PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ارور صفحه آبی

afrooz_cool
12-12-2009, 12:31
با سلام خدمت دوستان من یه سیستم بستم که خیلی قدرتمنده و حدود 2700000 آب خورده (فقط کیس )
مشخصاتشو میگم :
(main : GIga ultra durable (GA-EX58-UD5
VGA : Geforce GTX 295 DDR3
CPU : iCOre 7
Ram : 3x 2Gb DDR3 GEIL = 6gb
ولی بر عکس اسنهمه آمار توپش دهن مارو سرویس کرده ویندوز 7 و رویستا نصب کردم موقع نصب ارور میداد بعد از نصبم تقریبا 2روز کار میکرد و میپرید بعدش مجبورا ایکس پی نصبیدم که ائونم بعد چند روز میپره هاردشو در آوردم به یه سیستم دیگه نصب کردم دیدم اصلا program files و ... نداره فقط WINXP بدون هیچ پوشه ای حتی فایلهای ام بی آر هم نداشت MBR ( master boot record ) اصلا خیلی عجیبه هاردشم چیز عجیبیه western digital شبیه تانکه هاردش انگار ضد ضربه هست ولی 300 گیگه ولی از 1ترا هم گرونتر بود اگه کسی هم در مورد این نوعهارد اطلاعاتی داره بگه که چه فرقی با بقیه داره ؟؟؟
تو رو خدا زودتر اعصابم بهم ریخته س اگه مشکلش جدیه ببرم عوض کنم :41::41::41::41:

no name
17-12-2009, 17:36
:27::27::27::27::27:

shahinfarasystem
18-12-2009, 01:01
رفيق مشكل اصلي ات الان كجاست صفحه آبي يا غيب شدن فايل هاي هارد

اگه صفحه ابيه كه در درجه اول مشكل از رمه و در درجه 2 مشكل از هارده

پيشنهاد من اينه يه بار كل هارد رو فرمت كن و يه ويندوز اكس پي بريز و باهاش كار كن

اگه بازم مشكل داشت هاردت احتمالا ايراد داره ببرش گارانتي واست عوض كنه .....

T.K
08-03-2010, 10:51
سلام به همه
منم این مشکل رو دارم
تا وقتی ویندوز 7 داشتم مشکلی نداشت.
اما از وقتی که Xp ریختم این طوری میشه.یعنی وقتی که روشن می کنم بعد از چند دقیقه که کار می کنم یه صفحه آبی میاد و خیلی سریع میره و بعدش ریست میشه.
اعصابم رو به هم ریخته.

alborz_k
08-03-2010, 13:03
سلام به همه
منم این مشکل رو دارم
تا وقتی ویندوز 7 داشتم مشکلی نداشت.
اما از وقتی که Xp ریختم این طوری میشه.یعنی وقتی که روشن می کنم بعد از چند دقیقه که کار می کنم یه صفحه آبی میاد و خیلی سریع میره و بعدش ریست میشه.
اعصابم رو به هم ریخته.
سلام. اگه فقط در این ویندوز مشکل دارین ، احتمالأ مشکل در درایو یکی از قطعات هست ککه با این نسخه از ویندوز سازگاری نداره!

SPY.07
08-03-2010, 22:47
سلام. اگه فقط در این ویندوز مشکل دارین ، احتمالأ مشکل در درایو یکی از قطعات هست ککه با این نسخه از ویندوز سازگاری نداره!
من دقیقاً همین مشکل رو دارم؛ مثلاً شبا که میذارم سیستم روشن بمونه برای دانلود، صبح که روشن میکنم میبینم ارور صفحه آبی داده !
البته بعضی موقع ها هم این ارور رو نمیده...
مشکل از ویندوزه ( ویستا دارم ) یا از قطعات ؟

Processor AMD Phenom(tm) 9550 Quad-Core Processor
Memory (RAM) 4.00 GB
Graphics NVIDIA GeForce 9600 GT
Hard disk Total size of hard disk(s) 1121 GB

jax2
08-03-2010, 23:11
شما رم 6 گیگابایتی دارید
پس به نظر من بهتره نسخه ی 64 بیت ویندوز 7 یا xp نصب کنی
شاید مشکلت حل بشه

golmohammadi
12-03-2010, 18:59
عمده ترین مشکل صفحه آبی برمیگرده به هارد و رم
تست کردن رم که مثل آب خوردنه
مخصوصا که الان هر سیستم 2 رم داره
اگه از رم نبود اشکال از هارده
مشکل من هم از هارد بود
بهتره اینجا را مطالعه کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mehdi_6477
26-05-2013, 00:49
سلام.آیا ارور صفحه آبی میتونه از مادربورد باشه؟من یه مادربورد azrock p4 دارم که قبلا با cpu 2.4 فول کار میکرد اما الان فقط با cpu 2 celeron بالا میاد.تازه با اون هم یه وقتها صفحه آبی میده.با cpu 2.4 فول موقع نصب ویندوز هم این ارور میده.همه قطعات عوض کردم بازم این ارور میداد.وقتی مادربورد عوض کردم درست شد.یعنی واقعا واسه مادربورده؟