PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سیستم دست 2 تا 150 هزار تومان

alhadi
24-12-2009, 18:20
با سلام.
یه نفر از دوستانم ازم سوال کرد که آیا میتونه با 100 یا 150 هزار تومن یه سیستم (دست 2)ببنده که این کارایی ها رو داشته باشه.
1-تایپ (بشه ورد 2007 رو روش نصب کرد)
2-اینترنت
3-آهنگ یا فیلم بتونه باهاش نگاه کنه.
با 100 تا 150 تومن میشه؟
واسه مانیتور هم میخواد ال سی دی بگیره . همچنین یه پرینتر

KING_DESIGNER
25-12-2009, 02:16
سلام
برحسب اتفاق یک سیستم برای فروش داریم که عرض شود
با انواع بازیهای call of duty 1-2
need for speed under ground
counter strike
و ... مشکلی ندارد
وبا رزولیشن بالا کار میکند
هیچ وقت در طول زندگیمون !! هنگ نکرده اینو به خاطر این میگم که خیالتون راحت باشه از جنسی که میبرید همون مادربورد و رمی که در پایین اسم میبرم نشونه کیفیت کالا هست میتونید تحقیق کنید بپرسید

میتونید فیلم های با کیفیت بالای Hd , full Hd رو ببینید
همچنین فتوشاپ Cs3 همین الان روی سیستم نصب هست
کارت گرافیکش خروجی تلوزیون بصورت svideo ( کابل 3 متری اس ویدئو هم بصورت جداگانه تقدیم میشود ) و RGB , DVI رو داره که برای ال سی دی به DVI متصبل میکنید
با افیس 2007 مشکلی ندارد
میتونید ویندوز 7 رو روی این سیستم نصب کنید

کیس= delux در اندازه مینی هست و درایو سی دی برخلاف کیسهای تاور بزرگتر بصورت عمودی باز میشود
رنگش نقره ای و سالمه usb2 , و سوکت هدست به حالت مخفی در کنار پنل هست

پاور=350 وات پنتیوم 4 هست که روی کیس نصب هستش

مادربورد= abit sg71 سوکت 478
گرافیک 64 آنبرد داره
اصل امریکایی و هیچ وقت هم تعمیر نرفته بیشتر به خاطر همین مادربورده که نمیخوام بفروشمش چون فوق العاده است

cpu = 2.4 پنتیوم 4 فول کش 512 با فن اورجینال

رم = یک جفت 512 کینگستون اصل که محموعا یک گیگ میشود

هارد = 250 گیگ مکستور IDE که یک ماهه خریدمش و هنوز هم فاکتورش هست سالمه و یک سال هم ضمانت داره , بدون بدسکتور و صدا حدود 60 تومن هم پولشو دادم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کارت گرافیک = 128 مگ 9200 ati radeon se

dvd = یه رابتر و یا درایو دی وی دی هم احتمالا برایش میگیریم که خالی نمونه
لازم به ذکر هست که همون کابل تبدیل svideo fه کمپوزیت رو 6 تومن از جمهوری خریدم که اصلا هم باهاش استفاده نکردم فقط تست کردم که جواب داد و نگهش داشتم یه روزی باهاش کار کنم که فرصتش هنوز پیش نیومده وروی قطعات تقدیم میشه و سالم هم هست طریقه کار کردن باهاش رو هم یادتون میدم که وقتی خواستید فیلم ببینید روی تلوزیون به مشکل بر نخورید . خروجی این کابل کمپوزیت هست که به راحتی توی فیشهای Av / video تلوزیون میزنید و نگاه میکنید .
هارد رو هم یک ماه نشده گرفتم روی خود هارد تاریخ هک شده و فاکتورش هم هست که میتونید ببینید و تا یازده ماه دیگه از گارانتیش باقی مونده که میتونید استفاده کنید و نیازی به تغییر سیستم ندارید چون سیسستم کاملا نیازهای روزمره شما رو رفع میکنه .
در ضمن این کیس زیاد کار نکرده و فوق العاده کم کار بوده چون کارم طراحیه از یک کیس پر قدرت تر دیگه برای کار استفاده میکنم و از این برای کارای جزیی استفاده میکنم که مصرف برق کمتری داره
قیمت این کیس 165 هست که جای چونه هم دارد !!!! :46: میتونید در پی ام پیغام بدید
سئوالی بود در خدمتتون هستم

KING_DESIGNER
28-12-2009, 18:34
پس کجا رفت ؟؟