PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : وظیفه Generic Host Process for Win32 Services چیست؟

mmdjoon
20-12-2009, 12:09
وظیفه Generic Host Process for Win32 Services چیست؟
چرا از اينترنت من مصرف ميكنه؟

saeed774
20-12-2009, 12:35
از Sp2 استفاده ميكني ؟ اگه جواب مثبت هست پچ مايكروسافت رو دان و نصب كن :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بعد برنامه زيرو اجرا كن و با گزينه هاي سبز كاري نداشته باش و گزينه هاي نارنجي يا قرمز ،كليد روبروي اونا رو بزن و بعد ريست كن .

بعد از انجام اينكارا به احتمال خيلي زياد سيستم شما ويروسي هست . آنتي ويروس معتبري نصب و آپديت كنين و فول اسكن بزنين .

mmdjoon
20-12-2009, 21:58
دوست عزيز من از sp3 استفاده ميكنم كه اپديت هم هست.انتي ويروس نود با اپديت رو سيستمم نصبه.و مطمئن هستم ويروس نداره.فقط ميخواستم بدونم نقشش تو ويندوز چيه؟و چرا گاهي از اينترنت استفاده ميكنه.ممنون

Proeex
20-12-2009, 22:04
مگه کسی گفته ویروسه؟؟؟؟

این یه باگ مربوط به ویندوز SP2 هست که با یه پچ که توسط میکروسافت ارائه شده توسط دوستان لینکش قرار داده شد و یا Windows Worms Door Cleane حل میشه
این باگ با ارتقا به ویندوز SP3 کاملا حل میشه و این ارور دیگه نمیاد

این کاری به ADSL شما نداره، فقط اجازه نمیده دیگه به اینترنت وصل باشید و حتما باید سیستم رو ریستارت کنید :31:

اطلاعاتی که میکروسافت داده هم میتونید مطالعه کنید

mmdjoon
20-12-2009, 23:59
[quote=Proeex;4507462]مگه کسی گفته ویروسه؟؟؟؟

این یه باگ مربوط به ویندوز SP2 هست که با یه پچ که توسط میکروسافت ارائه شده توسط دوستان لینکش قرار داده شد و یا Windows Worms Door Cleane حل میشه
این باگ با ارتقا به ویندوز SP3 کاملا حل میشه و این ارور دیگه نمیاد

این کاری به ADSL شما نداره، فقط اجازه نمیده دیگه به اینترنت وصل باشید و حتما باید سیستم رو ریستارت کنید :31:

اطلاعاتی که میکروسافت داده هم میتونید مطالعه کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[/

دوست عزيز ممنون از راهنماييت
ولي من كه نگفتم ارور ميده .فقط ميخواستم ببينم كه كارش چيه؟وچرا از اينترنت استفاده ميكنه؟اخه تو ليست برنامه هاييه كه به اينترنت وصل ميشن.

amir69_k
21-12-2009, 18:19
قربونت برم داره میگه خوب!!!!!!!!!!! باگ هست مشکل داره
کاری نمیکنه مشکل داره ویندوزت باید یک ویندوز جدید نصب کنی

Proeex
21-12-2009, 18:20
کار خاصی نداره، یک مشکل هست که توی این سری ویندوز ها مشاهده میشه

saeed774
22-12-2009, 14:24
با اين شرايط شما برنامه دوم رو اجرا كني هم ضرري نداره . چون پورت هايي كه اين سرويس بهشون دسترسي داره بهترين راه نفوذ ويروس ها و هكرها هستن .