PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مسابقه هفتگی شماره 8 [ هر هفته 3 کارت شارژ برای 3 برنده ]

صفحه ها : [1] 2

befermatooo
19-12-2009, 14:14
مسابقه هفتگی جهت افزایش اطلاعات عمومی

نفر اول : شارژ 2000 تومانی ( ایرانسل یا همراه اول )

نفر دوم : شارژ 2000 تومانی ( ایرانسل یا همراه اول )

نفر سوم : شارژ 2000 تومانی ( ایرانسل یا همراه اول )

با تشکر از ***Spring*** عزیز که تهیه جوایز رو به عهده گرفتن .

قوانین تاپیک :

1 : تنها کسانی که بالای 200 پست دارند میتونن شرکت کنند .

تبصره : بجز کاربران فعال

2 : جواب رو در پروفایل من قرار بدین و بعد در این تاپیک اعلام کنید که جواب در پروفایل داده شده . ( اینجوری دیگه تاپیک پایین نمیره )

3 : سریال شارژ از طریق خصوصی به برنده داده خواهد شد .

4 : برندگان از طریق قرعه کشی توسط یه نرم افزار صورت میگیره . به این صورت که اسامی به نرم افزار داده میشه و نرم افزار از بین اسامی , یکی را انتخاب میکنه .

5 : فقط عدد گزینه مورد نظر را در پروفایل اعلام کنید . اینجوری برای منم راحت تره !

6 : فقط یک بار مجاز به ارسال پاسخ می باشید و تغییر پاسخ ارسالی ممکن نیست

7 : دوستان تنها 4 روز فرصت دارند تا جایزه خودشون رو از ***Spring*** عزیز دریافت کنند . ( یعنی تا سه شنبه هر هفته )

سوال شماره 8:

اولین زن فضانورد چه کسی بود و در چه تاریخی به فضا پرتاب شد ؟

1 : انوشه انصاری _ ۲۷ شهریور ۱۳۸۵
2 : والنتینا ترشکووا _ 15 اسفند 1341
3 : انوشه انصاری _ 18 اکتبر 2006
4 : والنتینا ترشکووا _ 16 مارس 1963

مهلت پاسخ : جمعه , ساعت 12

جواب را در پروفایل من اعلام کنید !

.

befermatooo
19-12-2009, 14:15
جواب را در پروفایل من اعلام کنید

نکته : از دوستان اگر کسی مایل به همکاری در تاُمین جوایز اضافی برای این مسابقه هست , بصورت خصوصی پیغام بده .

ممنون

با تشکر از ***Spring*** عزیز که تهیه جوایز نفر دوم و سوم رو به عهده گرفتن .

پاسخ مسابقه شماره 1 و برنده آن :

جواب مسابقه 1 :

اولین کسی که در عمل فراست تصنیف نمود چه کسی بود ؟

1 : افلاطون
2 : ذیمقراطیس
3 : قیلاموس
4 : سان مین چونگ

توضیح :

اولين کسي که در عمل فراست تصنيف نمود , جواني يوناني به نام " قيلاموس " بود . او مردي حکيم و اديب بود و در ميان خلايق شهرت بيسار داشت .

قيلاموس , بر طبايع و اخلاق انسان بنظر اطلاع مي يافت و اين سخن به استاد و حکيم عصر " ذيمقراطيس " رسيد که جواني پيدا شده که از ظاهر خلقی آدمي , صفات باطن او را اعلام ميکند !

حکيم گفت : اين علم نيکويي هست و بايد آن را امتحان کرد تا ببينيم راست ميگويد يا نه . حکيم عکس خود را روي کاغذ کشيد و به شاگردانش داد و گفت اين را نزد " قيلاموس " ببريد و از او در مورد اين عکس بپرسيد .

شاگردان صورت استاد را نزد او بردند و آن جوان بعد تاُملي , گفت : صاحب اين عکس بايد يک عالم و فاضل و حکيم باشد اما شهوت بر او غالب ميباشد و مايل به زنا و فجور است .

با گفتن اين سخنان , شاگردان عصباني شدند و خواسند او را بزنند اما يکي مانع شد .

قيلاموس گفت مرا پيش استاد خودتان ببريد تا آنچه به شما گقتم را در حضور او بگويم .

وقتي " قيلاموس " نزد استاد آمد گفت : اي حکيم , چون صورت تو ديدم بفراست گفتم که صاحب عکس بايد مردي شهوت باز و زناکار باشد اما چون خودم به تو رسيدم يقين من روي در ازدياد نهاد که علامت زناکاري تو آشکار است اکا اگر تو بقوت عقل نفس سرکشي را نگهداري شايد توانسته باشي از اين عمل زشت خود را نگهداري ....

ادامه ماجرا را ميتوانيد از منبع زير دنبال کنيد :

نام کتاب : دانستني هاي شگفت انگيز ( علوم غريبه , روح , اولياءالله و ... )
نويسنده : علي شادنيا ( بيدار علي )
صفحات : فصل علوم غريبه . صفحه 98 . 99 دنبال کنيد .

پاسخ مسابقه شماره 2 و برنده آن :

سلام دوستان .

در اين مسابقه حدود 60 نفر شرکت کردند . با توجه به اينکه پيشبيني ميشد تعداد دوستاني که پاسخ صحيح بدهند بالا باشه تصميم بر اين گرفته شده تا تعداد جوايز افزايش پيدا کنه . با هماهنگي هايي که انجام شد دوست عزيزمون ***Spring*** زحمت کشيدند و تاُمين جوايز نفر دوم و سوم رو به عهده گرفتند .

اسامي دوستاني که در اين مسابقه شرکت کرده بودند ( ترتيب بر اساس زمان پاسخگويي ) :

Iranian boy10 - Diego - sina1100 - sepehr - satttanism - H.VIKE - IPHONE 3g - O M I D - Mr.Lover -
devil_ff2008 - Ship Storm - beckham7 - amir082 - Bibi Go - alone_boy - rosenegarin13 - Maysam-BFU -
ashjaee - hosseinmusicmaster - saeed666 - Mohammad - دانوش پيچگاه - Royce - sepehr_x50 - G4meH4ker -
Ghaioom - Mojtaba N87 - AM 241 - MORINIO - Mohandes_mansour - Sasuke-7 - m.s.f - Kurosh Nobody -
sm73_ssa - Oracle_Eldorado - sourena - peahman - Hamed-Beckham - ananthisnameisz - kinder - tiia -
OSEN - amin khan - hossein question - -TD- - behii - Sharim - Amin eHelp - saeed_cpu_full - KING OF SPEED -
maxeemo - mohammad_s7201 - HOMAYOON.F - babak - Reza_994 - armin_software - gamesland.ir -
hossein_operator - KING_DESIGNER - ali-07 - Vallio - Mohammad_666 -
amini_bio - Vamp!r3 - vahid_vaezinia - R@R#M@N - mahdishata - Gamemaster - meha

اسامي برندگان مسابقه 2 :

amir082
sourena
ananthisnameisz

نکته : نفر دوم و سوم برای دریافت جایزه خود به ***Spring*** پیغام خصوصی بدن و جایزه خودشون رو دریافت کنند .
جایزه نفر اول رور خودم میدم .

جواب مسابقه 2 :

مخترع " تلفن همراه " چه کسي هست ؟

1 : پاکو دلوسيا
2 : مارتین کوپر
3 : ايرج حسابي
4 : فيليپ کان

مخترع تلفن همراه يک مرد 77ساله به نام دکتر مارتین کوپر است. او سال ها پيش به عنوان مهندس الکترونيک در شرکت موتورولا کار مي کرد که اولين گوشي قابل حمل را ساخت و اولين کسي هم بود که با گوشي تلفن همراه يک کيلوگرمي اش در سوم آوريل 1973 صحبت کرد. کوپر ايده ساخت گوشي تلفن همراه را از يک فيلم پربيننده در آن زمان گرفت. در يکي از صحنه هاي فيلم علمي- تخيلي «پيشتازان فضا»، يکي از شخصيت هاي اصلي سريال با يک گوشي بي سيم حرف مي زد و با ديدن اين صحنه، ايده ساخت تلفن همراه به ذهن کوپر الهام شد و تصميم گرفت روي عملي کردن اين قضيه کار کند. او حالا شرکت خودش به نام «Array comm» را مديريت مي کند که در زمينه فناوري آنتن هاي هوشمند و بهبود کيفيت شبکه هاي بي سيم فعال است. کوپر نسبت به وضعيت امروز تلفن همراه و به خصوص اضافه کردن هر روزه فعاليت هاي جديد به گوشي هاي تلفن ، گلايه دارد و مي گويد هنوز روياي اصلي تلفن همراه محقق نشده است. حرف هاي او را در مورد اختراعش بخواند.

-

ايده گوشي تلفن بي سيم چطور به وجود آمد؟

اواخر دهه 1960 بود. آن زمان شرکت تلفن امريکا )ATT( که بزرگترين شرکت تلفن در جهان محسوب مي شد، چيزي اختراع کرده بود که به آن «cellular» مي گويند. يعني يک نوع تلفن مخصوص ماشين بود. ولي ما عقيده داشتيم که مردم چيزي فراتر از آن را لازم دارند و تنها راهي هم که در شرکت آن زمانمان- موتورولا- براي اثبات حرفمان به دنيا داشتيم، اين بود که تلفن همراه را اختراع کنيم. چيزي که بتوان با آن يک شماره را نه به يک مکان، نه به يک خانه بلکه به يک شخص اختصاص داد.

