PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Tron Evolution

CATALONIA
21-12-2009, 15:55
Tron Evolution

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سازنده : Propaganda Games
ناشر : Disney Interactive
پلتفرم : PS3 , Xbox 360 , PC
تاريخ عرضه : November 1, 2010
سبك : Action-adventure 
مود : Single-player

computerandvideogames

دنیای دیجیتال TRON منتظر شرکت کننده ی جدید است .  استودیو دیسنی  امروز اعلام کرد  Tron Evolution
را ایجاد خواهند کرد  TRON: Evolution  یک بازی action/adventure است  که برای ایکس باکس 360  دستگاه بازی Microsoft  و PLAYSTATION3 دستگاه بازی sony و Windows PC عرضه خواهد شد . 
طراحی و توسعه و تبلیغ بازی توسط  Disney Interactive Studios و ایفای  نقش بازی توسط  استودیوی بازی ها در ونکوور ، بریتیش کلمبیا است . 
TRON: Evolution برای زمان تعطیلات سال 2010 و قبل از عرضه ی  فیلم "TRON: Legacy" که بازی نیز بر اساس این فیلم ساخته میشود عرضه خواهد شد . 

Tron: Evolution screens

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]  [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]  [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Tron Evolution Videos

Debut Trailer

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] gn.jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Download now

kingmohsen
17-02-2010, 23:18
این بازیش کی میاد دقیقا؟

mehdy.z
18-02-2010, 00:58
این بازیش کی میاد دقیقا؟
November 2010

M . Sayid
18-02-2010, 08:23
عجیبه که شرکت های بازی دست به این ناپرهیزی بزرگ زدن و میخوان این بازیو برای PCتولید کنن

mehdy.z
18-02-2010, 19:09
عجیبه که شرکت های بازی دست به این ناپرهیزی بزرگ زدن و میخوان این بازیو برای PCتولید کنن
نه دوست عزیز اینا همش بر میگرده به این رقابت بین این دو کنسول وگرنه کسی که از پول بدش نمیاد!!
اگر هم دقت کنی همیشه پر فروش ترین بازیها بازیهایی هستند که برای pc هم زده میشه ولی اگه بدونی هیچ کدوم از این کمپانیهای کنسول ساز درست و حسابی از سخت افزار کنسولشون سود نمی برند(تازه بعضی ها مثل sony هنوز دارند ضرر میدند!!)خوب به خاطر همین اینا بر روی کمپانیهای بازیساز فشار میارن که بازیها رو تا اونجا که ممکنه فقط برای این دو کنسول بدن بیرون تا حداقل بتونند از این طریق میزان سود سالیانه شون رو زیاد کنند...

kingmohsen
22-02-2010, 11:36
نه دوست عزیز اینا همش بر میگرده به این رقابت بین این دو کنسول وگرنه کسی که از پول بدش نمیاد!!
اگر هم دقت کنی همیشه پر فروش ترین بازیها بازیهایی هستند که برای pc هم زده میشه ولی اگه بدونی هیچ کدوم از این کمپانیهای کنسول ساز درست و حسابی از سخت افزار کنسولشون سود نمی برند(تازه بعضی ها مثل sony هنوز دارند ضرر میدند!!)خوب به خاطر همین اینا بر روی کمپانیهای بازیساز فشار میارن که بازیها رو تا اونجا که ممکنه فقط برای این دو کنسول بدن بیرون تا حداقل بتونند از این طریق میزان سود سالیانه شون رو زیاد کنند...

دقیقا موافقم
وگرنه pc ها با این کارتهای گرافیکی که روز به روزدارن قویتر میشن خیلی از کنسول ها قویتره
مثلا بازی کرایسس 2 به خاطر قدرت کمتر کنسولها حسابی به مشکل خورده و فقط تا 18 فرم جواب میده

mosolim
05-12-2010, 23:36
سلام
این بازی ریلیز شده و من دارم دانلود میکنم. اول اینکه چرا تاپیکش اینجاست و منتقل نشده و دوم اینکه چرا کسی تو بحسش شرکت نمیکنه ؟ یعنی کسی تا حالا این بازی رو بازی نکرده؟ یا اینکه تو بازار نیومده. به هرحال من امشب میگیرم ببینیم تو چه مایه ها ایه.

ASM Gamer
06-12-2010, 00:44
سلام
این بازی ریلیز شده و من دارم دانلود میکنم. اول اینکه چرا تاپیکش اینجاست و منتقل نشده و دوم اینکه چرا کسی تو بحسش شرکت نمیکنه ؟ یعنی کسی تا حالا این بازی رو بازی نکرده؟ یا اینکه تو بازار نیومده. به هرحال من امشب میگیرم ببینیم تو چه مایه ها ایه.

سلام، مطمئنی همین بازیه؟ آخه هیچجا حرفی از ومدنش نشنیدم.:13:
میشه لینکشو بزاری؟ خیلی دلم میخواد یه محیط فانتزی درست و حسابیو تجربه کنم...:10:

Amin.P30
06-12-2010, 08:00
سلام، مطمئنی همین بازیه؟ آخه هیچجا حرفی از ومدنش نشنیدم.:13:
میشه لینکشو بزاری؟ خیلی دلم میخواد یه محیط فانتزی درست و حسابیو تجربه کنم...:10:
2 روزی هست منتشر شده:
اینجا هست:

mosolim
06-12-2010, 09:22
سلام
اینجا هم میتونی دانلود کنی با لینک مستقیم

soranstar
06-12-2010, 10:02
سلام
تو چه مایه هایی هست این بازی ؟
چه سبکیه ؟

vegas
06-12-2010, 19:13
من که نیم ساعتی بازی کردم میتونم بگم که یکی از مزخرف ترین بازی های سال هست کلا تمام حرکت ها و combo ها تقلیدی از بازی های بزرگ هست محیط بازی هم خیلی مصنوعی و بیخود هست ....

mosolim
07-12-2010, 12:28
سلام
من بازی رو دانلود کردم اما اجرا نمیشه . نسخه ریپک بازی رو گرفتم و کرک ریلودد رو هم ریختم. ولی هرچی می زنم بازی اجرا نمیشه به صورتی که هیچی نمیاد و هیچ پیغامی نمیده. ویندوز 7 دارم نمیدونم مشکل کجاست . کسی تونسته بازی رو اجرا کنه ؟ ممنون میشم راهنمایی کنه.
باتشکر....

vegas
07-12-2010, 16:21
سلام
من بازی رو دانلود کردم اما اجرا نمیشه . نسخه ریپک بازی رو گرفتم و کرک ریلودد رو هم ریختم. ولی هرچی می زنم بازی اجرا نمیشه به صورتی که هیچی نمیاد و هیچ پیغامی نمیده. ویندوز 7 دارم نمیدونم مشکل کجاست . کسی تونسته بازی رو اجرا کنه ؟ ممنون میشم راهنمایی کنه.
باتشکر....
من اجرا کردم البته نسخه Full بازی Reloaded ...

mehdiporbaba
07-12-2010, 17:41
یعنی سوپر مزخرف
لایق بوته ی تمشک طلایی برای بدترین و مزخرف ترین بازی سال
الکی نخرید الکی دانلد نکنید به فحش هم نمی ارزه

kkain-blood
07-12-2010, 21:02
یعنی سوپر مزخرف

مرسی دوست عزیز نزدیک بود دانلود کنم!!! به نظر خودمم بیخود اومد .... هیچ بازی به درد بخوری نسیت این روزا...hawx هم که کرک نمیشه!!

The Rover
08-12-2010, 18:15
یعنی سوپر مزخرف
خب یه ذره توضیح بدید! یه دلیلی چیزی! :31:

من که نیم ساعتی بازی کردم میتونم بگم که یکی از مزخرف ترین بازی های سال هست کلا تمام حرکت ها و combo ها تقلیدی از بازی های بزرگ هست محیط بازی هم خیلی مصنوعی و بیخود هست ....
یعنی چی تقلید از بازیا بزرگ؟این که در ظاهر باعث بهتر بودن بازیه! شما هم مارو روشن کنید :31:

hesam_g59
09-12-2010, 19:28
واقعا مزخرفه؟؟ میشه عکس از محیط بزارید... و یا توضیح وافی بدید برای مزخرف بودنش.. که اگر اینطوره ..پول بابتش ندیم
مرسی

vegas
09-12-2010, 20:24
واقعا مزخرفه؟؟ میشه عکس از محیط بزارید... و یا توضیح وافی بدید برای مزخرف بودنش.. که اگر اینطوره ..پول بابتش ندیم
مرسی
این بازی براساس فیلم ساخته شده و مثل بقیه بازی هایی که بر اساس فیلم ساخته میشن مثل terminator salvation مزخرفه بازی اصلا عمق نداره و یه بازی کاملا سطحی چه از لحاظ action و ... تقریبا در حد نمره 5 یا 6 یا کمتر هست