PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : احساس درد در قلب

sepid12ir
14-12-2009, 21:05
سلام....

من مدتی است كه بعضي اوقات در قسمت قفسه سينه احساس درد ميكنم كه اين درد از كنار چپ سينه ام شروع ميشه تا قسمت زير سينه كه بعد از چند دقيقه خوب ميشه و در روز شايد 2 -3 باري تكرار بشه و بعضي اوقات بدون درد قفسه سينه احساس ميكنم كه تنگي نفس دارم و همش خميازه ميكشم تا نفس بيشتري بكشم و از طرفي بعضي مواقع كتفم و دست چپ و راستم هم يه ذره حالت بي حسي بهش دست ميده ......

مشکل چیه ؟

man7tomani
14-12-2009, 23:52
من زمانی که وقت خوابیدن زیاد نداشتم و کم میخوابیدم تنگی نفس پیدا کرده بودم .
شما خواب شبتون چطوره؟

eMer@lD
15-12-2009, 10:29
سلام....

من مدتی است كه بعضي اوقات در قسمت قفسه سينه احساس درد ميكنم كه اين درد از كنار چپ سينه ام شروع ميشه تا قسمت زير سينه كه بعد از چند دقيقه خوب ميشه و در روز شايد 2 -3 باري تكرار بشه و بعضي اوقات بدون درد قفسه سينه احساس ميكنم كه تنگي نفس دارم و همش خميازه ميكشم تا نفس بيشتري بكشم و از طرفي بعضي مواقع كتفم و دست چپ و راستم هم يه ذره حالت بي حسي بهش دست ميده ......

مشکل چیه ؟
سلام
برای شناسایی دقیق درد در ناحیه ی قلب باید دید آیا قسمت کتف درست پشت قفسه سینه سمت چپ((قلب)) آیا احساس درد دارید

وزن بدنتون چقدر هست؟بالا بودن وزن باعث درد در رگهای عروقی میشه کم خونی همرا با وزن بالا نیز همچنین

البته اگر در حال کم کردن وزن خود هستید و به صورت ناگهانی وزنتون کم شده این حالت ((درد در این ناحیه و بی حسی در دستها)) باعث این اتفاق میشه

باید با متخصص قلب و عروق مشورت داشته باشید ممکنه ازتون یک غربال گیری گرفته بشه ((نوار قلب)) یا رادیو گرافی و همچنین تست خون که مبتلا به بیماریهای دیگه نشده باشید...

شما خواب شبتون چطوره؟

ممکنه فشار خونتون بالا باشه
فشار خون بالا باعث کم خوابی و در نهایت بیماری قلبی میشه

sepid12ir
15-12-2009, 12:48
برای شناسایی دقیق درد در ناحیه ی قلب باید دید آیا قسمت کتف درست پشت قفسه سینه سمت چپ((قلب)) آیا احساس درد دارید

یکی دوبار این احساس را هم داشتم....

وزن بدنتون چقدر هست؟بالا بودن وزن باعث درد در رگهای عروقی میشه کم خونی همرا با وزن بالا نیز همچنین
من الان 48 کیلو هستم و فکر نمیکنم اضافه وزن داشته باشم .... اتفاقا باید بخورم دو سه کیلویی اضافه کنم....

باید با متخصص قلب و عروق مشورت داشته باشید ممکنه ازتون یک غربال گیری گرفته بشه ((نوار قلب)) یا رادیو گرافی و همچنین تست خون که مبتلا به بیماریهای دیگه نشده باشید...
بله بهترین راه فکر میکنم همین باشه....

+ دوستی میگفت وقتی نزدیک به دوران ماهیانه میشیم این حالت طبیعی است .... ربطی داره به نظر شما ؟

tonio_m2000
15-12-2009, 12:55
البته من هم مدتها پيش علائم مشابه شما رو داشتم اما در سمت راست قفسه سينم، اون زمان به هر دكتري مي رفتم مي گفت گرفتگي عضلات هست تا اينكه بعد از اصرار بر مشكلم يك دكتر با اكراه برام عكس قفسه سينه نوشت و بعد تازه متوجه شدند كه من ريه ام عفونت كرده بوده و اگر ديرتر مي جنبيدم معلوم نبود چي پيش ميومد ، كلي كپسول و آمپول نوشتن كه امپولا رو در طول 9 روز صبح و عصر ميل مي كردم:31: تا اينكه خوب شدم.

sepid12ir
15-12-2009, 15:12
شما خواب شبتون چطوره؟
خواب شبم کم.... من معمولا شبها سه چهار خوابم میبره ولی روزهایی که کار نداشته باشم تا 12 ظهر با اجازتون خوابم :20:....چندان کم خوابی ندارم.....

