرید چون گیر نمیارم

samkaveh
06-01-2010, 18:42
عجله نكنيد احتمالا بعد از تعطيلات كريسمس اين مدل دوباره وارد ميشه فكر كنم حدود يك هفته ديگه بياد تو بازار

tristania
16-01-2010, 21:34
دوستان ضمن عرض سلام و خسته نباشید
دوستان من امروز یه hd live گرفتم ولی از ظهر تا حالا هر کاری میکنم نمیتونم از hdmi تصویر بگیرم
با av تصویر دارم و وقتی میرم منو که خروجی رو تبدیل به hdmi کنم روی اون save نمیشه و دوباره به حالت av در میاد
از دوستان اگه کسی به این مشکل برخورده و راه حلی پیدا کرده لطفا ما رو هم یه راهنمایی عنایت کنه

POROMA2008
22-01-2010, 14:32
دوستانی که لایو دارند اعلام کنند از کجا خریدند

ghahremanimehdi
22-01-2010, 15:55
دوستانی که لایو دارند اعلام کنند از کجا خریدند

جدیدا لیون آورده.169 تومن.

POROMA2008
23-01-2010, 00:32
جدیدا لیون آورده.169 تومن.

با تشکر ازشما
میشه لطف کنی ومحل فروش به طور کامل اعلام کنی

ghahremanimehdi
23-01-2010, 17:44
با تشکر ازشما
میشه لطف کنی ومحل فروش به طور کامل اعلام کنی
آخه تبلیغ میشه و درست نیست ولی چون پرسیدید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداون ستاره بین آدرس رو حذف کنید.
ولی معمولا فروشگاههای اینترنتی گرونتر میفروشند. اگر برید پاساژ کامپیوتر ایران (بالاتر از طالقانی و پایینتر از میدون ولیعصر) احتمالا با 155 تومن هم بتونید گیر بیارید.

mdolia
30-01-2010, 15:40
سلام من خودمم میخوام یکی بخرم وقتی مشخصات seagate و WD رو دیدم ویژگی تو WD ندیدم که seagate نداشته باشه در ضمن جای هارد البته از نوع FreeAgent Go داره که خودش کلی مزیته واسه هاردای دیگه هم پورت USB داره اگر هم ساخت چین باشند تقریبا میتونیم مطمئن باشیم که هر دوشون رو یه کارخونه ساخته با اینکه کلا WD رو بیشتر قبول دارم فکر کنم تو این مورد
FreeAgent Theater+ HD Media Player _ Seagate بهتر باشه

POROMA2008
05-02-2010, 23:00
کسی از دوستان که WD داره تا الان خراب شده یا قاطی کرده
اگه کرده چه موردی بوده

manaminjamkharam
19-03-2010, 19:26
سلام.من عضو جدید هستم پس اگه اشتباهی کردم از همین حالا معذرت.من مدیا پلایر وسترن مدل لایوشو چند روز پیش خریدم.تنها سوالی که دارم اینه که آیا امکانش هست که وقتی اسم یه فولدر یا فایلو توی هارد به فارسی نوشت،دستگاه اونو درست نشون بده؟آخه الان کلماتو جدا از هم و از چپ به راست نشون می ده.با ورژن 1.02.14 آپدیتش کردم و تو تنضیماتش هم زبان عربی را انتخاب کردم اما درست نشد.اگه کسی می دونه خواهشا جواب بده.باتشکر

farshidcivil
19-03-2010, 22:49
سلام.من عضو جدید هستم پس اگه اشتباهی کردم از همین حالا معذرت.من مدیا پلایر وسترن مدل لایوشو چند روز پیش خریدم.تنها سوالی که دارم اینه که آیا امکانش هست که وقتی اسم یه فولدر یا فایلو توی هارد به فارسی نوشت،دستگاه اونو درست نشون بده؟آخه الان کلماتو جدا از هم و از چپ به راست نشون می ده.با ورژن 1.02.14 آپدیتش کردم و تو تنضیماتش هم زبان عربی را انتخاب کردم اما درست نشد.اگه کسی می دونه خواهشا جواب بده.باتشکر

اقا شرمنده من جواب سوالتونو نمیدونم:20: ولی یه سوال داشتم، میخواستم یه دونه از اینا بخرم شما ازش راضی هستین 1080p رو چجوری نشون میده فک نکنم فریم ریت بالاتر از 24fps رو ساپورت کنه... شما از چه هاردی استفاده میکنین ؟ با یو اس بی به پلیر وصلش میکنین
در ضمن سوالتونو اینجا بپرسین سریع تر جواب میگیرین

manaminjamkharam
22-03-2010, 01:26
سلام farshidcivil جان.من که از اين دستگاه راضي هستم.يه دستگاه کوچيک با عيب هاي خيلي خيلي کم که اگه نخوايم از ديد خيلي تخصصي نگاه کنيم درواقع بي عيب هست.قيمت کم اين دستگاه هم باعث شده خريدش کاملا ارزش داشته باشه.تقريبا تمام فرمت ها را پشتيباني مي کنه.از بين فرمت هاي معروف فقط WMV را پشتيباني نمي کنه و از بين فرمت ها ناآشنا هم چنتايي هست که از اون فرمتا فکر نکنم هيچ کجا استفاده بشه.البته اونطور که من فهميدم قابليت خواندن فرمت هاي مختلف به نرم افزار دستگاه مربوط مي شه و نرم افزار اونو هم تقريبا زود زود آپديت مي شه.پس تمام اين مشکلات فرمت و بعضا مشکلات احتمالي ديگه قابل حل هست و اين امتياز خيلي خوبيه.ورودي براي هارد و حافظه هاي مختلفش از طريق usb هست.2 تا وروديه usb داره اما نکته اينجاس که اين امکان را داره که از همون هاب ها استفاده کنيم و يه جورايي مي شه تا بي نهايت حافظه و هارد را بهش وصل کرد.بين بچه ها بود کسايي که تا 5 ترابايت را بهش وصل کرده و جواب داده و مصلما فکر کنم بيشتر هم بتونه جواب بده.از نظر کيفيت نمايش تصوير هم خب خود دستگاه هيچ مشکلي نداره و فکر نکنم پخش کننده اي باشه که با اين کيفيت نشون بده.اگه مشکلي توي کيفيت باشه به تلويزيون و کابلي هست که دستگاه را به تلويزون وصل ميشه.مصلما براي ديدن کيفيت در حد اچ دي و فول اچ دي هم به تلويزيون با کیفیت اچ دي نياز هست و مصلما به اچ دي بودن کيفيت اون فايل تصويري.و در آخر مدل لايو داره و معمولي.فکر کنم در حال حاضر مدل معموليش به صرفه باشه .حدود 120 تومن معموليش و 150لايوش هست.فرقش تو نرم افزار مهم نيست و مثل هم هست.از نظر سخت افزار هم تنها فرقهاش اينه که مدل لايوش خروجي کامپوننت داره همون چيزي که برا ويديو پرژکتورها استفاده مي شه که با بودن خروجي اچ دي ام اي وجودش ضرورتي نداره ديگه اينکه قابليت نتورک و شبکه شدنش هست که اونم فکر کنم اصلا به کار بیاد و قابليتش براي اتصال به نت که باز هم اون با توجه به شرايط ايران به کار نمياد فعلا.همه مدل هاردي بهش وصل مي شه حتي فلش ها.من مارک وسترن مدل my book elite بهش وصل کردم که 1ترابايت هست.توي رنج قيمت 120 تومن بهترين هست.فکر کنم هرچي مي دونستم گفتم.با تشکر.