اولين تماس تلفني با تلفن همراه چطور بود؟ چه چيزي گفتيد؟

من به رقيبم، آقاي «جو انگل» زنگ زدم که در آزمايشگاه بل کار مي کرد و به او گفتم من با يک تلفن همراه واقعي با تو صحبت مي کنم: يک گوشي تلفن قابل حمل.

احساست وقتي در اين رقابت سرسختانه پيروز شدي چه بود: خيلي خوشحال بودي؟

البته. وقتي شما هم در يک موقعيت رقابتي مثل وضعيتي که ما داشتيم، قرار گرفته باشيد و با رسيدن به موقعيت و شکست رقيب، يکي از بيشترين خشنودي ها و رضايت هاي زندگي تان را به دست مي آوريد.

روند ساخت گوشي تلفن همراه چطور ادامه پيدا کرد؟

از سال 1973 که ما اولين تلفن همراه را به نمايش گذاشتيم تا سال 1983 که اولين سرويس تجاري تلفن همراه شروع به کار کرد، ما در عمل 5 مدل از گوشي تلفن همراه را توليد کرديم. هرکدام کوچک تر از قبلي و وزنشان هم از يک کيلوگرم به 450 گرم رسيد.

آيا واقعاً فکر مي کرديد که اختراع شما تا اين حد معروف و همه گير شود که ميليون ها نفر در سراسر جهان از آن استفاده کنند؟

بايد اعتراف کنم که به نظرم زمان کش آمد و در اين مدت کوتاه، پيشرفت هاي زيادي صورت گرفت. فقط تصورش را بکنيد که اولين گوشي ها در سال 1983 تقريباً 3500 دلار قيمت داشتند که به قيمت الان مي شود 7 هزار دلار. البته ما اين رويا را داشتيم که روزي تلفن همراه تا اين حد فراگير شود زيرا اندازه آن بسيار کمتر شده و قيمتش هم کاهش پيدا کرده است.

وقتي مي بينيد مردم در کوچه و خيابان راه مي روند در حالي که با اختراع شما صحبت مي کنند، شگفت زده نمي شويد؟

دنياي بي سيم دنياي آزادي است. دنياي رها شدن از قيد و بندهاي تلفن ثابت و قابليت بودن در هر کجا که مي خواهيد. اين تاثير کوچکي که من در زندگي مردم داشته ام، بي نهايت خشنودم مي کند. زيرا تلفن هاي همراه زندگي مردم را بهتر مي کند. تلفن هاي همراه راحتي بيشتري به مردم مي دهد. به هر حال من نقش کوچکي در اين زمينه داشتم که باعث مي شود احساس خوبي داشته باشم.

براي شما مهم است که لقب پدر تلفن همراه را داريد؟

با اين که من تصور داشتن تلفن همراه را ممکن کردم ولي روياي تلفن همراهي که امروزه محقق شده است، نتيجه کار صدها آدم مختلف است. اين رويا هنوز کامل نيست و ما هنوز داريم روي آن کار مي کنيم تا اين رويا را بهتر بسازيم.

نظر شما درباره افزودن قابليت هاي ديگر وسايل ديجيتالي مثل دوربين ديجيتال، mp3 پلير و غيره به گوشي تلفن همراه چيست؟

من اصلاً شيفته مفهوم وسايل همه کاره نيستم. فکر مي کنم راه خدمت کردن به مردم، بهبود دادن کارکرد آن چيزي است که آن وسيله را به خاطر آن ساخته اند. اگر شما سعي کنيد چيزي بسازيد که همه کار انجام بدهد، آن وسيله هيچکدام از آن کارها را خيلي خوب انجام نمي دهد.

يعني شما هرگز تلفن همراه دوربين دار نمي خريد؟ فکر مي کنيد صنعت تلفن همراه روي چه چيزي بايد تمرکز کند؟

به نظر من ما داريم پسرفت مي کنيم. ما به جاي اين کارها و پيش از هر چيز بايد يک تلفن همراه واقعاً خوب بسازيم که هميشه خوب کار کند. ما هنوز نتوانسته ايم اين کار را انجام دهيم. ولي رفته ايم سراغ اضافه کردن قابليت هاي ديگر به گوشي هاي تلفن همراه در حالي که هنوز به روياي اصلي آن دست پيدا نکرده ايم.

آينده ارتباطات بي سيم را چطور مي بينيد؟

شرکت من در حال حاضر روي چيزي کار مي کند که ما فکر مي کنيم همان آينده است. اين که اينترنت بي سيم در هر جايي به راحتي وجود داشته باشد. من در تجارت يک قانون دارم. هيچ تجارت ساده يي وجود ندارد و در دنياي تجاري امروز، ارتباطات از راه دور، يک تجارت مشکل ولي آينده دار است.

در حال حاضر از چه گوشي يي استفاده مي کنيد؟ خيلي به آن وابسته ايد؟

من تا زماني که گوشي هاي تلفن همراه اين قدر کوچک نبود که بتوانم آن را با خود حمل کنم و همه جا آن را داشته باشم، از گوشي تلفن همراه استفاده نمي کردم. حالا هم يک گوشي کوچک و سبک دارم و بدون آن هم نمي توانم زندگي کنم. من هميشه از کوچک ترين و سبک ترين گوشي که بتوانم خريداري کنم، استفاده مي کنم.

به عنوان مخترع تلفن همراه، چقدر ثروتمند هستيد؟

من فراتر از همه تصورات، با داشتن رضايت و خشنودي از انجام چيزي که از دستم برمي آمده، ثروتمند هستم.

منبع: BBC News.com

پاسخ مسابقه شماره 3 و برنده آن :

اسامي شرکت کنندگان :

Gamemaster - Iranian boy10 - Royce - amini_bio - Diego - Kurosh Nobody - MORINIO - !@#$%^&*()
KING OF SPEED - amin khan - دانوش پيچگاه - fswteam - Sasuke-7 - armin_software - yoosef_st -
Reza_994 - Ghaioom - behii - G4meH4ker - Sharim - Maysam-BFU - Maziar_69 - sepehr_x50 -
dark_angel - MILIN3M - alone_boy - mohammad_s7201 - Mr.Lover - hossein question - sourena -
ali racer - ali-07 - saeed_cpu_full - devil_ff2008 - vahid_vaezinia - AKBAR132 - satttanism - hossein_operator
behnam_tr - OSEN - Mojtaba N87 - Gam3r - Mohammad - music6808

اسامي برندگان :

نفر اول : Sharim
نفر دوم : hossein question
نفر سوم : Kurosh Nobody

پاسخ سوال مسابقه :

اصول نظريه " چارلز رابرت داروين " بر روي چه اصلي استوار بوده :

1 : همه اشکال حيات ما در نتيجه تغييرات تدريجي و سپري شدن زمان از يک منبع و منشاء مشترک بوجود اومدند .
2 : همه اشکال حياتي , اعم از حيوان و انسان و گياه و ... بطور مجزاء و جداگانه خلق شدند و سپس بترتيب و بطور جداگانه وارد جهان طبيعي شدند .
3 : پيدا و هويدا شدن اين تغييرات تدريجي که شامل بوجود آمدن گونه هاي جديد هست با انتخاب طبيعي است .
4 : گزينه 1 و 3 صحيح ميباشد .

داروين که بود ؟؟؟

چارلز رابرت داروين در سال 1809 به دنيا آمد . پدرش نيز همانند او عقايد تکاملي داشت . او پس از آنکه دوران مدرسه را پشت سر گذاشت به داشنگاه کمبريج براي علوم ديني رفت اما به گفته خود وي هيچ علاقه اي به آن درسها نداشته و بهترين کار براي او تحقيق بر روي سوسکهاي کمبريج بود . بعد از آن داروين به همراه کاپيتان روبرت فيزروي بر روي عرشه کشتي بيگل به نقشه برداري از سواحل امريکاي جنوبي پرداخت که اين پنج سال ثمره تمام زندگي او و کشفهاي جديد وي در علوم طبيعي بود که در آخر منجر به ارائه نظريه تکامل کرد که جهان را کاملا تکان داد . ( شايد نوشتن درباره زندگي وي کاري بيهوده و خارج از بحث وبلاگ به نظر بيايد ولي به راستي همه چيز بايد کامل در اختيار قرار گيرد تا بدانند که چه کساني چگونه نظرياتي دادند و که بوده اند بنابراين اين قسمت نوشته شده است )

نظريه داروين چيست ؟؟؟

نظريه داروين بر 2 اصل بسيار مهم استوار است :

1- تمامي اشکال حيات از راه تغييرات تدريجي و گذشت زمان از منشايي مشترک به وجود آمده اند

2- تبيين اين تغييرات تدريجي که شامل ظهور گونه هاي جديد است با انتخاب طبيعي است .

