PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : seagate 320 GB کار نکردن ، لطفا راهنمایی کنید

forexet
17-12-2009, 05:32
سلام دوستان
هارد 320 گیگ سیگیت اکسترنال یو اس بی من Seagate 320 GB USB External Free Agent Go ، یکدفعه و بدون دلیل خاصی دیگه شناخته نمیشه
یعنی وقتی میزنم هارد چند دور میچرخه و بعد دیگه نمیچرخه ، همین

با 2 تا سیستم عامل امتحان کردم ولی کار نکرد

چکار کنم اطلاعات خیلی مهمی روش دارم واقعا داره دیوونم میکنه

فقطبتونم اطلاعاتو خارج کنم خود هارد به درک

نرم افزاری نیست که بتونه اطلاعات رو خارج کنه؟ (2 تا فایل text و 1 دونه هم ورد هست که مهمه)
آیا بدسکتور برای اینجور هارد های یو اس بی اکسترنال هم ممکنه؟ و اگر بله چطور رفع کنم این بد سکتور رو در حالی که هیچ جور هارد رو نمیشناسه

آیا تعمیر میشه؟
به نظرتون بازش کنم؟

لطفا اگر کسی اطلاعاتی داره راهنمایی کنه :41:
پیشنهاد میکنم هارد وسترن بخرین ولی سیگیت نگیرین ، مال دوستم هم خراب شده

Art Line
17-12-2009, 18:32
سلام دوستان
هارد 320 گیگ سیگیت اکسترنال یو اس بی من Seagate 320 GB USB External Free Agent Go ، یکدفعه و بدون دلیل خاصی دیگه شناخته نمیشه
یعنی وقتی میزنم هارد چند دور میچرخه و بعد دیگه نمیچرخه ، همین

با 2 تا سیستم عامل امتحان کردم ولی کار نکرد

چکار کنم اطلاعات خیلی مهمی روش دارم واقعا داره دیوونم میکنه

فقطبتونم اطلاعاتو خارج کنم خود هارد به درک

نرم افزاری نیست که بتونه اطلاعات رو خارج کنه؟ (2 تا فایل text و 1 دونه هم ورد هست که مهمه)
آیا بدسکتور برای اینجور هارد های یو اس بی اکسترنال هم ممکنه؟ و اگر بله چطور رفع کنم این بد سکتور رو در حالی که هیچ جور هارد رو نمیشناسه

آیا تعمیر میشه؟
به نظرتون بازش کنم؟

لطفا اگر کسی اطلاعاتی داره راهنمایی کنه :41:
پیشنهاد میکنم هارد وسترن بخرین ولی سیگیت نگیرین ، مال دوستم هم خراب شده

اگه هارد شما موتور ديسكش خراب شده باشه به هيچ عنوان نميشه كاري كرد حتي با نرم افزار . ولي اگه مطمئن باشيد موتورش كار مي كنه و ديسك مي چرخه اون وقت احتمال داره از مدارش باشه كه اون قابل تعميره . شما مي توني هارد رو ببري مركز گارانتي كه فكر كنم مال سازگار باشه و ازشون سوال كني كه آيا قابل تعمير هست يا نه . براي باز كردنش هم بگم كه اين فكرو از سرتون بيرون كنيد چون تعمير هارد كار من و شما نيست . اون هم هارد اكسترنال . :20:

mahdi7610
17-12-2009, 19:59
خودتون که به هیچ وجه بازش نکنید . به مراکز قابل اعتماد ببرید .

وسترن دیجیتال مدل my book بهترین نوع هاد در بازار هستش .

forexet
18-12-2009, 01:37
با سپاس از راهنماییتون
بله وقتی کابل یو اس بی رو میزنم هارد میچرخه ولی اتفاقی نمیفته و بعد از 15 ثانیه هارد از حرکت می ایسته

از دیروز دارم روانی میشم اونهمه اطلاعات همش پریده

دیگه هیچوقت seagate نمیگیرم من هیچکاریش نکردم داغون شده

ببخشید دوستان هزینه تعمیر چقدره به نظرتون (خود هارد 80 تومنه)
میخوام ببینم اگه هزینش بالاست تعمیر نکنم و هاردو ببرم مراکز بازیابی اطلاعات تا اطلاعاتمو بردارم

لطفا اگر برای تعمیر ییا بازیابی جای خوبی سراغ دارین بگین

بازم ممنون

forexet
18-12-2009, 01:38
با سپاس از راهنماییتون
بله وقتی کابل یو اس بی رو میزنم هارد میچرخه ولی اتفاقی نمیفته و بعد از 15 ثانیه هارد از حرکت می ایسته

میخوام ببینم اگه هزینش بالاست تعمیر نکنم و هاردو ببرم مراکز بازیابی اطلاعات تا اطلاعاتمو بردارم

بازم ممنون

forexet
20-12-2009, 05:27
کسی نظری نداره؟:13:

Art Line
22-12-2009, 10:38
با سپاس از راهنماییتون

بازم ممنون

اگه هارد ديسك شما گارانتي داره اونو ببريد نمايندگي . اونجا هر مشكلي باشه رفع مي كنن ولي بابت حفظ اطلاعات هيچ ضمانتي نميدن . ياز هم مي گم از خودشون سوال كنيد ببينيد آيا بعد از تعمير ، اطلاعات از بين ميره يا نه ؟ خيلي وقتها هارد تعمير نميشه و يه هارد جديد به جاش مي دن . اگه قرار بود هارد تعويض بشه و اطلاعات اون براتون خيلي مهمه اونو ببريد به شركتهايي كه كار بازيابي اطلاعات هارد رو انجام ميدن ولي بگم كه هزينه اين كار خيلي بالاست . از قيمت هارد بيشتر ميشه .