manaminjamkharam
22-03-2010, 01:29
سلام farshidcivil جان.من که از اين دستگاه راضي هستم.يه دستگاه کوچيک با عيب هاي خيلي خيلي کم که اگه نخوايم از ديد خيلي تخصصي نگاه کنيم درواقع بي عيب هست.قيمت کم اين دستگاه هم باعث شده خريدش کاملا ارزش داشته باشه.تقريبا تمام فرمت ها را پشتيباني مي کنه.از بين فرمت هاي معروف فقط WMV را پشتيباني نمي کنه و از بين فرمت ها ناآشنا هم چنتايي هست که از اون فرمتا فکر نکنم هيچ کجا استفاده بشه.البته اونطور که من فهميدم قابليت خواندن فرمت هاي مختلف به نرم افزار دستگاه مربوط مي شه و نرم افزار اونو هم تقريبا زود زود آپديت مي شه.پس تمام اين مشکلات فرمت و بعضا مشکلات احتمالي ديگه قابل حل هست و اين امتياز خيلي خوبيه.ورودي براي هارد و حافظه هاي مختلفش از طريق usb هست.2 تا وروديه usb داره اما نکته اينجاس که اين امکان را داره که از همون هاب ها استفاده کنيم و يه جورايي مي شه تا بي نهايت حافظه و هارد را بهش وصل کرد.بين بچه ها بود کسايي که تا 5 ترابايت را بهش وصل کرده و جواب داده و مصلما فکر کنم بيشتر هم بتونه جواب بده.از نظر کيفيت نمايش تصوير هم خب خود دستگاه هيچ مشکلي نداره و فکر نکنم پخش کننده اي باشه که با اين کيفيت نشون بده.اگه مشکلي توي کيفيت باشه به تلويزيون و کابلي هست که دستگاه را به تلويزون وصل ميشه.مصلما براي ديدن کيفيت در حد اچ دي و فول اچ دي هم به تلويزيون با کيفيت اچ دي نياز هست و مصلما به اچ دي بودن کيفيت اون فايل تصويري.و در آخر مدل لايو داره و معمولي.فکر کنم در حال حاضر مدل معموليش به صرفه باشه .حدود 120 تومن معموليش و 150لايوش هست.فرقش تو نرم افزار مهم نيست و مثل هم هست.از نظر سخت افزار هم تنها فرقهاش اينه که مدل لايوش خروجي کامپوننت داره همون چيزي که برا ويديو پرژکتورها استفاده مي شه که با بودن خروجي اچ دي ام اي وجودش ضرورتي نداره ديگه اينکه قابليت نتورک و شبکه شدنش هست که اونم فکر کنم اصلا به کار بياد و قابليتش براي اتصال به نت که باز هم اون با توجه به شرايط ايران به کار نمياد فعلا.همه مدل هاردي بهش وصل مي شه حتي فلش ها.من مارک وسترن مدل my book elite بهش وصل کردم که 1ترابايت هست.توي رنج قيمت 120 تومن بهترين هست.فکر کنم هرچي مي دونستم گفتم.با تشکر.

manaminjamkharam
22-03-2010, 01:29
سلام farshidcivil جان.من که از اين دستگاه راضي هستم.يه دستگاه کوچيک با عيب هاي خيلي خيلي کم که اگه نخوايم از ديد خيلي تخصصي نگاه کنيم درواقع بي عيب هست.قيمت کم اين دستگاه هم باعث شده خريدش کاملا ارزش داشته باشه.تقريبا تمام فرمت ها را پشتيباني مي کنه.از بين فرمت هاي معروف فقط WMV را پشتيباني نمي کنه و از بين فرمت ها ناآشنا هم چنتايي هست که از اون فرمتا فکر نکنم هيچ کجا استفاده بشه.البته اونطور که من فهميدم قابليت خواندن فرمت هاي مختلف به نرم افزار دستگاه مربوط مي شه و نرم افزار اونو هم تقريبا زود زود آپديت مي شه.پس تمام اين مشکلات فرمت و بعضا مشکلات احتمالي ديگه قابل حل هست و اين امتياز خيلي خوبيه.ورودي براي هارد و حافظه هاي مختلفش از طريق usb هست.2 تا وروديه usb داره اما نکته اينجاس که اين امکان را داره که از همون هاب ها استفاده کنيم و يه جورايي مي شه تا بي نهايت حافظه و هارد را بهش وصل کرد.بين بچه ها بود کسايي که تا 5 ترابايت را بهش وصل کرده و جواب داده و مصلما فکر کنم بيشتر هم بتونه جواب بده.از نظر کيفيت نمايش تصوير هم خب خود دستگاه هيچ مشکلي نداره و فکر نکنم پخش کننده اي باشه که با اين کيفيت نشون بده.اگه مشکلي توي کيفيت باشه به تلويزيون و کابلي هست که دستگاه را به تلويزون وصل ميشه.مصلما براي ديدن کيفيت در حد اچ دي و فول اچ دي هم به تلويزيون با کيفيت اچ دي نياز هست و مصلما به اچ دي بودن کيفيت اون فايل تصويري.و در آخر مدل لايو داره و معمولي.فکر کنم در حال حاضر مدل معموليش به صرفه باشه .حدود 120 تومن معموليش و 150لايوش هست.فرقش تو نرم افزار مهم نيست و مثل هم هست.از نظر سخت افزار هم تنها فرقهاش اينه که مدل لايوش خروجي کامپوننت داره همون چيزي که برا ويديو پرژکتورها استفاده مي شه که با بودن خروجي اچ دي ام اي وجودش ضرورتي نداره ديگه اينکه قابليت نتورک و شبکه شدنش هست که اونم فکر کنم اصلا به کار بياد و قابليتش براي اتصال به نت که باز هم اون با توجه به شرايط ايران به کار نمياد فعلا.همه مدل هاردي بهش وصل مي شه حتي فلش ها.من مارک وسترن مدل my book elite بهش وصل کردم که 1ترابايت هست.توي رنج قيمت 120 تومن بهترين هست.فکر کنم هرچي مي دونستم گفتم.با تشکر.

