PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کندی هارد سیستم

SNOWLEOPARD
20-12-2009, 19:46
با درود خدمت دوستان من یه سیستم فسیل دارم که مادربوردش هم گیگا سری 8IR میاشد(یو اس پی 1.1 و ATA )دیگه مال عهد دقیانوسه یه هارد 80 داشتم که یه هارد 40 دست 2 از سیستم قبلی برادرم ورداشتم و روش گذاشتم و ویندوز رو دوباره نصب کردم حالا ویندوز 1 هارد میشناسه مشکل من اینه که این 2 هارد رو با یه کابل و با روش پادشاه و برده :31:نصب کردم و سیستمم فوق العاده کند شده مادربوردم که فکر نکنم از RAID0 پشتیبانی کنه که اگه بکنه عجیبه در ضمن شکاف PCI هم نداره که روش یه کارت RAID0 نصب کنم پیشنهاد ارتقا هم فعلا ندید چون میخوام بعد از عید سیستمم رو ارتقا بدم

pezhvakco
20-12-2009, 20:57
نوع کابل دیتای هاردت چند پینه .
برای اتصال دو هارد، هارد master رو به سر کابل وصل کنید و هارد slave رو به وسط کابل، تنظیمات هر هارد رو برای master و slave درست کن و بعد داخل تنظیمات بایوس مین قسمت شناسایی هارد ها رو یه تست بزن به بین میشناسه یا نه و بعد برو داخل ویندوز .
بعد خبره شو بده تا ...

SNOWLEOPARD
20-12-2009, 21:48
نوع کابل دیتای هاردت چند پینه .
برای اتصال دو هارد، هارد master رو به سر کابل وصل کنید و هارد slave رو به وسط کابل، تنظیمات هر هارد رو برای master و slave درست کن و بعد داخل تنظیمات بایوس مین قسمت شناسایی هارد ها رو یه تست بزن به بین میشناسه یا نه و بعد برو داخل ویندوز .
بعد خبره شو بده تا ...

دست شما درد نکنه فقط از کجا بفهمم که کابل دیتای هاردم چند پینه؟؟؟؟؟

SNOWLEOPARD
24-12-2009, 12:20
کسی از دوستان راهنمایی نمیکنه؟؟؟؟؟؟

pezhvakco
24-12-2009, 20:15
کابل هارد های 80 تایی تعداد سیم هاش 80 تایه و کامل مشخص از 40 تایی ها .

Lord_theOne
27-12-2009, 10:27
برو خدمات کامپیوتری بگو یک کابل 80 پین IDE می خواهم 1000 تومانه
تست کن ببین مشکلی داری یا نه
و قبلش با برنامه Hd Tune ببین در تب Health مشکلی دارد هارد یا نه یک تستی هم بگیر ببین بدسکتور دارند یا نه