PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست بازی دو نفره روی یک کامپیوتر

sam.sum
24-12-2009, 21:52
دوستان بازی مثل need for speed سراغ دارید که بشه دو نفر روی یک کامپیوتر بشینن وبازی کنن
کدوم نسخه need for speed همچین قابلیتی رو داشت ؟

قاهر - Gahir
24-12-2009, 22:00
کدوم نسخه need for speed همچین قابلیتی رو داشت ؟

سلام .

تقریبا همشون .
هیچ " نیاز به سرعتی " رو ندیدم که این خاصیت رو نداشته باشه . (اون جدیداش که میبینی ممکنه نداشته باشه ، احتمالا به صورت آنلاین هست )

ولی از نسخه‌ی PS1 همشون این قابلیت رو دارن .
Need For Speed : Under Ground نداره

البته اینا رو خیلی وقت هست که ندیدم ، چون من خودم همواره تنهایی بازی کردم و از بازی کردن دو نفره متنفر بودم !

اگه میخوای دونفری یه چیزی رو توی PC بازی کنی ، بهترین بازی ، بازی فوتبال هست (هر نوعش | FIFA تا Winning Eleven)

sam.sum
25-12-2009, 03:07
سلام .

تقریبا همشون .
هیچ " نیاز به سرعتی " رو ندیدم که این خاصیت رو نداشته باشه . (اون جدیداش که میبینی ممکنه نداشته باشه ، احتمالا به صورت آنلاین هست )

البته اینا رو خیلی وقت هست که ندیدم ، چون من خودم همواره تنهایی بازی کردم و از بازی کردن دو نفره متنفر بودم !

اگه میخوای دونفری یه چیزی رو توی PC بازی کنی ، بهترین بازی ، بازی فوتبال هست (هر نوعش | FIFA تا Winning Eleven)
فکر کنم نسخه need for speed hot pursuit 2 باید اینجوری باشه ولی مطمئن نیستم اگه کسی می دونه لطفاً بگه

winstonultra
25-12-2009, 07:06
دوست عزیز بشین مورتال کمبات 5 رو بازی کن.....خیلی حال میده...

من و داداشم معتادش شدیم.... یه نوع مسابقه داره که میتونی 2 نفره با داداشت تو 1 تیم باشید...و با کامپیوتر بجنگید...

خیلی باحاله..یعنی 2 به 1 می جنگید...

قاهر - Gahir
25-12-2009, 08:33
دوست عزیز ، ببنیم شما Emulator دارید برای بازی‌های PS1 توی PC ؟ اگه هم ندارید میتونید تو نت بگردید و پیدا کنید .

اگه دارید یا پیدا کردید ، بهترین بازی PS1 توی PC بازی (Dance Dance Revolution (DDR هر نسخش واقعا دو نفری حال میده !

بازی‌های PC اکثرا اونایی که دیدم یک نفری هستند !

اکثر بازی‌های Action توی PC دو نفری هم میشن .

sam.sum
25-12-2009, 11:52
دوست عزیز بشین مورتال کمبات 5 رو بازی کن.....خیلی حال میده...

من و داداشم معتادش شدیم.... یه نوع مسابقه داره که میتونی 2 نفره با داداشت تو 1 تیم باشید...و با کامپیوتر بجنگید...

خیلی باحاله..یعنی 2 به 1 می جنگید...
روی کنسول یا pc ؟ من دنبال بازی هستم که بشه روی pc بازی کرد !!!!!!!!!

winstonultra
26-12-2009, 07:55
روی کنسول یا pc ؟ من دنبال بازی هستم که بشه روی pc بازی کرد !!!!!!!!!

آره..رویه کامپیوتر....فق 2 تا دسته باید داشته باشی.....

sam.sum
26-12-2009, 14:54
دوست عزیز ، ببنیم شما Emulator دارید برای بازی‌های PS1 توی PC ؟ اگه هم ندارید میتونید تو نت بگردید و پیدا کنید .

اگه دارید یا پیدا کردید ، بهترین بازی PS1 توی PC بازی (Dance Dance Revolution (DDR هر نسخش واقعا دو نفری حال میده !

بازی‌های PC اکثرا اونایی که دیدم یک نفری هستند !

اکثر بازی‌های Action توی PC دو نفری هم میشن .
اگه اسمای بازیارو بگی ممنون میشم

hadi_gamer
26-12-2009, 15:11
به نظر من یه XBOX360 بگیر حالشو ببر.

JIGSA
26-12-2009, 15:17
به نظر من یه XBOX360 بگیر حالشو ببر.

موافقم.
اصولا بازی فقط رو کنسول حال میده مخصوصا xbox
فقط WORLD OF WARCRAFT رو PC حال میده

sam.sum
26-12-2009, 15:43
آقا خواهشاً اسم بازی توی pc بگید روی کنسول بازی زیاد پیدا میشه ولی رو pc خیلی کمه

hadi_gamer
26-12-2009, 19:15
آخه رو پی سی بازی های چند نفره فقط با lan یا به صورت آنلاین انجام میشه و بازی دو نفره براش ساخته نمیشه.
بهترین بازی دو نفره رو پی سی که بدون دردسر باشه PES 2010 هست.اگه هم فیفا دوست داری فیفا 10 رو بگیر.