ذکر دو نکته در اينجا ضروري است :

اول آنکه Big Bang همان نظريه اي است که ميگويد تمام سيارات و تمام عالم از يک انفجار بزرگ شکل گرفته که از آن انفجار بزرگ تمام سيارات و راه شيري و زمين و موجودات به وجود آمده اند . اين نظريه بيشترين کاربرد را در علوم زمين شناسي و حتي معدنکاري داراست .

دوم آنکه انتخاب طبيعي در نظريه داروين عبارت است از آنکه موجودات زنده اي که بيشترين سازگاري با محيط را دارند توسط محيط براي بقا انتخاب ميشوند و موجوداتي که با محيط سازگاري ندارند از بين خواهند رفت ( بر اثر توليد مثل نامناسب و زندگي نامناسب و غيره )

مهمترين و اصلي ترين و کلا تمام حرف و نظريه داروين همان 2 مورد بالا بود . اما داروين هنگامي به جواب خود درباره اين قضيه رسيد که کتاب << در باب اصل جمعيت >> نوشته مالتوس را خواند . در آن کتاب اشاره شده بود که در يک جمعيت با مقدار غذاي معين طبيعت کساني را زنده نگه ميدارد که قويتر از سايرين باشد . لذا داروين هم متوجه شد که در يک گونه خاص از موجودات آنها که ظاهري سازگارتر با طبيعت دارند و ميتوانند نسبت به بقيه افراد آن جامعه بيشتر با طبيعت سازگار شوند اميد بيشتري به بقا دارند و طبيعت آنها را براي بقا انتخاب کرده و بقيه آن جمعيت نابود ميشوند و اين خصيصه با توليد مثل به نسلهاي بعدي انتقال مي يابد که در دوران کوتاه تغييرات کوچک و در دوران طولاني تغييرات بيشتري ايجاد ميشود که تغييرات بيشتر گونه هاي جديدي را فراهم مي آورد .

براي درک بهتر اصل فرضيه مثالي ميزنم : به عنوان مثل در يک جمعيت پرندگان ، آنها که با توجه به منقار خاص خود همه نوع دانه اي را ميتوانند بخورند اميد بقاي بيشتري نسبت به آن دسته اي دارند که فقط يک نوع دانه خاص را ميتوانند بخورند . لذا اين جمعيت را طبيعت براي بقا انتخاب ميکند و جمعيت ديگر نابود ميشود و اين خصيصه با توليد مثل به نسلهاي بعدي انتقال پيدا کرده و در مدت زمان کوتاه باعث تغييرات کوچک و در مدت زمان طولاني باعث تغييرات بزرگتر و بيشتر ميشود که اين تغييرات بيشتر منجر به شکل گيري گونه اي جديد از موجودات ميشود . که امروزه دانشمندان تغييرات کوچک را تغييرات خرد و تغييرات زياد را که باعث به وجود آمدن گونه هاي جديد ميشود را تغييرات کلان مينامند .

موفق باشيد .

پاسخ مسابقه شماره 4 و برنده آن :

اسامی شرکت کنندگان :

R@R#M@N - Gamemaster - alireza fatemi - huti_421 - pami_wega - secretman - Vamp!r3 - Mojtaba N87
Iranian boy10 - behii - amini_bio - ashjaee - sepehr_x50 - Moh3en_DDD - yoosef_st - MILIN3M - Reza_994
ask_bl - mohammad_s7201 - ali racer - fswteam - Sasuke-7 - Ghaioom - hossein question - AEZ_Best
mohsen_gh1991 - mahdishata - davy jones - mohammadkhajoo - joe_satriani - Amin.Senator - Diego
!@#$%^&*() - elendil - martin_superhuman - armin_software - Sharim - vahid_vaezinia - alone_boy
hosseinmusicmaster - Kurosh Nobody - Gam3r - satttanism - Mr.Lover - radbehnam - G4meH4ker - starpars
metana - devil_ff2008

اسامی برندگان :

نفر اول : satttanism
نفر دوم : ask_bl
نفر سوم : davy jones
نفر چهارم : G4meH4ker

پاسخ سوال مسابقه :

کدام يک از عوامل زير بر سرعت صوت در هوا تاثير گذار هست ؟

1 : شکل موج
2 : دامنه ي موج
3 : بسامد موج
4 : دماي هوا

طبق فرمول [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سرعت صوت در هوا با جذر دماي هوا رابطه مستقيم دارد .

پاسخ مسابقه شماره 5 و برنده آن :

اسامي شرکت کنندگان :

Gamemaster - pedramch - Majid393 - G4meH4ker - Sasuke-7 - fswteam - mahdishata - ask_bl
runner - amini_bio - dada1580 - Ghaioom - Reza_994 - starpars - Babak - devil_ff2008 - metana
vahid_vaezinia - Iranian boy10 - yoosef_st - !@#$%^&*() - dr.vampire - enrico128 - Love King
behii - meha - satttanism - AKBAR132 - رسول.م - Kurosh Nobody - alone_boy - Mojtaba N87 -
Diego - Sharim - Carl - hossein question - Mr.Lover - PaRkOr

اسامي برندگان :

نفر اول : Sasuke-7
نفر دوم : starpars
نفر سوم : Love King

دوستاني که برنده شدند , به ***Spring*** عزيز Pm بدند و جايزه خودشون رو دريافت کنند .

پاسخ سوال مسابقه :

مدت زمان گردش کدام سياره به دور خودش دو برابر مدت زمان گردش آن به دور خورشيد است ؟

1 : زحل
2 : عطارد
3 : نپتون
4 : مريخ

سياره عطارد (سياره تير) با فاصله? ?? ميليون و ??? هزار کيلومتري، نزديکترين سياره منظومه شمسي به خورشيد است و کم ترين مسافتي که با زمين پيدا مي‌کند،به ?? ميليون کيلومتر مي‌رسد. به خاطر نزديکي اين سياره به خورشيد اگر در طرف رو به خورشيد آن (بخشي که روز است) قرار بگيريد به راحتي در دماي ???‌ سانتيگراد پخته خواهيد شد و به علت حرکتي وضعي آرامش اگر در طرف شب آن قرار بگيريد آن قدر سرد خواهد شد که در دماي ???- سانتيگراد به راحتي مرگ را بر اثر يخ بستن تجربه مي‌کنيد. گردش وضعي اين سياره،حدود دو ماه طول مي‌کشد و از اين رو،گرم شدن آن در روز و سرد شدنش در شب ديرپاست.

حفره‌هاي کوچک ويا بزرگ بسياري در سطح سياره? تير ديده مي‌شود که حکايت از برخورد شهاب‌سنگ‌هاي کوچک و بزرگ دارد البته قطر برخي از دهانه‌ها به ده‌ها کيلومتر مي‌رسد. برخي از اين دهانه‌ها محل خروج مواد مذاب است که امروزه با سنگهاي مذاب پر شده‌اند و مانند کوه‌هاي آتشفشاني هستند.به خاطر دهانه‌هاي آتشفشاني و آبگيرها خيلي شبيه کره ماه است. دانشمندان تصور مي‌کردند که فعاليتهاي آن مانند کره ماه است. اما اکنون مي‌دانيم که سياره عطارد با کره ماه بسيار متفاوت است. تير همچون ناهيد و ماه، حالت‌هاي گوناگوني از هلال تا قرص کامل را به خود مي‌گيرد. قرص کامل، چون در آن سوي خورشيد است ديده نمي‌شود. اما اشکال هلال و نيمه? آن به هنگام جلوه‌هاي شرقي و غربي، مشاهده مي‌گردند.

سياره عطارد قمر ندارد. عطارد، کوچک‌ترين سياره منظومه خورشيدي است. نيروي گرانش اين سياره کم و داراي جو ناچيزي است که ??? آن از هليم و بقيه از هيدروژن،اکسيژن و سديم ساخته شده‌است.بادهاي خورشيدي به شدت به عطارد مي‌دمند و اين مي‌رساند که تقريباً هيچ هوايي در آن وجود ندارد.

اين سياره نيز، مانند سياره زهره بين زمين و خورشيد قرار گرفته و به خاطر اين ويژگي،حالاتي را که «گذر»، «جلوه‌هاي شرقي و غربي» و... ناميده مي‌شوند، به وجود مي‌آورد.

پاسخ مسابقه شماره 6 و برنده آن :

در این مسابقه ما 4 برنده خواهیم داست . 2 جایزه برای کسانی که به گزینه 2 رای دادند و 2 جایزه برای کسانی که به گزینه 3 رای دادند .

دلیل این موضوع هم این بود که سوال یه گونه ای طرح شده بود که هر دو گزینه میتونست جواب صحیح ما باشد . بعد از هماهنگی که با دوست عزیز ***Spring*** انجام دادیم , ایشون قبول کردند که 4 جایزه در این هفته اهدا بشه .

اسامي شرکت کنندگان :

Royce - Ghaioom - ask_bl - runner - rezaete - masud7 - Alishmas - Carl -yoosef_st -Kurosh Nobody - MOHAMMAD2010
Sasuke-7 - fswteam- !@#$%^&*() - Mr.Lover - Gam3r - Diego - dada1580 - mahdishata - Eshghe_door - aminpilehvar
Mohammad - shahshahani - behii - enrico128 - IPHONE 3g - gmuosavi - Sharim - Iranian boy10 - ashjaee -Love King
alone_boy - sepehr_x50 - dark_angel - davy jones - AMIR_EVILPRINCE - H.VIKE - meshkiposh2200 - PaRkOr - دانوش پيچگاه
hippo - satttanism - OSEN - Oracle_Eldorado - MILIN3M - pami_wega

اسامي برندگان :

نفر اول : shahshahani
نفر دوم : Carl
نفر سوم : sepehr_x50
نفر چهارم : dark_angel

نکته : دو نفر اول از بین کسانی که به گزینه 2 رای دادند انتخاب شده اند . بنابراین این افراد شانس بیشتری داشتند چون افراد کمتری به این گزینه رای داده بودند اما نفر سوم و چهارم کسانی هستند که به گزینه 3 رای دادند و این گزینه بیشترین جواب های دوستان بود .

پاسخ سوال مسابقه :

در جمله زير کلمه " Have " با توجه به موضوع به چه معنا ميباشد :

I'm going to the store now . i want to buy Tea . i want to Have some food.

1 : داشتن
2 : بدست آوردن
3 : صرف کردن
4 : فروختن

__ من الان دارم به يک فروشگاه ميرم . من ميخواي چاي بخرم . من ميخوام صرف کنم مقداري غذا .
__ من الان دارم به يک فروشگاه ميرم . من ميخواي چاي بخرم . من ميخوام مقداری غذا بدست آورم .

با توجه به بررسي که کرديم مشخص شد در اين جمله هر دو گزينه 2 و 3 ميتونه صحيح باشه . گزينه مورد نظر ما 3 بود و سوال هم بر همين اساس طراحي شد . اما با توجه به مشورتي که با دوستان داشتيم به اين نتيجه رسيديم که حتي گزينه 2 هم معناي بهتري ميده . اما جواب دقیق صحيح با اين جمله کوتاه مشخص نميشه .

به هرحال گزينه 2 و 3 صحيح ميباشند . و این هفته هم 4 جایزه اهدا میشه .

پاسخ مسابقه شماره 7 و برنده آن :

اسامي شرکت کنندگان :

Lord007 - fswteam - Sasuke-7 - dr.vampire - !@#$%^&*() - Mr.Lover - sepehr_x50 - Ghaioom
enrico128 - SANR - hosseincode2008 - AMIR_EVILPRINCE - Amin eHelp - sourena - Mohammad_666
satttanism - dada1580 - amini_bio - attractive_girl - arash banikarim - Carl - timsar jackson - Mohammad
G4meH4ker - Kurosh Nobody - yoosef_st - runner - ask_bl - masud7 - MOHAMMAD2010

اسامي برندگان :

نفر اول : Sasuke-7
نفر دوم : Ghaioom
نفر سوم : Amin eHelp

پاسخ سوال مسابقه :

چه چيزي باعث درخشندگي مو ميشود ؟

1 : بتائين
2 : سديم لارت سولفات
3 : كوكونات فتي اسيد دي اتانول آميد
4 : سبوم

مو با لايه‌اي از"سبوم" پوشيده شده است كه نوعي روغن طبيعي است
و توسط غدد سباسه (چربي) ساخته مي‌شود كه در مجاورت هر پياز مو در پوست سر قراردارند.سبوم درخشش موها را سبب مي‌شود و در حفظ رطوبت طبيعي مو موثر است.

مقدار چربي ترشح شده توسط غدد سباسه تعيين مي‌كند كه آيا مو خشك، چرب يا طبيعي است. در عين حال استفاده از شامپوي قوي، يا هواي خشك بادي مي‌تواند روغن‌هاي طبيعي مو را از آن جدا نموده، خشكي و كدرشدن مو را سبب شود.

ترشح غدد چربي توسط هورمون‌هايي كنترل مي‌شود كه در عروق خوني پوست سر جريان دارند.

.

Mojtaba N87
19-12-2009, 20:43
سلام . والا زیاد به انجمن موبایل ربطی نداره . باید با بالاتری ها مشورت کنم .

ولی به عنوان نظر اولیه . اینطوری این تاپیک اسپم توش زیاد می شه . شیوه جواب دادن باید طوری باشه که بچه ها جواباشون رو با پیغام خصوصی بفرستن . برای شما یا برای یکی دیگر از دوستان که تعیین شه .

به 2 دلیل این رو می گم :

یکی اینکه برای افزایش پست هر کسی نیاد الکی یه چیزی بگه ( من مشکلی ندارم ، ادمین ها شاید مخالف باشند )

و دلیل دوم همونی که هادی گفت ، اینجوری روز آخر مسابقه می شه بیشترین گزینه که انتخاب شده رو شانسی انتخاب کرد! پس فقط بحث قرعه کشی میاد وسط . در صورتی که هدف شما سنجش اطلاعات عمومیه.

---
نتیجه هماهنگی رو همینجا اعلام می کنم

befermatooo
20-12-2009, 00:18
قوانین تغییر کرد

از این به بعد جواب را فقط تو پروفایل من اعلام کنید و اینجا فقط بگید " جواب در پروفایل ارسال شد "

از ارسال پست های بیهوده خودداری کنید .

ممنون

S A A M
20-12-2009, 11:19
جواب ارسال شد!:20:

mohammad_s7201
20-12-2009, 13:08
جواب مسابقه ارسال شد

Dokhtar_Bache
20-12-2009, 16:12
لازم نبود کل مطلب رو اینجوری نقل قول کنی :46:
بلدم چه جوری نقل قول کنم :37:آخه اونجوری راحت تر بود:31:
آهان متوجه شدم ...:20:

starn
20-12-2009, 16:47
جواب ارسال شد...

devil_ff2008
20-12-2009, 19:47
جواب ارسال شد...
:دی

secretman
20-12-2009, 19:53
جواب ارسال شد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

IPHONE 3g
20-12-2009, 20:54
جواب در پروفایل ارسال شد.

befermatooo
21-12-2009, 00:19
قابل توجه دوستان شرکت کننده :

تنها 1 بار میتونید گزینه مورد نظر رو انتخاب کنید .

لطفا پ.م ندید که من گزینم تغییر کرده .

ممنون

HOMAYOON.F
21-12-2009, 01:07

beckham7
21-12-2009, 09:16
جواب ارسال شد

sasan816
21-12-2009, 09:24
خيلي دوست داشتم در مسابقه شرکت کنم اما حيف که پست هاي من به 100 تا هم نميرسه:41:

Hamed-Beckham
21-12-2009, 10:57
جواب ارسال شد

ms368
21-12-2009, 11:41
سلام
ارسال شد

mohammadkhajoo
21-12-2009, 13:02
جواب ارسال شد

Mohammad_666
21-12-2009, 15:04
جواب ارسال شد

کاربر_P30W
21-12-2009, 22:09
خب منم جب رو ارسال کرده بودم

Diego
22-12-2009, 12:23
جواب ارسال شد:31:

nedajon
22-12-2009, 13:35
سلام من دوست دارم توي مسابقه تون شرکت کنم چون به شارژ احتياج دارم هم همراه اول هم ايرانسل
ولي اصلا سوالتون رو نمي فهمم
حتي نمي دونم حوزه ي سوال چيه ؟ فلسفي ؟ شعر ؟ علمي ؟ .................
مي شه يک راهنمايي کنين ؟
ممنون

Hadi King
22-12-2009, 13:39
سلام من دوست دارم توي مسابقه تون شرکت کنم چون به شارژ احتياج دارم هم همراه اول هم ايرانسل
ولي اصلا سوالتون رو نمي فهمم
حتي نمي دونم حوزه ي سوال چيه ؟ فلسفي ؟ شعر ؟ علمي ؟ .................
مي شه يک راهنمايي کنين ؟
ممنون
دوســت عزیز اگه شما به شارژ نیاز دارین برین بخـــرین 2 تومن چیـــه مگـــه :20:
قوانین پست اول رو هم خونده باشـــی گفته :

تنها کسانی که بالای 200 پست دارند میتونن شرکت کنند .

موفق باشید!:40:

Amin.M.1986
22-12-2009, 18:58
ارسال نمودیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

amirtoty
23-12-2009, 18:40
این تصنیف که میگید یعنی چه؟؟ :13:

Samba
23-12-2009, 19:19
جواب صحیح ارسال شد

Royce
24-12-2009, 14:11
جوابو فرستادم

Iranian boy10
24-12-2009, 22:59
سلام . جواب سوال در پروفايلتان ارســـال شــد .

با تشكر .

farshidshd
25-12-2009, 14:16
جواب ارسال شد...

befermatooo
26-12-2009, 00:05
پایان مسابقه شماره 1

جواب مسابقه :

اولین کسی که در عمل فراست تصنیف نمود چه کسی بود ؟

1 : افلاطون
2 : ذیمقراطیس
3 : قیلاموس
4 : سان مین چونگ

توضیح :

اولين کسي که در عمل فراست تصنيف نمود , جواني يوناني به نام " قيلاموس " بود . او مردي حکيم و اديب بود و در ميان خلايق شهرت بيسار داشت .

قيلاموس , بر طبايع و اخلاق انسان بنظر اطلاع مي يافت و اين سخن به استاد و حکيم عصر " ذيمقراطيس " رسيد که جواني پيدا شده که از ظاهر خلقی آدمي , صفات باطن او را اعلام ميکند !

