PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فوری فوری (مشکل بعد از تمیز کردن قطعات سخت افزاری)

stam
22-03-2006, 18:22
سلام
عزیزان من کامپیوترمو چند روز پیش یه خونه تکونی کردم یعنی اینکه تمام قطعات رو باز کردم وتمیز کردم ولی یک کاری که من کردم اینه که سی پی یو رو هم در آوردم و او کرم یا حالا خمیری که زیر فن سی پی یو بود رو کامل کندم وتمیزش کردم روی سی پی یو رو هم به همین ترتیب ولی حالا کامپیوترمو وقتی روشن میکنم خوبه اما بعد از 10 تا 15 دقیقه کامپیوتر شل میشه به طوری که یه آهنگ میخام گوش کنم 20 تا 30 ثانیه میکشه در ضمن من پارتیشن هاردمو که 40 بود رو هم تغییر دادم و درایوهارو به این صورت چیدم:5-5-20-9-همه اونهاروهم به غیر از ویندوزم ntfs کردم حالا به نظر شما مشکل از کجاست در ضمن من تو بازی pes5هم بعد از چند دقیقه صدا از تصویرم عقب میفته اینم سیستممه:cpu intel2800
hard 40 maxtor
mineboard:msi

stam
22-03-2006, 18:36
عزیزان همین الان این مشکلرو پیدا کردم رفتم توی task manager و دیدم که 100 درصد سی پی یوم مشغوله از اونجام یه فایلی رو دیدم که 99 درصد سی پی یوم رو گرفته اون فایلرو end taskکردم وسی پی یوم خوب شد ولی این فایل هر 10 دقیقه یک بار میاد و دوباره باید برم همون کارو بکنم اسمشم:svchost.exe هست

Gabana
22-03-2006, 18:43
دوست عزيز من هم قبلا همين مشكل رو داشتم و همين جا هم مطرح كردم و نظرات متفاوتي شنيدم
البته الان من ميگم شما محض احتياط يه ويروس يابي بكنيد
اگر جواب نداد ويندوز رو عوض كنيد
من هم همين كار رو كردم
اگه سرچ كني ميتوني تاپيك منو پيدا كني فكر كنم اسمش اين بود :
مشكل با svchost.exe
موفق باشي

shahramcat
22-03-2006, 23:03
به احتمال زیاد چون خمیر سلیکون رو پاک کردی سی پی یو بعد از 15 دقیقه داغ میشه و این اثر مستقیم روی کارایی سیستم داره .

Lord_theOne
23-03-2006, 12:11
فکر کنم ویروس باشه چون اگر اون فایل رو پاک می کنی سرعت درست می شه از ویروس هست

Mezzo
23-03-2006, 23:10
آقا جان تا سي پي يوت نسوخته برو يك خمير سيليكون بگير بزن زير فن سي پي يوت. 1000 تومن بيشتر نيست.
svchost.exe ويروس نيست ولي scvhost.exe يا هر چيز مشابه غير از اون ويروسه.فكر كنم كلاك cpu پايين اومده
بخاطر حرارت زياد (دماشو از تو BIOS چك كن).

stam
27-03-2006, 00:02
arbhاجان باید بگم که ویروس بود وهمین باعث میشد که سی پی یوم روی 100 درصد کار کنه ومن هم توجهی نکردم و چیپست صدام سوخت الان مجبور شدم از یه کارت صوتی استفاده کنم اون ویروس مسخره رو هم کشتم

Rashidahwazian
28-03-2006, 13:10
stam عزیز کاری نداریم ویروس بود یا هر چیزه دیگه ولی اگر تا چند روز دیگه خمیر سیلیکون نذاری زیر سی پی یوت ، اونم مثل کارت صوتی می سوزه.

saeid_ronaldo
28-03-2006, 13:32
اگه سي پي يوت اي ام دي باشه حتما سيليكون بگير واسش. ولي براي اينتل ضروري نيست

Rashidahwazian
30-03-2006, 14:14
اگر برای اینتل ضروری نبود خود شرکت توی پک سی پی یو نمی ذاشت ... !!!

Mezzo
31-03-2006, 01:17
خمير سيليكون يك واسطه حرارتي با رسانايي بالا جهت انتقال حرارت توليد شده توسط پردازنده به سينك است
و اگر اين واسطه مخدوش بشه انتقال حرارت صورت نميگيره و فن فقط سينك رو خنك مي كنه و حرارت cpu همينطور
بالا ميره . درضمن همونطور كه رشيد جان گفتند بستگي به نوع cpu هم نداره.

Mezzo
31-03-2006, 01:41
خمير سيليكون يك واسطه حرارتي با رسانايي بالا جهت انتقال حرارت توليد شده توسط پردازنده به سينك است
و اگر اين واسطه مخدوش بشه انتقال حرارت صورت نميگيره و فن فقط سينك رو خنك مي كنه و حرارت cpu همينطور
بالا ميره . درضمن همونطور كه رشيد جان گفتند بستگي به نوع cpu هم نداره.

metal_heart
05-04-2006, 04:26
سلام . اولاً که فايلsvghost.exe نميشه از تويه windows مستقيماً پاک کردش.دوماً اون ويروسی که دوستان معرفی کردن ويروسيه که روی فايلهايه exe ميشنه و به بقيه فايلهات کری نداره و مک کافی 9 اين ويروس رو ميشناسه.پيشنهاده ديگه اينکه برو سيليکن بخوار و روی پردازندت بزن که حرارتشم بياره پايين.ولی قبله هرچيز سيليکن بزن