PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک سوال در مورد IP

rezasam1
16-12-2009, 01:47
سلام خوبید
من یک خط adsl دارم که با کانکشن وصل میشم و با هربار قطع و وصل شدن آی پی من تغیر میکنه
من میتونم از پارسا اسپیس چند اکانت ایجاد کنم ؟ پارسا اسپیس میگه اگه اینکارو بکنید توسط نرم افزار سایت شناسایی میشید و حذف میشید
من که ای پی متغیر دارم میتونم هربار که قطع و وصل میشم یک دعوتنامه دیگه و فضای دیگه بگیرم ؟

ÖMID
16-12-2009, 03:01
سلام
اول اینکه این تاپیک میتونست تو قسمت وب سايت ها و وبلاگ ها باز بشه بهتر بود

نمیدونم پارسا اسپیس چطور کار میکنه ولی خیلی از سایت ها هستن که فقط از ای پی و کوکی ها تشخیص نمیده چند نوع اطلاعات هم از مرورگر مودم میگیره که از ای پی مهمتره و فعلا لازم نیست که اینا تست بشه
وقتی که شما هر بار adsl رو وصل و قطع میکنی فقط قسمت اخر ip تغییر میکنه.!

بعضی از سایت ها قسمت اخر ای پی رو بررسی نمیکنن و با توجه به ای پی دهی ای اس پی ها باعث میشه که اینکاری که میکنی هیچ تغییری نکنه و ممکنه بن بشی!
بعضی از سایت ها هم هستن که کل ای پی رو ثبت میکنن و بررسی میشه ( ولی چون این ای پی ها میتونه از یک ای اس پی باشه باهاش کاری ندارن ) ! شاید بهتر باشه دوستان دیگه هم کمک کنن

در ضمن اینکاری که میکنی بازم ریسکی هستش شاید بعد چند بار قطع و وصل شدن همون ای پی که تو اکانت یک تو سایت استفاده میکردی اشتباهی تو اکانت دوم هم استفاده کنی و بن بشی

اول همین روشی که داری چند هفته تست کن و اگه نتونستی از admin حرف بکش

rezasam1
16-12-2009, 13:32
من با این روش سایتهایی مثل راپیدشر را دور میزنم و نامحدود دانلود میکنم بدون اینکه بگه ای پی شما مشغول هست
راستی هاستی وجود داره که مثل پارسااسپیس فایل دانلودر داشته باشه ؟ خوبی این پارسااسپیس به همینه که لینکی که از یک هاست دیگه هست رو در چند ثانیه به هاست خودش وارد میکنه اگه کسی چنین هاستی سراغ داره بگه

xxa
16-12-2009, 17:17
خب هاست خارجی هم هست همچین کاری بکنه

phpnet.us این هم این کارو میکنه ( قبلش باید سفارشی بشه )