farshidcivil
22-03-2010, 23:26

ممنون از راهنماییتون...
شما پلیرو از کجا خریدین؟ پایتخت یا علاالدین یا از طریقه پست؟

mahdi-mb
23-03-2010, 12:33
sلام
بزرگترین حسن wd اینه که فرمت MKV رو ساپورت میکنه! دوستانی که خریدن لطفا" بگن آیا کابل HDMI همراهش هست و خروجی کامپوننت و کامپوزیت (AV) داره؟ من یه عکس از پشت دستگاه رو دیدم سوکتهاش فرق داشت انگار!
گارانتی داره؟ و وقتی به صورت شبکه به pc وصلش میکنی dvd رام رو هم میشناسه و میشه فایلهای روی اون رو هم play کرد؟

farshidcivil
23-03-2010, 14:11
sلام
بزرگترین حسن wd اینه که فرمت MKV رو ساپورت میکنه! دوستانی که خریدن لطفا" بگن آیا کابل HDMI همراهش هست و خروجی کامپوننت و کامپوزیت (AV) داره؟ من یه عکس از پشت دستگاه رو دیدم سوکتهاش فرق داشت انگار!
گارانتی داره؟ و وقتی به صورت شبکه به pc وصلش میکنی dvd رام رو هم میشناسه و میشه فایلهای روی اون رو هم play کرد؟

کابل hdmi که نداره تو خود سایتشم نوشته... ولی AV داره

manaminjamkharam
24-03-2010, 01:50
من از طریق پست گرفتم.کابل HDMI روش نیست.خروجی کامپونت را فقط مدل لایوش داره.اما کامپوزیت را هر دوتاش داره.گارانتی سازگار هست که 2 سال این محصول را گارانتی کرده.اگه می خواید بخرید به سایت سازگار برید و به قسمت نمایندگی های سازگار توی سایت برید.شماره تلفن همه نمایندگیاشو گذاشته تماس بگیرید و از منصف ترین نمایندگی خرید کنید.در مورد سوال آخر درست نمی دونم.اما اگه منظورت این هست که فرمت vob که ماله دی وی دی هست را پشتی بانی می کنه یا نه باید بگم می کنه.البته منوی دی وی دی و اینچیزاشو انگار دیگه نشون نمی ده.فقط خوده فایل با فرمت vob.

