PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزاری برای چسباندن کلیپ ها به هم (Join ) بدون افت کیفیت

mohammadirani
16-12-2009, 03:00
سلام

من نرم افزاری میخوام که بتونه فایل های تصویری رو به هم بچسبونه همون Join کردن
البته بدون اینکه کیفیت کم بشه

راستش من از مراسم جشنی با دوربین فیلم گرفتم منتها تیکه تیکه است

حالا میخوام تبدیل به دی وی دی کنم

برای همین میخوام فیلم های جدا جدا را به هم بچسبونم و یک فایل داشته باشم

حالا به نظرتون بهترین نرم افزار کدومه

Xilisoft Video Editor v1.0.34.1030 را داشتم .اومدم با اون اینکار رو بکنم چیزی در حد فاجعه بود
به شدت کیفیت را پایین میاورد

به هر حال ممنون میشم کمک کنید.خیلی نیاز دارم بازم تاکید میکنم چیزی باشه که بعد از چسباندن کیفیت پایین نیاد

***Spring***
16-12-2009, 10:07
سلام :20: ...

برنامه های زیادی داریم ، دو برنامه اول معروفترند ، البته بقیه هم خوبند ... بستگی به نوع فایل و فرمت اونها ، و کارآیی برنامه داره ...

Ulead Video Studio ویرایش فیلمهای ویدیویی / تمامی ورژنها در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Sony Vegas | تدوین ویدئویی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ویرایش ویدیو,تولید صدا و... در Sony Vegas Movie Studio /تمامی ورژنها در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Video Edit Magic نرم افزار ی حرفه ای برای میکس و ویرایش فایل های ویدئویی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Xilisoft Video Editor | ویرایش حرفه ای فیلمها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Ulead Video Studio ویرایش فیلمهای ویدیویی / تمامی ورژنها در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Zealot All Video Splitter ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

VirtualDub گرفتن كپچر و ویرایش فیلم / تمام ورژنها در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Boilsoft Video Joiner | ويرايش فايلهاي ويدويي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

.

سامان محمدی
16-12-2009, 10:57
نرم افزاری میخواهم که با آن تاسیسات پاساژی را طراحی کنم چه پیشنهادی میکنید؟

mohammadirani
16-12-2009, 12:44
ممنون

ولی بهترین برنامه که شانسی پیدا کردم

Allok Video Joiner v4.4.1117

هستش

فوق العاده است این برنامه

هیچ گونه افت کیفیتی نداره

مخصوص این کار هم هست فقط