PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک به یه آماتور

topoly77
15-12-2009, 09:09
اول از همه از مدیران و بچه های این انجمن پوزش می طلبم اگر پست من تکراری بودش چون واقعاً وقت نداشتم که جستجو کنم

من یه آماتور به تمام معنا برای طراحی وب هستم اما شنیدم بعضی از نرم افزار ها و همچنین تمپلت هایی از سایت ها بصورت گرافیکی و فلش وجود دارن که بدون هیچگونه نیاز به دانستن کد نویسی می تونیم یک وب سایت قشنگ طراحی کنیم

حال از شما عزیزان خواهش می کنم اگر برای شما مقدوره من رو از ابتدا راهنمایی کنید تا بتونم یه وب سایت قشنگ برای یه دفتر آژانس ایرانگردی و جهانگردی درست کنم

.

topoly77
20-12-2009, 17:43
اول از همه از مدیران و بچه های این انجمن پوزش می طلبم اگر پست من تکراری بودش چون واقعاً وقت نداشتم که جستجو کنم

من یه آماتور به تمام معنا برای طراحی وب هستم اما شنیدم بعضی از نرم افزار ها و همچنین تمپلت هایی از سایت ها بصورت گرافیکی و فلش وجود دارن که بدون هیچگونه نیاز به دانستن کد نویسی می تونیم یک وب سایت قشنگ طراحی کنیم

حال از شما عزیزان خواهش می کنم اگر برای شما مقدوره من رو از ابتدا راهنمایی کنید تا بتونم یه وب سایت قشنگ برای یه دفتر آژانس ایرانگردی و جهانگردی درست کنم

.

کسی از اساتید نمی تونه به من کمک کنه ؟ ؟ ؟ ؟ ؟

tabriz-info
21-12-2009, 13:19
از عنوان مناسب استفاده کنید

خوب شما باید جستجو کنید قالب ها رو ببینید و بپسندید
البته به هر حال شما باید مقداری کد نویسی بلد باشید تا بتونید تغییرات مورد نیاز رو توش انجام بدید

من خودم سایت برای آژانس دارم خواستید براتون میتونم با هزینه ی کم نصب کنم

اگر خواستید پیام خصوصی بدید