PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار فشرده سازی فایل تا چندبرابر

DANTEH2010
20-12-2009, 13:47
سلام دوستان من به دنبال یه نرم افزاری میگرم که بتونه فایل ها رو(همه جور فایلی) رو فشرده کنه تا چند برابر کم تر مثلا یه فایل 50 مگی رو بکنه 10 مگ یا کم تر کسی از دوستان از این نرم افزار نداره ؟:31:

Ship Storm
20-12-2009, 14:18
ببینید نرم افزارهایی که با نام ها و مشخصات این چنین معرفی میشند اغلب فشرده سازی رو ناقص انجام میدند بصورتی که فایل فشرده شده شما در زمانی که میخواین ازش استفاده کنید عملا کاراییی ندارد و حالت Extract روی اون با ارور مواجه میشه
بهترین و معروفترین نرم افزار فشرده سازی Winrar است که برحسب نوع فایل فشرده سازی رو انجام میده و معمولا فشرده سازی روی اسناد متنی بیشترین تاثیر رو داره و در روی فیلم و موسیقی کمترین تاثیر رو میذازه

am_merman01
20-12-2009, 14:19
سلام دوست عزیز
من هم خیلی دنبال یه همچین نرم افزاری گشتم ولی نیست.
برای کم کردن حجم فای همونطور که خودت هم حتما میدونی باید از برنامه های فشرده سازی استفاده کنی که فرمت های رایج rar , zip , 7z و ... وجود دارند که به نظر من فرمت 7z بهترین فرمت باشه چون هم میزان فشرده سازیش از بقیه بیشتره و هم اینکه سرعتش زیاده.
البته برنامه هایی مثل kgb , winUHA هم هستند که میزان فشرده سازیشون یه کم بیشتره ولی برای فشرده سازی یه فایل 1گیگ ممکنه 1/5 وقت بگیرن.
در کل کم کردن حجم بستگی به نوع فایل داره و نه برنامه.
در نهایت من پیشنهاد میکنم از برنامه POWER ARCHIVER استفاده کنی با یه سرچ ساده میتونی آخرین ورژنش رو گیر بیاری.
موفق باشی

Proeex
20-12-2009, 14:21
ببینید، فشرده سازی هم قاعده و قانون داره، نمیشه اطلاعات را خیلی خیلی فشرده کرد
اینطوری اطلاعات از بین میرن و چیزی ازشون نمی مونه

در بین فشرده ساز ها من WinRAR رو قبول دارم و استفاده میکنم که میتونی با سرچ بهش برسی

DANTEH2010
20-12-2009, 15:42
با تشکر از همه دوستان که راهنمایی کردن . حالا یه لطفی میکنین که بهم بگین بهترینش کدومه تا از همون استفاده کنم ؟(راستی من دیگه خیلی حجم فایلی که بخوام فشرده اش کنم 50 تا 60 مگه ):46:

Ship Storm
20-12-2009, 16:21
از همون Winrar استفاده کن که عمومی تره

WinRar | فشرده‌سازی فایل‌ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

am_merman01
22-12-2009, 20:18
از نظر من POWER ARCHIVER از همه بهتره .
من تا قبل از آشنایی با این برنامه میگفتم Winrar بهترینه ولی الان میگم POWER ARCHIVER چون از نظر تنوع فایل های قابل حمایت خیلی قوی تره . و البته از 7z حمایت میکنه که بهترین فرمت فشرده سازی از نظر حجم با سرعت خوب هستش. و مهم تر از همه اینکه خودش برنامه داخلی برای اجرای خیلی از فایل ها و فرمت ها داره.