manaminjamkharam
24-03-2010, 01:51
من از طریق پست گرفتم.کابل HDMI روش نیست.خروجی کامپونت را فقط مدل لایوش داره.اما کامپوزیت را هر دوتاش داره.گارانتی سازگار هست که 2 سال این محصول را گارانتی کرده.اگه می خواید بخرید به سایت سازگار برید و به قسمت نمایندگی های سازگار توی سایت برید.شماره تلفن همه نمایندگیاشو گذاشته تماس بگیرید و از منصف ترین نمایندگی خرید کنید.در مورد سوال آخر درست نمی دونم.اما اگه منظورت این هست که فرمت vob که ماله دی وی دی هست را پشتی بانی می کنه یا نه باید بگم می کنه.البته منوی دی وی دی و اینچیزاشو انگار دیگه نشون نمی ده.فقط خوده فایل با فرمت vob.

mahdi-mb
24-03-2010, 12:04
ممنون بابت توضیحات در مورد سوال آخر منظورم اینه که وقتی با pc شبکه میشه از رو هارد فایلهای ویدئویی رو میشه play کرد این کار رو میشه با فایلهایی که روی dvd رایت شده هم انجام داد حالا با فرمتش کار ندارم مثلا" شما فکر کن روی dvd فایلهای mkv هست در کل cd.dvd رام رو مثل هارد میشناسه؟

farshidcivil
24-03-2010, 20:13

میشه بگین از کدوم نمایندگی خریدین، چقد باهاتون حساب کرد؟

Pejman3
25-03-2010, 12:20
ولی به نظر من Seagate از نظر طراحی خود دستگاه خیلی زیبا تره و جای پورت USB رو دستگاه خیلی معقول تره همچنین ریموتش خیلی کاملتر و بهتره

در ضمن فرمت های بیشتری رو ساپورت میکنه و من تو چند تا سایت خوندم که گیرش کمتره فکر کنم انتخاب مناسب تری باشه.

---------- Post added at 01:20 PM ---------- Previous post was at 01:20 PM ----------

farshidcivil
25-03-2010, 16:17
ولی به نظر من Seagate از نظر طراحی خود دستگاه خیلی زیبا تره و جای پورت USB رو دستگاه خیلی معقول تره همچنین ریموتش خیلی کاملتر و بهتره

در ضمن فرمت های بیشتری رو ساپورت میکنه و من تو چند تا سایت خوندم که گیرش کمتره فکر کنم انتخاب مناسب تری باشه.

---------- Post added at 01:20 PM ---------- Previous post was at 01:20 PM ----------

از نظر ساپورت فرمت بین این دو تا که تفاوتی نیست!
کانفیگشون بزار اونجوری بهتر میشه قضاوت کرد

farshidcivil
25-03-2010, 16:30
Seagate Config

Video: MPEG–1, MPEG–2 (VOB/ISO), MPEG–4 (Xvid), DivX®, DivX HD, Xvid HD, AVI, MOV, MKV, RMVB Real Media, AVC HD, H.264, WMV9, VC–1, M2TS, TS/TP/M2T

Video Resolutions: NTSC 480i/480p, PAL 576i/576p, 720p, 1080i, 1080p
Subtitles: SAMI (smi), SRT, SUB

Audio: AAC, MP3, Dolby® Digital, DTS, ASF, FLAC, WMA, LPCM, ADPCM, WAV, OGG

Playlist: M3U, PLS

Photo: JPEG files (up to 20 megapixels), BMP, GIF, PNG, TIFF

WD Config

Audio
MP3, WAV/PCM/LPCM, WMA, AAC, FLAC, MKA, AIF/AIFF, OGG, Dolby Digital, DTS

Photo
JPEG, GIF, TIFF, BMP, PNG

Video
AVI (Xvid, AVC, MPEG1/2/4), MPG/MPEG, VOB, MKV (h.264, x.264, AVC, MPEG1/2/4, VC-1), TS/TP/M2T (MPEG1/2/4, AVC, VC-1), MP4/MOV (MPEG4, h.264), M2TS, WMV9

