PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با فایر فاکس پرتابل

senaps
19-12-2009, 16:47
سلام دوستان
من از فایر فاکس پرتابل 3.5.5 استفاده می کنم!
یه سوال و یه مشکل دارم که اگر کسی جوابی یا راه حلی داره لطفا بهم بگه:
مشکل:
من کاربر بالاترین و دنباله و فیس بوک و تویتر(تویت پیک و تویتر معمولی) و خودنویس و....هستم!!!
برا ورود به این سایت ها با فایر فاکس هیچ مشکلی ندارم(من از اولترا سورف 9.7 و اکستنشن استفاده از اون روی فایر فاکس استفاده می کنم)....
مشکل اینه که وقتی دارم توی بالاترین و دنباله یا وبلاگم پست ارسال می کنم،ارسال نمی شن و ارور میده که ادرس پشتیبانی نمیشه!!!
ولی وقتی با همین اولترا سورف لینک یا مطلب رو با اینترنت اکسپلورر ارسال می کنم مشکلی به وجود نمی یاد!!!
فکر هم نمی کنم که مشکل از اولترا سورف باشه چون من از همین پلاگین و نسخه 9.6 اولترا سورف،روی فایر فاکسی که پرتابل نیست!!!! و با کامپیوتر خونگیم تست کردم و مشکلی نداشتم!
الان مشکل اینه که من مجبورم برم کافی نت،و خوب دست فرمونم با اینترنت اکسپلورر خوب نیست(من از نسخه 2.1 فایر فاکس،دیگه سمت هیچ مرورگر دیگه ای نرفتم!)پس من مجبورم از همین فایر فاکس استفاده کنم!!!!

مشکل دیگم با فایر فاکس اینه که به محض اینکه اولترا رو فعال می کنم،سرعتش وحشتناک میاد پایین !مشکلی که قبلا نداشتم!!!مثلا برا لود کردن دنباله باید یه دقیقه وایسم در صورتی که قبلا تا میزدم دنباله لود شده بود!!!! ایا این دلیل خاصی داره؟! مثلا مشکل داشتن اولترا سورف با adsl ؟ اخه اینترنت خونگی من دایل اپه!

اما سوال:

اقا اینترنت بدون فلش پلیر که اینترنت نیست! اینو حتمی قبول دارین!
راستی عادت کردن به گوگل گیر هم زیاد خوب نیست! اینو هم حتمی قبول دارین!

میشه بگید من چه کاری می توم برا مشکلم با اجبار برای نصب همیشگی فلش پلیر بکنم؟!
خیلی از کافی نت هایی که میرم،فلش پلیر رو نصب نکردن و من مجبورم که خودم نصبش کنم! مشکل اینه که این کار خسته کننده و وقت گیره!!! ایا راهی هست که من فلش پلیر رو مثل فایرفاکس پرتابل داشته باشم؟!!!!یعنی با اجرای فایرفاکس پرتابل،اونم اجرا بشه؟!
درباره گوگل گیر چی؟ من که دلم براش تنگ شده! اخه خیلی وقته که ازش استفاده نکردم و سوالم درباره گوگل گیر اینه که ایا میشه پرتابل داشتش؟! یعنی فایل هاش رو تو فلش بریزیه و هر جا که فایرفاکسم هست،اونم باشه؟!
یه چیزی درست مثل فایر فاکس پرتابل و بوکمارک ها! همیشه بوکمارک ها همراهم هستن ولی گوگل گیر و فلش پلیر رو همیشهباید دوباره نصب کنم(از خیر گیر که گذشتم و فقط مونده فلش پلیر!)

اصل مشکل من همون عدم امکان ارسال و کم شدن سرعته!(البته اینم بگم که من اولترا رو وقتی سرعت خوبی داشت با اینترنت خونگیم که دایل اپ بود تست می کردم! خوب این که احتمالا با adsl مشکلی نداره؟!اخه adsl باید سرعتش خیلی بیشتر باشه در حالی که وقتی اولترا رو فعال می کنم،سرعتش 1/5 سرعت دایل اپ هم نیست و خیلی وقتا حتی نمی تونه سایت های معمولی رو باز کنه!)

لطفا اگه راه حلی دارین،زیر دیپلم بگیدش که منم بفهمم چی میگید!

senaps
22-12-2009, 19:10
دوستان خواهشا اگر کسی راهی بلده کمک کنه.....

Ali_tk
22-12-2009, 20:04
میشه بگید من چه کاری می توم برا مشکلم با اجبار برای نصب همیشگی فلش پلیر بکنم؟!
چه جوری تو کافی نت نصب میکنید؟
من هم مشکل شما رو دارم توی دانشگاه که میخوام استفاده کنم به خصوص واسه یوتیوب نمیدونم چیکار کنم؟

senaps
25-12-2009, 16:09
فلش پلیر رو یه بار دانلود می کنی بعدش قبل از باز کردن،فایر فاکس،اونو نصب کن......فلش پلیر توی کمتر از 2 دقیقه نصب میشه!!!
حداقل اینی که من دارم تا نصب رو زدم نصب شده و رفته