قاهر - Gahir
26-12-2009, 21:21
سلام دوست گرامی :
حداقلش میرفتی توی سایت‌های مشهور جهان مثل همین GameSpot خودمون و یه گشتی میزدی :
بفرما لینک پایین ، لینک صفحه‌ی تمامی بازی های آمده برای PC هست . فقط لازمه که شما بگردی که کدوم بازی چه خصوصیتی داره و آیا هر خصوصیتی که داشت به خصوصیتی که می‎خوای می خوره یا نه !
اینو بگم که کمتر پیش میاد برای PC بازی های MultiPlayer بیاد ، چون کسی باهاش حال نمیکنه ! یعنی PC خلاصه شده‎ی Personal Computer هست یعنی کامپیوتر شخصی !
البته از اون زمانی که اینترنت رونق پیدا کرده ، بازی های MutiPlayer اما Network ای‎یه زیاد جزابی از شرکت های معتبر بیرون اومده ،
مثل بازی بسیار جذاب و برای عده‌ای فراموش نشدنی : WarCraft یا World of WarCraft و ...
بگذیم چون درخواست شما یه چیز دیگس : اینم لینکی که گفتم :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

saeed_qwes
24-01-2010, 03:09
اگه بازی دونفره که با یه کامپیوتر بشه بازی کرد
watchmen 1-2
lord of the ring

dds
23-04-2010, 21:28
:8:بازي هايي كه ميشه:10:نفره روي يك كامپيوتر بازي كرد مثل :

obscure1&2
eragon
dynasitiwarriors
ultimate alliance

اگه چيز ديگه اي هم ميدونيد بگو:19:

dds
23-04-2010, 21:42
:19:اينارو ميدونستم كه ميشه رويك كامپيوتر:10:نفره بازي كرد:
obscure1&2
ultimate alliance
eragon
shadowgrounds
dynasitiwariors

اگه تو هم ميدوني به ما بگو

dds
23-04-2010, 21:43
دئدئتنممممممممم

Squall Leonhart
06-05-2010, 10:01
Romance of the Three Kingdoms XI رو هم میشه بازی کرد، که استراتژی هست ولی مثل شطرنج نوبتی هست :

اسم کارتونش افسانه سه برادر بود (لیوبی شانگفی کوانیو) فیلمش هم اسمش صخره سرخ بود.

djmd
06-05-2010, 22:47
دوستان چرا فلسفه بافی می کنین هی میگین PC فلان کنسول فلان .. سوال دوستمون کاملا مشخصه ! هیچ تفسیر دیگه ای هم لازم نداره ... من نمی دونم چرا ما هرجا موضوع جواب نداریم خلاصه یه جوری باید اضحار فضل کنیم !
------------------
سری بازیهای Colin Mac Rae هم فکر می کنم اکثرش 2 نفره split screen دارن به غیر از این dirt , grid اینها که جدیداس ... فایتینگ دیگه همین استریت فایتر هم هست ...

Squall Leonhart
06-05-2010, 23:01
دوستان چرا فلسفه بافی می کنین هی میگین PC فلان کنسول فلان .. سوال دوستمون کاملا مشخصه ! هیچ تفسیر دیگه ای هم لازم نداره ... من نمی دونم چرا ما هرجا موضوع جواب نداریم خلاصه یه جوری باید اضحار فضل کنیم !
------------------
سری بازیهای Colin Mac Rae هم فکر می کنم اکثرش 2 نفره split screen دارن به غیر از این dirt , grid اینها که جدیداس ... فایتینگ دیگه همین استریت فایتر هم هست ...

چه اشکالی داره. ممکنه دوستمون از امکان اجرای بازی های کنسولی روی کامپیوتر بی خبر بوده باشن و با یه راهنمایی کوچیک به مقصودشون برسن.

یه بار دیگه به اسم تاپیک نگاه کن :

درخواست بازی دو نفره روی یک کامپیوتر

من حدس میزنم که دوستمون یه کامپیوتر داره و دو نفر (یکی خودش و یکی داداشش :31:) دو تا هم دسته دارن از پس و فیفا و کشتی کج و بوکس هم خسته شدن :2:حالا میخوان واسه تنوع بازی های دونفری دیگه رو امتحان بکنن :31:به نظرت اینی که من گفتم تفسیر بدی هست یا اینکه اظهار فضلی (اضحار با ظ دسته دار هست و از ظاهر میاد:21:) توش هست؟

در کل شوخی کردم به دل نگیر! :11:

Arrowtic
07-05-2010, 11:18
Elven Legasy
یه مینی گیم هم هست به نام:Atomic Canon

sam.sum
07-05-2010, 12:15
آقا دست همتون دردنکه.... کسی می دونی need for speed hot pursuit 2 رو چه جوری میشه دو نفره کرد البته اگه بازی ماشین 2 نفره روی یه کامپیوتر سراغ دارین بگین

V i r u s e r
09-05-2010, 17:00
سلام
hp2 رو نمیشه بازی کرد
nfs II se رو میشه بازی کرد :31:
دیگه نمی دونم

SABAB88
14-06-2011, 16:40
ولی 2 تا بازی سراغ دارم

خیلی با این بازی حال کردم

به قیافش نیگا نکن ها واست خداییش خاطره میشه
من خودم دوره 3 آفلاین سایت با دوستم تا صب پایه این بودیم.
1 نفر میتونه با دسته بره 1 هم با صفه کلید

این هم بازی ماشین جدیده که فک کنم تو آفلاین اومده واست
تو قسمت مولتی پلیرش 1 مورد مدبوط به اسپلیت اسکرین میشه که باید حتما دسته داشته باشی و 1 مشکلی بازی داره اینه که هر دفه میری تو بازی باید دکمه هایه دسته رو به صورت دستی عوض کنی
بازیه دیگه شعور که نداره.

حدیدا هم بازی سربازان کوچک که تو کنسول پلی 1 بود حدوده 10 سال پیش نسخه کامپیوترش اومده حتی ارجینال از شرکتایه ایرانی (مخصوص کامپیوتره با نرم افزار نیس)

Danesh am
08-04-2022, 11:40
سلام .

تقریبا همشون .

سلام بازي دو نفره كه خيلي حال مي دهد البته اگر بازي خوب و مناسبي باشد.