PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نیاز به کمی کمک در رابطه با رشته ی بازی سازی

L.A.M.P.A.R.D
18-12-2009, 15:31
سلام...........
میخواستم از شما دوستان چند تا سوال بپرسم..........
من الان سوم دبیرستان، رشته ی ریاضی..........
میخواستم بدونم که اگه بخوام بازی ساز بشم باید چه رشته ای از رشته های دانشگاهی رو برم.........
و باید چه کلاس هایی رو از همین الان برم..........
از کمکتون ممنون میشم........
مرسی.........:10:

ehsan_wwe
18-12-2009, 17:51
ببين صطح دانشگاه هاي ايران خيلي پاييينه و اصلا هيچ چيزي ياد نميگيري (‌خيلي روك بگم )
اونايي هم كه ميان ميگن من ليسانس برنامه نويسي دارم و خيال ميكنن از دانشگاه برنامه نويسي ياد گرفتن سخت تو اشتباهآ
به نظر من هر رشته اي رفتي رفتي برو كه مدرك بگيري ..كه فقط همينش به درد مي خوره

برنامه نويسي هم از همين فروم ها و كتاب ها ياد بگير و برو تو كار بازي سازي ..
در مورد كلاس ها هم بهتره بگم كه من خودم ميخواستم معلم بازي سازي بشم تو تحقيق اولم فهميدم كه كلاس ها هم نميتونه چيزه بدرد بخوري ياد بده .
پس اگه علاقه داري يك برنامه بازي سازي انتخواب كن و نصبش كن شرو كن تا تو اون برنامه حرفه اي بشي

منم برات آرزو موفقيت ميكنم

تروخدا مثل من گول نخوري بري دانشگاه به اميد اينكه چيزي ياد بگيري

mohsen_gh1991
18-12-2009, 19:53
سلام
بازی سازی هم یه حرفه تیمی هستش.نیاز به متخصص برنامه نویسی-نرم افزار-گرافیک و گرافیک رایانه داره.این حد اقلشه.

L.A.M.P.A.R.D
18-12-2009, 23:17
پس میشه شما منو راهنمایی کنید..............و بگید که از کجا باید شروع کنم.............و از چه نرم افزاری برای شروع استفاده کنم:11:

sam & snake
19-12-2009, 01:00
ببين اول بايد مشخص کني که مي خواي بري سراغ برنامه نويسي يا گرافيک ديگه بقيه ي کارها زير مجموعه ي اين
دو تا يا ترکيبي از اين دوست.

براي برنامه نويسي من c++ رو پيشنهاد مي کنم که اگه بتوني به طور کامل ياد بگيري بقيه ي زبان هاي برنامه نويسي
برات اسون ميشه.

براي گرافيک هم سه بعدي = مايا و مکس
دوبعدي = فوتوشاپ

مي توني اول از موتور ها هم شروع کني که براي دوبعدي گيم ميکر و براي سه بعدي گيم استوديو يا کوييست تري دي.

parvizamd
23-12-2009, 10:29
می توانی برای شروع از گیم میکر استفاده کنی تا اوا اصول ساخت بازی سازی یاد بگیری(چون آسونه) بعد برو سراغ گیم استودیو

برای گرافیک می تونی از مکس یا cinema 4D استفاده کنی من خودم از CINEMA 4D استفاده می کنم

برای گرافیک دوبعدی هم می توانی از CINEMA 4D عکس دوبعدی استفاده کنی و مورد دیگر فوتوشاب است و REAL DRAW PRO

برای صدا هم می توانی از صدای های آماده استفاده کنی

NINJA0098
23-12-2009, 18:40
اگه میخوای بازی سازی یاد بگیری یه مرکز تو تبریز شیراز کرج هست مدرک بین المللی میده دانشگاه صنعتی شریف هم تا ییدش میکنه شماره هاشو میدم خودت زنگ بزن ازشون هرچی میخوای بپرس ولی به دانشگاه داخل ربطی نداره
تبریز:04113374585
شیراز:07116268167
کرج:02614470013