PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ضد اضطراب ميخوام

mina.147
15-12-2009, 14:37
ميشه يه ضداضطراب خوب و قوي بهم معرفي كنيد. من خيلي دكتر رفتمو اصلا فايده اي نداشت. ديازپام آلپروزلام پروپرانول چند تاي ديگه ... كه اسمش يادم نيست و اثري هم نداشتن. البته پروپرانول طپش قلبي كه داشتمو كم كرد ولي باز اين استرس و دل آشوبي كه دارمو كاري نكرد. خيلي لازم دارم نميدونمديگه چيكار كنم.

eMer@lD
15-12-2009, 16:34
سلام دوست عزیز

تشخیص دقیق پزشکی از طریق نت مقدرو نیست و مهمتر از آن معرفی دارو و قرص حتی داروهای خیلی ساده غیر مجاز و نا درست هست.

amd>intel
15-12-2009, 16:53
داروهای اعصاب روی هر شخص ممکنه تاثیر خودش رو داشته باشه و گاهن باعث مشکلات بدنی بشه . بهتره پیش یک دکتر خوب بری . سعی کن مشکلت رو حل کنی . داروی کمک خاصی نمیکنه شاید موقتا کمک کند .

milad_badboy
15-12-2009, 21:46
شما بايد اظطرابتون رو ريشه اي بر طرف كنيد وگرنه مصرف كردن قرصهاي ضد اظطراب چيزي جز اعتياد در پي نداره

mina.147
16-12-2009, 11:00
ميدونم اعتياد آوره منم براي يه مدت كوتاهي ميخوام. چند وقته ديگه جشن نامزديه خواهرمه و منم اصلا با اين حالم نميدونم چي ميشه. دكتر خوبم رفتم ولي قرصاش فقط خواب آور بود و تمام روز ميخوابيدم. بايد با چند تا روانپزشك ديگه صحبت كنم كه بفهمن مشكلم چيه؟؟
من يه چيزي ميخوام كه بي خيالم كنه. نميتونم تو جمع بمونم اگه بمونم از هوش ميرمو با آب و شربت بايد حالمو سر جاش بيارن. من نميخوام اين جوري بشه. از طرفي هم كه نميشه تو جشن خواهرم نباشم. براي همينم ميگم يه مدت كوتاه ميخوام مصرف كنم. همون موقتاً. واقعا اگه قرصي چيزي ميشناسيد بهم بگيد من كه نميخوام معتاد شم فقط ميخوام با قرص ترسم بريزه.
من ميدونم اضطرابم از كجا شروع شد و ريشه اون چيه ولي اين مشكلي رو واسم حل نميكنه.

keeker
16-12-2009, 18:18
دوست عزیز شما برای اون شب فقط همین یه بار ترامادول 100 بگیر و 2 عدد بخوریر تا اونشب ریلکس...پررو ..اجتماعی باشید..

ولی دیگر استفاده نکنید که اعتیاد شدیدی دارد....

بعدش هم مریضیه شما رفع می شود....باید برید پیش دکتر خوب ....دکتر روانپزشک متخصص اعصاب و روان که واقعا چیزی حالیش باشه....

من یه دکتر میشناسم...تو امریکا تحصیل کرده و اصلا لهجه اینگلیسی داره....

ایشون طوری اضطراب منو برطرف کرد که اصلا باورت نمیشه.....

بعد از عروسیه خواهرت برومطب ایشون تو پیغام خصوصی بهت آدرس میدم....

معمولا داروهای خارجی میده و داروهای ایرانی رو اصلا قبول نداره و اجازه نمیده داروی ایرانی بخورید....

و اینکه درمان طول میکشه شما توقع نداشته باش بعد از 2 هفته اضطرابت از بین بره.....

حداقل 4 ماه فرصت بده به پزشک.......فکر کنم حملات پانیک داری آره؟؟؟

موقعی که رفتی دکتر....اینایی که میگم همیشه بخو تا اضطرابت خیلی فرو کش کنه...

اولا امگا 3 حتما بخور.....بادام درختی که مزمز بسته ای زده روزی 10 عدعد...

کافئین رو به هیچ وجه نخور....چای. نسکافه....کافی میکس..هات چاکلت...حتی قهوه فرانسه که کافئینش خیلی کمه...

فقط همون شب عروسیه خواهرت ترامادول 2 تا 100 بخور....بعد همون فرداش هم به این آدرس که میگم برو برای رفع اظطرابت.

keeker
16-12-2009, 18:25
دوست عزیز چون کاربر آزمایشی هستی نمیتونم برات پیغام بزارم...

همینجا میزارم..

دکتر شهرام حسام بختیاری ...برد تخصصی روانپزشکی و فوق تخصص اعصاب و روان.

22264636 زنگ بزنید وقت تعیین کنن براتون تشریف ببرید....ایشون اینکارس....

جوری خوب میشی بعد میای تاپیک میزنی...

