PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در اجرای برنامه setool2lite

jigar-tala
17-12-2009, 21:33
سلام به همه کاربرا

مشکلم یک دفعه پیش اومد در مورد اجرای برنامه setool2lite نمیدونم بعد از دانلود این برنامه خیلی خب برنامه اجرا شد و هیچ مشکلی نداشت خوب هم فلش کرد گوشیم رو ولی بعد از دو روز بعد از اجرای ایکون برنامه این اخطار رو میده ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا میخوام کسانی که میتونن کمک کنن بگن مشکل از چیه از برنامه یا ویندوز ... لطفا کمک کنید چون خیلی واسم مهمه :11: ممنون میشم عزیزان

Masоud
17-12-2009, 21:40
سلام

فکر کنم تو بحث های نرم افزاری مطرح میکردی ، بهتر بود.

فایل اجرایی نرم افزار خراب شده به دلایل مختلف.

از نو نصبش کن.

موفق باشید :40:

jigar-tala
17-12-2009, 21:46
سلام خدمت اقا مسعود عزیز خوب این برنامه نصبی نیست از حالت فشرده خارج کردم بعد اجراش کردم نمیدونم ولی شک دارم چون امروز چند تا برنامه و بازی رو حذف کردم بعد از اون دیگه اجرا نمیشه :41:

Ghaioom
18-12-2009, 07:55
سلام
شما یا دوباره دانلودش کن بازم نشد نسخه دیگه رو بگیر.
موفق باشی.

jigar-tala
18-12-2009, 10:49
ممنون من هم ورژن فکر کنم 8 و هم setool2lite V1.10 و اپدیت به ورژن Setool2Lite_update_from 1.10_to_v1.11 رو هم گرفتم ولی بازم نشد لطفا کمک کنید ممنون میشم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

jigar-tala
18-12-2009, 11:03
یکم که سرچ کردم به ای این رسیدم باز اگه کمکی میتونید بکنید ممنون میشم

ويروس معروف Themida
سوال یه کاربر :
در ضمن نمی دونم کامپیوترم ویروسی شده یا یه بلای دیگری سر کامپیوترم اومده که به غیر از این مبحث حتی برنامه setool2lite رو باز می کنم یه اروری با این پیام میده:

File corrupte!.This program has been manipulated and maybe
is infected by a Virus or crack. This file w't work anymore .

حتی (بعضی مواقع) برنامه a2 uploader رو هم اجرا نمی کنه یا یه چند تا برنامه دیگه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

جواب :

در ضمن اين پيغامي كه نوشتيد مربوط مي شه به ويروس معروف Themida . كار اين ويروس همينه كه نزاره برنامه هاتون اجرا بشن . بايد خودتون سيستمتونو يه كاريش كنيد ديگه.

Masоud
18-12-2009, 11:26
سلام

خب دیگه خودتون جوابشو پیدا کردید.

با Nod 32 ورژن 4 آپدیت شده اسکن کنید ، ویروس را شناسایی و پاک خواهد کرد.

ضمنا میتونید از AVG هم استفاده کنید.

موفق باشید :40: