PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل ارسال ام.ام.اس

nima_elecomp
13-12-2009, 02:32
بعد از چند دقیقه که اقدام به ارسال ام.ام.اس می کنم، پیغام Charging Failed نشون داده میشه و ام.ام.اس فرستاده نمیشه. بیشتر از 2 هفته هست که این مشکل رو دارم.
کسی این مشکل رو تا حالا داشته؟
ممنون.

Hadi King
13-12-2009, 07:35
بعد از چند دقیقه که اقدام به ارسال ام.ام.اس می کنم، پیغام Charging Failed نشون داده میشه و ام.ام.اس فرستاده نمیشه. بیشتر از 2 هفته هست که این مشکل رو دارم.
کسی این مشکل رو تا حالا داشته؟
ممنون.
دوست عزیز خط تون چیه این ارور هم عدم شارژ هستش یعنی شارژ به پایان رسیده ...

nima_elecomp
13-12-2009, 12:05
خطم ایرانسل هست.
نه، این مشکل با وجود اینکه من اعتبار (شارژ) دارم، وجود داره و ارتباطی به اون نداره.

با سیم کارت یکی از دوستان که همراه اول (دائمی) بود هم امتحان کردم و دقیقا همین مشکل رو داشت.

msadeghpoor
13-12-2009, 12:45
با سلام به دوستان، اس ام اس هایی که از سیم کارت اعتباری ایرانسل می فرستم بیشتر اوقات دوبار فرستاده می شه. مشکل از چیه گوشی یا خط. چون هزینه 2 بار از حسابم کم می شه

Hadi King
13-12-2009, 19:46
خطم ایرانسل هست.
نه، این مشکل با وجود اینکه من اعتبار (شارژ) دارم، وجود داره و ارتباطی به اون نداره.

با سیم کارت یکی از دوستان که همراه اول (دائمی) بود هم امتحان کردم و دقیقا همین مشکل رو داشت.
عجیبــــه من همچین مشکلی ندارم شما مرکز خدمات رو یه نگاهی کن :46:
ولی فکر نکنم این ارور ربطی به اس ام اس داشته باشـــه ...

با سلام به دوستان، اس ام اس هایی که از سیم کارت اعتباری ایرانسل می فرستم بیشتر اوقات دوبار فرستاده می شه. مشکل از چیه گوشی یا خط. چون هزینه 2 بار از حسابم کم می شه
از گوشـــی نیســـت خط ها مشکل دارن که اینجوری میشـــه :41:
موفق باشید!:40:

yahosein110
13-12-2009, 19:47

سلام اين مشكل شما معمولا بر ميگرده به اپراتور. بعد انتخابات و اون قطعيا همراه اول هم يه مدتي اين جوري شده بود كه هر SMS رو 7-8 بار ميفرستاد و به ازاي هر كدوم هم پول كم ميكرد و بعد يه مدتي درست شد. البته منم از ايرانسل استفاده ميكنم ولي اين مشكلو ندارم.:31:

nima_elecomp
14-12-2009, 00:17
کسی اینجا نیست که این مشکل رو برای ارسال MMS داشته باشه؟! :(

nima_elecomp
14-12-2009, 20:31
امروز متوجه شدم که وقتی میخوام به یک شماره ی ایرانسل MMS بفرستم، بدون مشکل میره. ولی وقتی میخوام به یک آدرس ایمیل MMS بفرستم، اون مشکل Charging Failed به وجود میاد.

کسی میتونه به یک آدرس ایمیل MMS بفرسته جدیدا؟

yahosein110
14-12-2009, 21:31
نه متاسفانه منم نميتونم بفرستم.