PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دو سوال خیلی خیلی حیاتی در مورد Microsoft visual studio

shahrdartoope
24-03-2006, 16:29
سلام به همه
من یه دی وی دی گرفتم که روش نوشته بود Microsoft visual studio 2005 و کنارش توی توضیحات جانبی نوشته بود که این ورژن، ورژن 6 رو ساپورت میکنه. وقتی نصب کردم دیدم اصلا کد هاش با ورژن 6 یکی نیست.... آیا درسته که نباید ساپورت کنه.؟؟؟
دوم اینکه همیشه برام سوال بود که Microsoft visual studio .net با Microsoft visual studio یکی هست یانه (البته میدونم شاید سوالم ابتدایی باشه ولی خودم مبتدی هستم)

*Batman*
24-03-2006, 16:42
سلام
از سوال دوم شروع كنيم:
خوب من زياد از .net نميدونم.ولي حتما يه فرقهايي دارن..net بيشتر براي برنامه نويسي هاي تحت وب بكار ميره.مثلا بانكهاي اطلاعاتي بزرگ و ....
و اما سوال اول:
از نسخه 6 پشتيباني ميكنه يعني مثلا ميتوني كدهاي VB6 رو به VB2005 تبديل كني.البته كدهاش زيادم فرقي با نسخه 6 ندارن.البته ساختار پردازه هاش كمي متفاوته ولي از استانداردهاي نسخه 6 در كد نويسي پيروي ميكنه.كنترلهاي ويندوز XP رو هم Support ميكنه.
ولي مشكلي كه خود من باهاش مواجه هستم اينه كه نميتونم براي برنامه هام Setup بسازم.

mehdi_bjt
24-03-2006, 17:07
سلام
اين چيزي كه ميگين محاله . ;)

shahrdartoope
26-03-2006, 04:43
بت من جان ممنون از کمکت ولی من چه طور می تونم بفهمم که این کدومه (نت هست یا عادیه) در قسمت درباره ما هم چیزی از نت نگفته ولی برای مثال مدولی که در ورژن 6 براحتی استفاده میکنم اونجا هزار تا ایراد میگیره... در ضمن چرا نمیشه به ستاپ تبدیل کرد؟؟؟ مگه این برنامه همچین چیزی نداره؟؟

*NashenaS*
26-03-2006, 04:50
من هم از اين تاپيك استفاده كنم و سوالم رو بپرسم...
از كجا مي شه يه سري Sample Code گير بيارم براي كار با Visual Studio كه ببينم تاثير تغيير كد در نتيجه چيه؟
ممنون. :rolleye: