PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : به من تازه وارد کمک کنید!

abidibidiboo
17-12-2009, 20:51
با عرض سلام و خدا قوت خدمت همه ی دوستان:11:
همراهان خوب:10: تازه واردینی مثل من! می خوام لطفی کنید در بستن یه کیس بین 600 تا 700 تومن کمکم کنید. کارم طراحیه، کورل و فتوشاپ و ...ولی بیشتر فلش کار می کنم
چیزی که برام خیلی مهمه اینه که سیستم و بعدا بتونم تا دلم می خواد آپدیت کنم (رم بگیرم و یه گرافیک دیگه و تی وی کارت)و از این لحاظ هیچ مشکلی نداشته باشم(آخه تو آینده وضعم خوب می شه:21:) برا همین یه مادر بورد خوب می خوام که * triple channel*ddr3 * USB 3 و دو تا گرافیک رو عالی ساپورت کنه (یکیشو بعداً می گیرم)
چند تا سوالی هم داشتم که اولا amd ببندم یا اینتل؟
هر کی یه چیزی می گه به نظرتون کدوم بهتره؟ این سیستم قدیمیم وقتی فریم هام سنگین می شه و بالاتر از 3000 تا می ره می هنگه! خروجی نمی ده! اگه هم بده سنگین پخش می کنه! کلا نمی ذاره خفن کار کنم!(یعنی خفن تر کار کنم!:5:) به گمانم اگه cpu بالا باشه دیگه از این مشکلات نداشته باشم با توجه به اینکه فلش از تصاویر وکتوری استفاده می کنه به نظرتون کدوم بهتر باشه؟
مادربورد خودم گیگا می پسندم ولی می گن مادربورد amd گیگا خوب نیست؟ و دیگه اینکه به نظرتون دو تا کارت گرافیک داشته باشم فکر خوبیه یا اینکه یکی بگیرم خوبشو بگیرم؟؟ در ضمن به نظرتون قطعات ارزون می شه چون می تونم یه ماهی دندون رو جیگر بزارم
پیشاپیش به خاطر کمکتون ممنونم:46:

Kianoosh
17-12-2009, 21:26
مشاوره و راهنمایی برای خرید سیستم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])