حکيم گفت : اين علم نيکويي هست و بايد آن را امتحان کرد تا ببينيم راست ميگويد يا نه . حکيم عکس خود را روي کاغذ کشيد و به شاگردانش داد و گفت اين را نزد " قيلاموس " ببريد و از او در مورد اين عکس بپرسيد .

شاگردان صورت استاد را نزد او بردند و آن جوان بعد تاُملي , گفت : صاحب اين عکس بايد يک عالم و فاضل و حکيم باشد اما شهوت بر او غالب ميباشد و مايل به زنا و فجور است .

با گفتن اين سخنان , شاگردان عصباني شدند و خواسند او را بزنند اما يکي مانع شد .

قيلاموس گفت مرا پيش استاد خودتان ببريد تا آنچه به شما گقتم را در حضور او بگويم .

وقتي " قيلاموس " نزد استاد آمد گفت : اي حکيم , چون صورت تو ديدم بفراست گفتم که صاحب عکس بايد مردي شهوت باز و زناکار باشد اما چون خودم به تو رسيدم يقين من روي در ازدياد نهاد که علامت زناکاري تو آشکار است اکا اگر تو بقوت عقل نفس سرکشي را نگهداري شايد توانسته باشي از اين عمل زشت خود را نگهداري ....

ادامه ماجرا را ميتوانيد از منبع زير دنبال کنيد :

نام کتاب : دانستني هاي شگفت انگيز ( علوم غريبه , روح , اولياءالله و ... )
نويسنده : علي شادنيا ( بيدار علي )
صفحات : فصل علوم غريبه . صفحه 98 . 99 دنبال کنيد .

///

سوال مسابقه شماره 2 بزودی اعلام میگردد .

.

Hadi King
26-12-2009, 00:24
بــــرنده نداشــــت :31:
میخوای برای همه اونایی که جواب صحیح رو گفتن کارت شارژ بـــدی :27:

befermatooo
26-12-2009, 01:38
اعلام برنده :

اکثر دوستانی که شرکت کردند , پاسخ اشتباه دادند و فقط دوستان زیر جواب صحیح رو دادند که یکی از این بین انتخاب شده :

MORINIO
H M R 0 0 7
Samba
Iranian boy10
farshidshd

و برنده :

Iranian boy10

تا مسابقه بعدی

befermatooo
26-12-2009, 13:18
سلام .

مسابقه شماره 2 آغاز شده

سوال مسابقه در پست اول تاپیک .

ممنون

Diego
26-12-2009, 13:38
جواب ارسال شد:8:

Iranian boy10
26-12-2009, 13:39
سلام ، جواب در پروفايلتان ارسال شد .

:11::40:

Šepehr
26-12-2009, 13:43
جواب ارسال شد

satttanism
26-12-2009, 13:46
جواب ارسال شد

Hadi King
26-12-2009, 13:52
جواب ارسال شــــد ...

IPHONE 3g
26-12-2009, 14:14
جواب ارسال شد......

devil_ff2008
26-12-2009, 15:24
جواب ارسال شد.

beckham7
26-12-2009, 15:47
ارسال شد جواب

amir082
26-12-2009, 16:08
جواب ارسال شد.

Mr.Lover
26-12-2009, 16:13
سلام
به نظرم سری دوم شلوغ تر باشه :دی
جواب ارسال شد.

vahid_vaezinia
26-12-2009, 16:16
ارسال شد:دی

befermatooo
26-12-2009, 16:33
سلام
به نظرم سری دوم شلوغ تر باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
جواب ارسال شد.

اگه افراد زیادی شرکت کنند , احتمال افزایش جایزه وجود داره

البته گفتم احتمال :دی

Bibi Gol
26-12-2009, 16:36
بسي ساده بود

فرستاده شد!:31:

Mahdi/s
26-12-2009, 16:39
جواب ارسال شد............

=======
سلام.........خسته نباشی....

rosenegarin13
26-12-2009, 17:01
سلام
فرستادیم:دی

றД ĵ ĭ Đ
26-12-2009, 17:03
آخه این چه مسابقه (سوالیه) که با یه سرچ توی گوگل جوابش پیدا میشه

Maysam-BFU
26-12-2009, 17:06
پاسخ ارسال شد:46:

befermatooo
26-12-2009, 17:19
آخه این چه مسابقه (سوالیه) که با یه سرچ توی گوگل جوابش پیدا میشه

خوب هدف افزایش اطلاعات عمومیه !

شاید بعضی ها ( حتی اندک ) با یه سرچ کوچولو , به اطلاعات عمومیشون افزوده بشه .

و اینکه اگه تعداد کسانی که جواب صحیح رو بدن زیاد بشه , شاید تعداد جوایز اضافه بشه !

کم کم سوالات سخت تر و تخصصی تر میشه و فعلا برای آشنا شدن کاربرا به تاپیک و قوانین سوالات ساده در نظر گرفته شده .

ashjaee
26-12-2009, 17:21
ارسال شد .

saeed666
26-12-2009, 17:25
جواب ارسال شد...

ممنون

کاربر_P30W
26-12-2009, 20:33
ارسال شد جواب...

Mojtaba N87
27-12-2009, 02:40
ارسال شد عزیز

Sasuke-7
27-12-2009, 07:19
ارسال شد عزیز

fswteam
27-12-2009, 07:19
منم فرستادم!!!

Ghaioom
27-12-2009, 08:02
جواب ارسال شد.

Mohammad
27-12-2009, 10:40
جواب ، فرستاده شد.

ALt3rnA
27-12-2009, 11:11
ارسال شد .

R@R#M@N
27-12-2009, 11:20
ارسالیده شد !

***Spring***
27-12-2009, 11:42
سلام :20:...

ممنون befermatooo عزیز از تاپیک خوب و قشنگی که زدید و زحمتی که میکشید :11: ...
سوال‌های قبلی ( و جواب درست اونها ) توی پست اول یا دوم ، برای اطلاعات عمومی دوستان نوشته بشه ... برای نظم بهتر و بیشتر هم ، میتونید از آیکون و باکس مخفی استفاده بفرمایید ... البته فقط یه پیشنهاد هستش ... بازم ممنون از تاپیک قشنگتون ... موفق باشید ...

.

sepehr_x50
27-12-2009, 12:29
ارسال شد...

befermatooo
27-12-2009, 16:05

ممنون befermatooo عزیز از تاپیک خوب و قشنگی که زدید و زحمتی که میکشید :11: ...
سوال‌های قبلی ( و جواب درست اونها ) توی پست اول یا دوم ، برای اطلاعات عمومی دوستان نوشته بشه ... برای نظم بهتر و بیشتر هم ، میتونید از آیکون و باکس مخفی استفاده بفرمایید ... البته فقط یه پیشنهاد هستش ... بازم ممنون از تاپیک قشنگتون ... موفق باشید ...

.

سلام .

پیشنهاد بجایی بود . انجام شد .

.

***Spring***
27-12-2009, 16:55
سلام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](26).gif...

ممنون befermatooo عزیز [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif ...

جواب فرستاده شد ...

.

sina1100
27-12-2009, 18:41
فرستاده شد البته همون موقع که سوال مطرح شد!

AM 241
27-12-2009, 21:19
جواب ارسال شد:20:

MORINIO
28-12-2009, 14:20
جواب فرستاده شد ...

Kurosh
28-12-2009, 17:14
پاسخ فرستاده شد...

یه پیشنهاد: سوالای اطلاعات عمومی ای که به راحتی و از طریق یه سرچ ساده تو گوگل پیدا می شن نذارید ، درسته هدف بالا بردن اطلاعاته ، ولی دیگه نباید این قدر یافتنش ساده باشه! یه کم هیجانش رو بیش تر کنید! مثلاً سوالات رو از کتاب های چاپی بردارید و قبلش هم مثلاً چک کنید که چنین چیزی اقلاً به زبان فارسی! در اینترنت موجود نیست!

sm73_ssa
28-12-2009, 19:03
جواب ارسال شد...:20:

vahid_vaezinia
29-12-2009, 00:49
زمان هر دور مسابقه خیلی طولانیه ! کوتاه تر بود عالی میشد !

befermatooo
29-12-2009, 01:27
زمان هر دور مسابقه خیلی طولانیه ! کوتاه تر بود عالی میشد !
اگه دوستان هزینه جایزه اضافی رو تقبل کنن , این کار رو میکنیم !

اما فکر نکنم کسی پیدا بشه !

***Spring***
29-12-2009, 01:40
اگه دوستان هزینه جایزه اضافی رو تقبل کنن , این کار رو میکنیم !

اما فکر نکنم کسی پیدا بشه !

سلام:20: ...

در خدمتم ... برای جایزه دوم در هفته ، یعنی هفته ای 2 جایزه و 2 نفر برنده داشته باشیم ... یا اگر پیشنهاد بهتر یا پیشنهاد دیگه ای دارید ، PM بزنید ... موفق باشید ...

