PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ویروس با آیدی O_ZARE_O رو چجوری پاک کنم و یه سوال دیگه

بهنازی
20-12-2009, 19:54
با سلام یه ویروسی هستش که عکس دسکتاپ رو عوض میکنه و عکس یه پسر سمت راست نشون میده با آیدی O_ZARE_O اینو چجوری باید پاک کرد ؟
در ضمن بعد از نصب ویندوز تازه آگه با راست کلیک وارد بقیه درایوها بشیم ویروس وارد ویندوز نمیشه اگه اون یکی درایوها آلوده باشن؟
یا مثلا از برنامه acd استفاده کنیم ؟ش

با تشکر

picher_s
20-12-2009, 20:12
سلام

اگه 4 تا تاپيك پايين تر رو نيگاه مينداختي ميديدي!!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برا اونم Flash_Disinfected رو اجرا كن.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشيد.

بهنازی
20-12-2009, 21:04
ممنونم از سما ولی تو اون تاپیک همش از آپدیت صحبت شده ولی من بعلت دیال آپ نمیتونم آپدیت کنم آیا راهی جز این وجود نداره؟
دز ضمن Flash_Disinfected و چجوری باید ازش استفاده کرد؟
نگفتین بعد از نصب ویندوز تازه آگه با راست کلیک وارد بقیه درایوها بشیم ویروس وارد ویندوز نمیشه اگه اون یکی درایوها آلوده باشن؟
یا مثلا از برنامه acd استفاده کنیم ؟

saeed774
20-12-2009, 21:13
بهنازي عزيز تو رو خدا آنتي ويروست رو آپديت كن ! علت اينكه سيستمت به اين ويروس هاي قديمي مبتلا ميشه همينه .

تو پست هاي قبلي هم بهت گفتم تنها راهت استفاده از آپديت هاي آفلاين هست كه ميتوني بري كافي نت و دان كني ( تا جايي كه يادم مياد گفته بودي سرعت اينترنتت ذغاليه )

در ضمن بعد از نصب ویندوز تازه آگه با راست کلیک وارد بقیه درایوها بشیم ویروس وارد ویندوز نمیشه اگه اون یکی درایوها آلوده باشن؟
یا مثلا از برنامه acd استفاده کنیم ؟

من همه جوره امتحان كردم ويروس اتوران منتشر ميشه ، شايد ويروس اتوران من سمج بوده . با راست كليك كه منتشر ميشه با Acdsee هم امتحان نكردم ! فقط تو يك حالت منتشر نشد اونم اين كه اسم درايو رو تو Address Bar بنويس و دو نقطه جلوش بذار و اينتر بزن .

بهنازی
20-12-2009, 21:25
ممنونم
آقا سعید فقط یه سوال آیا میتونم بعد از نصب آپدیت آفلاین و نصب روی سیستمم هر روز آپدیت کنم به صورتی که مثل آنلاین فقط چند کیلو بایت برای آپدیتش لازم باشه ؟چجوری ؟

saeed774
20-12-2009, 21:35
هدف همينه ديگه ! تا تاريخ امروز هر آپديتي برداشتي به تاريخ امروز آپديت خواهد شد و از فردا هم آپديت هاي جديد در صورت استفاده از نود در حد كيلو بايت خواهد بود .

بهنازی
20-12-2009, 22:12
ممنونم سعید جان پس اینطوری شد من آپدیت آفلاین رو میگیرم میریزم تو سیستمم بعد از فرداش آپدیتش رو بزنم البته با سرور و آنلاین فقط چند کیلو بایت باید دانلود بشه دیگه ؟نیاد از اول 20 مگ شروع به دانلود کنه ؟این جواب بدین تا برم فردا کافی نت

قربونت

picher_s
21-12-2009, 07:48
اون فلش دیاینفکتد برای غیر فعال کردنه اتوران درایوهاتون استفاده میشه!

و یه پوشه با نامه Autorun.inf درست میکنه که ویروس نمیتونه اونو پاک کنه و فایله خودش رو جایگزین کنه.

موفق باشید.

reza zagh27
13-03-2010, 09:30
با سلام یه ویروسی هستش که عکس دسکتاپ رو عوض میکنه و عکس یه پسر سمت راست نشون میده با آیدی O_ZARE_O اینو چجوری باید پاک کرد ؟
یا مثلا از برنامه acd استفاده کنیم ؟ش

با تشکر

با سلام بخشيد اما منم مثل شما درست به همين ويروس يا بهتره بگيم از انواع ويروس هاي عقده اي دچار شدم نمي دونم چه كاركنم هر راهي رو با هر ويروس كشي هم امتحان كردم اما نشد خواهشا اگه راهي براي شما پيدا شد به ميل منم ارسال كنيد ممنون مي شم چاكر شما .:18:

pirayaband
05-04-2010, 09:52
آنتی تروجان O_zare_O را می توانید از لینک زیر دریافت دارید .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مدیر برنامه های O_zare_O
درصورت داشتن هرگونه سوال با این ایمیل مکاتبه یا چت نمایید
zare_77432000@yahoo.com

pirayaband
05-04-2010, 09:53
آنتی تروجان O_zare_O را می توانید از لینک زیر دریافت دارید .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
مدیر برنامه های O_zare_O
درصورت داشتن هرگونه سوال با این ایمیل مکاتبه یا چت نمایید
zare_77432000@yahoo.com (zare_77432000@yahoo.com)