PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حذف gpu كارت گرافيك

علي طهماسبي
20-12-2009, 18:54
با سلام خدمت دوستان
كارت گرافيكي كه دارم 3850 اي تي اي مي باشد كه در ريل تايم نشون دادن افكتهاي اكسپلود و ... خيلي بهم كمك كي كرد چند روز پيش اقدام به دانلود آخرين ورژن اين كارت كردم بعد ازنصب كردن احساس خوبي داشتم
تا اينكه چند روز پيش يه هارد 500 وسترن خريدم و يه ويندوز جديد نصب كردم اما هر كاري كردم بتونم گزينه ايي كه باعث ريل تايم شدن افكتهاي اكسپلود ميشه رو اضافه كنم نشد كه نشد از درايور قبلي استفاده كردم ويندوز دو سه مدل نصب كردم ولي هيچكدوم نتونستند اين گزينه رو برام نشون بدن با تشكر از همكاريتون
اينهم از عكس كه در گزينه هاي نشون داده شده دو قسمت بود يكي همين يكي مدل كارت گرافيك

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اندازه این تصویر کوچک شده است ! برای مشاهده تصویر اصلی اینجا کلیک کنید . اندازه اصلی تصویر 916x378 و حجم آن 81 کیلوبایت میباشد.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

علي طهماسبي
23-12-2009, 11:03
با سلام دوستان كارت گرافيك بايوس داره و چطور آپديتش كنم يه راهنمايي ممنون مي شم

amd>intel
23-12-2009, 11:14
درایور کارت گرافیک نصبه ؟

علي طهماسبي
23-12-2009, 17:30
درایور کارت گرافیک نصبه
آره نصبش كردم

Lord_theOne
27-12-2009, 11:30
GPU که حذف نمی شود
فقط رندرش اینجا از GPU نیست فکر کنم منظورش اینه
چه ویندوزی داری؟
XP هست>؟
بدون نصب درایور هم این پیغام را می دهد؟

علي طهماسبي
29-12-2009, 17:41
با سلام

XP هست>؟
بدون نصب درایور هم این پیغام را می دهد؟

با تشکر
آره ویندوزم xp هستش اونی که عکسش رو گذاشتم پیغام نیست بلکه قسمت تنظیمات gpu برنامه ی اكسپلوده که وقتی گرافیک نصب نشده هیچی نداره و سفیده وقتی که گرافیک رو نصب می کردم 2 گزینه بهش اضافه میشد یکی همونی که در بالا هست دوم کارت گرافیکم که وقتی اونو انتخاب می کردی افکتها رو به صورت ریل تایم بدون هیچ توقف تصویری می دیدی ولی چند روزیه این گزینه حذف شده میشه از بایوس باشه که با گزینه های این برنامه چه می دونم درگیر نشه و فایلهای اونو نشناسه

Lord_theOne
29-12-2009, 23:04
دویندوزت را عوض کن
درایور جدید گرافیکت را نصب کن
و چکاری انجام دادی اینجوری شد

علي طهماسبي
30-12-2009, 12:48
كارت گرافيكي كه دارم 3850 اي تي اي مي باشد كه در ريل تايم نشون دادن افكتهاي اكسپلود و ... خيلي بهم كمك كي كرد چند روز پيش اقدام به دانلود آخرين ورژن اين كارت كردم بعد ازنصب كردن احساس خوبي داشتم
تا اينكه چند روز پيش يه هارد 500 وسترن خريدم و يه ويندوز جديد نصب كردم اما هر كاري كردم بتونم گزينه ايي كه باعث ريل تايم شدن افكتهاي اكسپلود ميشه رو اضافه كنم نشد كه نشد از درايور قبلي استفاده كردم ويندوز دو سه مدل نصب كردم ولي هيچكدوم نتونستند اين گزينه رو برام نشون بدن با تشكر از همكاريتون
اينهم از عكس كه در گزينه هاي نشون داده شده دو قسمت بود يكي همين يكي مدل كارت گرافيك
توضیح دادم دوست عزیز

علي طهماسبي
08-02-2010, 12:52
دوستان سلام
مشكلم حل شد و قابل توجه كسايي كه كارت ati دارند و مي خواهند به صورت ريل افكتهاي اكسپلود رو ببينند حتما از برنامه Real Time Xplode نسل جوان استفاده كنند

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mani6606
08-02-2010, 12:56
یکی از دوستان یک توضیحی درباره خذف GPU میده تا اونجا که من میدونم GPU (واحد پردازش گرافیک) است بعد چه جوری این حذف میکنید ؟؟