البته من هم مدتها پيش علائم مشابه شما رو داشتم اما در سمت راست قفسه سينم، اون زمان به هر دكتري مي رفتم مي گفت گرفتگي عضلات هست تا اينكه بعد از اصرار بر مشكلم يك دكتر با اكراه برام عكس قفسه سينه نوشت و بعد تازه متوجه شدند كه من ريه ام عفونت كرده بوده و اگر ديرتر مي جنبيدم معلوم نبود چي پيش ميومد ، كلي كپسول و آمپول نوشتن كه امپولا رو در طول 9 روز صبح و عصر ميل مي كردم:31: تا اينكه خوب شدم.
وااای.... من از آمپول میترسم.....

tonio_m2000
15-12-2009, 15:26
نه انشا ا... كار شما به امپول نمي كشه!
البته همين دير خوابيدن كلي ضرر داره ها! درسته از لحاظ مقدار خواب مشكلي نداريد اما خواب شب هنگام با روز خيلي تفاوت داره و كلا تحقيقات نشون مي ده كه خواب روز به هيچ عنوان جايگزين خواب شبانه نيست. سعي كنيد برنامه خوابتون رو هم تنظيم كنيد ديگه حداكثر ساعت يك بخوابيد.

sepid12ir
15-12-2009, 15:47
البته همين دير خوابيدن كلي ضرر داره ها! درسته از لحاظ مقدار خواب مشكلي نداريد اما خواب شب هنگام با روز خيلي تفاوت داره و كلا تحقيقات نشون مي ده كه خواب روز به هيچ عنوان جايگزين خواب شبانه نيست. سعي كنيد برنامه خوابتون رو هم تنظيم كنيد ديگه حداكثر ساعت يك بخوابيد.

من از هر چی بگذرم از آرامشی که در شب دارم نمیتونم بگذرم...اگرچه خیلیها بهم تذکر دادن.... ولی باز هم فکر نمیکنم این مشکلی که دارم به خواب شب برگرده...........

eMer@lD
15-12-2009, 16:31
+ دوستی میگفت این حالت طبیعی ؟

علت تنگی نفس تون ممکنه همین باشه

درد در قفسه سینه و مخصوصا سمت راست علایم زیادی رو می تونه داشته باشه که بیشتر ین علامتش بیماریها و یا گرفتگی عضلانی هست ولی ممکنه ؛ ریوی ، گوارشی، حتی گاهی دلشوره ها و اضطرابهای عاطفی باعث این درد بشه

mahpesar
15-12-2009, 16:35
من از هر چی بگذرم از آرامشی که در شب دارم نمیتونم بگذرم...اگرچه خیلیها بهم تذکر دادن.... ولی باز هم فکر نمیکنم این مشکلی که دارم به خواب شب برگرده...........

منم خیلی وقتا شب زنده دارم ....برا منم عوارضی مثل شما پیش اومده ...

ولی باید درنظر داشته باشید اگه تمام روز رو هم بخوابیم با خواب شب فرق میکنه

این از نظر علمی ثابت شده....وقتی یکی دو روز خوابتون رو منظم کنیبد متوجه تاثیرش میشد

حتما در رویه خوابیدن خودتون جدید نظر کنید...بخصوص که عوارضش در شما کاملا آشکاره

الان با این وضعیت دکتر هم برید فکر کنم اول برات یک خواب آور بنویسه...

ولی کلا به علت مشکلات زندگی این روزها بیخوابی در حال افزایش.......

sepid12ir
22-02-2010, 15:44
بالاخره بعد از چند مدت احساس درد هم به دکتر داخلی سر زدم و هم قلب و عروق....

مشکل اصلی عصبی هست.... که باعث طپش قلب و درد (نسبتا دائم) شده ....

//