.

peahman
29-12-2009, 02:27
ارسال شد.......

sourena
29-12-2009, 02:34
منم ارسال کردم جواب صحیح رو :دی

befermatooo
29-12-2009, 02:40
اعلان :

در صورتی که تعداد کسانی که پاسخ صحیح داده اند , بیشتز از 20 نفر باشند , جایزه افزایش پیدا میکند . به ترتیب زیر :

نفر اول : شارژ 2000 تومانا

نفر دوم : شارژ 1000 تومانی ( ایرانسل )

نفر سوم : شارژ 1000 تومانی ( ایرانسل )

.

tiia
29-12-2009, 06:43
سلام
جواب ارسال شد . پستهای من کمتر از 100 تاست اما شاید بهمون تبصره خورد همون فعال بودن ! :20:

Oracle_Eldorado
29-12-2009, 08:34
سلام .
منم دیروز جواب رو ارسال کردم ( یادم رفت بگم ! )

Hamed-Beckham
29-12-2009, 08:37
جواب ارسال شد .

ananthisnameisz
29-12-2009, 10:18
سلام......جواب فرستادیده شد.

Hamed-Beckham
29-12-2009, 10:41
اعلام برنده :

اکثر دوستانی که شرکت کردند , پاسخ اشتباه دادند و فقط دوستان زیر جواب صحیح رو دادند که یکی از این بین انتخاب شده :

MORINIO
H M R 0 0 7
Samba
Iranian boy10
farshidshd

و برنده :

Iranian boy10

تا مسابقه بعدی

خیلی ممنون از لطفتون . اگه میشه جواب مسابقه رو هم ذکر کنید . چون من خیلی مشتاقم بدونم جواب چی بود ؟؟
ممنون :40::11:

***Spring***
29-12-2009, 11:06
خیلی ممنون از لطفتون . اگه میشه جواب مسابقه رو هم ذکر کنید . چون من خیلی مشتاقم بدونم جواب چی بود ؟؟
ممنون :40::11:

سلام ...

befermatooo عزیز قبلآ زحمت اینکار رو کشیدند ... به پست دوم سر بزنید ... موفق باشید ...

.

kinder
29-12-2009, 11:37
جواب ارسال شد

OSEN
29-12-2009, 12:25
جواب ارسال شد :46:

amin khan
29-12-2009, 12:38
جواب را ارسال نمودیم....

Xx Hossein xX
29-12-2009, 14:55
ارسال شد ...
:11::11:

Gamemaster
29-12-2009, 15:08
جواب ارسال شد...

befermatooo
29-12-2009, 17:05
دوستان جوایز تغییر کرد :

نفر اول : شارژ 2000 تومانی ( ایرانسل یا همراه اول )

نفر دوم : شارژ 2000 تومانی ( ایرانسل یا همراه اول )

نفر سوم : شارژ 2000 تومانی ( ایرانسل یا همراه اول )

sourena
29-12-2009, 17:11
آقا ما 912 داریم....فیششو بفرستیم اگر برنده شدیم؟ :دی

***Spring***
29-12-2009, 17:15
آقا ما 912 داریم....فیششو بفرستیم اگر برنده شدیم؟ :دی

سلام :20: ...

بشرطی که بیشتر از 2000 تومان نباشه ... یا اگه بود فقط 2000 تومانش پرداخت میشه :31::46:...

.

sourena
29-12-2009, 17:16
سلام :20: ...

بشرطی که بیشتر از 2000 تومان نباشه ... یا اگه بود فقط 2000 تومانش پرداخت میشه :31::46:...

خب باشه....جهنم و ضرر.. :دی

پل نقدشو بدید اصلا :دی

***Spring***
29-12-2009, 17:24
خب باشه....جهنم و ضرر.. :دی

پل نقدشو بدید اصلا :دی

خوبه ، فقط چیزی که هست فعلآ امور مالی تعطیل هستند و پرداخت نقدی نداریم :31:...

رسید فیش رو بفرستید تا فیش رو پرداخت کنیم ، اونم فقط به اسم sourena عزیز :31:...

خارج از شوخی شما شرکت بفرمایید ، جواب درست رو هم بفرستید ، هر شارژی خواستید بگیرید ( ایرانسل یا همراه اول ) ...

.

behii
29-12-2009, 19:20
جواب ارسال شد

Sharim
29-12-2009, 22:24
جواب مراسله شد !
:10:

KING OF SPEED
29-12-2009, 23:32
جواب ارسال شد

eAmin
30-12-2009, 01:51
ارسالید............

Sasuke-7
30-12-2009, 06:32
گزینمو عوض کردم جواب ارسال شده بود!!!

fswteam
30-12-2009, 06:33
من هم جواب جدیدمو ارسال کردم!!!

mohammad_s7201
30-12-2009, 07:50
جواب مسابقه شماره 2 ارسال شد

AmiRreZA_RAcEr
30-12-2009, 10:38
سرچ کردم جواب دادم !!!
جواب ارسال شد !
یه راهنمایی میکنم :
یارو موبایل رو اختراع کرده !!!!
:31:

armin_software
30-12-2009, 15:21
جواب ارسال شد :دی

Reza_994
31-12-2009, 01:18
پاسخ به پروفایلتان ارسال شد :31:

H.Operator
31-12-2009, 01:40
پاسخ ارسال شد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

HOMAYOON.F
31-12-2009, 02:08

KING_DESIGNER
31-12-2009, 03:14
ارسالش کردیم رفت:5:.....

Vallio
31-12-2009, 23:00
جواب صحیح اعلام شد در پ . ب . ک ...

Mohammad_666
31-12-2009, 23:54
جواب در پروفایل ارسال شد

Vamp!r3
01-01-2010, 01:25
جواب در پروفایل ارسال شد..................

amini_bio
01-01-2010, 08:48
جواب من هم ارسال شد.
بده كارت را !!!

befermatooo
02-01-2010, 00:22
پایان مسابقه شماره 2 .

اسامی برندگان و جواب سوال در پست دوم تاپیک

-----------------

شروع مسابقه شماره 3

به پست اول تاپیک مراجعه شود .

.

Gamemaster
02-01-2010, 00:35
جواب ارسال شد

Iranian boy10
02-01-2010, 00:41
سلام ، جواب در پروفايلتان ارســال شــد.

amini_bio
02-01-2010, 11:27
جواب ارسال شد.

Diego
02-01-2010, 11:47
ارسالیده شد:31:

mohammad_s7201
02-01-2010, 15:33
جواب مسابقه ارسال شديدندي

MORINIO
02-01-2010, 15:42
جواب sent!

KING OF SPEED
02-01-2010, 16:56

Mr.Lover
02-01-2010, 17:05
سلام
مسابقه دوم که فرت! دست خالی موندیم.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این جواب هم دادیم برسونند!
به امید موفقیت.

amin khan
02-01-2010, 17:19
پاسخ را فرستادیم...

fswteam
02-01-2010, 22:27
ارسال شد..................

Sasuke-7
02-01-2010, 22:28
ما هم که ارسال کردیم ببینیم خدا چی می خواد!!!

armin_software
02-01-2010, 22:40
پاسخ داده شد! :دی
تاپیک خیلی خوبیه!

Xx Hossein xX
02-01-2010, 23:58
ارسال شد ... :31:

yoosef_st
03-01-2010, 00:48
جواب رو فرستادمو
میگم آقا یه وقت از هفته دیگه در مورد نظریه های انیشتین و ستاره نوترونی و... سوال نپرسین! :31:
راستی، چرا این تاپیک تو قسمت موبایل و زیر شاخه اپراتورهای تلفن همراهه؟

Ghaioom
03-01-2010, 08:12

***Spring***
03-01-2010, 12:43
سلام ...

جایزه نفر اول ( یعنی amir082 عزیز ) فرستاده شد ، مبارکه :11: ...

نفر دوم ( یعنی sourena عزیز ) هنوز نوع شارژ رو نگفتید ، دیروز براتون PM زدم ولی هنوز نوع جایزه و شارژی رو که میخواید نگفتید ، منتظرم ... مبارکه:11:...

.

behii
03-01-2010, 13:39
جواب ارسال شد .

Reza_994
03-01-2010, 13:56
جواب ارسالید

ALt3rnA
03-01-2010, 13:56
راستی، چرا این تاپیک تو قسمت موبایل و زیر شاخه اپراتورهای تلفن همراهه؟
احتمالا چون شارژ موبایله جایزه
به نظرم همین جا بهتره
تو انجمن های علمی کسی نمیاد معمولا

MILIN3M
03-01-2010, 15:35
جواب ارسال شد .

Mahdi/s
03-01-2010, 15:36
سلام.خسته نباشید....ارسال شد....

sepehr_x50
03-01-2010, 23:31
سنت...

:11:

Maysam-BFU
04-01-2010, 11:09
پاسخ سوال با موفقیت ارسال شد !

Sharim
04-01-2010, 11:11
ارسال شد ...

!@#$%^&*()
04-01-2010, 11:18
پاسخ ارسال شد...:40:

befermatooo
04-01-2010, 18:32
سلام . یک چند نکته هست که باید عرض کنم :

1 : پاسخ مسابقه و اعلام برندگان در پست دوم تاپیک قرار داده میشه . بعضی از دوستان گفته بودن که چرا اسامی برندگان رو اعلام نمیکنین !

