PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سیستم مدیریت مخصوص مدرسه

pishgamsms
20-12-2009, 12:53
سلام

من یک سیستم رایگانی مثل زیر می خوام

کسی سراغ داره

ینم اسکریپت برای سایت های مدارس . و یک سیستم مدیریت محتوا جامع برای سایت های مدارس با این سیستم . شما میتوانید کلاس های آنلاین بصورت تصویری امتحان آنلاین و اعلام نمره . ثبت کارنامه برای کاربر ! آموزش . گفتگو و گپ آنلاین بین کاربران ! . نمایش چارت و برترین کاربران درس خوان و عمل مقایسه در Excell در رابطه با برترین نمرات و … . همچنین سیستمی است که میتوان اخبار یک مکان آموزشی را در آن ثبت کرد . الزام به ذکر است این اسکریپت از آنجایی که وب فارسی جایگاه خوبی را در دهکده جهانی وب به خود اختصاص داده و ایرانیان عزیز دارای ذهن بسیار خلاق و سرشار از هوش را به خود همراه دارند زبان فارسی ( پارسی ) را به خود اختصاص داده و میتوان به چشم زبان فارسی را به چشم در پوشه Lang این اسکریپت دید .

این اسکریپت دارای امکانات بسیاری میباشد و آخرین نسخه انتشار یافته این اسکریپت از طرف سازنده میباشد !

در یک نگاه شما میتوانید سیستم هایی را با این اسکریپت به ارمغان بیاورید : سیستم آموزشی . سیستم خبر و اطلاع رسانی . سیستم آموزشی تصویری . سیستم آموزشی پاور پوینت . سیستم آموزشی متنی . امتحان آنلاین . اعلام نمره و ثبت کارنامه . برترین نمرات و دانش آموزان . پنل کاربری . گفتگو و چت بین کاربران . کنفرانس تحت وب توسط دانش آموزان برای بحث های علمی . امتیاز دهی . محبوبترین ها . تگ برد . انجمن و تالار گفتگو . ایجاد گروه . دفتر مهمان . معرفی کتاب و کتابخانه . پیام خصوصی ( میل باکس ) . دارای زبان شیوای فارسی و … ( دارای طراحی مورد قبول )

pishgamsms
21-12-2009, 08:24
كسي نيست جواب ما را بده

tabriz-info
21-12-2009, 13:32
من دارم ولی نه رایگان

iran_parastar
31-12-2009, 23:17
من سايت كامل مدرس رو دارم ولي رايگان نيست
خواستيد به Info@bccs.ir ميل بزنيد تا مسخصات رو براتون بفرستم.