PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزشگاه خانه سخت افزار ایران

hamid357
12-12-2009, 08:38
آموزشگاه خانه سخت افزار ایران از لحاظ آموزش چطور است آیا مرکز آموزش بهتری است یا نه

رضا امیر
31-08-2011, 08:47
آموزشگاه خانه سخت افزار ایران از لحاظ آموزش چطور است آیا مرکز آموزش بهتری است یا نه
سلام
خانه سخت افزار یک آموزشگاه نیست بلکه یک مجتمع تعمیرگاهی مشتمل بر واحدهای
تعمیرات سخت افزار نوت بوک
تعمیرات تخصصی هارددیسک
تعمیرات تخصصی مادربرد
تعمیرات الکترونیکی انواع منبع تغذیه
پیشرفته ترین مرکز بازیابی اطلاعات دارانده اولین و تنها کلین روم جراحی هارددیسک
تعمیرات تخصصی انواع سرور
و...

است . با توجه به سابقه طولانی و تعمیرکاران ماهر و با سابقه خود دوره هایی بصورت کارگاهی در محیطی کاملا" علمی و عملی برگزار میکند و در اتمام دوره پس از امتحانات خاص مدرک بین المللی به کارآموزان اعطاء میکند.

amd>intel
31-08-2011, 11:17
البته ایران هارد کلینیک هم مثل شما روی هارد کار میکنه و من اونجا را قبول دارم شما هم در زمینه مادربرد و دیگر قطعات عالی هستید

mehran gorji
31-08-2011, 14:39
چه اموزشی میخواهید؟
نوت بوک؟
مین برد؟
هارد دیسک؟

دقیقا تخصص رو مشخص کنید.

تا چه حد با تعمیرات مین نوت بوک و هارد وارد هستید؟

در کدام شهرید؟
چقدر میخواهید هزینه کنید؟

این ها را بگید تا به شما جایی که مناسب هیت براتون رو معرفی کنم.

mbj_55
12-12-2012, 20:47
سلام
بوشهرم
چندجاسرچ کردم
انفورماتیک پارسه/ملی پایتخت/لاژوردآپادانا/خانه سخت افزار ایران/رایانه پرداز پیشتازایرانیان/آموشگاه پیشگامان
همشونم گفتن خوابگاه اراعه میدن.من دوست دارم جای مطمعن برم.ازتعمیرات سردرنمیارم.نرم افزار اسمبل و اینا رو بلدم.2سال خدمات کامپیوتری داشتم.الان میخوام تعمیرات کامپیوتر/اپ تاپ/پرینتر رو یاد بگیرم.ممنون میشم زودتر جوابمو بدین.مرسی.

1376MAXIMUM
15-12-2012, 00:33
یه سوال هر کسی میتونه شرکت کنه یا باید مدک خاصی داشته باشی تا بتونی شرکت کنی تو دوره ها

Mr_100_dolari
15-12-2012, 18:52
با سلام

دوستان همون طورکه خودتون میدونید آموزشگاه برای آموزش انواع سخت افزار زیاده و واقعا آدم گیج میشه کدوم کارش بهتره دوستانی که این کلاس ها رو رفتند یا اطلاع دارند لطفا راهنمایی کنند :

برای آموزش تعمیر هارد - مادربرد - کدوم آموزشگاه رو پیشنهاد میکنید که هم کارگاه درستی داشته باشه و هم مدرکش ارزش داشته باشه ؟ (به قولی بزن درو نباشه دیگه مثل آموزشگاه های دیگه که دو تا رو یاد میدن چهار تای دیگرو سرو تهش رو بهم میارن)

امکاناتش رو داشته باشند خوبم یاد بده هزینشم مهم نیستش .

با تشکر

aggus
14-08-2013, 17:37
..................................