PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نحوه قرار دادن یه آرم به فیلم

babak_beiknejat
13-12-2009, 12:04
سلام به دوستان
میخواستم بدونم چطور میتونم رو فیلمی یه آرمی رو قرار بدم
متشکرم

lion_sun
14-12-2009, 21:24
عزیزم شما تو بخش های دیگه سوالتون رو مطرح کنید .
ولی من حالا محض رضای خدا جوابتون رو میدم:10:

عزیز شما ارمتون رو توی یک پس زمینه ی سبز قرار بدین بعد توی هرکدام از نرم افزار های میکس و منتاژ که میخواین ببرین و از قابلیت coromacy اون نرم افزارتون استفاده کنین همین!:5:

reza2kn
19-12-2009, 20:10
سلام دوست عزیز :40:
lion_sun عزیز فکر کنم منظور ایشون این بود که یه لوگو یا اصطلاحا واترمارک رو ( مثل آرم شبکه ها یا آدرس سایت ها که تو ویدئوهای دانلودی میذارن) رو یه ویدئو بندازی...
برای این کار هم خیلی راحت هست ، شما ویدئویی رو که میخوای رو وارد افتر میکنی و یه پروژه جدید می سازی و ویدئو رو در پروژه میاری ، اون عکس یا طرحی رو که میخوای رو میاری تو پروژه و هر کجای صحنه که میخوای میذاریش ، اگه هم میخوای که یه متن روی ویدئو بذاری که از نوار ابزار بالا در افتر ، ابزار Text رو انتخاب میکنی و متن رو مینویسی...
البته اینطور که من متوجه شدم ، شما کلیات پایه ای افتر رو بلد نیستی که من پیشنهاد میکنم که حتما یاد بگیری خیلی به نفعت هست و هیچ وقت هم دنبال یاد گرفتن سرسری نباش. تصمیم با خودته.
موفق باشی:11:

lion_sun
10-01-2010, 14:26
سلام دوست عزیز :40:
lion_sun عزیز فکر کنم منظور ایشون این بود که یه لوگو یا اصطلاحا واترمارک رو ( مثل آرم شبکه ها یا آدرس سایت ها که تو ویدئوهای دانلودی میذارن) رو یه ویدئو بندازی...
برای این کار هم خیلی راحت هست ، شما ویدئویی رو که میخوای رو وارد افتر میکنی و یه پروژه جدید می سازی و ویدئو رو در پروژه میاری ، اون عکس یا طرحی رو که میخوای رو میاری تو پروژه و هر کجای صحنه که میخوای میذاریش ، اگه هم میخوای که یه متن روی ویدئو بذاری که از نوار ابزار بالا در افتر ، ابزار Text رو انتخاب میکنی و متن رو مینویسی...
البته اینطور که من متوجه شدم ، شما کلیات پایه ای افتر رو بلد نیستی که من پیشنهاد میکنم که حتما یاد بگیری خیلی به نفعت هست و هیچ وقت هم دنبال یاد گرفتن سرسری نباش. تصمیم با خودته.
موفق باشی:11:

مرسی به هر حال:10:
حالا ایشون میتونه این کار رو با هر نرم افزار ادیت مثل Adobe Premiere Pro CS4 یا EDIUS انجام بده ، نیازی به افتر نیست حتما:11: شاید افتر یه مقدار دچار سردر گمیت بشه