Playlist
PLS, M3U, WPL

Subtitle
SRT, ASS, SSA, SUB, SMI

Note
MPEG2 MP@HL up to 1920x1080p24, 1920x1080i30 or 1280x720p60 resolution.
MPEG4.2 ASP@L5 up to 1280x720p30 resolution and no support for global motion compensation.
WMV9/VC-1 MP@HL up to 1280x720p60 or 1920x1080p24 resolution. VC-1 AP@L3 up to 1920x1080i30, 1920x1080p24 or 1280x720p60 resolution.
H.264 BP@L3 up to 720x480p30 or 720x576p25 resolution.
H.264 MP@L4.1 and HP@4.1 up to 1920x1080p24, 1920x1080i30, or 1280x720p60 resolution.
An audio receiver is required for multi-channel surround sound digital output.
Compressed RGB JPEG formats only and progressive JPEG up to 2048x2048.
Single layer TIFF files only.
Uncompressed BMP only.

Pejman3
25-03-2010, 21:52
از نظر ساپورت فرمت بین این دو تا که تفاوتی نیست!
کانفیگشون بزار اونجوری بهتر میشه قضاوت کرد

حق با شماست قربان ولی من بازم فکر میکنم که سیگیت بهتره البته من مشخصات سخت افزاریشون رو پیدا نکردم اگر کسی می دونه بذاره چون اون جوری خیلی راحت تر می شه قضاوت کرد.
اگر سخت افزار هر کدومشون قوی تر باشه مشکل ساپورت فایل و این حرفا با آپدیت حل میشه.

manaminjamkharam
26-03-2010, 01:02
سلام.در مورد شبکه شدن مارک وسترن که انگار این قابلیت رو فقط مدل لایوش داره.اگه با کامپیوتر شبکش کرد مصلما فایل های روی هارد را میشناسه و پخش می کنه.اما در مورد فایل های dvd یا cd شک دارم.(در این مورد اگه کسی مطمئن هست و امتحان کرده بگه)من دستگاه را با پست یکی از دوستام گرفت و نمیدونم از چه نمایندگیی بود اما 150 تومن هزینش شد.در مورد مارک سیگیت هم باید بگم خب این مارک هم مثل وسترن از بهترین مارک ها هست.از نظر سخت افزار تقریبا در یک سطح هستند.اما مزیت سیگیت این هست که لااقل 4-5 تا دکمه روش هست و اگه ریموتش خراب شد می شه با دستگاه کار کرد اما وسترن فقط و فقط با ریموت قابل کنترل هست.در مورد سیگیت نمی دونم اما وسترن که ریموتش فوق العاده قوی هست.از نظر کارایی ریموت هم باید بگم که سیگست چیزی که بیشتر داره تنها قابلیت تنظیم صدا(کم و زیاد کردن و موت)هست.اما ما بقیه تنظیماتی که سیگیت داره را وسترن هم داره.شاید حتی کاملتر.با فشردن دکمه home ریموت کلیه تنظیمات دستگاه،تصویر،صدا و عکس به صورت فهرست و کامل پدیدار می شه.وسترن یه مزیت خیلی عالی داره که نمی دونم سیگست داره یا نه اما واقعا نیاز هست.اون هم قابلیت سرچ کردن و جستجو هست.با فشردن دکمه سرچ از روی ریموت یه صفحه کلید مجازی روی صفحه ظاهر می شه و با تایپ کردن اسم فایل می شه فایل را از بین هزاران فایل دیگه به سرعت پیدا کرد.برای چنین دستگاهی بودنی چنین امکانی 100%لازم هست.حتما یه تحقیق بکنید ببینید سیگیت این قابلیت را داره یا نه.چون اگه نداشته باشه من می گم 100% وسترن بگیرید وگرنه لا به لای هزاران فایلی که روی هارد دارید(هرچقدر هم مرتب)گم می شید.محل پورت usb وسترن هم2تا هست.یکی بقل سمت چپ و یکی هم پشت دستگاه.از نظر فرمت ها تقریبا هیچ تفاوتی نداره.از نظر زیرنویس ها هم در حال حاظر با آخرین ویرایش نرم افزار وسترن هر دو در یک سطح قرار گرفتن(خداییش نرم افزار وسترن خیلی زود زود آپدیت می شه)در آخر این که زیاد خودتونو گیج نکنید.هر دو دستگاه اونقدر ارزون هست که ارزش این همه تحقیق را نداره.اما من با توجه به قابلیت سرچش وسترن را ترجیح می دم.

