PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اگر ميشه زود كمك كنيد

piishii
24-03-2006, 02:27
سلام به همه و هر كي زحمت ميكشه و جواب سوال من و ميده . من چندين آهنگ دارم اما كيفيت خوبي ندارند ميخوام همينارو كيفيتشون و خوب كنم . كسي ميدونه توسط مديا پلير 10 جه چوري ميشه اين كاررو كرد ؟ پسوند بعضيهاشونم WMA ميخوام به MP3 يا Wave تبديل كنم و سوال ديگمم اينه كه اگر بخوام همين آهنكهاي كيفيت پايين رو رايت كنم خود برنامه نرو اونارو به Wave يا MP3 كه تبديل ميكنه كيفيتشونم تغيير ميده يا نه ؟
اگر كسي هست كمك كنه ممنون ميشم ;)

Mohammad Hosseyn
24-03-2006, 11:16
در مورد سوال اولت باید بگم که مدیا پلیر این کار رو نمی تونه انجام بده اما اگه از نرو start smartاستفاده می کنی در قسمت Audio گزینه ی Encoding audio fileرو انتخاب کن و در این قسمت می تونی فایل ها ی خودت رو به فرمت های مختلف تبدیل کنی و کیفیت اون ها رو هم خودت تنظیم کنی
اما سوال دومت:خود نرو هنگام رایت این کار رو انجام نمی ده و شما باید از همین روشی که گفتم استفاده کنید
سوال دیگه ای هست من در خدمتم
با تشکر...

piishii
24-03-2006, 13:04
در مورد سوال اولت باید بگم که مدیا پلیر این کار رو نمی تونه انجام بده اما اگه از نرو start smartاستفاده می کنی در قسمت Audio گزینه ی Encoding audio fileرو انتخاب کن و در این قسمت می تونی فایل ها ی خودت رو به فرمت های مختلف تبدیل کنی و کیفیت اون ها رو هم خودت تنظیم کنی
اما سوال دومت:خود نرو هنگام رایت این کار رو انجام نمی ده و شما باید از همین روشی که گفتم استفاده کنید
سوال دیگه ای هست من در خدمتم
با تشکر...

سلام عزيز يك دنيا فقط ممنون . آقايي . امتحان ميكنم خبرت ميكنم . دستت درد نكنه