PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يكي هم جواب ما رو بده

alaodin1
23-03-2006, 04:59
آيا اين حرف درست است كه اگر كيس كامپيوتر مشكلي داشته باشد كامپيوتر مي تواند روي وسايل صوتي و تصويري ديگر پارازيت بيندازد وكار يك فرستنده را انجام دهد يا به اصطلاح عام وقتي سيستم در حال كار است مانند ويديو سي دي روي سيستم يا دستگاههاي صوتي وتصويري پارازيت بيندازد واطلاعات داخل سيستم در آنها مشاهده شود اين حرف تا چه حد صحت دارد. :blink: :blink: :blink:

'POP'
23-03-2006, 09:23
در اينكه معمولا دستگاه هاي الكترومكانيكي و بعضي مدارات معمولي مقداري نويز (صوتي و نه تصويري)عمدتا در محدوده ي فركانسي راديويي پايين و ميانه توليد ميكنند شكي نيست ، اما ارسال اطلاعات ديجيتال تصويري به اون شكل كه شما نوشتي ممكن نيست.
;)

Lord_theOne
23-03-2006, 12:06
من فکر کنم منظور اون کسی که این حرف را زده به شما پاور کیس بوده چون کیسها با پاور خودشون فروخته می شوند و معمولا ضعیف هستند و مشکلات ایجاد می کنند

Reynard
23-03-2006, 12:12
كامپيوتر رو نمي دونم ولي ما قبلنا كه داشتيم بازي مي كرديم رو اون تلوزيونمون نشون مي داد

Black Hawk
23-03-2006, 12:23
كيس متونه اولا مادر بوردتو داقون كنه اگه اتصال بدنه داشته باشه اگه عايق هاش داقون باشن هم كه فاتحه!!!!!!!!!!
وسايل برقي هم تحت تاثير امواجش قرار مي كنن

hesam
23-03-2006, 13:51
در اينكه معمولا دستگاه هاي الكترومكانيكي و بعضي مدارات معمولي مقداري نويز (صوتي و نه تصويري)عمدتا در محدوده ي فركانسي راديويي پايين و ميانه توليد ميكنند شكي نيست ، اما ارسال اطلاعات ديجيتال تصويري به اون شكل كه شما نوشتي ممكن نيست.
;)
من هم فکر میکنم این طوری باشد

mahdy2021
25-03-2006, 20:58
آيا اين حرف درست است كه اگر كيس كامپيوتر مشكلي داشته باشد كامپيوتر مي تواند روي وسايل صوتي و تصويري ديگر پارازيت بيندازد وكار يك فرستنده را انجام دهد يا به اصطلاح عام وقتي سيستم در حال كار است مانند ويديو سي دي روي سيستم يا دستگاههاي صوتي وتصويري پارازيت بيندازد واطلاعات داخل سيستم در آنها مشاهده شود اين حرف تا چه حد صحت دارد
خوب پارازيت و نويز چيه؟
موجهاي الكترومغناطيس با طول موجهاي متفاوت

طبق قوانين فيزيك هر جا ميدان الكتريكي هست ميدام مغناطيسي به وجود مياد در نتيجه به نسبت ولتاژ ميدان مغناطيسي قويتره(هرچي ولتاژ بيشتر مغناطيس قويتر)

به اصطلاح عام وقتي سيستم در حال كار است مانند ويديو سي دي روي سيستم يا دستگاههاي صوتي وتصويري پارازيت بيندازد
بله

واطلاعات داخل سيستم در آنها مشاهده شود اين حرف تا چه حد صحت دارد.
امكانش كمه ولي بايد يكم علمي تر بحث بشه چون يكم كليه!

mehdi_bjt
25-03-2006, 21:07
سلام
اين چيزي كه ميگين ممكن نيست . امواج در هر زماني منتشر مي شوند ولي در كامپيوتر موجي تشكيل
نميشه كه بخواد منتشر بشه . البته با 3 واحد الكترومغناطيس پاس كردن اينو گفتم . سيگنال هاي درون Cpu هم
كه نمي تونن منتشر بشن . چون محفظه شدن . نمي دونم ......

Mirage
25-03-2006, 22:05
با این تفاسیر دیگه نیاز به شبکه بیسیم نیست، روی همه کامپیوتر ها شبکه بیسیم بود خبر نداشتم

پارازیت می ندازه، ولی خیلی چیز ها پارازیت می ندازن، نمونش ماروویو و موتورسیکلت