PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تساوی تراکتور و شاهین در حضور 60 هزار تماشاگر

elyartab
18-12-2009, 18:29
18-12-2009 16:23 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دیدار تیم های فوتبال تراکتورسازی تبریز و شاهین بوشهر با تساوی به پایان رسید.

در ادامه هفته بیستم رقابتهای لیگ برتر عصر امروز(جمعه) تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در حضور بیش از 60 هزار تماشاگر حاضر در ورزشگاه یادگار امام برابر تیم شاهین بوشهر به تساوی یک بر یک دست یافت.

در این دیدار محمد نصرتی در دقیقه 5 از روی نقطه پنالتی برای تیم تراکتورسازی گل زد و در دقیقه 12 ایوان پتروویچ این بازی را به تساوی کشاند.

تراکتورسازی با این تساوی 28 امتیازی شد و در رده هشتم جدول رده بندی قرار گرفت. شاهین بوشهر نیز با 22 امتیاز در رده سیزدهم ایستاده است.

حاشیه‏های بازی تراکتور - شاهین

شماري از طرفداران تراكتورسازي پس از يك صحنه مشكوك به پنالتي در محوطه جريمه شاهين بوشهر به داور اعتراض كردند.
تماشاگران تراكتورسازي شعار مي‌دادند "تراكتور قهرمان ، قرباني داوران. " آنها همچنين با شعارهايشان از خداداد افشاريان مي‌خواستند با دقت بيشتري سوت بزند.

*در ابتداي مسابقه هم تماشاگران تعدادي كبوتر را كه به رنگ قرمز درآورده بودند در آسمان ورزشگاه به پرواز درآوردند و به پاي برخي از اين كبوتران پرچم تراكتورسازي بسته شده بود.

*در دو صحنه به دليل حضور اين كبوترها در زمين مسابقه داور مجبور شد دستور به توقف بازي بدهد.

منبع:مهر، فارس

mf.designing
18-12-2009, 18:37
منم تو استادیوم بودم و واقعا شور و حال خاصی داشت . هم خیلی سرد بود و هم بارون میبارید .
این شعاری رو هم که گفتی ، بله 2 بار گفتن . در کل بازی خیلی به حاشیه نرفت و تماشاگران احترام همه رو نگه داشتن ...

BehzadKiNG
18-12-2009, 19:38
شعر زیر رو هم دادند فکر کنم ، خیلی جالب بود :
آذربایجان یوردموز ، تراختور آل قوردموز

elyartab
18-12-2009, 19:55
شعر زیر رو هم دادند فکر کنم ، خیلی جالب بود :
آذربایجان یوردموز ، تراختور آل قوردموز

البته درستش اين بود:
آذربایجان یوردموز ، تراختور بؤز قوردموز

فك كنم شما اشتباه متوجه شدين.

بغل دوربين ما بوديم. كلا تركونديم!!!

AAKOJ
18-12-2009, 21:02
افتضاح ترین بازی بود . پیمنتا هم رفت برزیل . فولادی هم پولشو گرفته به خودش زحمت نمی داد .

ghanari_ghermez
18-12-2009, 21:42
تراکتور شاهین رو دسته کم گرفته بود ، شاهین با یاوری یه چیزه دیگه هست :31:

AAKOJ
18-12-2009, 21:54
تراکتور شاهین رو دسته کم گرفته بود ، شاهین با یاوری یه چیزه دیگه هست :31:
درسته شاهین تغییر پیدا کرده اما باید دو نکته را توجه کنید :
1) شاهین همون تیمی است که 4-2 تو خانه باخته بنابراین برای جبران خیلی انگیزه داشت
2) تیمی که با 11 نفر دفاع میکنه و از هر فرصتی برای کاهش سرعت بازی استفاده میکنه انتظار زیادی نداریم

در ضمن شاهین فقط برای تساوی اومده بود و بازیکنان تراکتور هم اصلا بای قابل قبولی از خودشان نشون ندادن چون پیمنتا بازی ساز تیم یهو از تیم ریودوژانیرو برزیل سر درآورد!!!!
درکل برای شاهین خوب بود و بهشون تبریک میگم .

alireza fatemi
18-12-2009, 22:16
من صحنه پنالتی رو ندیدم ولی می گن خیلی مشکوک بوده ، شما که تو ورزشگاه بودین چی دیدین؟

راستی یادتون باشه که گزارشگرتون هم خیلی کم لطفی کردا
یه جور گفت شاهین از دسته 1 اومده انگار تراکتور از لالیگا اومده

iman_s
19-12-2009, 00:58
ديگه به داور پول نشون ندادند؟

pandemonium
19-12-2009, 08:07
این دفعه دیگه تقصیر داور نبود ؟!

elyartab
19-12-2009, 08:41
به داور پول نشون ندادند، چون ايندفعه ديگه پولها جمع ميشه تا به داوران مستضعف كمك بشه.
در ضمن مثل بعضيا فحش هاي فوق ركيك به بعضياي ديگه نميدادند.

BehzadKiNG
19-12-2009, 09:41
من صحنه پنالتی رو ندیدم ولی می گن خیلی مشکوک بوده ، شما که تو ورزشگاه بودین چی دیدین؟

اینو قبول دارم ، گزارشگره خیلی از تراختور دفاع می کرد !

بازی تراختور هم فکر کنم ضعیفترین بازیش بود ، اصلا" اون تاکتیک و بازی زیبای قبلی رو نداشتند !

در ضمن بین 60 هزار نفر هرجور آدمی پیدا می شود ! امکان داره یک نفر پول نشون بده و به تقلیدش 100 نفر دیگر هم پول نشون بدهند ! همه 60 هزارتا اینکار رو کرده بودند ؟ 90 هم فقط یک صحنه کوچیک نشون داد !
:11:

amir_oyama
19-12-2009, 21:09
18-12-2009 16:23
تماشاگران تراكتورسازي شعار مي‌دادند "تراكتور قهرمان ، قرباني داوران. " آنها همچنين با شعارهايشان از خداداد افشاريان مي‌خواستند با دقت بيشتري سوت بزند.
منبع:مهر، فارس
یاد یه خاطره بد افتادم
کلا هر وقت افشاریان رو با اون استیل ... میبینم اینجوری میشم:2:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یه فصل زحمت میکشی وکلی امتیاز جمع میکنی و..... و تماشاگرا هر بازی تو هر آب و هوایی میرن تشویق که این بابا یه سوت اشتباه بزنه و بگه بمونید تو کف قهرمانی
کاش یه موقعیت غیر قابل تشخیصی بود ولی باید بگیم که این بابا و کمکش یا کور بودن یا جرات نداشتن

mf.designing
19-12-2009, 21:21

من اون لحظه دقیقا پشت دروازه بودم و 100 درصد پنالتی بود ، خواست دروازه بان رو دریب بزنه که دروازبان کاملا زدش ...

در ضمن بین 60 هزار نفر هرجور آدمی پیدا می شود ! امکان داره یک نفر پول نشون بده و به تقلیدش 100 نفر دیگر هم پول نشون بدهند ! همه 60 هزارتا اینکار رو کرده بودند ؟ 90 هم فقط یک صحنه کوچیک نشون داد !

اون روز هم من بودم و کنار اونا نشسته بودم ، 100 نفر هم نمیشدن ! جو یه جوری هست که یجا وقتی یکی یه چی میگه افراد دور و برش هم شعار میدن ! اونجا 2-3 نفر پول درآوردن و به تقلید از اونا یه 70-80 نفری هم تکرر کردن ، همین و بس !

seyyedi
19-12-2009, 21:47
دوستان سلام
من جایی بودم ساعت 2.30 رسیدم خونه هیچ گلی رو ندیدم
بعدش هم از بس این گزارشگر محترم تبریزی توی سر شاهین کوبوند و به زور از تراکتور پرطرفدار تعریف کرد که داشت حالم به هم میخورد
بعد بازی که گل ها رو دیدم فهمیدم گل تراکتور از روی پنالتی بوده
درسته هر گزارشگری از خودشون تعریف میکنه ولی ایشون دیگه از حد گزرونده بود

یه نکته جالب که من به چشم خورد این بود که وقتی دوربین روی تماشاگران رفت من دیدم که پرچمی دستشون بود که نوشته بود:
تراکتور، شاهین آذربایجان