سلام....من خیلی شادم و خوشحال....یه قرصه زد شادی میخام...جدی میگم...

mina.147
16-12-2009, 19:19
خيلي ممنون از راهنمايي و دكتري كه معرفي كردي. خدا كنه همين جوري باشه و اين دكتر شما كمك كنه.

ولي واقعا ترامادول خوبه؟ من يه بار فقط يه دونه از اين قرص خوردم نميدونم 100 بود يا چي بود. يه كمي بهتر شدم ولي خيلي خوبم نكرد. اما نميدونم 2 تاش چطوريه واسم.
فقط عادي باشم راضيم بقيه ش ديگه بماند.

بازم ممنون

hoseinsoft
16-12-2009, 20:06
بسيار به ياد خدا باشيد
و همواره در حق نزديكان و بستگان خود علي الخصوص پدر و مادر دعا كنيد. انشاءالله خداوند قلب شما را آرام مي نمايد.
موفق باشيد

mina.147
16-12-2009, 21:24
چرا پستي كه دادم نيست؟!!
خيلي ممنون براي راهنمايي
يه بار يه دونه از اين قرصو مصرف كردم. فكر كنم 50 بود دقيقا نميدونم. ولي زياد بهترم نكرد. يعني 2 تا خوبه؟ ميتونه درستم كنه؟
شايد دكتر شما كمكي بهم كنه.
تو اين آشفتگي حوصله خودمو ندارم چه برسه به دعا در حق ديگران. ناشكر نيستم تا همينجا هم خدا كمكم كرد.
ممنون از همه

milad_badboy
16-12-2009, 22:18
ترامادول 100 بگیر و 2 عدد بخوری

عزيز من اين چه پيشنهادي كه شما به ايشون ميكنيد دو تا ترمادول 100 ميدوني يعني چي ممكنه ايشون اور دوز بشه آيا شما مسوليتشو به عهده ميگيري؟

mina.147
16-12-2009, 22:40
نه اورز دوز نميشم يه بار يه دونه خوردم
.................................
چرا هر چي پست ميدم نميزارييييي
اين بحثيه كه من باز كردمو بايد پستاي منم باشه چيز خاصي هم نگفتم كه پستاي منو نميزاري
نميخواستي باشه واسه چي از اولش تأييد كردي

milad_badboy
18-12-2009, 10:33
نه اورز دوز نميشم يه بار يه دونه خوردم

ميدوني ترامادول چقدر عوارض داره من هنوز بعد از 3 سال دارم تاوانشو پس ميدم

Cleeev
18-12-2009, 10:49
بابا این چرندیات مضر رو ول کنید...

برو تو فاز قهوه... بهترین چیزه... سیگار نکش (اگه میکشی) و سمت این قرصای آرامبخش نرو چون یه مدت آرومت میکنن بعدش اخلاقت سگی تر از قبل میشه...!!! استرس زندگیتم کمتر کن... سهر وقت حالت گرفته س دوای کارت یه لیوان قهوه س (مثلا Nestle Nescafe که فوری و خوشمزه س)...

نرو سراغ این قرصا... فکر میکنی بهتر میشی ولی بدتر میشی... کم ندیدیم...!!! حداقلش خیلی وضعت خرابه برو بگرد یه دکتر روانشناس خوب و درست حسابی پیدا کن و سلامت خودتو با اجرای پیشنهادات الکی اطرافیان و بقیه به خطر ننداز...!

milad_badboy
18-12-2009, 14:14
برو تو فاز قهوه... بهترین چیزه... سیگار نکش (اگه میکشی) و سمت این قرصای آرامبخش نرو چون یه مدت آرومت میکنن بعدش اخلاقت سگی تر از قبل میشه...!!! استرس زندگیتم کمتر کن... سهر وقت حالت گرفته س دوای کارت یه لیوان قهوه س (مثلا Nestle Nescafe که فوری و خوشمزه س)...

نرو سراغ این قرصا... فکر میکنی بهتر میشی ولی بدتر میشی... کم ندیدیم...!!! حداقلش خیلی وضعت خرابه برو بگرد یه دکتر روانشناس خوب و درست حسابی پیدا کن و سلامت خودتو با اجرای پیشنهادات الکی اطرافیان و بقیه به خطر ننداز...!

دوست عزيز قهوه و نسكافه و سيگار خودش باعث ايجاد اظطرابه و وضع دوستمونه بدتر ميكنه به نظر من اگه بتونه با مديتيشن و تلقين درماني اظطرابشو كم كنه خيلي از موارد ديگه بهتره

new life
09-01-2010, 10:55
سلام میشه خواهش کنم کمکم کنید الان 7 ماهه که نمیدونم به خاطر چی شاید هم اضطرابه که هرشب کابوس و خواب های اشفته میبینم این باعث شده که از خواب که بیدار میشم احساس خستگی میکنم . کسی میتونه کمکم کنه ؟؟؟
دیگه خسته شدم چون هر شب این وضعیت ادامه داره . به چیزی هم فکر نمیکنم که به خاطر اون باشه
کمک ؟؟؟؟:41:

