PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک :نرم افزار جاسوسی فوری

Hamid_Icdl
18-12-2009, 11:47
با سلام

من 2 تا سوال داشتم

1-من در یک شرکت کار می کنم وقتی به اینترنت میروم در هر سایتی ظاهرا یک لاگین برای مدیر شبکه می فرستد که نوشته من در چه سایت هایی بودم چطوری می شود مانع اینکار شد؟در ضمن ویندوز من xp است و admin

2 - ازکجا می شود فهمید که در کامپیوتر من برنامه های جاسوسی که هر چند دقیقه گزارشات کاملی به مدیر می فرسد را پیدا کرد.من بایک نمونه از این برنامه ها کار کردم و جالبتر اینکه در قسمت Task Manager هم دیده نمی شود و آنتی ویروس و فایروال هم شناسایی نمی کند ؟راهکار چیست فوری؟

ممنون

undertaker_ss
18-12-2009, 12:41
با سلام

من 2 تا سوال داشتم

1-من در یک شرکت کار می کنم وقتی به اینترنت میروم در هر سایتی ظاهرا یک لاگین برای مدیر شبکه می فرستد که نوشته من در چه سایت هایی بودم چطوری می شود مانع اینکار شد؟در ضمن ویندوز من xp است و admin

2 - ازکجا می شود فهمید که در کامپیوتر من برنامه های جاسوسی که هر چند دقیقه گزارشات کاملی به مدیر می فرسد را پیدا کرد.من بایک نمونه از این برنامه ها کار کردم و جالبتر اینکه در قسمت Task Manager هم دیده نمی شود و آنتی ویروس و فایروال هم شناسایی نمی کند ؟راهکار چیست فوری؟

ممنون

اگه Admin هستی یه anti spyware خوب نصب کن روی سیستمت اگه چیزی باشه پیداش میکنه

omid1493
20-12-2009, 01:14
برنامه xoftspy رو نصب کن.سریع پیداش میکنه.یا یه personal فایروال بزار که پورت های مورد استفاده برنامه رو ببنده.من یه قدیمیشو دارم که خوب کار میکنه اسمش هم armor2net هست.
موفق باشی.