یاد یه خاطره بد افتادم
کلا هر وقت افشاریان رو با اون استیل ... میبینم اینجوری میشم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تایید
اصلا این داور رو نمی دونم کی دارو کرده
توی خیلی از موراد بعد 10 ثانیه تازه یادش میومد که خطایی شده و سوت میزد در حالی که طرف داره میدووه طرف دروازه
از همه عذر میخوام
ولی بعضی از شمالیا علی الخصوص تهرانیا اصلا با جنوبی ها خوب نیستن
یا به قول خودمون : چیش دارمونه ندارن

تا به حال چند مرتبه مخصوصا مواقعی که نرسیدم بازی رو ببینم توجه کردم اخبار چیزی در مورد بازیها و نتیجشون نگفت عوضش در مورد آبی و قرمز توضیح و تفصیلش رو دادن
این رو هم در مورد فولاد هم در مورد شاهین دیدم و حتی گاهی در مورد فجر و برق

توی نود هم این بی عدالتی های آقا عادل رو دیدم

علی علی

mf.designing
19-12-2009, 22:06
اینم چنتا عکس که خودم از بازی گرفتم :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mf.designing
19-12-2009, 22:08
دوستان هم به گزارشگر گیر ندین ! طبیعیه که هر کسی طرف خودش رو نگه داره (حتی تو اسپانیا هم همینه !) طرفداری تو گزارش فردوسی پور و خیابانی هم مشخصه چه برسه به گزارشگر شهرستان . سخت نگیرید ، گزارشگر بوشهر هم همینطوری بود ...

elyartab
20-12-2009, 00:02
بابا كلا گزارشگراي ايراني از پايتخت گرفته تا شهرستان فقط از تيم خودشون تعريف ميكنن. اين گزارشگر اهوازي چون استقلال اهواز زور زوركي پرسپوليس رو برده بود تو بازي فولاد و استقلال كه فولاد يه دونه جلو بود ديگه آخر آخراي بازي داشت استقلال رو به صفر ضرب ميكرد!

masoudtr
20-12-2009, 00:16
میگن اینو بخونید گویا کمالوند داره کم کم راه می افته

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
خبرنگارایسنا:کمالوند گفت تا شب گردنت را می شکنم

elyartab
20-12-2009, 18:15
میگن اینو بخونید گویا کمالوند داره کم کم راه می افته

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید خبرنگارایسنا:کمالوند گفت تا شب گردنت را می شکنم

:31: خودشون برا خودشون خبر نوشتن؟!!
حداقل ميدادن اونيكي دوستاي خبرگزاريشون منتشر ميكرد!

pouyacapitan
20-12-2009, 21:10
من اکثر بازی ها رو می رم و 2-3 ساعت قبل تو استادیومم.
یادتون باشه بازی قبلی گزارشگر بوشهری هم خیلی بد گزارش کرد و به ترک ها خیلی فحش داده شد که صداش قشنگ قابل شنیدن بود .به همین دلیل اول کار که بازیکنان شاهین وارد زمین شدن تا گرک کنن چند تا شعار مثل بوشهر یادت باشه تبریز سرورته -- و چند تا شعار دیگه که اینجا نمی شه گفت داده شد.
اول کار هم بازیکنای شاهین 11 تا توپ به تماشاگرا هدیه دادند.یاوری هم دسته گل داد.
صحنه ی پنالتی هم کاملا پنالتی بود.
گل پتروویچ هم خیلی قشنگ بود.
قضاوت داور در کل خیلی بد بودهم برا تراکتور هم برا شاهین.
کلا شاهین خیلی ضد ورزشی بازی کرد.بازیکناش فقط خودشون رو می زدن زمین و وقت تلف می کردن!فکر کنم این 1 امتیاز خیلی براشون چسبید!

t.s.m.t
21-12-2009, 13:00
پیمنتا واقعا با یکی از باشگاههای برزیل قرار داد بسته یا فقط شایعه ست؟
اگه نباشه دیگه فاتحه تیم خونده ست!

"R E Z A"
22-12-2009, 18:42
شایعه نیست .... رفته برزیل

آخ جون فردا میرم ورزشگاه . این سومین بازیه تراکتوره که میتونم از نزدیک ببینم !