vorojax
09-01-2010, 11:49
سلام دوستان
این دارویه معنوی که یکی از دوستان به اسم حمید استفاده می کنه و خیلی کمکش کرده!
دوست داشتید تست کنید.
شبی 100 تا صلوات تقدیم به حضرت فاطمه زهرا(ص)
و خواندن ایت الکرسی ....
به گفته خودش خیلی هم جواب می ده!! امتحانش نیز رایگان بید!
یا علی

morsadr
09-01-2010, 12:03
قطعا يك مشكل عصبي روحي وجود داره. شايد در ناخود آگاه شما. در وهله اول يك مشاوره ساده را به شما توصيه ميكنم . مشاوره با يك مشاور روان شناس يا يك پزشك داخلي كه به آنها اعتماد داشته باشيد . تاكيد ميكنم بايد با فرد مشاور راحت باشيد و حتي الامكان غريبه باشد . در مراحل بعدي دارو مي تواند كمك كننده باشد.:20:

sefid par
09-01-2010, 12:06
اینجا یه مقاله خیلی جالب در مورد اضطراب نوشته:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدفقط یه چیزی در مورد خودم:
من تا مدتی هر وقت میرفتم دندون پزشکی بعد از مدت کوتاهی چشمام سیاهی میرفت و به قول همه ضعف میکردم. من ضعف نداشتم چون انواع غذاها رو قبل از رفتن به دندون پزشکی استفاده کرده بودم.
بعد از یه مدت فهمیدم که وقتی رو تخت خوابیدم و دکتر شروع به کار میکنه من از ترس نفس نمیکشم.
از دفعه بعد که رفتم حواسم به نفس کشیدنم بود. و برای اولین بار هم بوی بد عینک دندون پزشک رو حس کردم.

راستی دوست گلم شما سردی زیاد نمیخوری؟ سردی فشار خون رو پایین میاره و فکر میکنم که موجب اضطراب میشه.
من یک بار هم به خاطر سردی خیلی ضربه خوردم.

من خودم بیشتر وقتها به فکر دارو می افتم ولی تا به حال هر موقع که مشکلم رو با خودم حل کردم خیلی تو زندگی به من کمک کرده.

Old_Chater
09-01-2010, 13:47
سلام میشه خواهش کنم کمکم کنید الان 7 ماهه که نمیدونم به خاطر چی شاید هم اضطرابه که هرشب کابوس و خواب های اشفته میبینم این باعث شده که از خواب که بیدار میشم احساس خستگی میکنم . کسی میتونه کمکم کنه ؟؟؟
دیگه خسته شدم چون هر شب این وضعیت ادامه داره . به چیزی هم فکر نمیکنم که به خاطر اون باشه
کمک ؟؟

تو اين مدت با مواد شميايي برخورد داشتي ؟

new life
09-01-2010, 16:29
تو اين مدت با مواد شميايي برخورد داشتي ؟
نه اصلا

ببخشید یکی از دوستان پیشنهاد دادن که برم پیش روان شناس به نظرتون واقعا مفیده ؟
اگر مشکله عصبی باشه فقط با دارو حل میشه ؟ یعنی نمی شه بدون دارو مشکلم حل بشه ؟
امیدی نیست :41:

morsadr
09-01-2010, 17:40
نه اصلا

ببخشید یکی از دوستان پیشنهاد دادن که برم پیش روان شناس به نظرتون واقعا مفیده ؟
اگر مشکله عصبی باشه فقط با دارو حل میشه ؟ یعنی نمی شه بدون دارو مشکلم حل بشه ؟
امیدی نیست :41:

دوست عزيز اول كه عرض كردم قدم اول مشاوره و روان شناسه . مشاور كه دارو نمي ده در حقيقت با اينكار ما دنبال علت اصلي اضطراب شما هستيم .اگر علت اصلي پيدا بشه و قابل حل باشه شما بدون نياز به دارو بهتر مي شويد . كلا پيدا كردن علت مشكل درصد زيادي از استرس شما مي كاهد.

Alamate Soal
09-01-2010, 18:18
زعفران ضد اضطراب خوبيه :31:

Old_Chater
10-01-2010, 21:59
من به عنوان كسي كه تجربش رو دارم بهتون توصيه ميكنم دارو درماني رو بذارين تير آخر سعي كنين اظطرابتون رو اصولي ريشه يابي كنين چون دارو فقط مسكن هست و بعد از مدتي كه بخواين قعطش كنين حالتون خيلي بدتر ميشه

asalrad
04-01-2011, 20:56
سلام مینا، سعی کن از دارو استفاده نکنی، من یک دکتر روان درمان گر بسیار ماهر معرفی می کنم که بسیار بسیارجدی در کارشون هستن برو حتما نتیجه میگیری.آقای دکتر دلیر09126862006 موفق باشی.

eMer@lD
04-01-2011, 21:12
سلام دوست گرامی
لطف بفرمایید و سعی داشته باشیم که برای معرفی پزشک یا مطب از آدرس استفاده بفرماییم و با دادن شماره باعث اتفاقات نا بهنجار برای افراد نشویم
ممنون