PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک کمک به دادم برسید

farhad_baiat
12-12-2009, 10:54
سلام دوستان کمکم کنید من نرم افزار USB Flash Security Ver.2.1.1 رو دانلود کردم و این برنامه یک فایل اجرایی رو نصب میکنه و حافظه فلش مموری رو میکنه 400 کیلو بایت البته 4 گیگ بود به لطف این نرم افزار شد 400 کیلوبایت و وقتی وارد فلش میشم اول باید اون نرم افزار رو اجرا کنم و سپس رمز زو وارد کنم تا بشه 4 گیگ کسی از دوستان میدونه چطور باید این نرم افزارو از روی فلش پاک کنم ؟؟؟؟؟ هر بلایی بگین سرش اوردم فرمت کردم از رو سیستم پاکش کردم اصلان نیمشه فرمت هم که میکنم باز حافظه همون 400 کیلو بایت میمونه تا وقتی که دوباره نرم افزارو روش اجرا کنم

Ship Storm
13-12-2009, 00:47
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در هنگام ارسال مطالب از یک عنوان مناسب استفاده نمائید.از انتخاب عناوینی از جمله کمک ، تورو خدا کمکم کنید ، خیلی مهم ، هر کی میتونه جواب بده ، نیاز به پاسخ فوری ، یک برنامه ، جطوری میتونم و جملاتی شبیه به این پیغام‌ها جدا خودداری نمایید که طبق قوانین با شما برخورد خواهد شد.برای انتخاب موضوع میتوانید از کلمات کلیدی سؤال خود استفاده کنید.