PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تبدیل بازی کامپیوتر به موبایل

sanam.b
20-12-2009, 19:33
سلام

میشه بازیهای کامپیوتری را به باری موبایل تبدیل کرد؟
اگه میشه ،چه جوری ؟ و اون بازی باید چه مشخصاتی داشته باشه؟

بازی که من می خوام اونو تبدیل کنم Soukoban نام داره و فقط یه فایل اجرایی داره وانداره ش هم 148 کیلو بایته.

Big-Boss
20-12-2009, 20:26
بازی pc یا کنسول رو نمیشه به موبایل تبدیل کرد
معمولا برای بازیها نسخه موبایل موجوده
بعضی موبایل ها که قابلیت اجرای فلش رو دارن میتونن یه سری بازی های فلش رو اجرا کنن

Spaniuly
20-12-2009, 20:46
البته بازی های کنسول میکرو و سوپر نینتندو رو میشه روی موبایل اجرا کرد یه اپلیکیشن هست که فایل های NES رو روی موبایل اجرا میکنه و شما می تونی بازی کنی همون بازی میکرو رو:46:

Big-Boss
20-12-2009, 22:17
البته بازی های کنسول میکرو و سوپر نینتندو رو میشه روی موبایل اجرا کرد یه اپلیکیشن هست که فایل های NES رو روی موبایل اجرا میکنه و شما می تونی بازی کنی همون بازی میکرو رو:46:

بله درسته من بازیهای نسل حاضر و چند نسل قبل رو منظورم بود :دی
البته اون هم بستگی به مدل موبایل و سیستم عاملش داره

Spaniuly
20-12-2009, 22:22
بله متوجه بودم من هم محض اطلاعات عمومی حضار عرض کردم کلا خودم خیلی حال کردم وقتی اون app رو گیر آوردم با K800 کلی خاطرات کودکی زنده کردیم اوه اوه چقدر سوپر اتریکر بازی کردم باهاش :31:

البته توصیه ای که میشه به این دوستمون کرد اینه که بیفته تو نخ psp

sanam.b
21-12-2009, 15:19
با سلام دوباره

البته توصیه ای که میشه به این دوستمون کرد اینه که بیفته تو نخ psp

من در این موارد ناشی هستم ،منون میشم بگید psp چه نرم افزاری و چکاری می تونه انجام بده؟

Big-Boss
21-12-2009, 16:14
با سلام دوباره

من در این موارد ناشی هستم ،منون میشم بگید psp چه نرم افزاری و چکاری می تونه انجام بده؟

psp حتی بازیهای psx رو هم میتونه تبدیل و اجرا کنه
علاوه بر این بازیهای جاوا و بازیهای نسلهای گذشته nes و... رو با نصب هومبریو ها و پلاگین هاش اجرا می کنه
همچنین خیلی از شرکت های قدیمی کلکسیون بازیهای قدیمیشون رو روی psp عرضه کردن
سگا,اکتیویژن,کپکام و ...

خلاصه بازار بازیهای کلاسیکش پر رونقه

online_amin
21-12-2009, 19:55
اشتباه فکر نکنی ها. PSP یه نرم افزار نیست یه وسیله بازی هست. مثل Playstation ولی با این تفاوت که خیلی کوچیکه و فقط اندازه دسته پلی استیشن هست.

بازیهای کامپیوتری رو نمیشه به موبایل تبدیل کرد و فقط سازنده اونا میتونه این کار رو بکنه اون هم با 180 درجه تغییرات (مگر اینکه بازی اصلی 2 بعدی باشه).

Ar@m
21-12-2009, 20:58
میتونی بازی موبایلش رو بگیری:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

توی دیالوگی که ظاهر میشه What's your mobile phone manufacturer and model مدل گوشیت رو تایپ کن بعد هم دانلود

M A X I M U M
21-12-2009, 21:56
PSP مخفف Portable PlayStation هستش كه وسيله اي براي اجراي بازي هاست و بازي هاي خاص خودش رو داره اگه براي شما حمل كردن وسيله بازي مهمه به شما توصيه ميشه همين رو انتخاب كنيد