PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کتاب c++

iranch
15-12-2009, 15:47
سلام
کتاب خوب و کامل برای یادگیری c++ چی هست؟
طوری یاد بده که قابل درک باشه و روی اصول
فارسی باشه
با تشکر

iranch
15-12-2009, 16:54
استاد مربوطه گفته c++ کار میکنم واسه همین یک کتاب خوب میخواستم که بشه این درس رو پاس کرد راحت
واسه یک فرد مبتدی
(برنامه نویسی شی گرا c++)

roya_borhany
16-12-2009, 00:24
سلام
برای پاس کردن درست معمولا اساتید وری کتاب مقسمی کار میکنند. البته کتاب جعفر نژاد هم پیشنهاد میشه
موفق باشید

iranch
16-12-2009, 10:03
سلام
برای پاس کردن درست معمولا اساتید وری کتاب مقسمی کار میکنند. البته کتاب جعفر نژاد هم پیشنهاد میشه
موفق باشید
کتاب خودش پیدا نکردم
اسم کتاب که گفتید چی هست برنامه نویسی شی گرا گفت به ما. :11:

roya_borhany
16-12-2009, 10:15
کتاب خودش پیدا نکردم
اسم کتاب که گفتید چی هست برنامه نویسی شی گرا گفت به ما. :11:
کلا کتاب های c++ دارای دو قسمت اصلی می باشند که شی گرایی یکی از فصل های آن است. البته اگر بدونم برای چه مقطعی میخواهید بهتر میتوانم کمکتان کنم

no name
16-12-2009, 17:01
کلا کتاب های c++ دارای دو قسمت اصلی می باشند که شی گرایی یکی از فصل های آن است. البته اگر بدونم برای چه مقطعی میخواهید بهتر میتوانم کمکتان کنم

تایید منم هستم

iranch
16-12-2009, 22:19
برای پاس کردن درس در ترم 1

roya_borhany
17-12-2009, 10:25
برای پاس کردن درس در ترم 1
همون مقسمی رو بخون و تست هاشم بزن موفق میشی

hashem karbalai
17-12-2009, 10:38
سلام كسي كتاب ++C قمي رو نداره
مردم از بس سرچ كردم

iranch
17-12-2009, 12:40
چگونه با ++c برنامه بنویسیم C++ How to Program 5th Edition
از ابراهیم زاده این چطوره؟ من تو برنامه نویسی c++ در حد صفر می باشم. ولی استاد که در حد صفر از ما نمیخواد!!! واسه همین از اسان شروع کرده باشه و بره به سمت مثال سخت تر
نه واسه اون هایی که بلد هستند.

roya_borhany
17-12-2009, 15:39
چگونه با ++c برنامه بنویسیم C++ How to Program 5th Edition
از ابراهیم زاده این چطوره؟ من تو برنامه نویسی c++ در حد صفر می باشم. ولی استاد که در حد صفر از ما نمیخواد!!! واسه همین از اسان شروع کرده باشه و بره به سمت مثال سخت تر
نه واسه اون هایی که بلد هستند.
این کتاب رو حقیقت تا حالا ندیدم و چیزی هم ازش نشنیدم. فکر نمیکنم کسی قبل از دانشگاه c++ رو بلد باشه. اول جزوه های استادت رو بخون بعد اگر نفهمیدی برو سراغ کتاب مرجع. چون سیلابس های درسی متفاوت هستند با کتاب های مرجع. خود استاد کتابی معرفی نکرد؟

iranch
17-12-2009, 16:02
برنامه نویسی c++ ابراهیم زاده(ولی اسم کتاب شبی گرا هست اما بخش برنامه نویسی ظاهعرا درس میده)

p d
17-12-2009, 17:44
فکر نمیکنم کسی قبل از دانشگاه c++ رو بلد باشه.
خب اشتباه فكر ميكنيد :31:

اگه استاد خوبي داره و دانشگاهت سطح بالاست جزوه رو بخون وگر نه بيخيال جزوه شو كه اصلا به كارت نمياد .
كتابهاي زيادي وجود داره و تقريبا همشون خوب هستن, اگه دنباله چيزه خاصي ميگرديد بي خياله فارسي شو !
اصولا چيزي كه بصورت كتاب بيرون خريداري ميشه,بصورت ebook تويه وب هست در ضمن خيلي از اونها چاپ نميشن, كه خودتون بايد زحمت سرچ كردنش رو بكشيد.

roya_borhany
17-12-2009, 20:43
خب اشتباه فكر ميكنيد :31:

آخه ما مثل شما حرفه ای نبودیم که برنامه نویسی رو با c شروع کنیم ما با پاسکال شروع کردیم تازه رفتیم دانشگاه فهمیدیم زبان c چیه!!!:46:

اما در مورد شما : به این سایت برو. من برات سرچ کردم. یه سری کتاب آموزشی c++ مبتدی و پیشرفته به فرمت های pdf و html داره که اتفاقا نویسنده یکی از اونها همین آقای ابراهیم زاده بود.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سایت karshenasi.com هم یه سری نکاتش رو جمع آوری کرده و در بخش جزوات قرار داده. اونم بخونی بد نیست

iranch
18-12-2009, 21:25
سلام
ممنون پس همون ابراهیم زاده رو میگیریم که با مثال یاد داده خوبه راستی پاسکال راحت تره یا c++ ?