2 : بیزحمت بعد از شرکت در مسابقه هر از گاهی به انجمن سر بزنین تا اگه برنده شدید بتونین جایزه رو تحویل بگیرین !

فعلا همین 2 تا :دی

sourena
04-01-2010, 19:22
ارسال شد.....

***Spring***
04-01-2010, 22:43
سلام ...

جایزه نفر دوم ( یعنی sourena عزیز ) فرستاده شد ، مبارکه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif ...

.

Hadi King
04-01-2010, 23:24
سلام
انتخاب برنده چه جوری صورت میگیــــره :13:

ali racer
04-01-2010, 23:36
ما هم افتادیم تو رو شرکت کردیم:31:

***Spring***
04-01-2010, 23:39
سلام
انتخاب برنده چه جوری صورت میگیــــره :13:

befermatooo عزیز توی پست اول گفتند :

(( 4 : برندگان از طریق قرعه کشی توسط یه نرم افزار صورت میگیره . به این صورت که اسامی به نرم افزار داده میشه و نرم افزار از بین اسامی , یکی را انتخاب میکنه . ))

.

ali-07
05-01-2010, 10:17
جواب مسابقه ارسال شد...

devil_ff2008
05-01-2010, 18:33
جواب ارسال شد.

vahid_vaezinia
05-01-2010, 23:44
جواب ارسالی مرسوله گردید :دی

H.Operator
06-01-2010, 11:57
پاسخ سوال شماره 3 ارسال شد.
با تشکر فراوان از پدید آورندگان این تاپیک مفید:11:.

Iranian boy10
06-01-2010, 14:26
قابل توجه دوستان شرکت کننده :

تنها 1 بار میتونید گزینه مورد نظر رو انتخاب کنید .

لطفا پ.م ندید که من گزینم تغییر کرده .

ممنون

سلام . اگه ميشه اينم يه قانون كنيد .

ممنون از مسابقه ي خوبتون :40::11:

Mojtaba N87
07-01-2010, 23:33
سلام . اگه ميشه اينم يه قانون كنيد .

ممنون از مسابقه ي خوبتون :40::11:
به قوانین اضافه شد

Kurosh
08-01-2010, 00:11
پاسخ سنت :20:

satttanism
08-01-2010, 00:18
ارسال شد..

AKBAR132
08-01-2010, 00:27
پاسخ ارسال شد

Mojtaba N87
08-01-2010, 14:00
ما هم محض خالی نبودن عریضه ارسال کردیم! اگه برنده نشم تاپیک رو پاک می کنم :دی

***Spring***
08-01-2010, 17:41
ما هم محض خالی نبودن عریضه ارسال کردیم! اگه برنده نشم تاپیک رو پاک می کنم :دی

سلام :20::10:...

ارادتمندیم :11:...

Mojtaba عزیز شما همین الآن هم برنده‌ای ... جایزه رو بفرستم :11:...

به این میگن باج سبیل ، اون هم از نوع ترسیدن :31: ( شوخی ) ...

خیلی ارادتمندیم :11::10:...

.

OSEN
08-01-2010, 18:58
آقا مهلت یاسخ دادن 12 ظهره یا شب ؟

به هر حال منم جواب رو ارسال کردم :11:

Iranian boy10
08-01-2010, 19:13
آقا مهلت یاسخ دادن 12 ظهره یا شب ؟

به هر حال منم جواب رو ارسال کردم :11:

12 شب :11:

Gam3r
08-01-2010, 22:19
جواب ارسال شد![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mohammad
08-01-2010, 23:39
پاسخ ارسال شد !

befermatooo
09-01-2010, 00:20
پایان مسابقه شماره 3

نتیجه مسابقه در پست دوم

----

شروع مسابقه شماره 4

سوال در پست اول

پ.ن : نرم افزار قراره یک تغییراتی بکنه . به امید خدا قراره یک مسابقه ویژه برای عید نوروز بزاریم . بنابراین لازمه یک تغییراتی تو نرم افزار داده بشه و بعدش برای تست دوستان همینجا قرار داده میشه .

ممنون

Gamemaster
09-01-2010, 00:26
جواب مسابقه ارسال شد

Pami
09-01-2010, 00:31
ما هم ارسال كرديم !

huti_421
09-01-2010, 00:33
پاسخ ارسال شد :)

alireza fatemi
09-01-2010, 00:48
منم برای اولین بار جواب دادم
چون سوال آسون بود در واقع شانسمو امتحان کردم:دی

MILIN3M
09-01-2010, 09:51
جواب مرسول گردید

mohammad_s7201
09-01-2010, 09:56
جواب مسابقه شماره 4 ارسال شد

sepehr_x50
09-01-2010, 12:01
ارسال شد

Green

ask_bl
09-01-2010, 12:27
سلام
ارسال شد
Viva Green Movement

ashjaee
09-01-2010, 13:07
جواب ازسال شد :)

amini_bio
09-01-2010, 14:13
جواب ازسال شد

behii
09-01-2010, 14:59
جواب ارسال شد

Iranian boy10
09-01-2010, 16:10
سلام ، جواب در پروفايلتان ارسال شد.@

Mojtaba N87
09-01-2010, 16:32
ارسال شد!

چرا من برنده نمی شم؟ :دی

Vamp!r3
09-01-2010, 17:35
پاسخ ارسال شد........

چرا من برنده نمی شم؟

به همون دلیل که منم برنده نمیشم.......:31:

***Spring***
09-01-2010, 17:56
سلام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](26).gif...

جایزه یکی از دوستان ( یعنی Kurosh Nobody عزیز ) فرستاده شد ، مبارکه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif ...

منتظر دوست بعدی هستم ، لطفآ PM بزنید و بفرمایید چه نوع شارژی رو میخواید ...

.

secretman
09-01-2010, 17:58
جواب ارسال شد

Reza_994
09-01-2010, 19:55
ا... یادم رفت بگم

answer has been sent

beckham7
09-01-2010, 20:32
الجواب هس بین ارسال!!

yoosef_st
09-01-2010, 20:57
جواب رو فرستادم به پروفایلتون.

MILIN3M
09-01-2010, 21:03
ارسال شد!

چرا من برنده نمی شم؟ :دی
به خاطر فسخ قرداد با من!!!!
سند نمیفرستی دیگه

***Spring***
09-01-2010, 23:28
ا... یادم رفت بگم

answer has been sent

الجواب هس بین ارسال!!

سلام ..

قبول نیست ، فقط باید فارسی بنویسید :31: ...

.

***Spring***
09-01-2010, 23:37

جایزه دوست بعدی هم ( یعنی hossein question عزیز ) فرستاده شد ، مبارکه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif ...

.

Xx Hossein xX
10-01-2010, 09:21

جایزه دوست بعدی هم ( یعنی hossein question عزیز ) فرستاده شد ، مبارکه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif ...

.

ممنو ن .....

جواب ارسال شد ! :21:
:11::11:

Sasuke-7
10-01-2010, 10:56
با اجازتون من فرستادم جواب رو توی پروفایلتون!!!!:11:

fswteam
10-01-2010, 10:56
ارسال شد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

AEZ_Best
10-01-2010, 12:39
منم فرستادم

Ghaioom
10-01-2010, 12:52
جواب ارسال شد. خوب بید؟ :31:

befermatooo
11-01-2010, 00:35
سلام

جایزه دوست عزیز Sharim ارسال شد .

مرسی :11:

davy jones
11-01-2010, 13:41
جواب ارسال شد.

!@#$%^&*()
11-01-2010, 16:30
جواب ارسال شد....

ممنون:40:

Diego
11-01-2010, 16:53
جواب ارسال شد :21:

Amin.Senator
11-01-2010, 17:33
ارساليديم!

joe_satriani
11-01-2010, 18:19
ارسال كردم توي پروفايلتون

elendil
11-01-2010, 19:40
ارسال شد :دی :دی :دی

devil_ff2008
12-01-2010, 16:57
رسالیده شده

fmpr
13-01-2010, 18:53
"تنها کسانی که بالای 200 پست دارند میتونن شرکت کنند "

چرا ؟! :41:

Iranian boy10
13-01-2010, 20:37
"تنها کسانی که بالای 200 پست دارند میتونن شرکت کنند "

چرا ؟! :41:

دیگه قانونه این تاپیک اینطورییه دیگه :46: هر تاپیک و انجمنی قانون داره ، اگه یکم زیادتر فعالیت کنی میتونی بالایه 200 پست باشی .

موفق باشید :40:

mohammadkhajoo
14-01-2010, 08:52
ارسال شد
ممنون از دوستان

metana
14-01-2010, 17:59
ارسال شد...

با تشکر...

starpars
14-01-2010, 20:43
جواب ارسال شد :46:

behnam_roli
14-01-2010, 21:00
شد ارسال جواب

satttanism
14-01-2010, 21:39
سلام
جواب ارسال شد

یک انتقاد:
به نظر من در انتخاب گزینه ها دقت نمیشه و با یک نگاه ساده حتی بدون دیدن سوال میشه جواب رو حدس زد
بهتر این مورد رو در نظر بگیرید

Gam3r
14-01-2010, 21:51

Kurosh
14-01-2010, 22:12
پاسخ سندد!!!! :دی

Mahdi/s
14-01-2010, 23:44
خوب هنوز وقت هست........منم فرستادم.................پیش پیش خسته نباشید..........

vahid_vaezinia
15-01-2010, 01:28
ارسال شد !