Pejman3
27-03-2010, 10:19
نمره سایت معروف ومعتبر CNET
به هردو دستگاه بطور یکسان 4.5ستاره بوده است

می شه لطفاً لینکش رو بذارین.

POROMA2008
27-03-2010, 12:23
این ادرس سایت
در قسمت فیلد سرچ اسم و مدل سیگیت یا وسترن را سرچ کنید
بخش هم در صفحه جدید وجود داره که دستگاه های مشابه معرفی می کنه

alekses
01-04-2010, 13:56
سلام بچه ها عید همه مبارک باشه

من شانسی تونستم با وسترن فیلمهای دی وی دی را با زیرنویس کامل خودش بیارم فقط یه مشکل دارم اون هم اینه که سریالهای

تو هر دی وی دی هست معمولا سه قسمت هست ولی از روش زیرنویس دار فقط یک قسمتش رو پخش میکنه البته وسترن معمولی نه

لایو . بعد سوال دیگه که گفته بودید که میشه پسوند اس ار تی فارسی پخش کرد فایل تصویریش باید چه پسوندی

داشته باشه که اونو اجرا کنه

alekses
01-04-2010, 13:58
سلام سوال داشتم

peyyyman
04-04-2010, 20:17
دوستانی که این پلیر WD رو دارن محبت کنند زیرنویس با فرمت SRT فارسی رو این پلیر صحیح نشون می ده یا خیر ؟
و سئوال دوم کسی این دو پلیر رو با کابل اپتیکال صدا به آمپیلی فایر وصل کرده ؟ و نتیجه ؟

peyyyman
05-04-2010, 16:35
دوستان لطفا محبت کنید

t_tanhayam
04-05-2010, 01:44
دوستانی که این پلیر WD رو دارن محبت کنند زیرنویس با فرمت SRT فارسی رو این پلیر صحیح نشون می ده یا خیر ؟
و سئوال دوم کسی این دو پلیر رو با کابل اپتیکال صدا به آمپیلی فایر وصل کرده ؟ و نتیجه ؟

من پارسال يكدونه معمولي جنريشن 1 داشتم و زير نويس مشكلي نداشت البته به جديدترين فريمورش هم اپديت كردم از سايتش 1.3.4 بود فكر ميكنم
با اپتيكال هم تست كردم به امپلي خودم زدم ولي توي 5.1 كاناله ا صدا نميومد همونطور كه DTS رو ساپورت نميكرد:10:

ata_webmaker
04-05-2010, 09:27
خوب معلومه ساپورت نمی کنه چون جنریشن یک اصلا سخت افزارش برای این کار نیست

mdolia
19-05-2010, 08:25
سلام من چند سوال در مورد WD LIVE HD MEDIA PLAYER داشتم
1.زيرنويس SRT,idx/sub فارسي ساپورت ميكنه(مخصوصا SRT
2.اگه از يه فيلم DVD ايميج بگيريم پخش ميكنه
3.DVD R/W اكسترنال رو ساپورت مي كنه
4.حقيقت داره تو پخش 1080p مشكل داره(بالاي 23 fps)
نظرتون در مورد اين دستگاه چيهIomega ScreenPlay Director HD Media Player
اگه لطف كنيد راهنمايم كنيد ممنون ميشم

lordsaber
19-05-2010, 08:45
من هم بین این iomega و WD موندم. یکی از دوستان Iomega خریده می گه با mkv مشکل داره نمی خونه.
دوستانی که این دستگاه رو دارند بیزحمت بگند واقعیت داره یا نه.
و بین این دو مدل کدوم بهتر کار می کنه.
Wd کپچر هم داره؟

jahannema
01-06-2010, 23:36
اگه اطلاع دارید قیمت ومحل فروش ذکر کنید.ممنون

mahyarrs
03-07-2010, 14:37
WD فرمت های DVD (هم iso یهنی image و هم vob) رو می خونه ولی منوی DVD رو نمی آره.یعنی از زیرنویس چه فارسی چه انگلیسی خبری نیست.در firmware جدید که beta هست و احتمالا تا حداکثر یک ماه دیگه نسخه اصلیش می آد این قابلیت اضافه شده.

hamlet600
03-08-2010, 00:55
برای من (WD TV LIVE) زیر نویس فارسی رو بصورت حروف جدا از هم نشون میده(بعضی کلمات) !