گذاشته بودم تحقیق کنم در موردش ! ولی وقت نشد !

به هر حال شانسی زدم ! یا بخت یا اقبال !

Sharim
15-01-2010, 10:20
ارسال کردیم ...

armin_software
15-01-2010, 16:15
ارسال شد :دی

martin_superhuman
15-01-2010, 22:31
درود
پاسخ سندیده شد

***Spring***
16-01-2010, 00:05
سلام ...

پایان زمان تعیین شده برای شرکت در مسابقه این هفته ...

همگی موفق باشید :11:...

.

Mojtaba N87
16-01-2010, 00:13
befermatooo ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز چند روز پیش بهم گفت که کاری واسش پیش اومده و تا چند روز به نت دسترسی نداره . تاپیک رو موقتا قفل می کنم . وقتی برگشت اسامی برنده ها رو اعلام می کنه و با پیغام خصوصی به من میگه تا تاپیک برای مسابقه بعدی باز شه.

با تشکر

befermatooo
22-01-2010, 12:38
سلام دوستان

بابت تاخیر در اعلام نتایج شرمنده . یک کار شخصی برام پیش اومده بود و نتونستم به سیستم اصلی دسترسی پیدا کنم و اینکه بدلیل اینکه نیمی از اسامی پاسخ دهندگان در سیستم اصلی قرار داشت نتونستم قرعه کشی کنم .

بابت این تاخیر شرمنده . امشب ساعت 12 نتیجه مسابقه و مسابقه جدید اعلام میشه .

مرسی

Oracle_Eldorado
22-01-2010, 12:47
جواب ارسال شد .

befermatooo
23-01-2010, 00:16
پایان مسابقه شماره 4

اسامی برندگان و پاسخ مسابقه در پست دوم تاپیک .

+

شروع مسابقه شماره 5 ( سوال در پست اول )

پ.ن : به دلیل تاخیر در اعلام نتیجه مسابقه , این هفته 4 برنده شارژ 2000 تومانی خواهیم داشت .

با تشکر از ***Spring*** عزیز که تمامی جوایز رو تامین کردند .

Gamemaster
23-01-2010, 01:24
پاسخ سندد!!!!

pedramch
23-01-2010, 01:41
پاسخ صحیح ارسال شد:دی
ممنون/:5:

Majid393
23-01-2010, 01:52
جواب ارسال شد.

Sasuke-7
23-01-2010, 05:29
جواب ما هم ارسال شد!!!
می گم همیشه سوال های فیزیکی می پرسی دیگه؟!
برای رشته های ریاضی فیزیک این سوال ها خوبه دستت درد نکنه!!!

fswteam
23-01-2010, 05:30
حاجی ما هم فرستادیم حواب رو توی پروفایلت!!!

ask_bl
23-01-2010, 08:03
درود
ارسال شد .

runner
23-01-2010, 08:05
ارسال شد .

***Spring***
23-01-2010, 09:28

جایزه یکی از دوستان ( یعنی ask_bl عزیز ) فرستاده شد ، مبارکه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif ...

منتظر بقیه دوستان هستم ، لطفآ PM بزنید و بفرمایید چه نوع شارژی رو میخواید ...

البته همونطوریکه میدونید این هفته ( استثنائآ ) 4 برنده و 4 جایزه داشتیم ....

.

amini_bio
23-01-2010, 13:20
به نتيجه قطعي نرسيدم.
ولي با اين حال شانسي انتخاب كردم و
ارسال شد.

PLAΨMID
23-01-2010, 16:11
سلام
جواب ارسال شد .

***Spring***
23-01-2010, 16:21

جایزه دو نفر دیگه از دوستان ( یعنی satttanism عزیز و G4meH4ker عزیز ) فرستاده شد ، مبارکه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif ...

منتظر آخرین دوست عزیز برنده هستم ، لطفآ PM بزنید و بفرمایید چه نوع شارژی رو میخواید ...

البته همونطوریکه میدونید این هفته ( استثنائآ ) 4 برنده و 4 جایزه داشتیم ....

.

Ghaioom
23-01-2010, 16:38
جواب سندیشن :31:

Reza_994
23-01-2010, 17:01
جواب ارسال گردید

devil_ff2008
23-01-2010, 18:22
ارسالید ....

vahid_vaezinia
24-01-2010, 16:29
با کمی توضیح فرستاده شد ! ‼ ! ‼ !

Iranian boy10
24-01-2010, 19:59
سلام ،جواب در پروفایلتان ارسال شد !

yoosef_st
24-01-2010, 21:24
جواب ارسالیده شد.
این سیستم قرعه کشیتون چجوریه؟ با نرم افزاره؟

!@#$%^&*()
24-01-2010, 21:55
جواب ارسال شده بید!×!×!×!

dr.vampire
25-01-2010, 01:46
جواب ارسال شد . . .

c30tehran
25-01-2010, 08:21
من یک پیشنهاد دارم حالا که بحث چسبناک شده فکر نکنم دیگه لازم باشه
اینجا کسی تاپیک بزنه که جواب ارسال شد

سوالاتون واقعا سخته !!!!

PaRkOr
25-01-2010, 16:25
سلام
جواب ارسالیده شد.
یا هوووووو

yashgin128
26-01-2010, 23:47
جواب ارسالیده شدهی

***Spring***
27-01-2010, 00:24
سلام ...

دوستان لطفآ وقتی برنده میشید زودتر PM بزنید و نوع شارژی رو که میخواید بفرمایید ...

دیگه دنبال دوستان نباشیم که برنده شدید و بفرمایید چه شارژی میخواید و ...

دوست عزیز ، برنده خوب و خوش شانس مسابقه قبل ( davy jones عزیز ) مبارکه :11: ... لطفآ زودتر بفرمایید چه نوع شارژی رو لازم دارید ...

.

Saeed System
27-01-2010, 14:01
سلام...فرستادیده گردید...:31:

behii
27-01-2010, 14:21
سلام
جواب ارسال شد

ممنون

meha
27-01-2010, 14:41
سلام

جواب ارسال شد

satttanism
27-01-2010, 20:19
شد.........
پیشنهاد:
هر فرد بعد از اعلام ارسال جواب در تاپیک یا در پروفایل befermatooo ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز اعلام کنه چه شارژی میخواد که دیگه شما سریع بعد از برنده شدن جایزه رو بهش بدید و منتظر اعلام اون طرف نمونید
یعنی پست به صورت زیر باشه:
جواب ارسال شد....
ایرانسل

Xx Hossein xX
27-01-2010, 23:21
ارسال شد !!

RaS0oL.M
28-01-2010, 10:49
ارسال شد...........

Kurosh
28-01-2010, 11:19
داره ارسال میشه! :دی

AKBAR132
28-01-2010, 11:37
ارسال شده بید :31:

Mahdi/s
28-01-2010, 13:10
سلام خسته نباشید..........ارسال شد....

Mojtaba N87
28-01-2010, 23:23
منم ارسال کردم :دی

ای بابا من نا سلامتی اینجا پارتی دارم چرا پس برنده نمی شم! 5 هفته موبایلم شارژ نداره ، منتظرم برنده شدم خو :13:

Mohammad
29-01-2010, 00:25
دست هایی پشت پرده هست شاید مجتبی جان !
دست من ؟ کی گفته ؟! :D

من نمی تونم جوابی ارسال کنم :D

Diego
29-01-2010, 00:37
فرستاده گردید:31:

Sharim
29-01-2010, 13:44

خودت گفتی ! مدرک بدم ؟! بیا :

اتفاقا من برنده شده بودم ، تبانی کردیم گفتم اسم داش شریم رو بجای من اعلام کنید
:دی
ارسال شد ...

***Spring***
29-01-2010, 16:46
منم ارسال کردم :دی

ای بابا من نا سلامتی اینجا پارتی دارم چرا پس برنده نمی شم! 5 هفته موبایلم شارژ نداره ، منتظرم برنده شدم خو :13:

سلام ...

خیلی سادست ، شما قوانین رو خوندی :31: ... گفته کاربران فعال ( توضیح پایین یوزر شما : کاربـر انجمـن موبایـل ) پس هنوز فعال نیستید :31: ... پستهای شما هم که 4 ممیز 298 تاست ( البته فعلآ ) یعنی هنوز 5 تا نشده ، کو تا 200 پست ، خیلی باید زحمت بکشید :31:...

ارادتمندیم :11:...

همگی دوستان خوبم ، موفق و شاد و خوشحال باشید :11::10:...

.

Carl
29-01-2010, 18:54
دست هایی پشت پرده هست شاید مجتبی جان !

من نمی تونم جوابی ارسال کنم :D
سلام..
موافقم؛ گمونم داره در حقّ بازنشسته‌ها اجحاف می‌شه. مال منم نمی‌ره هر چی Send رو می‌زنم :‌دی

befermatooo
29-01-2010, 19:41
این پست رو دادم تا بره صفحه بعد تا من یه چیزی اعلام کنم .

صفحه بعد بری میبینی !