کسی میدونه چیکارش باید کرد تا درست بشه؟

senator_saeed
16-08-2010, 11:29
سلام دوستان
من نزديك يك سال اين دستگاه و دارم
وسترن مدل قديم
ميخوام مزايا و معايبشو تو اين مدت عرض بكنم:
كلا دستگاه جمع و جور و چابكيه
برد ريموتش خوبه
ساپورت فايل تصويريش خوبه
تا به حال خيلي كم هنگ رده شايد فقط دو سه بار
mkv خوب باز ميكنه
1080p رو روان باز ميكنه
معايب:
اوايل ساپورت نرم افزاريش خيلي خوب بود و اميدوار بودم كه تو اپديتهاش srt رو به زبان فارسي باز كنه ولي اپديتش نكردند
الانم هم مدتهاست كه فريمور جديدي نيومده
-- فايلهاي wmv كه اكثرا فيملمهاي ايراني تو نت به اينم فرمت هستند رو اصلا باز نميكنه
فايلهاي wmv hd 1080p رو با فريز شدن و يا اصلا باز نميكنه(اميدوار بودم كه تو اپديتهاش اين نقيصه رو رفع كنن)ولي نشد متاسفانه
فايلهاي hd كه صداشون dts هست رو بدون صدا پخش ميكنه(قبلا تو سايت وسترن يك قسمت نظرات كاربران بود كه با توجه به خواست كاربران و ريتينك ها قابلبتهاي نرم افزاري تو نوبت ميذاشتند) اين dts هم يكي از اونها بود كه هيچ وقت عملي نشد
---ايميج رو پخش ميكنه البته بدون منوي ديويدي اگر هم شما به روش ديتا فيلمها رو بريزيد پخش نميكنه
قول داده بودند قابليت cut /copy و rename رو بزارند كه يكي از معايبشه
امكان لود كردن زير نويس از طريق فلاش مموري ديگه وجود نداره شما براي يك فيلم ناقابل بايد هارد يك ترابايت رو پيش كامپيوتر ببريد.
فرمت rm رو قول داده بود تو فريمور هاي بعديش باز بكنه ولي به خاطر سود مالي بيشتر تو مدل ليو ارائه كرد

با وجود اينها اگر چيزي رو فراموش نكرده باشم به شرط و اميد ارتقا نرم افزاري در اينده دستگاه خوبيه
موفق باشيد

fabio montari
07-09-2010, 21:35
سلام کسی میدون این سیگیت رو از کجا میتونم بگیرم تو تهران ؟

fabio montari
07-09-2010, 21:56
دوستان این seagate
5.1 و dts و فول hd رو ساپورت میکنه ؟
هارد 2 ترا رو ساپورت میکنه ؟
فرمت mkv رو پخش میکنه ؟
در کل به نظرتون این بهتره یا یه dvd player ? برای یه tv full hd

fabio montari
09-09-2010, 02:28
هیچ کس نیت جواب بده این پلیر ها اخی شدن :18:

t_tanhayam
09-09-2010, 10:02
سلام کسی میدون این سیگیت رو از کجا میتونم بگیرم تو تهران ؟

t_tanhayam
09-09-2010, 10:12
دوستان این seagate
5.1 و dts و فول hd رو ساپورت میکنه ؟
هارد 2 ترا رو ساپورت میکنه ؟
فرمت mkv رو پخش میکنه ؟
در کل به نظرتون این بهتره یا یه dvd player ? برای یه tv full hd

-توي مشخصات دستگاه نوشته ساپورت ميكنه dts رو

-full hd هست

-mkv رو اجرا ميكنه

-مسلما كارايي متفاوتي داره نسيت به dvd player بهيچ وجه نميشه مقايسه كرد يك hd media player رو با قابليت هاي فراوانش با يك dvd player